Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dokladnie! To moglbyc każdy facet co wylookal samotna, atrakcyjna dziewczynę a później to juz poszlo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 NA 1 SŁABO , NA JEDNĄ JESZCZE SŁABIEJ, KLEPIĄC NITA Z RADOŚCI ŻE PISZĄ O WAS W GAZECIE GANGSTERZY - ĆWIERĆLIŚCIOWCY SKONTAKTUJCIE SIĘ ZE MNĄ NA PRIV DACIE RADY ? WIERZE ŻE NIE ZAWIEDZIECIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się internauci nie" skrzykuja " tylko policja niech ruszy tłuste dupy. Najlepiej kimś się posłużyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest relacja jednej z dziewczyn... Spotted Lublin: Witam. To bardzo poważna sprawa, więc proszę bez durnych komentarzy. Dzisiaj w nocy 29.10 o godzinie 4.40 koleżanka wysiadła z nocnego autobusu N2 pod Kulem, po stronie Parku Saskiego. Za nią wysiadł mężczyzna, około 20 parę lat, prawdopodobnie Turek lub coś podobnego, bo to tałatajstwo wygląda podobnie. Szedł za nią Długosza aż do domu na Popiełuszki. Mieszkamy w kamienicy. Wszedł za nią na klatkę schodową, ona zapłakana wpadła do domu i powiedziała, że jest na schodach. Kumpel wybiegł do niego a potem ja. Przywitanie miał jak Turcy pod Wiedniem od Polaków. Myśleliśmy, że na tym koniec. Ja i kumpel pojechaliśmy do pracy. Po jakiejś godzinie dostaję telefon. Druga koleżanka, która z nami mieszka poszła do sklepu. Gdy wracała pod domem czekało 2 nazwijmy ich Turków i 1 Polak. Polak zapytał czy wie gdzie mieszka 2 wysokich gości co tu się z rana szarpało z kolegą. Używając brzydkich słów, kazała im odejść. Wtedy się na nią rzucili. Pobili ją, pocięli jej nożem ręce i okolice klatki piersiowej. Na koniec powiedzieli, że to dopiero początek. Po czym uciekli bo ktoś z klatki wychodził. Sprawa oczywiście została zgłoszona a koleżanka trafiła do szpitala. Jeśli ktoś był świadkiem tej sytuacji lub zna sprawców proszę o kontakt z administracją Spotted. Sam widziałem jednego z nich. Wysoki, szczupły, ciemne włosy i oczy. Miał krótką brodę i przy głupawy uśmieszek. Myślę, że w 1 sytuacji chodziło o napaść na tle seksualnym, bo innego rozwiązania nie widzę, tym bardziej że koleżanka jest bardzo atrakcyjna. W 2 sytuacji szukali mnie i kolegę w ramach zemsty. Prosimy o pomoc. A że na tym serwisie kogoś się pozdrawia, to chciałbym pozdrowić każdego kto jest za tym, by wpuszczać imigrantów z Bliskiego Wschodu do Europy. Pomyślcie ludzie, że to wasza córka, żona lub siostra, mogłaby na miejscu moich koleżanek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie napisali ze to ciapate byli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jak ten rząd pracuje?! Sprowadzają nam tu tych ciapatych brudasow co sami wymierzaja prawo, JAK MAMY CZUC SIĘ BEZPIECZNIE WE WŁASNYM KRAJU??!! Jeśli na wieniawie bd patrole przez internautów to mam nadzieje oni wymierzą tym zwierzętom sprawiedliwość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie racje obywatele złapac,wpierdolic i też pociąc.Oko za oko,ząb za ząb.Przestańcie wierzyc w wymiar sprawiedliwości w policje.Policja to dobrzy znajomi tych turkow,syrkow.arabow...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Allahu akbar
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było o tym pisane na spotted Lublin, wspomniane było, że dwóch z nich (napastników) było Turkami / arabami ale po co w artykule o tym pisać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinno się tych bandziorów wyłapać i obciąć im przyrodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co im gwałcić jak wystarczyło pokazać się w knajpie czy dyskotece tam dziewczyny same im się pchają na strzał Polska zginie jak pozwalamy im na wszystko mam dzieci i uczę ich nienawiści do tej nacji bo mam do tego prawo a z litości mogę się złożyć na statek co by ich wywieziono spowrotem do siebie niech walczą za swój kalifat nad nami nikt się nie litował jak tysiące gineły np w Powstaniu Warszawskim won z mojego kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego dziennikarskie politpoprawne SKURWYSYNY nei napisza ze wedlug swiadkow napadnieta zostala przez dwoch TURKOW/ PAKISTANCOW/ AFGANCOW/ CYGANOW lub kogos w typie ciapucha-imigranta ?? swiadek w pierwszej informacji wyraznie napisal ze goscie byli najprawdopodobniej TURKAMI!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za roznica idioci, jakiej byli narodowosci? Przestepstwo jest przestepstwem i koniec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwóch kolegów i koleżanka w domu a ona wracała sama noca z imprezy ?! O szczycie naiwności i do tego pewnie ubrana była w długie palto ze d*** nie bylo w albo cycków na wierzchu i to akurat musiał być ciapaty? Juz możecie wymyśleć lepsza historie.
Równie dobrze możesz usprawiedliwiać złodzieja, który ukradnie Ci Mercedesa. Po co się obnosić z Mercedesem, skoro można jeździć maluchem. A jeśli się obnosisz to sam sprowokowałeś złodzieja, więc to Twoja wina? Logika nie boli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zajebać bydlaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie podniecajcie sie turasami, wyraznie napisal koles ze jeden byl POLAKIEM, nie szukajcie winnych wszedzie dookola...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DW bardziej poprawny politycznie niż Der Kurier. Tak napisane, że może to krasnoludki zrobiły albo Marsjanie. Z taką pisaniną to do Szwecji, nie w Polsce, mojej Ojczyźnie. To prasa szwedzka, mimo że podpalają, gwałcą, niszczą, zabijają, stworzyli własne "państwa", na które boi się wjechać policja, pisze bzdury jak potłuczona. My Polacy będziemy dmuchać na zimne, a wy dla nas nie istniejecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rewidowac wszystkich obcokrajowcow.kurier lubelski napisal ze to nie polska uroda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takich to odrazu zajebac ciac zyletko i sypac sola takie paly
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"napastnicy zz Wieniawy" - to już nie można napisać Cyganie, czy Turasy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...