Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

13 listopada 2009 r.
10:55
Edytuj ten wpis

Cztery osoby ranne w wypadku między Frampolem, a Gorajem. Sprawca był pijany

Autor: Zdjęcie autora (ak)
0 10 A A

Miał zakaz prowadzenia pojazdów, bo już wcześniej jeździł po pijanemu. Mimo to znowu usiadł za kierownicą po kilku głębszych. Wczoraj wieczorem 25-latek z gminy Turbin spowodował kolejny wypadek. Ranne zostały cztery osoby.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Mężczyzna jechał drogą wojewódzką 835 na trasie między Frampolem a Gorajem w powiecie biłgorajskim. Na łuku drogi stracił panowanie nad swoją skodą.

Auto zjechało na przeciwległy pas ruchu i zderzyło się z renaultem i volkswagenem.

Sprawca stłuczki doznał obrażenia nogi. Ranni zostali również pasażerowie volkswagena. Wszyscy trafili do szpitala, ale ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Kierowca renaulta, 39-latek z gminy Cieszynów nie odniósł poważniejszych obrażeń. Zarówno on, jak i kierujący volkswagenem 20-latek byli trzeźwi.

Pijany był natomiast 25-letni sprawca wypadku.

– W toku ustaleń okazało się, że 25-latek posiada zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, który dostał także za przestępstwo kierowania w stanie trzeźwości – informuje Milena Wardach, rzeczniczka biłgorajskiej policji.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
obrońca / 11 stycznia 2011 o 14:03
0
Ludzie każdy w życiu popełnia jakieś błedy ale to nie wam je osądzać bo to nie wy poniesiecie karę za ten wyczyn. Wydaje mi się,że nikt niepowinien oceniać tego młodego człowieka tylko zająć się swoimi sprawami!!!
Avatar
spokojny / 17 listopada 2009 o 10:15
0
Zgryzliwy, nie mozna wprowadzic zabierania samochodu bo nie kazdy sprawca jest wlascicielem pojazdu. Lepiej wprowadzic ze sprawca po pijanemu splaca koszty kolizji ,wypadku lub wprowadzic roboty publiczne np.sprzatanie odsniezanie itp,przeliczajac kase na czas pracy robot publicznych.PRZEZ PRACE PO ROZUM DO GLOWY???
Avatar
maly / 15 listopada 2009 o 23:46
0
Gość był pijany i szczęście że się nikomu nic nie stało poważnego! Ale nie piszcie bzdur na forum bo nikomu nogi by nie urwało ani nic takiego. Samochody były rozbite ale nie skasowane. Sami jeździcie może po lepszych dzwonach:) I proszę sie nie mądrzyć, Byłem widziałem i szczęście że wszyscy bez większych urazów. A gościa na 2 lata w kamieniołomy to wybiją mu głupoty z głowy!
Avatar
Ziom / 14 listopada 2009 o 12:05
0
Z tego wypadku, wszystkie samochody nadają się na złom bo są tak rozbite
Avatar
zgryźliwy. / 14 listopada 2009 o 09:11
0
Już dawno ktoś wymyślił takie powiedzenie:" nie ma kary- nie ma miary".Jest ono bardzo na czasie!!
Kolejny raz pytam- dlaczego nie wprowadzi się przepisu że za jazdę po pijanemu konfiskuje się pojazd którym się porusza sprawca.Za spowodowanie wypadku po pijanemu oczywiście j/w plus obligatoryjnie poniesienie wszystkich kosztów ( leczenie,rehabilitacja,ewentualnie renta dla poszkodowanych itp)
Dlaczego nie wprowadza się takich przepisów!!!!!!!!!!!!!Patrzymy i czekamy nie wiem na co - jedynie podajemy zastraszające statystyki!!
Podobnie z wykroczeniami drogowymi- jeśli ktoś przekracza dopuszczalną szybkość ponad 50 km/godz ( np. na obszarze zabudowanym jedzie 11o )- wprowadzić kary: zatrzymywanie okresowe praw jazdy( np. na 3 miesiące).
Jak na razie" glebimy" kierowców idiotycznymi przepisami typu" jazda przez cały rok na światłach mijania"- bo wówczas z daleka w radiowozie widzi się winowajcę i wlepia mandat 100.-.Gdzie są statystyki które przekonają nas o tym "pomyśle"ż e ograniczył on wypadki??
Już dawno ktoś wymyślił takie powiedzenie:" nie ma kary- nie ma miary".Jest ono bardzo na czasie!!
Kolejny raz pytam- dlaczego nie wprowadzi się przepisu że za jazdę po pijanemu konfiskuje się pojazd którym się porusza sprawca.Za spowodowanie wypadku po pijanemu oczywiście j/w plus obligatoryjnie poniesienie wszystkich kosztów ( leczenie,rehabilitacja,ewentualnie renta dla poszkodowanych itp)
Dlaczego nie wprowadza się takich przepisów!!!!!!!!!!!!!Patrzymy i cz... rozwiń
Avatar
~magda~ / 13 listopada 2009 o 17:32
0
tak, gdyby nie to ze mój tata jechał dużym autem < renault espace> w które jako pierwsze uderzył ten pijany kierowca , i wyrzuciło mu nogi do góry to straciłby je. a widze ze niektórzy bronią tego pijaka .,..... trudno !
Avatar
pompon / 13 listopada 2009 o 14:22
0
...no i gdzie komentarze typu"media szczują ,biedny sprawca ,potrzebny jest mu psycholog itp"mnóstwo tego było po odebraniu sobie życia przez sprawcę wypadku .
Avatar
jola / 13 listopada 2009 o 13:25
0
Czy nie za dużo w tych ostatnich dniach pijanych,którym zatrzymano wcześniej prawo jazdy z tego samego powodu.
Avatar
Wujek zza miedzy / 13 listopada 2009 o 13:18
0
Piter napisał:
Kolejny...

Może też weźmie przyklad z Kisiela z Siennicy.
Avatar
Piter / 13 listopada 2009 o 11:41
0
Kolejny...
Avatar
obrońca / 11 stycznia 2011 o 14:03
0
Ludzie każdy w życiu popełnia jakieś błedy ale to nie wam je osądzać bo to nie wy poniesiecie karę za ten wyczyn. Wydaje mi się,że nikt niepowinien oceniać tego młodego człowieka tylko zająć się swoimi sprawami!!!
Avatar
spokojny / 17 listopada 2009 o 10:15
0
Zgryzliwy, nie mozna wprowadzic zabierania samochodu bo nie kazdy sprawca jest wlascicielem pojazdu. Lepiej wprowadzic ze sprawca po pijanemu splaca koszty kolizji ,wypadku lub wprowadzic roboty publiczne np.sprzatanie odsniezanie itp,przeliczajac kase na czas pracy robot publicznych.PRZEZ PRACE PO ROZUM DO GLOWY???
Avatar
maly / 15 listopada 2009 o 23:46
0
Gość był pijany i szczęście że się nikomu nic nie stało poważnego! Ale nie piszcie bzdur na forum bo nikomu nogi by nie urwało ani nic takiego. Samochody były rozbite ale nie skasowane. Sami jeździcie może po lepszych dzwonach:) I proszę sie nie mądrzyć, Byłem widziałem i szczęście że wszyscy bez większych urazów. A gościa na 2 lata w kamieniołomy to wybiją mu głupoty z głowy!
Avatar
Ziom / 14 listopada 2009 o 12:05
0
Z tego wypadku, wszystkie samochody nadają się na złom bo są tak rozbite
Avatar
zgryźliwy. / 14 listopada 2009 o 09:11
0
Już dawno ktoś wymyślił takie powiedzenie:" nie ma kary- nie ma miary".Jest ono bardzo na czasie!!
Kolejny raz pytam- dlaczego nie wprowadzi się przepisu że za jazdę po pijanemu konfiskuje się pojazd którym się porusza sprawca.Za spowodowanie wypadku po pijanemu oczywiście j/w plus obligatoryjnie poniesienie wszystkich kosztów ( leczenie,rehabilitacja,ewentualnie renta dla poszkodowanych itp)
Dlaczego nie wprowadza się takich przepisów!!!!!!!!!!!!!Patrzymy i czekamy nie wiem na co - jedynie podajemy zastraszające statystyki!!
Podobnie z wykroczeniami drogowymi- jeśli ktoś przekracza dopuszczalną szybkość ponad 50 km/godz ( np. na obszarze zabudowanym jedzie 11o )- wprowadzić kary: zatrzymywanie okresowe praw jazdy( np. na 3 miesiące).
Jak na razie" glebimy" kierowców idiotycznymi przepisami typu" jazda przez cały rok na światłach mijania"- bo wówczas z daleka w radiowozie widzi się winowajcę i wlepia mandat 100.-.Gdzie są statystyki które przekonają nas o tym "pomyśle"ż e ograniczył on wypadki??
Już dawno ktoś wymyślił takie powiedzenie:" nie ma kary- nie ma miary".Jest ono bardzo na czasie!!
Kolejny raz pytam- dlaczego nie wprowadzi się przepisu że za jazdę po pijanemu konfiskuje się pojazd którym się porusza sprawca.Za spowodowanie wypadku po pijanemu oczywiście j/w plus obligatoryjnie poniesienie wszystkich kosztów ( leczenie,rehabilitacja,ewentualnie renta dla poszkodowanych itp)
Dlaczego nie wprowadza się takich przepisów!!!!!!!!!!!!!Patrzymy i cz... rozwiń
Avatar
~magda~ / 13 listopada 2009 o 17:32
0
tak, gdyby nie to ze mój tata jechał dużym autem < renault espace> w które jako pierwsze uderzył ten pijany kierowca , i wyrzuciło mu nogi do góry to straciłby je. a widze ze niektórzy bronią tego pijaka .,..... trudno !
Avatar
pompon / 13 listopada 2009 o 14:22
0
...no i gdzie komentarze typu"media szczują ,biedny sprawca ,potrzebny jest mu psycholog itp"mnóstwo tego było po odebraniu sobie życia przez sprawcę wypadku .
Avatar
jola / 13 listopada 2009 o 13:25
0
Czy nie za dużo w tych ostatnich dniach pijanych,którym zatrzymano wcześniej prawo jazdy z tego samego powodu.
Avatar
Wujek zza miedzy / 13 listopada 2009 o 13:18
0
Piter napisał:
Kolejny...

Może też weźmie przyklad z Kisiela z Siennicy.
Avatar
Piter / 13 listopada 2009 o 11:41
0
Kolejny...