Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Rozrywka

17 lipca 2009 r.
19:22
Edytuj ten wpis

Doda: Robię to, co robię, bo jest z tego megakasa

0 12 A A

- Kiedy lubię jakąś piosenkarkę, w dupie mam jej nową piosenkę, bardziej interesuje mnie, kto ją bzyka. Cały świat się karmi plotkami. To jest symbioza, portale plotkarskie karmią się mną, a ja nimi - mówi konrtowersyjna piosenkarka.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Rozmowa z Dorotą "Dodą” Rabczewską

• Ponad 300 publikacji na twój temat w samym czerwcu. Gratulacje...

– Tak naprawdę większości tych artykułów nie czytam. Poza tym, połowa z nich i tak jest wymyślona. Nie wiem dlaczego tak się dzieje, to nie jest mój problem, tak jest już od kilku lat. Jestem na pierwszym miejscu w Internecie razem z papieżem wśród najczęściej wyszukiwanych Polaków.

• Czujesz się gwiazdą?

– Jakoś za bardzo o tym nie myślę. Robię to, co robię, bo jest z tego megakasa i z...a energia. Jestem artystką, zawsze byłam trochę zwariowana.

• Dodzie udało się wszystko, o czym marzyła mała Dorotka?

– Jak na Polskę na pewno tak. Miałam jeszcze marzenia, żeby zrobić karierę
międzynarodową. Jestem już dziesięć lat na scenie, mam nadzieję, że jeszcze mi się to uda.

• Masz czasem chwile załamania; gdy masz ochotę usiąść i płakać?

– Zupełnie nie. Nigdy się nie załamuję. Czasem ktoś mi złamie serce i jak każda kobieta potrafię przepłakać noc, ale nie więcej. Po jednej nocy się regeneruję. Poza tym, mam mnóstwo energii i pozytywnego nastawienia do życia. Moi przyjaciele jak huba czerpią ze mnie energię.

• Występowałaś w Teatrze Buffo, śpiewu uczyła cię Elżbieta Zapendowska. Nie denerwuje cię, że twoje nowe piosenki i płyty przesłaniają wiadomości z życia prywatnego?

– Ja to doskonale rozumiem. Kiedy lubię jakąś piosenkarkę, w dupie mam jej nową piosenkę, bardziej interesuje mnie, kto ją bzyka. Cały świat się karmi plotkami. To jest symbioza, portale plotkarskie karmią się mną, a ja nimi.

Katarzyna Chojnowska/Gazeta Lubuska

Wywiad nieautoryzowany

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Widz / 8 marca 2010 o 19:49
0
~Monika~ napisał:
Dajcie spokój dziewczynie. Każdy robi to co lubi i umie. Przecież nie będzie śpiewała poezji, bo większość by się od niej odwróciła. Jak chcecie wyżyn intelektualnych to do Piwnicy pod Baranami zapraszam. Każdy ma prawo być takim jakim chce i nie będzie sie zmieniał tylko dlatego, że sie komuś nie podoba. Przynajmniej teksty ma pozytywne i proste, a nie typu " nie byłabym sobą jak byłabym inna'...

Tylko dlaczego telewizja publiczna opłacana z moich opłat abonamentowych tej miernocie płaci jakiekolwiek honoraria czy aby kogoś nie pogięło .Niech spróbuje bez promocji telewizyjnych wspomagaczy się wypromować , wtedy ocenimy jej wartość niech wyda płyty i zobaczymy ile wtedy zarobi ! Bo w telewizji chciałbym widzieć prawdziwych artystów którzy na takie miano zasługują może jak telewizja padnie to skończy się promowanie takich czy innych miernot .

Tylko dlaczego telewizja publiczna opłacana z moich opłat abonamentowych tej miernocie płaci jakiekolwiek honoraria czy aby kogoś nie pogięło .Niech spróbuje bez promocji telewizyjnych wspomagaczy się wypromować , wtedy ocenimy jej wartość niech wyda płyty i zobaczymy ile wtedy zarobi ! Bo w telewizji chciałbym widzieć prawdziwych artystów którzy na takie miano zasługują może jak telewizja padnie to skończy się promowanie takich czy innych miernot . rozwiń
Avatar
~Ufo~ / 8 marca 2010 o 19:33
0
ZSRR napisał:
Dziwne, te same słowa słyszałem z ust pewnej znajomej dziwki....

Uf , ten komentarz został wyjęty jakby z moich ust -ja protestuję ,ale i w pełni popieram dużo wcześniej to wszystko słyszałem nic nowego !
Avatar
~Monika~ / 20 lipca 2009 o 14:05
0
Dajcie spokój dziewczynie. Każdy robi to co lubi i umie. Przecież nie będzie śpiewała poezji, bo większość by się od niej odwróciła. Jak chcecie wyżyn intelektualnych to do Piwnicy pod Baranami zapraszam. Każdy ma prawo być takim jakim chce i nie będzie sie zmieniał tylko dlatego, że sie komuś nie podoba. Przynajmniej teksty ma pozytywne i proste, a nie typu " nie byłabym sobą jak byłabym inna'...
Avatar
ser / 19 lipca 2009 o 13:57
0
Ja chciaem dodac bardzo wazny temat otoz Pani Zapedowska bardzo wstydzi sie tej Dody.
Avatar
Gość / 19 lipca 2009 o 12:56
0
agusia520 napisał:
Doda się nie skończy tak szybko jak się Wam wydaje.
Jeśli pójdziecie kiedyś na jej koncert to zrozumiecie, że nasza cudowna piosenkarka daje fanom naprawdę niezłe show i jest miła dla każdego fana.
Choć nie jestem w jej oficjalnym fanklubie i nie mam żadnych przwilejów to i tak udało mi się z nią porozmawiać na spotkaniu w Big Starze.
Jest to bardzo sympatyczna dziewczyna i chętnie robi sobie zdjęcia z fanami.
Możecie sobie o niej gadać cokolwiek, ale większość osób i tak ją lubi, a Ci co jej nienawidzą to jej zazdroszczą, chociaż tak naprawdę nie mają czego, bo sama sobie na wszystko bardzo ciężko zapracowała.
Doda jest boskaaa, w końcu KRÓLOWA JEST TYLKO JEDNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Tak, masz rację, nie skończy tak szybko bo zawsze znajdą się idioci słuchający tego badziewia które wyśpiewuje. To twórczość na poziomie gimnazjum i skierowana dla nastolatków.



Tak, masz rację, nie skończy tak szybko bo zawsze znajdą się idioci słuchający tego badziewia które wyśpiewuje. To twórczość na poziomie gimnazjum i skierowana dla nastolatków. rozwiń
Avatar
agusia520 / 19 lipca 2009 o 11:11
0
Doda się nie skończy tak szybko jak się Wam wydaje.
Jeśli pójdziecie kiedyś na jej koncert to zrozumiecie, że nasza cudowna piosenkarka daje fanom naprawdę niezłe show i jest miła dla każdego fana.
Choć nie jestem w jej oficjalnym fanklubie i nie mam żadnych przwilejów to i tak udało mi się z nią porozmawiać na spotkaniu w Big Starze.
Jest to bardzo sympatyczna dziewczyna i chętnie robi sobie zdjęcia z fanami.
Możecie sobie o niej gadać cokolwiek, ale większość osób i tak ją lubi, a Ci co jej nienawidzą to jej zazdroszczą, chociaż tak naprawdę nie mają czego, bo sama sobie na wszystko bardzo ciężko zapracowała.
Doda jest boskaaa, w końcu KRÓLOWA JEST TYLKO JEDNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Doda się nie skończy tak szybko jak się Wam wydaje.
Jeśli pójdziecie kiedyś na jej koncert to zrozumiecie, że nasza cudowna piosenkarka daje fanom naprawdę niezłe show i jest miła dla każdego fana.
Choć nie jestem w jej oficjalnym fanklubie i nie mam żadnych przwilejów to i tak udało mi się z nią porozmawiać na spotkaniu w Big Starze.
Jest to bardzo sympatyczna dziewczyna i chętnie robi sobie zdjęcia z fanami.
Możecie sobie o niej gadać cokolwiek, ale większość osób i tak ją lubi, a Ci co jej nienawidzą to jej zazdros... rozwiń
Avatar
Anty pustoglowie / 19 lipca 2009 o 10:15
0
Najgorsze jest to,że ona wpaja swoim odbiorcom gówno tylko puści faceci się nią jarają ,,bo ona ma tylko dobre opakowanie duży biust gadki zarozumiałej 15 latki jest wulgarna robi z siebie wielkie indywiduum a dla dużo młodych oczywiście niezbyt mądrych lasek jest ona wzorem. pożałowania godnę. Dobrze, że jej apogeum sie już powoli kończy
Avatar
ZSRR / 19 lipca 2009 o 08:31
0
Dziwne, te same słowa słyszałem z ust pewnej znajomej dziwki....
Avatar
abc / 19 lipca 2009 o 01:05
0
"Robię to co robię, bo jest z tego megakasa"... Czyli robię z Siebie idio..ę, bo jest z tego megakasa. Od dziś wszyscy robimy z Siebie id....ów, bo jest z tego megakasa...
Avatar
Kamil / 19 lipca 2009 o 00:02
0
Fani Dody to chyba ludzie mało wymagający. Bo czego można od tej "artystki" oczekiwać? Nic! Ona robi dużo szumu i dzieki temu o niej tyle słychać, to napewno robi dobrze. Kase ma oczywiście dzieki tym naiwnym
Avatar
Widz / 8 marca 2010 o 19:49
0
~Monika~ napisał:
Dajcie spokój dziewczynie. Każdy robi to co lubi i umie. Przecież nie będzie śpiewała poezji, bo większość by się od niej odwróciła. Jak chcecie wyżyn intelektualnych to do Piwnicy pod Baranami zapraszam. Każdy ma prawo być takim jakim chce i nie będzie sie zmieniał tylko dlatego, że sie komuś nie podoba. Przynajmniej teksty ma pozytywne i proste, a nie typu " nie byłabym sobą jak byłabym inna'...

Tylko dlaczego telewizja publiczna opłacana z moich opłat abonamentowych tej miernocie płaci jakiekolwiek honoraria czy aby kogoś nie pogięło .Niech spróbuje bez promocji telewizyjnych wspomagaczy się wypromować , wtedy ocenimy jej wartość niech wyda płyty i zobaczymy ile wtedy zarobi ! Bo w telewizji chciałbym widzieć prawdziwych artystów którzy na takie miano zasługują może jak telewizja padnie to skończy się promowanie takich czy innych miernot .

Tylko dlaczego telewizja publiczna opłacana z moich opłat abonamentowych tej miernocie płaci jakiekolwiek honoraria czy aby kogoś nie pogięło .Niech spróbuje bez promocji telewizyjnych wspomagaczy się wypromować , wtedy ocenimy jej wartość niech wyda płyty i zobaczymy ile wtedy zarobi ! Bo w telewizji chciałbym widzieć prawdziwych artystów którzy na takie miano zasługują może jak telewizja padnie to skończy się promowanie takich czy innych miernot . rozwiń
Avatar
~Ufo~ / 8 marca 2010 o 19:33
0
ZSRR napisał:
Dziwne, te same słowa słyszałem z ust pewnej znajomej dziwki....

Uf , ten komentarz został wyjęty jakby z moich ust -ja protestuję ,ale i w pełni popieram dużo wcześniej to wszystko słyszałem nic nowego !
Avatar
~Monika~ / 20 lipca 2009 o 14:05
0
Dajcie spokój dziewczynie. Każdy robi to co lubi i umie. Przecież nie będzie śpiewała poezji, bo większość by się od niej odwróciła. Jak chcecie wyżyn intelektualnych to do Piwnicy pod Baranami zapraszam. Każdy ma prawo być takim jakim chce i nie będzie sie zmieniał tylko dlatego, że sie komuś nie podoba. Przynajmniej teksty ma pozytywne i proste, a nie typu " nie byłabym sobą jak byłabym inna'...
Avatar
ser / 19 lipca 2009 o 13:57
0
Ja chciaem dodac bardzo wazny temat otoz Pani Zapedowska bardzo wstydzi sie tej Dody.
Avatar
Gość / 19 lipca 2009 o 12:56
0
agusia520 napisał:
Doda się nie skończy tak szybko jak się Wam wydaje.
Jeśli pójdziecie kiedyś na jej koncert to zrozumiecie, że nasza cudowna piosenkarka daje fanom naprawdę niezłe show i jest miła dla każdego fana.
Choć nie jestem w jej oficjalnym fanklubie i nie mam żadnych przwilejów to i tak udało mi się z nią porozmawiać na spotkaniu w Big Starze.
Jest to bardzo sympatyczna dziewczyna i chętnie robi sobie zdjęcia z fanami.
Możecie sobie o niej gadać cokolwiek, ale większość osób i tak ją lubi, a Ci co jej nienawidzą to jej zazdroszczą, chociaż tak naprawdę nie mają czego, bo sama sobie na wszystko bardzo ciężko zapracowała.
Doda jest boskaaa, w końcu KRÓLOWA JEST TYLKO JEDNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Tak, masz rację, nie skończy tak szybko bo zawsze znajdą się idioci słuchający tego badziewia które wyśpiewuje. To twórczość na poziomie gimnazjum i skierowana dla nastolatków.



Tak, masz rację, nie skończy tak szybko bo zawsze znajdą się idioci słuchający tego badziewia które wyśpiewuje. To twórczość na poziomie gimnazjum i skierowana dla nastolatków. rozwiń
Avatar
agusia520 / 19 lipca 2009 o 11:11
0
Doda się nie skończy tak szybko jak się Wam wydaje.
Jeśli pójdziecie kiedyś na jej koncert to zrozumiecie, że nasza cudowna piosenkarka daje fanom naprawdę niezłe show i jest miła dla każdego fana.
Choć nie jestem w jej oficjalnym fanklubie i nie mam żadnych przwilejów to i tak udało mi się z nią porozmawiać na spotkaniu w Big Starze.
Jest to bardzo sympatyczna dziewczyna i chętnie robi sobie zdjęcia z fanami.
Możecie sobie o niej gadać cokolwiek, ale większość osób i tak ją lubi, a Ci co jej nienawidzą to jej zazdroszczą, chociaż tak naprawdę nie mają czego, bo sama sobie na wszystko bardzo ciężko zapracowała.
Doda jest boskaaa, w końcu KRÓLOWA JEST TYLKO JEDNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Doda się nie skończy tak szybko jak się Wam wydaje.
Jeśli pójdziecie kiedyś na jej koncert to zrozumiecie, że nasza cudowna piosenkarka daje fanom naprawdę niezłe show i jest miła dla każdego fana.
Choć nie jestem w jej oficjalnym fanklubie i nie mam żadnych przwilejów to i tak udało mi się z nią porozmawiać na spotkaniu w Big Starze.
Jest to bardzo sympatyczna dziewczyna i chętnie robi sobie zdjęcia z fanami.
Możecie sobie o niej gadać cokolwiek, ale większość osób i tak ją lubi, a Ci co jej nienawidzą to jej zazdros... rozwiń
Avatar
Anty pustoglowie / 19 lipca 2009 o 10:15
0
Najgorsze jest to,że ona wpaja swoim odbiorcom gówno tylko puści faceci się nią jarają ,,bo ona ma tylko dobre opakowanie duży biust gadki zarozumiałej 15 latki jest wulgarna robi z siebie wielkie indywiduum a dla dużo młodych oczywiście niezbyt mądrych lasek jest ona wzorem. pożałowania godnę. Dobrze, że jej apogeum sie już powoli kończy
Avatar