Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To był od początku mój faworyt. Gratuluję!!! Zasłużona wygrana!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super występ szczerze mu życzyłam wygranej wspaniały chłopak !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To miał wygrać Eris is my homegirl !! a nie jakiś pedał z gitarąą !!!! wrrrrrrrrrrrr!! ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie i tak zwyciężyli chłopcy z "Eris is my homegirl". Byli najlepsi od samego castingu do finału! Pokazali czym na prawdę jest muzyka. Jestem przekonana że zrobią zdecydowanie ogromną karierę, ponieważ są po prostu perfekcyjni w tym co robią, a przede wszystkim wiedza czego chcą <3 To,że formalnie zwyciężył Czaczyk dowodzi tylko braku rozeznania w kręgu polskiej twórczości muzycznej oraz tego jak bardzo kiepsko większość Polaków jest zorientowanych i jak błędnie podejmują oni decyzje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z Tobą!!! Ten głupi naród nie wie co czyni :/// Totalny dramat>>> Eris is my homegirl rządzą!!! ]:->
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z Tobą!!! Ten głupi naród nie wie co czyni :/// Totalny dramat>>> Eris is my homegirl rządzą!!! ]:->
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paulina napisał:
To miał wygrać Eris is my homegirl !! a nie jakiś pedał z gitarąą !!!! wrrrrrrrrrrrr!! ;/
Zgadzam się z Tobą!!! Ten głupi naród nie wie co czyni :/// Totalny dramat>>> Eris is my homegirl rządzą!!! ]:->
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
f
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eris is my homegirl rządzi! Sa najlepsi i to oni powinni wygrac ten program ! Nigdy wczesniej nie sluchalam takich zespolow moze podobnych. Slucham np Linkin Park i uwazam ze EIMH powinni wygrac ! Równiez uwazam ze Ernest jest przystojny ;D i ma slodkie loczki ale wedlug mnie zespol jest genialny. Graja rowno i wszystko jest zawsze dopiete na ostatni guzik! do ludzi ktorzy maja inne opiniie na temat fanow - chcem powiedziec jedno ! To ze ktos uwaza ze wokalista jest uroczy to nie znaczy zaraz ze jest slodka plastikowa idiotka i pustakiem! A nawet jezeli jakas dziewczyny slucha ich ze wzgledu na Ernesta to nic wam do tego ! ja osobiscie rowniez uwazam ze te dziewczyny niektore to powinno sie normalnie ... bo to jest masakra ale bez przesady nie macie prawa im zabronic sluchania eimh. Zasadniczo to mam rowniez co do powiedzenie do tych dziewczyn. ;] Ogarnijcie sie ! Zawstydzicie chlopaka a potem sie bd wypowiadal ze dziewczyny to sa jakies .... ( nie bd mowic ) rozwalilo mnie jak uslyszalam ich i kiedy jest scream grwol to jest problem ze zrozumieneim tekstu ale jak spiewal kawlek normanie to bylo niezle. nie przypuszczalam ze moga spiewac o milosci i wgl jeszcze potem sztaba tez pwoiedzial , bylam w szoku. ;D i zeby nie bylo ja mam 15 lat i jak wczesniej wspomnialam uwazam ze ernest jest bardzo przystojny <33 i podoba mi sie ale nie sram sie tak jak inne dziewczyny ! i z laski swojej jak juz krytykujecie to przynajmniej uzywajcie odpowiednich slow bo nie wiem czy niektorzy wiedza ze tu tak naprawde to dzieci tez zagladaja wiec sie ogrnijcie. Eris is my homegirl rzadzi!!!! <333
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...