Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ksenonowe żarówki zmorą kierowców

Utworzony przez szofer, 3 listopada 2008 r. o 11:50 Powrót do artykułu
Czy Policja do tej pory nie reagowała? Raczej nie, widząc oślepiaczy na drogach. Ale, już to widzę jak sprawdzają żarówki w reflektorach. Wystarczy przejechać odcinek 20 km i kilka samochodów już było by zdjętych z trasy. Ale to nie realne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lata całe nie widziałem mundurowych w nocnej porze i sprawdzających światła a jak ktoś się zna to widzi średnio co piaty samochód ma źle ustawione światła albo jedno nie swieci, kiedyś każdy bał by sie tak jechać a teraz fury ogromniaste ale zezowate
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
policja jak zwykle straszy ale nic z tego nie wynika, dalej jeżdżą i będą jeździć oślepiacze. Jeszcze nie spotkałam się z widokiem policjalnta zatrzymującego samochód ze złymi światłami - jeżdżą przecież radiowozy po mieście i widzą te światła - ZERO REAKCJI -niech nie straszą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja osobiście za jaja bym powywieszał idiotów, którzy montują "kseny" do lamp, gdzie za rozpraszanie światła odpowiada klosz. Zero granicy światłocienia, jedna wielka łuna oślepiająca wszystkich i wszystko dookoła. Ja nawet nie chcę wiedzieć jak się jedzie na takich światłach w deszczu, gdzie światło jest rozproszone wszędzie, tylko nie tam gdzie powinno. Trochę lepiej to wygląda w lampach soczewkowych, tam po 1) światło jest lepiej rozproszone, a po 2) da się to normalnie ustawić na stacji diagnostycznej. I do tego jakość zestawów przetwornic, żarówek - ulubionymi są zestawy "made in China" sprzedawane na aukcjach za <200 PLN, zamiast założyć jakieś sensowne markowe zestawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierownica napisał:
policja jak zwykle straszy ale nic z tego nie wynika, dalej jeżdżą i będą jeździć oślepiacze. Jeszcze nie spotkałam się z widokiem policjalnta zatrzymującego samochód ze złymi światłami - jeżdżą przecież radiowozy po mieście i widzą te światła - ZERO REAKCJI -niech nie straszą!
TO TU SIĘ MYLISZ SAM ZAROBIŁEM 200 ZŁ I ZABRANO NI DOWÓD REJESTRACYJNY W LUBLINIE ZA PSEUDO-KSENONY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a napisał:
I do tego jakość zestawów przetwornic, żarówek - ulubionymi są zestawy "made in China" sprzedawane na aukcjach za <200 PLN, zamiast założyć jakieś sensowne markowe zestawy.
Nie tłumacz idiotom bo i tak nie zrozumieją. Kupi taki sobie zestaw za 30 zł na allegro i szpanuje, ze ma xenony, nieważne, że chińskie ale ma. Osobiście odradzam również zestawy Philipsa, są tak samo marnej jakości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki! Byłem właśnie na etapie poszukiwania czegoś "mocniejszego" do oświetlenia!! Jednak zamontuję zwykłe H4, o większej wydajności. Teraz wiem, dlaczego niektóre samochody osobowe od tyłu oświetlają mi podsufitkę, a jadące z przodu - oślepiają! Faktycznie, na Allegro i w Tesco są do kupienia takie "ksenony". Policja powinna bardziej zwracać na to uwagę, za dużo ich jeździ !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...