Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Doda: Robię to, co robię, bo jest z tego megakasa

Utworzony przez STYX, 18 lipca 2009 r. o 19:11 Powrót do artykułu
Doda to ikona deb***izmu ! Wcale jej fanom nie współczuję bo na gówno uwagi nie zwacam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieliście zadawać pytania od fanów, którzy je zadawali w komentarzach, a Wy i tak zadaliście jej swoje pytania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fani Dody to chyba ludzie mało wymagający. Bo czego można od tej "artystki" oczekiwać? Nic! Ona robi dużo szumu i dzieki temu o niej tyle słychać, to napewno robi dobrze. Kase ma oczywiście dzieki tym naiwnym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Robię to co robię, bo jest z tego megakasa"... Czyli robię z Siebie idio..ę, bo jest z tego megakasa. Od dziś wszyscy robimy z Siebie id....ów, bo jest z tego megakasa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne, te same słowa słyszałem z ust pewnej znajomej dziwki....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorsze jest to,że ona wpaja swoim odbiorcom gówno tylko puści faceci się nią jarają ,,bo ona ma tylko dobre opakowanie duży biust gadki zarozumiałej 15 latki jest wulgarna robi z siebie wielkie indywiduum a dla dużo młodych oczywiście niezbyt mądrych lasek jest ona wzorem. pożałowania godnę. Dobrze, że jej apogeum sie już powoli kończy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doda się nie skończy tak szybko jak się Wam wydaje. Jeśli pójdziecie kiedyś na jej koncert to zrozumiecie, że nasza cudowna piosenkarka daje fanom naprawdę niezłe show i jest miła dla każdego fana. Choć nie jestem w jej oficjalnym fanklubie i nie mam żadnych przwilejów to i tak udało mi się z nią porozmawiać na spotkaniu w Big Starze. Jest to bardzo sympatyczna dziewczyna i chętnie robi sobie zdjęcia z fanami. Możecie sobie o niej gadać cokolwiek, ale większość osób i tak ją lubi, a Ci co jej nienawidzą to jej zazdroszczą, chociaż tak naprawdę nie mają czego, bo sama sobie na wszystko bardzo ciężko zapracowała. Doda jest boskaaa, w końcu KRÓLOWA JEST TYLKO JEDNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
agusia520 napisał:
Doda się nie skończy tak szybko jak się Wam wydaje. Jeśli pójdziecie kiedyś na jej koncert to zrozumiecie, że nasza cudowna piosenkarka daje fanom naprawdę niezłe show i jest miła dla każdego fana. Choć nie jestem w jej oficjalnym fanklubie i nie mam żadnych przwilejów to i tak udało mi się z nią porozmawiać na spotkaniu w Big Starze. Jest to bardzo sympatyczna dziewczyna i chętnie robi sobie zdjęcia z fanami. Możecie sobie o niej gadać cokolwiek, ale większość osób i tak ją lubi, a Ci co jej nienawidzą to jej zazdroszczą, chociaż tak naprawdę nie mają czego, bo sama sobie na wszystko bardzo ciężko zapracowała. Doda jest boskaaa, w końcu KRÓLOWA JEST TYLKO JEDNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tak, masz rację, nie skończy tak szybko bo zawsze znajdą się idioci słuchający tego badziewia które wyśpiewuje. To twórczość na poziomie gimnazjum i skierowana dla nastolatków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chciaem dodac bardzo wazny temat otoz Pani Zapedowska bardzo wstydzi sie tej Dody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokój dziewczynie. Każdy robi to co lubi i umie. Przecież nie będzie śpiewała poezji, bo większość by się od niej odwróciła. Jak chcecie wyżyn intelektualnych to do Piwnicy pod Baranami zapraszam. Każdy ma prawo być takim jakim chce i nie będzie sie zmieniał tylko dlatego, że sie komuś nie podoba. Przynajmniej teksty ma pozytywne i proste, a nie typu " nie byłabym sobą jak byłabym inna'...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZSRR napisał:
Dziwne, te same słowa słyszałem z ust pewnej znajomej dziwki....
Uf , ten komentarz został wyjęty jakby z moich ust -ja protestuję ,ale i w pełni popieram dużo wcześniej to wszystko słyszałem nic nowego !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Monika~ napisał:
Dajcie spokój dziewczynie. Każdy robi to co lubi i umie. Przecież nie będzie śpiewała poezji, bo większość by się od niej odwróciła. Jak chcecie wyżyn intelektualnych to do Piwnicy pod Baranami zapraszam. Każdy ma prawo być takim jakim chce i nie będzie sie zmieniał tylko dlatego, że sie komuś nie podoba. Przynajmniej teksty ma pozytywne i proste, a nie typu " nie byłabym sobą jak byłabym inna'...
Tylko dlaczego telewizja publiczna opłacana z moich opłat abonamentowych tej miernocie płaci jakiekolwiek honoraria czy aby kogoś nie pogięło .Niech spróbuje bez promocji telewizyjnych wspomagaczy się wypromować , wtedy ocenimy jej wartość niech wyda płyty i zobaczymy ile wtedy zarobi ! Bo w telewizji chciałbym widzieć prawdziwych artystów którzy na takie miano zasługują może jak telewizja padnie to skończy się promowanie takich czy innych miernot .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...