Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
TVN = TV Niedrzwica. I tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TVN = TV Niedrzwica. I tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TVN = TV Niedrzwica. I tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też uważam, że Magda słusznie wygrała; serdecznie pozdrawiam rodzinę Welców:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha .................... Wpadka Plusa GSM przy finale Mam Talent W finałowej edycji podczas wysyłania głosów doszło do wielkiej wpadki operatora Plus GSM. Podczas wysyłania sms'ów od użytkowników Mixplus'a powstał błąd w systemie, telefon wysyłał sms'a a w odpowiedzi dostawał błąd i próbował ponownie wysłać sms'a, nic by nie było w tym nie zwykłego gdyby nie fakt że każdy sms był naliczany. Powstała w ten sposób pętla kończyła się dopiero w momencie gdy użytkownikowi zabrakło środków na koncie. Po rozmowie z konsultantem można się domyśleć że to większy problem bo od razu się spytał czy nie wysłałem sms'a podczas finałowego głosowania i wyjaśnij na czym problem polegał. Zagadką wciąż zostaje ile głosów w ten sposób przekłamano i źle naliczono oraz jaki to miało wpływ na ostateczny wynik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wygrala przez blad telefonii komorkowej !!!!!! tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandal sms'owy "Mam talent" rośnie w oczach i tego już się nie da ukryć. Czytajcie o tym choćby tu: http://kontakt24.tvn.pl/artykul,wpadka-plusa-gsm-przy-finale-mam-talent,42903.html Wyjaśnienie, jak to zdeformowało wynik jest kwestią czasu. TVN będzie musiał się tłumaczyć i weryfikować wynik końcowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwyciężczyni "Mam talent" wyskoczyła z... telefonicznej komórki? Polecam link: http://www.frazpc.pl/b/269962 . Mamy chyba wyjaśnienie rezultatu,w który trudno było uwierzyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak komentarza ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam talent, kto ma najłatwiej? Śpiewający bo śpiewają to co już ktoś wymyślił i wylansował. A inni? Zespoły taneczne, muszą wymyśleń za każdym razem nowy układ Komicy? Muszą wymyślać nowy skecz. etc. Więc jeśli ktoś ze śpiewających ma wygrywać to właśnie dziecko, a nie dorośli. Z finałowej trójki dobrze że to właśnie Ona wygrała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja powoli już nie mogę patrzeć na Mam Talent. Zresztą finałowy odcinek pożegnałem przed jego połową po wyjściu kolejnego śpiewaka. Nudzą mnie teksty, że to już było, że to już wszyscy widzieli .... Ja np piosenki Edyty Geppert słyszałem już wcześniej i co ważniejsze w lepszym wykonaniu - po co więc kower ? - zwyczajowo gorszy .... Mam talent zamienił się w lansowanie osób z głosem. Szkoda tylko, że nie posiadają własnego repertuaru - jak pisał ktoś niżej; każdy inny wykonawca musi wymyślić coś innego, niesamowitego i zakasującego - śpiewak podaje nam na tacy utwór sprzed lat i to ma mnie kłaść na kolana ... nie kładzie. A zwyciężczyni - brak słów; powinien być jednak jakiś przedział wiekowy ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='fun' timestamp='1290976971' post='393388'] Dobrze ze wygrała Madzia, Kamil ma talent i wszyscy dobrze wiedza ze i tak osiagnie cos w zyciu, a skoro rodzina Welców jest uboga to dobrze ze te pieniadze trafil do niej. przynajmniej nie bedzie teraz musiała mieszkać cala trojka w jednym obskurnym pokoju. Jak zwykle pomylenie pojęć; co którzy ciężko pracują i do czegoś doszli mają nie wygrywać w imię tym biednych ? Kolejna kara dla pracujących i zarabiających ? Jak czytam coś takiego - że to dobry wybór bo ktoś jest biedny to od razu rozumiem dlaczego żyje w kraju ciemnogrodu. Dla biedych jest wiele fundacji wspomagających - Mam Talent ma pomóć w odkryciu osoby uzdolnionej i pomóc jej w karierze. Teraz odpowiedz mi w jakiej karierze pomoże jej TVN - dziecku 12 letniemu ... Jeśli chodzi o dalszą część postu to zazdrość zawsze będzie powodem do oczerniania. Szkoda, że nie odnosisz się do faktu co dziewczyna robi a o czym mówił Hołownia - potrafisz wymienić czym zajmuje się dziewczyna poza nauką ?Pamiętasz jeszcze ? Zakładam, że nawet nie chciało by ci się zrobić dziennie 20% tego co ona ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedys juz plus blad popelnil przy big brother powtorzyli glosowanie teraz tez powionno tak byc tylko swoja droga czesc ludzi z obaw ze znow zostana oszukanie nie bedzie glosowac:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo się cieszę, że Madzia wygrała. Ma talent i godnie reprezentowała Lubelszczyznę. Żal czytać złośliwe komentarze zazdrośników i być może konkurentów do nagrody. Madziu, głowa do góry jesteś najlepsza. Serdeczne pozdrowienia od mojej rodziny i przyjaciół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale macie problemy życiowe. Naprawdę Wam zazdroszczę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ania napisał:
kiedys juz plus blad popelnil przy big brother powtorzyli glosowanie teraz tez powionno tak byc tylko swoja droga czesc ludzi z obaw ze znow zostana oszukanie nie bedzie glosowac:/
Bzdura. Gdzieś dzwoni, ale niewiadomo w którym kościele. Z BB było tak (zapewne chodzi ci o sytuację z Klaudiuszem w I edycji), że ilośc oddanych głosów była tak ogromna, że wyniki spływały jeszcze przez pół godziny od zakończenia programu, bo się zapchał system. Nie powtorzono głosowania, tylko policzono drugi raz już wszystkie głosy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anna napisał:
Bzdura. Gdzieś dzwoni, ale niewiadomo w którym kościele. Z BB było tak (zapewne chodzi ci o sytuację z Klaudiuszem w I edycji), że ilośc oddanych głosów była tak ogromna, że wyniki spływały jeszcze przez pół godziny od zakończenia programu, bo się zapchał system. Nie powtorzono głosowania, tylko policzono drugi raz już wszystkie głosy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo jestem zadowolony ze wygrala Magda welc toze jej rodzina jest uboga to jeszcze bardziej Swiadczy o jej talecie bo nie miala możliwosci sie tego nauczyc moim zdaniem jej duzym atutem jest to ze spiewa po Polsku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż... Kamil to wykonawca - Magda to artystka. Kamil gra muzykę , która pasuje młodzieży - Magda wybiera inny repertuar. Kamil faktycznie może sprzedać płyty - bo taki rodzaj muzyki się sprzedaje. W tym programie było dwóch artystów - Piotr i Magda. I jeden potencjalny idol popkultury. Wygrał artyzm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi agda sie w ogole nie podobala... wyuczone odpowiedzi, nie zawsze na odpowiedni temat, sztuczne usmiechy... i nie umie mowic po polsku... juz w pierwszym odcinku walnela ze chce pobudowac rodzicom dom..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...