Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Biała Podlaska

2 września 2015 r.
12:51

Brzozowy Kąt: Zderzenie audi i citroena. Dwie osoby nie żyją, trzecia w ciężkim stanie

Autor: Zdjęcie autora dudi
0 33 A A
Fot. Policja
Fot. Policja

Tragiczny bilans wypadku w miejscowości Brzozowy Kąt (pow. radzyński). Dwie osoby zginęły.

Aktualizacja artykułu: 2 września 2015 r. 16:19
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do zdarzenia doszło w środę rano. Kierujący audi jadąc od miejscowości Brzozowy Kąt nie udzielił pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu i doprowadził do zderzenia z jadącym od strony Komarówki Podlaskiej citroenem xarą.

Pasażer citroena, 38-letni Ukrainiec, poniósł śmierć na miejscu wypadku. 24-letnia pasażerka tego auta zmarła w drodze do szpitala.

Kierowca citroena z gminy Komarówka Podlaska, zaraz po wypadku oddalił się z miejsca zdarzenia. Mężczyzna został odnaleziony półtora kilometra dalej. 43-latek w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala.

Kierujący audi 45-letni obywatel Ukrainy oraz jego pasażerowie zostali przewiezieni do szpitali. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Mężczyzna był trzeźwy.

Droga w miejscu wypadku była zablokowana, obowiązywały objazdy.

Czytaj więcej o:

Komentarze 33

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 7 września 2015 o 22:33
0

utrzymując te komentarze radakcja bierze współodpowiedzialność za mowę nienawiści. Tym bardziej, że treść niektórych wskazuje na podżeganie. Resztę niech dopowie prokurator.

mam nadzieje ,że ci ukrainiec jaki ten durny łeb obetnie ciemniaku-lewaku

Avatar
tutejszy / 4 września 2015 o 19:29
0

utrzymując te komentarze radakcja bierze współodpowiedzialność za mowę nienawiści. Tym bardziej, że treść niektórych wskazuje na podżeganie. Resztę niech dopowie prokurator.

Avatar
Gość / 4 września 2015 o 09:38
0
po prostu zal bo znałem ja
Avatar
Gość / 3 września 2015 o 21:57
0
Szkoda młodej Kobiety. dzieciaczki malutkie. Boże za co to wszystko?? a Ci Ukraińcy ....hm nie wiem jak ich oceniać. ale sądzę że siedza na tyłku i żerują na nas-Polakach. bo biedni poszkodowani uchodzcy ,a robią dzieci na potęgę i za to pieniadze dostają. za nic nie robienie. paranoja.! a namPolakom odbierają dzieci bo np . dziecko jest za grube itp ...eh. Politycy urzędnicy ogarnijcie się.!!!
Avatar
Ukrainiec / 3 września 2015 o 14:30
0

Upowsko, Banderowskie ukraińskie bandy mordowały Polaków. Teraz te bękarty ukraińskie rozbijają się na naszych drogach siejąc śmierć i kalectwo. Nawet krzyża nie uszanują tylko pod krzyżem urządzają sobie rajdy i kraksy. Pogonić tą ukraińską swołocz z Polski lub spalić ich żywcem..... mężczyzn , kobiety i dzieci.  Tak jak oni robili to z Polakami. Bohdan Staszyński agent KGB 15 października 1959 roku w Monachium  spowodował , że kopyta wyciągnął Stefan Bandera śmieć ukraiński i faszysta . Podobno idol ukraińskich bękartów Stefan Bandera przed śmiercią ostro wirgał nóżkami i się posikał w rajtuzy :D  :D  :D  :D  Chwała Towarzyszu Staszyński !!!!

Upowsko, Banderowskie ukraińskie bandy mordowały Polaków. Teraz te bękarty ukraińskie rozbijają się na naszych drogach siejąc śmierć i kalectwo. Nawet krzyża nie uszanują tylko pod krzyżem urządzają sobie rajdy i kraksy. Pogonić tą ukraińską swołocz z Polski lub spalić ich żywcem..... mężczyzn , kobiety i dzieci.  Tak jak oni robili to z Polakami. Bohdan Staszyński agent KGB 15 października 1959 roku w Monachium  spowodował , że kopyta wyciągnął Stefan Bandera śmieć ukraiński i faszysta . Podobno idol ukraińskich bękartów Stefan... rozwiń

Avatar
klonik / 3 września 2015 o 13:29
0

Gościu ty chyba się kuzwa czegoś na jarałeś albo nie jesteś zdrowy psychicznie!!! :angry: 

Avatar
Gość / 3 września 2015 o 13:21
0
komentasz do gość!!!zaduśić to powinni ciebie za te psichiczne komentarze czubku!!!!!!!!
Avatar
Gość / 2 września 2015 o 22:59
0
Xsarą się pisze redaktorki.
Avatar
Ja / 2 września 2015 o 22:01
0
Trzeba się schylac, i krzyż boli... He he. Co za ludzie piszą te komentarze? Jak się nudzisz siedząc u kosmetyczki to dobrze poczytaj o pracy fizycznej i zarobkach tego typu zanim coś napiszesz bo ludzi drażnisz takimi głupimi komentarzami
Avatar
Ja / 2 września 2015 o 21:54
0
Za 12 zł. robić nie chcą? Komus się fikcja z rzeczywistością pomyliła. Daj 12 na czysto i każdy pójdzie. Ukrainiec roboty nie znajdzie.
Avatar
Gość / 7 września 2015 o 22:33
0

utrzymując te komentarze radakcja bierze współodpowiedzialność za mowę nienawiści. Tym bardziej, że treść niektórych wskazuje na podżeganie. Resztę niech dopowie prokurator.

mam nadzieje ,że ci ukrainiec jaki ten durny łeb obetnie ciemniaku-lewaku

Avatar
tutejszy / 4 września 2015 o 19:29
0

utrzymując te komentarze radakcja bierze współodpowiedzialność za mowę nienawiści. Tym bardziej, że treść niektórych wskazuje na podżeganie. Resztę niech dopowie prokurator.

Avatar
Gość / 4 września 2015 o 09:38
0
po prostu zal bo znałem ja
Avatar
Gość / 3 września 2015 o 21:57
0
Szkoda młodej Kobiety. dzieciaczki malutkie. Boże za co to wszystko?? a Ci Ukraińcy ....hm nie wiem jak ich oceniać. ale sądzę że siedza na tyłku i żerują na nas-Polakach. bo biedni poszkodowani uchodzcy ,a robią dzieci na potęgę i za to pieniadze dostają. za nic nie robienie. paranoja.! a namPolakom odbierają dzieci bo np . dziecko jest za grube itp ...eh. Politycy urzędnicy ogarnijcie się.!!!
Avatar
Ukrainiec / 3 września 2015 o 14:30
0

Upowsko, Banderowskie ukraińskie bandy mordowały Polaków. Teraz te bękarty ukraińskie rozbijają się na naszych drogach siejąc śmierć i kalectwo. Nawet krzyża nie uszanują tylko pod krzyżem urządzają sobie rajdy i kraksy. Pogonić tą ukraińską swołocz z Polski lub spalić ich żywcem..... mężczyzn , kobiety i dzieci.  Tak jak oni robili to z Polakami. Bohdan Staszyński agent KGB 15 października 1959 roku w Monachium  spowodował , że kopyta wyciągnął Stefan Bandera śmieć ukraiński i faszysta . Podobno idol ukraińskich bękartów Stefan Bandera przed śmiercią ostro wirgał nóżkami i się posikał w rajtuzy :D  :D  :D  :D  Chwała Towarzyszu Staszyński !!!!

Upowsko, Banderowskie ukraińskie bandy mordowały Polaków. Teraz te bękarty ukraińskie rozbijają się na naszych drogach siejąc śmierć i kalectwo. Nawet krzyża nie uszanują tylko pod krzyżem urządzają sobie rajdy i kraksy. Pogonić tą ukraińską swołocz z Polski lub spalić ich żywcem..... mężczyzn , kobiety i dzieci.  Tak jak oni robili to z Polakami. Bohdan Staszyński agent KGB 15 października 1959 roku w Monachium  spowodował , że kopyta wyciągnął Stefan Bandera śmieć ukraiński i faszysta . Podobno idol ukraińskich bękartów Stefan... rozwiń

Avatar
klonik / 3 września 2015 o 13:29
0

Gościu ty chyba się kuzwa czegoś na jarałeś albo nie jesteś zdrowy psychicznie!!! :angry: 

Avatar
Gość / 3 września 2015 o 13:21
0
komentasz do gość!!!zaduśić to powinni ciebie za te psichiczne komentarze czubku!!!!!!!!
Avatar
Gość / 2 września 2015 o 22:59
0
Xsarą się pisze redaktorki.
Avatar
Ja / 2 września 2015 o 22:01
0
Trzeba się schylac, i krzyż boli... He he. Co za ludzie piszą te komentarze? Jak się nudzisz siedząc u kosmetyczki to dobrze poczytaj o pracy fizycznej i zarobkach tego typu zanim coś napiszesz bo ludzi drażnisz takimi głupimi komentarzami
Avatar
Ja / 2 września 2015 o 21:54
0
Za 12 zł. robić nie chcą? Komus się fikcja z rzeczywistością pomyliła. Daj 12 na czysto i każdy pójdzie. Ukrainiec roboty nie znajdzie.
Zobacz wszystkie komentarze 33

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele
galeria

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele 25 7

Z jednej strony mobilizacja do uczestnictwa w pikiecie i referendum strajkowym, z drugiej oskarżenia o działanie „godzące w dobre imię spółki”. Związki zawodowe w puławskich Azotach już dawno nie były ze sobą tak skłócone.

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie?
Alarm 24

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie? 6 2

Setki rejsów zostały odwołane z powodu strajku pilotów linii Ryanair. Chodzi także o loty z Polski i do Polski. Pechowi pasażerowie mają prawo do odszkodowania od linii lotniczych. Pieniędzy można żądać także wtedy, gdy lot opóźni się o co najmniej dwie godziny.

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje 22 1

Z powodu wysokiego stanu Wisły nie działa przeprawa promowa z Kazimierza Dolnego do Janowca.

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze
Zdjęcia
galeria

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze 129 13

Na samochody dla misjonarzy zbierano w niedzielę pieniądze w lubelskich kościołach, a obok nich można było poświęcić swój pojazd. Tak zaczął się 18. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa.

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo]
film

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo] 369 15

W związku z pożarami lasów w środkowej części Szwecji, polski rząd podjął decyzję o udzieleniu wsparcia. W sobotę ze Świnoujścia wyruszyła grupa prawie 140 strażaków, którzy mają pomóc szwedzkim ratownikom. Do Szwecji pojechał również 44 wozy ratowniczo-gaśnicze.

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin
27 lipca 2018, 19:00

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. Radio Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) zaprasza na koncert formacji Cheap Tobacco. Wydarzenie odbędzie się 27 lipca o godz. 19.

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia]
galeria

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia] 4 1

Po lubelskich dzielnicach krąży już Cyrk Podwórkowy, który co roku jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów.

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper
galeria

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper 21 10

Nie jedna, a dwie firmy zbudują razem pierwszą w Chełmie dużą galerię handlową. Prace budowlane mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze
27 lipca 2018, 20:00

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. 27 lipca o godz. 20 w klubie Plener (Park Ludowy) wystąpi popularny raper i wokalista Ten Typ Mes. Artysta rozkręci soundsystemową imprezę z udziałem producenta Stasiaka oraz DJ'ów Black Belta Grega i Raz Dwa.

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy
galeria
film

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy 7 4

W piątek zakończyły się wojewódzkie eliminacje do XVIII finału Kynologicznych Mistrzostw Policji Sułkowice 2018. Zwyciężył pies IBAR i jego przewodnik st. sierż. Artur Lipski z KMP w Zamościu.

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada
film

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada 0 3

Poseł Nowoczesnej Piotr Misiło zapowiada złożenie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez policję podczas piątkowej demonstracji przed Sejmem.

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach
galeria

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach 17 6

W niedzielę minęły 74 lata od ostatecznej likwidacji niemieckiego obozu koncentracyjnego Majdanek, który działał przez blisko trzy lata.

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury
25 lipca 2018, 21:00

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury 3 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatnie lipcowe spotkanie w ramach cyklu Miasto movie analogowo w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 25 lipca o godz. 21 w tamtejszej Próbie Cafe wyświetlony zostanie kultowy Terminator.

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie 0 0

Zawodniczka AZS UMCS Lublin Paulina Guba bez najmniejszych problemów wywalczyła złoty medal w pchnięciu kulą. Lubelska zawodniczka uzyskała rezultat 18.82 i nad drugą w klasyfikacji zawodniczką miała blisko dwa metry

Czyj to pies? Policjanci szukają właściciela

Czyj to pies? Policjanci szukają właściciela 3 3

W czerwcu w lesie w miejscowości Rokitno (pow. bialski) przypadkowy świadek zauważył błąkające się w rejonie leśnej ścieżki zwierzę.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!