Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kolejny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piter napisał:
Kolejny...
Może też weźmie przyklad z Kisiela z Siennicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nie za dużo w tych ostatnich dniach pijanych,którym zatrzymano wcześniej prawo jazdy z tego samego powodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...no i gdzie komentarze typu"media szczują ,biedny sprawca ,potrzebny jest mu psycholog itp"mnóstwo tego było po odebraniu sobie życia przez sprawcę wypadku .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak, gdyby nie to ze mój tata jechał dużym autem < renault espace> w które jako pierwsze uderzył ten pijany kierowca , i wyrzuciło mu nogi do góry to straciłby je. a widze ze niektórzy bronią tego pijaka .,..... trudno !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już dawno ktoś wymyślił takie powiedzenie:" nie ma kary- nie ma miary".Jest ono bardzo na czasie!! Kolejny raz pytam- dlaczego nie wprowadzi się przepisu że za jazdę po pijanemu konfiskuje się pojazd którym się porusza sprawca.Za spowodowanie wypadku po pijanemu oczywiście j/w plus obligatoryjnie poniesienie wszystkich kosztów ( leczenie,rehabilitacja,ewentualnie renta dla poszkodowanych itp) Dlaczego nie wprowadza się takich przepisów!!!!!!!!!!!!!Patrzymy i czekamy nie wiem na co - jedynie podajemy zastraszające statystyki!! Podobnie z wykroczeniami drogowymi- jeśli ktoś przekracza dopuszczalną szybkość ponad 50 km/godz ( np. na obszarze zabudowanym jedzie 11o )- wprowadzić kary: zatrzymywanie okresowe praw jazdy( np. na 3 miesiące). Jak na razie" glebimy" kierowców idiotycznymi przepisami typu" jazda przez cały rok na światłach mijania"- bo wówczas z daleka w radiowozie widzi się winowajcę i wlepia mandat 100.-.Gdzie są statystyki które przekonają nas o tym "pomyśle"ż e ograniczył on wypadki??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego wypadku, wszystkie samochody nadają się na złom bo są tak rozbite
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość był pijany i szczęście że się nikomu nic nie stało poważnego! Ale nie piszcie bzdur na forum bo nikomu nogi by nie urwało ani nic takiego. Samochody były rozbite ale nie skasowane. Sami jeździcie może po lepszych dzwonach:) I proszę sie nie mądrzyć, Byłem widziałem i szczęście że wszyscy bez większych urazów. A gościa na 2 lata w kamieniołomy to wybiją mu głupoty z głowy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgryzliwy, nie mozna wprowadzic zabierania samochodu bo nie kazdy sprawca jest wlascicielem pojazdu. Lepiej wprowadzic ze sprawca po pijanemu splaca koszty kolizji ,wypadku lub wprowadzic roboty publiczne np.sprzatanie odsniezanie itp,przeliczajac kase na czas pracy robot publicznych.PRZEZ PRACE PO ROZUM DO GLOWY???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie każdy w życiu popełnia jakieś błedy ale to nie wam je osądzać bo to nie wy poniesiecie karę za ten wyczyn. Wydaje mi się,że nikt niepowinien oceniać tego młodego człowieka tylko zająć się swoimi sprawami!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...