Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Rozrywka

6 listopada 2011 r.
22:22
Edytuj ten wpis

Finał Must be the music: Wygrał Maciej Czaczyk, pokonał Eris is my homegirl (wideo)

Autor: Zdjęcie autora mc
0 9 A A
Finał "Must be the music" wygrał Maciej Czaczyk (Kadr z finału w Polsacie)
Finał \"Must be the music\" wygrał Maciej Czaczyk (Kadr z finału w Polsacie)

Telewizyjne show Polsatu wygrał Maciej Czaczyk. W finale dzielnie walczyli muzycy z naszego województwa. Niestety, 100 tys. zł nie zabiorą ze sobą ani zespół Eris Is My Homegirl z Lublina, ani Natalia Zozula spod Białej Podlaskiej. Lubelski zespół zajął drugie miejsce.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W niedzielę 6 listopada poznaliśmy laureata drugiej edycji programu "Must Be The Music. Tylko muzyka".

Show wygrał Maciej Czaczyk. Na drugim miejscu był lubelski zespół Eris Is My Homegirl

Maciej Czaczyk zdobył 100 tys. złotych i występ podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów 2011.

Inni finaliści to Natalia Zozula ze Sławacinka Starego pod Białą Podlaską, Atmosfera, Bruk Braders, InoRos, Kamień Kamień Kamień, MashMish, Marcelina Olak, oraz Raggafaya.

Muzycy z Eris is my homegirl grają ciężką, ostrą muzykę. Z kolei Natalia Zozula już na pierwszych castingach swoim oryginalnym głosem Natalka "powaliła jurorów show”.


Jak jurorzy ocenili występ Eris is my homegirl?

Muzycy z Lublina dostali cztery razy "tak” od jury.

- Dzisiaj z czystym sercem dałam tak. Było czysto rytmicznie, jesteście strasznie fajnymi ludźmi. Świetnie! Będę za Wami tęsknić – powiedziała zespołowi Elżbieta Zapendowska.

- Jesteście wisienka na torcie, chciałbym żebyście to wygrali – dodał Wojtek Łozo Łozowski.

- Cały czas nie wierze, ze tu jesteście. Marze o tym, by was zobaczyć na sylwestrze w Polsacie – dodał ze śmiechem Adam Sztaba.


Jak spodobał się jurorom występ Natalii Zozuli?

W finale telewizyjnego show Polsatu Natalia zebrała gromkie brawa. Nastolatka dostała od jurorów cztery razy "tak”.

- Bardzo ładne to było. To, że jesteś tu w finale jest takim potwierdzeniem, że masz talent, ze jesteś wyjątkowa – powiedział Natalii Wojtek Łozo Łozowski.

- Inaczej to dziś zaśpiewałaś, mniej operowo, ale bardzo dziewczęco z tym talentem niezwykłym, "elfowym”, który masz – dodała Kora.

Elżbieta Zapendowska powiedziała Natalii, że "jak na 14-latkę to niewiele brakuje” i dodała, że "mamy świetny finał”.

Z kolei Adam Sztaba zganił nieco 14-latkę. - Trochę za dużo nieczystości jak na finał – powiedział. Ale i tak dał Natalii kredyt zaufania i dodał, że cały czas zadziwia go rodzaj dźwięku, jaki wydobywa z siebie wokalistka.

A Wy co sądzicie o finale "Must be the music”? Zapraszamy do komentowania!
Występ Macieja Czaczyka w półfinale "Must be the music":



Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Magda / 22 listopada 2011 r. o 19:27
Eris is my homegirl rządzi! Sa najlepsi i to oni powinni wygrac ten program ! Nigdy wczesniej nie sluchalam takich zespolow moze podobnych. Slucham np Linkin Park i uwazam ze EIMH powinni wygrac ! Równiez uwazam ze Ernest jest przystojny ;D i ma slodkie loczki ale wedlug mnie zespol jest genialny. Graja rowno i wszystko jest zawsze dopiete na ostatni guzik! do ludzi ktorzy maja inne opiniie na temat fanow - chcem powiedziec jedno ! To ze ktos uwaza ze wokalista jest uroczy to nie znaczy zaraz ze jest slodka plastikowa idiotka i pustakiem! A nawet jezeli jakas dziewczyny slucha ich ze wzgledu na Ernesta to nic wam do tego ! ja osobiscie rowniez uwazam ze te dziewczyny niektore to powinno sie normalnie ... bo to jest masakra ale bez przesady nie macie prawa im zabronic sluchania eimh.

Zasadniczo to mam rowniez co do powiedzenie do tych dziewczyn. ;] Ogarnijcie sie ! Zawstydzicie chlopaka a potem sie bd wypowiadal ze dziewczyny to sa jakies .... ( nie bd mowic )
rozwalilo mnie jak uslyszalam ich i kiedy jest scream grwol to jest problem ze zrozumieneim tekstu ale jak spiewal kawlek normanie to bylo niezle. nie przypuszczalam ze moga spiewac o milosci i wgl jeszcze potem sztaba tez pwoiedzial , bylam w szoku. ;D

i zeby nie bylo ja mam 15 lat i jak wczesniej wspomnialam uwazam ze ernest jest bardzo przystojny <33 i podoba mi sie ale nie sram sie tak jak inne dziewczyny ! i z laski swojej jak juz krytykujecie to przynajmniej uzywajcie odpowiednich slow bo nie wiem czy niektorzy wiedza ze tu tak naprawde to dzieci tez zagladaja wiec sie ogrnijcie.

Eris is my homegirl rzadzi!!!! <333
Eris is my homegirl rządzi! Sa najlepsi i to oni powinni wygrac ten program ! Nigdy wczesniej nie sluchalam takich zespolow moze podobnych. Slucham np Linkin Park i uwazam ze EIMH powinni wygrac ! Równiez uwazam ze Ernest jest przystojny ;D i ma slodkie loczki ale wedlug mnie zespol jest genialny. Graja rowno i wszystko jest zawsze dopiete na ostatni guzik! do ludzi ktorzy maja inne opiniie na temat fanow - chcem powiedziec jedno ! To ze ktos uwaza ze wokalista jest uroczy to nie znaczy zaraz ze jest slodka plastikowa id... rozwiń
Avatar
oluSS / 14 listopada 2011 r. o 13:04
[font="Arial Narrow"][/font]f
Avatar
Oliwia / 7 listopada 2011 r. o 21:42
[quote name='Paulina' timestamp='1320682587' post='555667']
To miał wygrać Eris is my homegirl !! a nie jakiś pedał z gitarąą !!!! wrrrrrrrrrrrr!! ;/
[/quote]

Zgadzam się z Tobą!!!
Ten głupi naród nie wie co czyni :/// Totalny dramat>>>
Eris is my homegirl rządzą!!! ]:->
Avatar
Oliwia / 7 listopada 2011 r. o 21:41
Zgadzam się z Tobą!!!
Ten głupi naród nie wie co czyni :/// Totalny dramat>>>
Eris is my homegirl rządzą!!! ]:->
Avatar
Oliwia / 7 listopada 2011 r. o 21:41
Zgadzam się z Tobą!!!
Ten głupi naród nie wie co czyni :/// Totalny dramat>>>
Eris is my homegirl rządzą!!! ]:->
Avatar
Oliwia / 7 listopada 2011 r. o 21:39
Dla mnie i tak zwyciężyli chłopcy z "Eris is my homegirl". Byli najlepsi od samego castingu do finału! Pokazali czym na prawdę jest muzyka. Jestem przekonana że zrobią zdecydowanie ogromną karierę, ponieważ są po prostu perfekcyjni w tym co robią, a przede wszystkim wiedza czego chcą <3 To,że formalnie zwyciężył Czaczyk dowodzi tylko braku rozeznania w kręgu polskiej twórczości muzycznej oraz tego jak bardzo kiepsko większość Polaków jest zorientowanych i jak błędnie podejmują oni decyzje.
Avatar
Paulina / 7 listopada 2011 r. o 17:16
To miał wygrać Eris is my homegirl !! a nie jakiś pedał z gitarąą !!!! wrrrrrrrrrrrr!! ;/
Avatar
Iwona / 7 listopada 2011 r. o 08:09
super występ szczerze mu życzyłam wygranej wspaniały chłopak !
Avatar
Adam / 7 listopada 2011 r. o 07:59
To był od początku mój faworyt.
Gratuluję!!!
Zasłużona wygrana!!!
Avatar
Magda / 22 listopada 2011 r. o 19:27
Eris is my homegirl rządzi! Sa najlepsi i to oni powinni wygrac ten program ! Nigdy wczesniej nie sluchalam takich zespolow moze podobnych. Slucham np Linkin Park i uwazam ze EIMH powinni wygrac ! Równiez uwazam ze Ernest jest przystojny ;D i ma slodkie loczki ale wedlug mnie zespol jest genialny. Graja rowno i wszystko jest zawsze dopiete na ostatni guzik! do ludzi ktorzy maja inne opiniie na temat fanow - chcem powiedziec jedno ! To ze ktos uwaza ze wokalista jest uroczy to nie znaczy zaraz ze jest slodka plastikowa idiotka i pustakiem! A nawet jezeli jakas dziewczyny slucha ich ze wzgledu na Ernesta to nic wam do tego ! ja osobiscie rowniez uwazam ze te dziewczyny niektore to powinno sie normalnie ... bo to jest masakra ale bez przesady nie macie prawa im zabronic sluchania eimh.

Zasadniczo to mam rowniez co do powiedzenie do tych dziewczyn. ;] Ogarnijcie sie ! Zawstydzicie chlopaka a potem sie bd wypowiadal ze dziewczyny to sa jakies .... ( nie bd mowic )
rozwalilo mnie jak uslyszalam ich i kiedy jest scream grwol to jest problem ze zrozumieneim tekstu ale jak spiewal kawlek normanie to bylo niezle. nie przypuszczalam ze moga spiewac o milosci i wgl jeszcze potem sztaba tez pwoiedzial , bylam w szoku. ;D

i zeby nie bylo ja mam 15 lat i jak wczesniej wspomnialam uwazam ze ernest jest bardzo przystojny <33 i podoba mi sie ale nie sram sie tak jak inne dziewczyny ! i z laski swojej jak juz krytykujecie to przynajmniej uzywajcie odpowiednich slow bo nie wiem czy niektorzy wiedza ze tu tak naprawde to dzieci tez zagladaja wiec sie ogrnijcie.

Eris is my homegirl rzadzi!!!! <333
Eris is my homegirl rządzi! Sa najlepsi i to oni powinni wygrac ten program ! Nigdy wczesniej nie sluchalam takich zespolow moze podobnych. Slucham np Linkin Park i uwazam ze EIMH powinni wygrac ! Równiez uwazam ze Ernest jest przystojny ;D i ma slodkie loczki ale wedlug mnie zespol jest genialny. Graja rowno i wszystko jest zawsze dopiete na ostatni guzik! do ludzi ktorzy maja inne opiniie na temat fanow - chcem powiedziec jedno ! To ze ktos uwaza ze wokalista jest uroczy to nie znaczy zaraz ze jest slodka plastikowa id... rozwiń
Avatar
oluSS / 14 listopada 2011 r. o 13:04
[font="Arial Narrow"][/font]f
Avatar
Oliwia / 7 listopada 2011 r. o 21:42
[quote name='Paulina' timestamp='1320682587' post='555667']
To miał wygrać Eris is my homegirl !! a nie jakiś pedał z gitarąą !!!! wrrrrrrrrrrrr!! ;/
[/quote]

Zgadzam się z Tobą!!!
Ten głupi naród nie wie co czyni :/// Totalny dramat>>>
Eris is my homegirl rządzą!!! ]:->
Avatar
Oliwia / 7 listopada 2011 r. o 21:41
Zgadzam się z Tobą!!!
Ten głupi naród nie wie co czyni :/// Totalny dramat>>>
Eris is my homegirl rządzą!!! ]:->
Avatar
Oliwia / 7 listopada 2011 r. o 21:41
Zgadzam się z Tobą!!!
Ten głupi naród nie wie co czyni :/// Totalny dramat>>>
Eris is my homegirl rządzą!!! ]:->
Avatar
Oliwia / 7 listopada 2011 r. o 21:39
Dla mnie i tak zwyciężyli chłopcy z "Eris is my homegirl". Byli najlepsi od samego castingu do finału! Pokazali czym na prawdę jest muzyka. Jestem przekonana że zrobią zdecydowanie ogromną karierę, ponieważ są po prostu perfekcyjni w tym co robią, a przede wszystkim wiedza czego chcą <3 To,że formalnie zwyciężył Czaczyk dowodzi tylko braku rozeznania w kręgu polskiej twórczości muzycznej oraz tego jak bardzo kiepsko większość Polaków jest zorientowanych i jak błędnie podejmują oni decyzje.
Avatar
Paulina / 7 listopada 2011 r. o 17:16
To miał wygrać Eris is my homegirl !! a nie jakiś pedał z gitarąą !!!! wrrrrrrrrrrrr!! ;/
Avatar
Iwona / 7 listopada 2011 r. o 08:09
super występ szczerze mu życzyłam wygranej wspaniały chłopak !
Avatar
Adam / 7 listopada 2011 r. o 07:59
To był od początku mój faworyt.
Gratuluję!!!
Zasłużona wygrana!!!
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Polski Cukier AZS UMCS Lublin wykorzystał przerwę w rozgrywkach na zmiany kadrowe

Polski Cukier AZS UMCS Lublin wykorzystał przerwę w rozgrywkach na zmiany kadrowe

Z klubem po niespełna trzech sezonach pożegnała się Emilia Kośla. 21-letnia skrzydłowa w tym sezonie raczej rozczarowywała – średnio zdobywała zaledwie 2 pkt na mecz. Wcześniej jej statystyki, ale także rola w drużynie były znacznie lepsze. Kośla miała w obecnych rozgrywkach właściwie tylko 1 dobry występ. Miał on miejsce na otwarcie sezonu, kiedy w rywalizacji z Polskimi Przetworami KS Basket 25 Bydgoszcz zdobyła 8 pkt

Żona nie miała kontaktu z mężem. Strażacy musieli siłowo wejść do mieszkania

Żona nie miała kontaktu z mężem. Strażacy musieli siłowo wejść do mieszkania

Zatrucie tlenkiem węgla było prawdopodobną przyczyną śmierci 38-letniego mieszkańca Tomaszowa Lubelskiego. Służby ratunkowe zaalarmowała żona zaniepokojona brakiem kontaktu z mężczyzną.

Odkurzacze automatyczne vs. bezprzewodowe – wygoda i komfort sprzątania

Odkurzacze automatyczne vs. bezprzewodowe – wygoda i komfort sprzątania

Utrzymywanie porządku w naszych wnętrzach jest konieczne, bowiem znacznie wpływa na wygodę oraz komfort korzystania z pomieszczenia. Nie dla każdego jednak czynność sprzątania bywa przyjemna, warto zatem maksymalnie ją sobie ułatwić. Doskonałym pomysłem okazują się być odkurzacze automatyczne.

Zaburzenia osobowości borderline - czym jest osobowość z pogranicza?

Zaburzenia osobowości borderline - czym jest osobowość z pogranicza?

Zaburzenia osobowości są złożone i mogą stanowić problem w codziennym funkcjonowaniu. Zaburzenie osobowości typu borderline (BPD) jest jednym z najbardziej znanych schorzeń i może mieć znaczący wpływ na życie człowieka. Osoby z BPD często zmagają się z niestabilnymi związkami i intensywnymi reakcjami emocjonalnymi, a także z problemami dotyczącymi tożsamości i zachowania. Objawy mogą być bardzo różne u poszczególnych osób, co utrudnia postawienie diagnozy.

Dzieci czekają na nowe przedszkole. Ale radni są na wojnie z wójt

Dzieci czekają na nowe przedszkole. Ale radni są na wojnie z wójt

Niektóre dzieci dojeżdżają do przedszkola kilkanaście kilometrów, bo w tym działającym w ich gminie jest mało miejsc, a warunki dla maluchów wołają o pomstę do nieba. Gmina Kąkolewnica zdobyła już dotację na budowę nowej placówki. Ale przeciwko są radni, którzy zarzucają, że projekt będzie zbyt drogi.

Siatkarki Tomasovii wykonały zadanie, AZS UMCS Lublin bez przełamania

Siatkarki Tomasovii wykonały zadanie, AZS UMCS Lublin bez przełamania

Mecze dzień po dniu, a do tego hala inna niż zwykle. Okazuje się, że to żaden problem dla Tomasovii. Drużyna Stanisława Kaniewskiego w piątek ograła SMS PZPS II Szczyrk 3:0, a w sobotę powtórzyła ten wynik w starciu z Maratonem Krzeszowice. Efekt? Niebiesko-białe wskoczyły na drugie miejsce w tabeli.

Co powinna obecnie uwzględniać dobra opieka medyczna

Co powinna obecnie uwzględniać dobra opieka medyczna

Opieka medyczna – w założeniach pacjentów – powinna być skuteczna, szybka, komfortowa i pochłaniająca jak najmniej kosztów. Tylko, że to teoria: wyzwania, jakie niesie za sobą codzienna dbałość o zdrowie i aktywność wobec chorobowych wyzwań sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się np. prywatne pakiety medyczne. Warto w tym kontekście zastanowić się, co powinna uwzględniać odpowiedniej jakości opieka lekarska. Przede wszystkim trzeba zrozumieć, jaka jest różnica między świadczeniami w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia a prywatnym leczeniem. Świadczenia, które zapewnia NFZ opłacane są niejako na podstawie składek, które opłaca się w ramach umów o pracę. Można więc założyć, że każda pracująca osoba składa się na całokształt działalności NFZ, a co za tym idzie – poszczególne badania, zabiegi i inne rozwiązania.

Woda skażona i kłopot dla tysięcy ludzi, a wójt śmieszkuje na Facebooku

Woda skażona i kłopot dla tysięcy ludzi, a wójt śmieszkuje na Facebooku

„Mieszkańcy szukają informacji, martwiąc się o swoich bliskich a otrzymują garść bełkotu sięgający swym poziomem kulturowym żylety na trybunach”. To jeden z komentarzy zamieszczonych na profilu gminy Wólka (powiat lubelski). Dotyczy tego, co oznacza komunikat o warunkowej przydatności wody do spożycia ujęć Łuszczów Pierwszy i Sobianowice. Napisał je sam wójt.

Mundial 2022: Kto dziś gra i gdzie obejrzeć mecze? (29 listopada)

Mundial 2022: Kto dziś gra i gdzie obejrzeć mecze? (29 listopada)

Od wtorku startuje ostatnia kolejka fazy grupowej. Z tego też względu mecze w każdej z grup będą się już odbywały o tej samej porze. Najpierw dojdzie do rozstrzygnięć w grupie A. O godz. 16 Holandia zmierzy się z Katarem, a Senegal z Ekwadorem.

Zrobiła na nim tak duże wrażenie, że szybko stracił głowę

Zrobiła na nim tak duże wrażenie, że szybko stracił głowę

Krótka internetowa znajomość 40-latka z osobą podającą się za amerykańską żołnierkę zakończyła się utratą 15 tysięcy złotych.

Jaś Kapela z tomem wierszy "Wojownik MDMA" w Księgarni Dosłownej
2 grudnia 2022, 18:00

Jaś Kapela z tomem wierszy "Wojownik MDMA" w Księgarni Dosłownej

"Wojownik MDMA" to tytuł najnowszej książki Jasia Kapeli, którą kontrowersyjny autor będzie promował w lubelskiej Księgarni Dosłownej (Centrum Kultury, ul. Peowiaków 12). Spotkanie zaplanowano na 2 grudnia o godz. 18.

10 zł to niewiele, ale ziarnko do ziarnka i będą paczki dla potrzebujących rodzin

10 zł to niewiele, ale ziarnko do ziarnka i będą paczki dla potrzebujących rodzin

10 złotych to kwota, na której wydanie właściwie każdy może sobie pozwolić. I tylko o tyle prosi Magdalena Tereszczuk z Tomaszowa Lubelskiego, która organizuje akcję „Paczka za dychę”. Chce pomóc jeszcze przed świętami co najmniej dwóm potrzebującym polskim rodzinom.

Mundial 2022: Portugalia – Urugwaj 2:0. Awans bez żadnych problemów

Mundial 2022: Portugalia – Urugwaj 2:0. Awans bez żadnych problemów

Dublet Bruno Fernandesa zapewnił Portugalii wygraną nad Urugwajem i awans do fazy pucharowej. Tym samym ekipa z półwyspu iberyjskiego do ostatniego meczu w grupie może podejść z dużym luzem. Natomiast Urusi, choć całkowitych szans na awans nie stracili znaleźli się w arcytrudnej sytuacji

Miała być atrakcją Centrum Spotkania Kultur. Fasada za 2,7 mln zł nie świeci
galeria

Miała być atrakcją Centrum Spotkania Kultur. Fasada za 2,7 mln zł nie świeci

Nie działa jedna z architektonicznych atrakcji Centrum Spotkania Kultur. Montaż multimedialnej fasady kosztował ponad 2,7 mln zł. Jedynym rozwiązaniem wydaje się być wymiana wszystkich sterowników na całej ścianie frontowej budynku

 Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 29 listopada 2022 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 29 listopada 2022 r.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!