Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Rozrywka

17 lipca 2009 r.
19:22
Edytuj ten wpis

Doda: Robię to, co robię, bo jest z tego megakasa

0 12 A A

- Kiedy lubię jakąś piosenkarkę, w dupie mam jej nową piosenkę, bardziej interesuje mnie, kto ją bzyka. Cały świat się karmi plotkami. To jest symbioza, portale plotkarskie karmią się mną, a ja nimi - mówi konrtowersyjna piosenkarka.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Rozmowa z Dorotą "Dodą” Rabczewską

• Ponad 300 publikacji na twój temat w samym czerwcu. Gratulacje...

– Tak naprawdę większości tych artykułów nie czytam. Poza tym, połowa z nich i tak jest wymyślona. Nie wiem dlaczego tak się dzieje, to nie jest mój problem, tak jest już od kilku lat. Jestem na pierwszym miejscu w Internecie razem z papieżem wśród najczęściej wyszukiwanych Polaków.

• Czujesz się gwiazdą?

– Jakoś za bardzo o tym nie myślę. Robię to, co robię, bo jest z tego megakasa i z...a energia. Jestem artystką, zawsze byłam trochę zwariowana.

• Dodzie udało się wszystko, o czym marzyła mała Dorotka?

– Jak na Polskę na pewno tak. Miałam jeszcze marzenia, żeby zrobić karierę
międzynarodową. Jestem już dziesięć lat na scenie, mam nadzieję, że jeszcze mi się to uda.

• Masz czasem chwile załamania; gdy masz ochotę usiąść i płakać?

– Zupełnie nie. Nigdy się nie załamuję. Czasem ktoś mi złamie serce i jak każda kobieta potrafię przepłakać noc, ale nie więcej. Po jednej nocy się regeneruję. Poza tym, mam mnóstwo energii i pozytywnego nastawienia do życia. Moi przyjaciele jak huba czerpią ze mnie energię.

• Występowałaś w Teatrze Buffo, śpiewu uczyła cię Elżbieta Zapendowska. Nie denerwuje cię, że twoje nowe piosenki i płyty przesłaniają wiadomości z życia prywatnego?

– Ja to doskonale rozumiem. Kiedy lubię jakąś piosenkarkę, w dupie mam jej nową piosenkę, bardziej interesuje mnie, kto ją bzyka. Cały świat się karmi plotkami. To jest symbioza, portale plotkarskie karmią się mną, a ja nimi.

Katarzyna Chojnowska/Gazeta Lubuska

Wywiad nieautoryzowany

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Widz / 8 marca 2010 o 19:49
0
~Monika~ napisał:
Dajcie spokój dziewczynie. Każdy robi to co lubi i umie. Przecież nie będzie śpiewała poezji, bo większość by się od niej odwróciła. Jak chcecie wyżyn intelektualnych to do Piwnicy pod Baranami zapraszam. Każdy ma prawo być takim jakim chce i nie będzie sie zmieniał tylko dlatego, że sie komuś nie podoba. Przynajmniej teksty ma pozytywne i proste, a nie typu " nie byłabym sobą jak byłabym inna'...

Tylko dlaczego telewizja publiczna opłacana z moich opłat abonamentowych tej miernocie płaci jakiekolwiek honoraria czy aby kogoś nie pogięło .Niech spróbuje bez promocji telewizyjnych wspomagaczy się wypromować , wtedy ocenimy jej wartość niech wyda płyty i zobaczymy ile wtedy zarobi ! Bo w telewizji chciałbym widzieć prawdziwych artystów którzy na takie miano zasługują może jak telewizja padnie to skończy się promowanie takich czy innych miernot .

Tylko dlaczego telewizja publiczna opłacana z moich opłat abonamentowych tej miernocie płaci jakiekolwiek honoraria czy aby kogoś nie pogięło .Niech spróbuje bez promocji telewizyjnych wspomagaczy się wypromować , wtedy ocenimy jej wartość niech wyda płyty i zobaczymy ile wtedy zarobi ! Bo w telewizji chciałbym widzieć prawdziwych artystów którzy na takie miano zasługują może jak telewizja padnie to skończy się promowanie takich czy innych miernot . rozwiń
Avatar
~Ufo~ / 8 marca 2010 o 19:33
0
ZSRR napisał:
Dziwne, te same słowa słyszałem z ust pewnej znajomej dziwki....

Uf , ten komentarz został wyjęty jakby z moich ust -ja protestuję ,ale i w pełni popieram dużo wcześniej to wszystko słyszałem nic nowego !
Avatar
~Monika~ / 20 lipca 2009 o 14:05
0
Dajcie spokój dziewczynie. Każdy robi to co lubi i umie. Przecież nie będzie śpiewała poezji, bo większość by się od niej odwróciła. Jak chcecie wyżyn intelektualnych to do Piwnicy pod Baranami zapraszam. Każdy ma prawo być takim jakim chce i nie będzie sie zmieniał tylko dlatego, że sie komuś nie podoba. Przynajmniej teksty ma pozytywne i proste, a nie typu " nie byłabym sobą jak byłabym inna'...
Avatar
ser / 19 lipca 2009 o 13:57
0
Ja chciaem dodac bardzo wazny temat otoz Pani Zapedowska bardzo wstydzi sie tej Dody.
Avatar
Gość / 19 lipca 2009 o 12:56
0
agusia520 napisał:
Doda się nie skończy tak szybko jak się Wam wydaje.
Jeśli pójdziecie kiedyś na jej koncert to zrozumiecie, że nasza cudowna piosenkarka daje fanom naprawdę niezłe show i jest miła dla każdego fana.
Choć nie jestem w jej oficjalnym fanklubie i nie mam żadnych przwilejów to i tak udało mi się z nią porozmawiać na spotkaniu w Big Starze.
Jest to bardzo sympatyczna dziewczyna i chętnie robi sobie zdjęcia z fanami.
Możecie sobie o niej gadać cokolwiek, ale większość osób i tak ją lubi, a Ci co jej nienawidzą to jej zazdroszczą, chociaż tak naprawdę nie mają czego, bo sama sobie na wszystko bardzo ciężko zapracowała.
Doda jest boskaaa, w końcu KRÓLOWA JEST TYLKO JEDNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Tak, masz rację, nie skończy tak szybko bo zawsze znajdą się idioci słuchający tego badziewia które wyśpiewuje. To twórczość na poziomie gimnazjum i skierowana dla nastolatków.



Tak, masz rację, nie skończy tak szybko bo zawsze znajdą się idioci słuchający tego badziewia które wyśpiewuje. To twórczość na poziomie gimnazjum i skierowana dla nastolatków. rozwiń
Avatar
agusia520 / 19 lipca 2009 o 11:11
0
Doda się nie skończy tak szybko jak się Wam wydaje.
Jeśli pójdziecie kiedyś na jej koncert to zrozumiecie, że nasza cudowna piosenkarka daje fanom naprawdę niezłe show i jest miła dla każdego fana.
Choć nie jestem w jej oficjalnym fanklubie i nie mam żadnych przwilejów to i tak udało mi się z nią porozmawiać na spotkaniu w Big Starze.
Jest to bardzo sympatyczna dziewczyna i chętnie robi sobie zdjęcia z fanami.
Możecie sobie o niej gadać cokolwiek, ale większość osób i tak ją lubi, a Ci co jej nienawidzą to jej zazdroszczą, chociaż tak naprawdę nie mają czego, bo sama sobie na wszystko bardzo ciężko zapracowała.
Doda jest boskaaa, w końcu KRÓLOWA JEST TYLKO JEDNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Doda się nie skończy tak szybko jak się Wam wydaje.
Jeśli pójdziecie kiedyś na jej koncert to zrozumiecie, że nasza cudowna piosenkarka daje fanom naprawdę niezłe show i jest miła dla każdego fana.
Choć nie jestem w jej oficjalnym fanklubie i nie mam żadnych przwilejów to i tak udało mi się z nią porozmawiać na spotkaniu w Big Starze.
Jest to bardzo sympatyczna dziewczyna i chętnie robi sobie zdjęcia z fanami.
Możecie sobie o niej gadać cokolwiek, ale większość osób i tak ją lubi, a Ci co jej nienawidzą to jej zazdros... rozwiń
Avatar
Anty pustoglowie / 19 lipca 2009 o 10:15
0
Najgorsze jest to,że ona wpaja swoim odbiorcom gówno tylko puści faceci się nią jarają ,,bo ona ma tylko dobre opakowanie duży biust gadki zarozumiałej 15 latki jest wulgarna robi z siebie wielkie indywiduum a dla dużo młodych oczywiście niezbyt mądrych lasek jest ona wzorem. pożałowania godnę. Dobrze, że jej apogeum sie już powoli kończy
Avatar
ZSRR / 19 lipca 2009 o 08:31
0
Dziwne, te same słowa słyszałem z ust pewnej znajomej dziwki....
Avatar
abc / 19 lipca 2009 o 01:05
0
"Robię to co robię, bo jest z tego megakasa"... Czyli robię z Siebie idio..ę, bo jest z tego megakasa. Od dziś wszyscy robimy z Siebie id....ów, bo jest z tego megakasa...
Avatar
Kamil / 19 lipca 2009 o 00:02
0
Fani Dody to chyba ludzie mało wymagający. Bo czego można od tej "artystki" oczekiwać? Nic! Ona robi dużo szumu i dzieki temu o niej tyle słychać, to napewno robi dobrze. Kase ma oczywiście dzieki tym naiwnym
Avatar
Widz / 8 marca 2010 o 19:49
0
~Monika~ napisał:
Dajcie spokój dziewczynie. Każdy robi to co lubi i umie. Przecież nie będzie śpiewała poezji, bo większość by się od niej odwróciła. Jak chcecie wyżyn intelektualnych to do Piwnicy pod Baranami zapraszam. Każdy ma prawo być takim jakim chce i nie będzie sie zmieniał tylko dlatego, że sie komuś nie podoba. Przynajmniej teksty ma pozytywne i proste, a nie typu " nie byłabym sobą jak byłabym inna'...

Tylko dlaczego telewizja publiczna opłacana z moich opłat abonamentowych tej miernocie płaci jakiekolwiek honoraria czy aby kogoś nie pogięło .Niech spróbuje bez promocji telewizyjnych wspomagaczy się wypromować , wtedy ocenimy jej wartość niech wyda płyty i zobaczymy ile wtedy zarobi ! Bo w telewizji chciałbym widzieć prawdziwych artystów którzy na takie miano zasługują może jak telewizja padnie to skończy się promowanie takich czy innych miernot .

Tylko dlaczego telewizja publiczna opłacana z moich opłat abonamentowych tej miernocie płaci jakiekolwiek honoraria czy aby kogoś nie pogięło .Niech spróbuje bez promocji telewizyjnych wspomagaczy się wypromować , wtedy ocenimy jej wartość niech wyda płyty i zobaczymy ile wtedy zarobi ! Bo w telewizji chciałbym widzieć prawdziwych artystów którzy na takie miano zasługują może jak telewizja padnie to skończy się promowanie takich czy innych miernot . rozwiń
Avatar
~Ufo~ / 8 marca 2010 o 19:33
0
ZSRR napisał:
Dziwne, te same słowa słyszałem z ust pewnej znajomej dziwki....

Uf , ten komentarz został wyjęty jakby z moich ust -ja protestuję ,ale i w pełni popieram dużo wcześniej to wszystko słyszałem nic nowego !
Avatar
~Monika~ / 20 lipca 2009 o 14:05
0
Dajcie spokój dziewczynie. Każdy robi to co lubi i umie. Przecież nie będzie śpiewała poezji, bo większość by się od niej odwróciła. Jak chcecie wyżyn intelektualnych to do Piwnicy pod Baranami zapraszam. Każdy ma prawo być takim jakim chce i nie będzie sie zmieniał tylko dlatego, że sie komuś nie podoba. Przynajmniej teksty ma pozytywne i proste, a nie typu " nie byłabym sobą jak byłabym inna'...
Avatar
ser / 19 lipca 2009 o 13:57
0
Ja chciaem dodac bardzo wazny temat otoz Pani Zapedowska bardzo wstydzi sie tej Dody.
Avatar
Gość / 19 lipca 2009 o 12:56
0
agusia520 napisał:
Doda się nie skończy tak szybko jak się Wam wydaje.
Jeśli pójdziecie kiedyś na jej koncert to zrozumiecie, że nasza cudowna piosenkarka daje fanom naprawdę niezłe show i jest miła dla każdego fana.
Choć nie jestem w jej oficjalnym fanklubie i nie mam żadnych przwilejów to i tak udało mi się z nią porozmawiać na spotkaniu w Big Starze.
Jest to bardzo sympatyczna dziewczyna i chętnie robi sobie zdjęcia z fanami.
Możecie sobie o niej gadać cokolwiek, ale większość osób i tak ją lubi, a Ci co jej nienawidzą to jej zazdroszczą, chociaż tak naprawdę nie mają czego, bo sama sobie na wszystko bardzo ciężko zapracowała.
Doda jest boskaaa, w końcu KRÓLOWA JEST TYLKO JEDNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Tak, masz rację, nie skończy tak szybko bo zawsze znajdą się idioci słuchający tego badziewia które wyśpiewuje. To twórczość na poziomie gimnazjum i skierowana dla nastolatków.



Tak, masz rację, nie skończy tak szybko bo zawsze znajdą się idioci słuchający tego badziewia które wyśpiewuje. To twórczość na poziomie gimnazjum i skierowana dla nastolatków. rozwiń
Avatar
agusia520 / 19 lipca 2009 o 11:11
0
Doda się nie skończy tak szybko jak się Wam wydaje.
Jeśli pójdziecie kiedyś na jej koncert to zrozumiecie, że nasza cudowna piosenkarka daje fanom naprawdę niezłe show i jest miła dla każdego fana.
Choć nie jestem w jej oficjalnym fanklubie i nie mam żadnych przwilejów to i tak udało mi się z nią porozmawiać na spotkaniu w Big Starze.
Jest to bardzo sympatyczna dziewczyna i chętnie robi sobie zdjęcia z fanami.
Możecie sobie o niej gadać cokolwiek, ale większość osób i tak ją lubi, a Ci co jej nienawidzą to jej zazdroszczą, chociaż tak naprawdę nie mają czego, bo sama sobie na wszystko bardzo ciężko zapracowała.
Doda jest boskaaa, w końcu KRÓLOWA JEST TYLKO JEDNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Doda się nie skończy tak szybko jak się Wam wydaje.
Jeśli pójdziecie kiedyś na jej koncert to zrozumiecie, że nasza cudowna piosenkarka daje fanom naprawdę niezłe show i jest miła dla każdego fana.
Choć nie jestem w jej oficjalnym fanklubie i nie mam żadnych przwilejów to i tak udało mi się z nią porozmawiać na spotkaniu w Big Starze.
Jest to bardzo sympatyczna dziewczyna i chętnie robi sobie zdjęcia z fanami.
Możecie sobie o niej gadać cokolwiek, ale większość osób i tak ją lubi, a Ci co jej nienawidzą to jej zazdros... rozwiń
Avatar
Anty pustoglowie / 19 lipca 2009 o 10:15
0
Najgorsze jest to,że ona wpaja swoim odbiorcom gówno tylko puści faceci się nią jarają ,,bo ona ma tylko dobre opakowanie duży biust gadki zarozumiałej 15 latki jest wulgarna robi z siebie wielkie indywiduum a dla dużo młodych oczywiście niezbyt mądrych lasek jest ona wzorem. pożałowania godnę. Dobrze, że jej apogeum sie już powoli kończy
Avatar
ZSRR / 19 lipca 2009 o 08:31
0
Dziwne, te same słowa słyszałem z ust pewnej znajomej dziwki....
Avatar
abc / 19 lipca 2009 o 01:05
0
"Robię to co robię, bo jest z tego megakasa"... Czyli robię z Siebie idio..ę, bo jest z tego megakasa. Od dziś wszyscy robimy z Siebie id....ów, bo jest z tego megakasa...
Avatar
Kamil / 19 lipca 2009 o 00:02
0
Fani Dody to chyba ludzie mało wymagający. Bo czego można od tej "artystki" oczekiwać? Nic! Ona robi dużo szumu i dzieki temu o niej tyle słychać, to napewno robi dobrze. Kase ma oczywiście dzieki tym naiwnym
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nastolatka brutalnie zgwałcona na swoich 18. urodzinach
film

Nastolatka brutalnie zgwałcona na swoich 18. urodzinach 2 0

Sprawcy podali 18-latce pigułkę gwałtu, zbiorowo ją wykorzystali, a wszystko nagrywali jej telefonem komórkowym. Do gwałtu doszło na imprezie urodzinowej dziewczyny. Jeden z oskarżonych to przyjaciel ofiary, z którym zna się od dziecka.

Sylwia Matuszczyk (MKS Perła): Defensywa kluczem do sukcesu

Sylwia Matuszczyk (MKS Perła): Defensywa kluczem do sukcesu 0 0

ROZMOWA Z Sylwią Matuszczyk, obrotową MKS Perła Lublin

Uroczystości na Rynku, bieg i koncert. Tak Kraśnik świętował 100-lecie odzyskania niepodległości
Zdjęcia
galeria

Uroczystości na Rynku, bieg i koncert. Tak Kraśnik świętował 100-lecie odzyskania niepodległości 1 0

Uroczystości z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę rozpoczęły się w Kraśniku od mszy św. za Ojczyznę.

Wieczór Poezji Wincentego Pola w Lublinie
15 listopada 2018, 18:00

Wieczór Poezji Wincentego Pola w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. W czwartek, 15 listopada o godz. 18 w Dworku Wincentego Pola (Kalinowszczyzna 13) odbędzie się Wieczór Poezji Wincentego Pola w wykonaniu Amatorskiego Teatru Towarzyskiego.

Lublin: Będzie gruntowna przebudowa ul. Nałkowskich

Lublin: Będzie gruntowna przebudowa ul. Nałkowskich 5 3

W czwartek zatwierdzony został projekt budowy nowej jezdni ul. Nałkowskich od Romera do Żeglarskiej.

Zmarł prof. Jerzy Rebeta, wieloletni wykładowca KUL

Zmarł prof. Jerzy Rebeta, wieloletni wykładowca KUL 0 0

11 listopada 2018 roku zmarł prof. Jerzy Rebeta, politolog i filozof polityki, wieloletni wykładowca Instytutu Socjologii KUL. Prekursor badań politologicznych na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Miał 86 lat.

Koncert "Polskie Piosenki" w Kazimierzu Dolnym
17 listopada 2018, 16:00

Koncert "Polskie Piosenki" w Kazimierzu Dolnym 1 0

17 listopada o godz. 16 w ogrzewanej hali eventowej na dziedzińcu Zamku w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wyjątkowy koncert Polskie Piosenki.

Hitman 2: Premiera. Nowe przygody Agenta 47 (wideo)
film

Hitman 2: Premiera. Nowe przygody Agenta 47 (wideo) 0 0

A kto tu się tak skrada? Sześć dużych lokacji, tryb wieloosobowy Ghost Mode i dobre recenzje. A w tle czai się już Sean Bean.

Znany rugbysta i jego sposób na zdrowy styl życia. "Nigdy nie jest za późno na aktywność"
Magazyn

Znany rugbysta i jego sposób na zdrowy styl życia. "Nigdy nie jest za późno na aktywność" 5 0

Jeden z najlepszych polskich zawodników w rugby, który grał w lidze francuskiej i norweskiej, wielokrotny mistrz polski chce uczyć zdrowego stylu życia. W domu w Konopnicy wymyślił i zbudował w ogrodzie ścieżkę zdrowia. Obok niej, w wolierze mieszkają araukany. Kurki bez ogona, za to z baczkami i bokobrodami. Znoszą kolorowe jajka jak malowanie.

Nowy burmistrz Nałęczowa: "Powstanie obwodnicy to być albo nie być dla utrzymania statusu uzdrowiska"

Nowy burmistrz Nałęczowa: "Powstanie obwodnicy to być albo nie być dla utrzymania statusu uzdrowiska" 10 1

O powodach startu w wyborach, najważniejszych zadaniach, pierwszych decyzjach i oczekujących na spełnienie obietnicach wyborczych rozmawiamy z burmistrzem-elektem gminy Nałęczów, Wiesławem Pardyką, liderem komitetu "Przyjaciele Gminy Nałęczów".

LNBA: Bracia Mrozik ciągle niepokonani

LNBA: Bracia Mrozik ciągle niepokonani 0 0

Jedyną niepokonaną drużyna w Konferencji A są Bracia Mrozik. Najlepszy mecz w tej kolejce stoczyły jednak drużyny Alco i Nadar. Obrońcy tytułu wygrali 55:53, ale do odniesienia sukcesu potrzebowali dogrywki

Koncert "Civis Christi. Kardynał Stefan Wyszyński - Prymas Tysiąclecia"
18 listopada 2018, 18:00

Koncert "Civis Christi. Kardynał Stefan Wyszyński - Prymas Tysiąclecia" 0 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 18 listopada o godz. 18 w Centrum Konferencyjnym Caritas Archidiecezji Lubelskiej (al. Unii Lubelskiej 15) odbędzie się wyjątkowy koncert Civis Christi. Kardynał Stefan Wyszyński - Prymas Tysiąclecia.

Nowe osiedle mieszkaniowe powstanie w Lublinie. Blisko wody i lasu [wizualizacje]
galeria

Nowe osiedle mieszkaniowe powstanie w Lublinie. Blisko wody i lasu [wizualizacje] 10 10

Przy ul. Zemborzyckiej w Lublinie powstanie nowe osiedle mieszkaniowe. Zaplanowano tam dziewięć budynków. Prace rozpoczną się w tym roku.

Drumstore – internetowy sklep muzyczny

Drumstore – internetowy sklep muzyczny 0 0

Sklep Drumstore jest prawdziwą skarbnicą dla każdego muzyka. Po zaledwie jednej wizycie można być pewnym, że zawita się tu jeszcze nie raz. Nie tylko za sprawą pełnych pasji pracowników, ale i szerokiego asortymentu muzycznego. Trzonem działalności firmy są instrumenty perkusyjne, dlatego stanowią one ogromną część naszej oferty. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów poszerzyliśmy asortyment o pozostałe sekcje instrumentalne.

Koncert charytatywny "Disney dla zwierzaczków"
21 listopada 2018, 12:00

Koncert charytatywny "Disney dla zwierzaczków" 0 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 21 listopada o godz. 12 w Chatce Żaka (ul. Radziszewskiego 16) odbędzie się wyjątkowy koncert charytatywny Disney dla zwierzaczków. Będą zbierane fundusze na schronisko w Krzesimowie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!