Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Rozrywka

28 listopada 2010 r.
19:59
Edytuj ten wpis

Magda Welc wygrała finał Mam Talent. "Jeszcze nie mogę w to uwierzyć"

0 105 A A

W finale programu "Mam talent” 12-letnia Magda Welc wystąpiła jako ostatnia. Znów sięgnęła do repertuaru Edyty Geppert. Była bezkonkurencyjna.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Jeszcze nie mogę uwierzyć, że to ja jestem najlepsza z tych tysięcy uczestników programu – mówiła nam Magda Welc.

– Oglądałam występ Magdy w telewizji, trzymałam za nią kciuki. Wierzyłam, że wygra – opowiada Aleksandra Tuziemska, przyjaciółka Magdy z klasy. – Cała moja rodzina wysłała na nią
sms-y.

Podczas sobotniego finału 12-latka z Niedrzwicy Dużej miała 9 konkurentów. Jej występ był ostatni w programie na żywo. Magda zaśpiewała piosenkę Edyty Geppert "Ach życie, kocham cię nad życie”. Był to drugi utwór piosenkarki, który Magda zaprezentowała podczas tej edycji programu.

Występ Magdy zachwycił jurorów. – To, co jest w tobie niezwykłe, to twój głos – podkreślała Agnieszka Chylińska. Piosenkarka przepowiedziała Magdzie karierę. – Dziewczyno, ty zajdziesz bardzo daleko.
– Poraziłaś mnie swoim głosem – chwaliła Małgorzata Foremniak. Zaś Kuba Wojewódzki stwierdził: Jesteś dowodem na to, że krasnale istnieją i potrafią czynić cuda.

Magda zabrała ze sobą do Warszawy figurkę aniołka. Miał przynieść jej szczęście. I przyniósł. Kiedy podano werdykt, że dziewczynka wygrała, 12-latka się rozpłakała. – To był szok – mówi Magda.

Do Warszawy razem z dziewczynką pojechała nie tylko rodzina. 12-latce towarzyszyła też jej nauczycielka muzyki ze szkoły. – Magda tydzień przed finałem zachorowała. Miała problemy z gardłem – mówi Barbara Pałka. – Bałam się trochę jej chrypki.

Kciuki za Magdę trzymali mieszkańcy jej rodzinnej miejscowości. – Fanom Magdy udostępniliśmy harcówkę – mówi Jolanta Majewska, dyrektorka Szkoły Podstawowej w Niedrzwicy Dużej. – Występ Madzi oglądało w szkole około 30 osób.

Nauczyciele i uczniowie szykują dziś dla dziewczynki niespodziankę. Podobnie jak jej klasa. – Kiedy Magda wróciła z półfinału, dostała pluszowego miśka – opowiada Maria Nowacka, wychowawczyni 12-latki. – Teraz też przygotujemy jakiś prezent.

Magda wygrała w programie TVN 300 tys. zł. Za te pieniądze chce m.in. kupić sobie skrzypce i pomóc rodzicom wybudować nowy dom. Rodzice pragną, by Magda mogła dalej rozwijać swój muzyczny talent.

– Chcemy, aby zajęli się nią specjaliści w tej dziedzinie – zapowiada Barbara Welc, mama 12-latki.
Niestety, sława ma również swoje czarne strony. Na forach internetowych pojawiły się obraźliwe komentarze na temat dziewczynki. Z kolei na popularnym portalu społecznościowym ktoś założył profil, na którym namawia do bojkotu 12-latki.


Finałowy występ Magdy Welc w Mam Talent:



Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 105

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Roxana / 1 grudnia 2010 r. o 16:23
0
Wysłałam esa z mojej mamy komórki i zabrali prawie całą kasę , jedynie zostawili 2 zł . Niestety , z telewizją raczej nie mamy dużych szans , co nie znaczy , że w ogóle ich nie mamy . Już niedługo występ StarGuardMuffin ( zespołu Kamila ) w Brzegu w Herbaciarni , oczywiście zapraszam .
I oczywiście będę to zniknięcie kasy z telefonu wyjaśniać , w końcu nie jestem Caritasem . ; pp
Jeszcze jedno słowo do tej rudej dziuni :
Przejrzyj sobie strony z sondami , bo jest ich naprawdę wiele i zobacz , kto miał więcej głosów ... no oczywiście , że Kamil i wszyscy to wiemy ! I założę się , że teraz siedzisz zamknięta w pokoju , a twoi rodzice robią imprezę na całą tą kasę . Może nie imprezę , tylko popijawę ! Mam nadzieję , że ktoś się za tą sprawę weźmie , bo dla mnie to całe zamieszanie jest żenujące . Jak można dać komuś pieniądze , kto nie miał nawet połowy głosów [?]
Czy jury się nad tym nie zastanawia ?!
Niska osóbka ze łzami w oczach i bajkowym spojrzeniu - taa ... tak naprawdę za tą małą twarzyczką , kryje się manipulantka !
To tyle , co mam w tej sprawie do powiedzenia ... Pozdrawiam całą staję TVN'u , która teraz (za przeproszeniem) robi z majty ze wstydu .
A co do Mam Talent ... następna edycja będzie tylko wyrzucaniem pieniędzy w błoto , ponieważ jeszcze długo będziemy żyli "oszustwem TVN'u !!
Wysłałam esa z mojej mamy komórki i zabrali prawie całą kasę , jedynie zostawili 2 zł . Niestety , z telewizją raczej nie mamy dużych szans , co nie znaczy , że w ogóle ich nie mamy . Już niedługo występ StarGuardMuffin ( zespołu Kamila ) w Brzegu w Herbaciarni , oczywiście zapraszam .
I oczywiście będę to zniknięcie kasy z telefonu wyjaśniać , w końcu nie jestem Caritasem . ; pp
Jeszcze jedno słowo do tej rudej dziuni :
Przejrzyj sobie strony z sondami , bo jest ich naprawdę wiele i zobacz , kto miał więcej głosów ... no ... rozwiń
Avatar
inngusia / 30 listopada 2010 r. o 19:11
0
Moim zdaniem Magda bardzo ładnie śpiewała.
Ale nie ukrywam że wolałam żeby Kamil wygrał Mam Talent.
No ale cóż ...
teraz w interneci składane są petycje ze to oszustwo że kamil wygrał
I co przecież Magdzie nie wezmą teraz tych 300 tyś.
Avatar
rrrrrr / 30 listopada 2010 r. o 13:52
0
podli zazdrosni ludzie!!! Magda zaluzyla na wygrana
Avatar
Konrad / 30 listopada 2010 r. o 11:33
0
hehe TVN ) co to za stacja totalne dno !! Kamil na 100% wygrał ;] zal mi TVN nie umiecie nie róbcie takich programów zal mi was ...
Avatar
kamila / 30 listopada 2010 r. o 00:48
0
[quote name='fun' timestamp='1290976971' post='393388']
Dobrze ze wygrała Madzia, Kamil ma talent i wszyscy dobrze wiedza ze i tak osiagnie cos w zyciu, a skoro rodzina Welców jest uboga to dobrze ze te pieniadze trafil do niej. przynajmniej nie bedzie teraz musiała mieszkać cala trojka w jednym obskurnym pokoju. A tak poza tym najbardziej podobal mi sie wystep patrycji ktora i tak tak samo jak Kamil poradzi sobie, a osoby ktore mialy ja zobaczyc zeby ulatwic jej kariere to i tak ja znajda. A tak swoja droga to ta dziewczyna ktora dostala jakas nagrode specjalna od apartu , to chyba jakas kpina, po pierwsze spiewa tragicznie i niech lepiej zajmie sie tym fitnesem, przynajmniej bedzie jeszcze szersza w barach hehehe i szczerze powiem ze zadna z niej Top Model hmm chociaz moze przyda jej sie ta kasa na operacje nosa bo na cala twarz nie starczy. hmm do reszty nie mozna sie doczepic bo figure ma, chociaz wole wieksze cycuszki, ona ma słabe, kurde a moze powiekszy je sobie....? ale nei lepiej zeby zainwestowala w nowa twarz
[/quote]



NO I WŁASNIE PRZEZ TAKICH PŁYTKO MYŚLACYCH WSPÓŁCZUJACYCH IDIOTÓW MAMY MAŁOLATE PRZED MUTACJA KTÓRA ZEBY RUSZYC KASE BEDZIE MUSIALA CZEKAC DO 18STKI!!! KAMIL NAJLEPSZY WŁASNIE BYŁAM NA JEGO KONCERCIE:d
[quote name='fun' timestamp='1290976971' post='393388']
Dobrze ze wygrała Madzia, Kamil ma talent i wszyscy dobrze wiedza ze i tak osiagnie cos w zyciu, a skoro rodzina Welców jest uboga to dobrze ze te pieniadze trafil do niej. przynajmniej nie bedzie teraz musiała mieszkać cala trojka w jednym obskurnym pokoju. A tak poza tym najbardziej podobal mi sie wystep patrycji ktora i tak tak samo jak Kamil poradzi sobie, a osoby ktore mialy ja zobaczyc zeby ulatwic jej kariere to i tak ja znajda. A tak swoja droga to ... rozwiń
Avatar
kama / 29 listopada 2010 r. o 21:19
0
Dodam jeszcze, że to jest wygrana Magdy a nie jej rodziców - powinna jej pomóc w karierze, nie wierzę, że rodzice mogliby chciec jej to zabrac by wybudowac dom. Zapewnienie godnego miejsca zamieszkania sobie i dzieciom należy właśnie do obowiązków rodziców i nie wierzę że jacyś rodzice mogliby zabrac własnemu dziecku pieniądze tylko po to, żeby stworzyc to, do czego sami byli zobowiązani przed urodzeniem ewentualnych dzieci
Avatar
kama / 29 listopada 2010 r. o 21:13
0
Magda to mała dziewczynka - dziecko i śpiewac powinna utwory dla dzieci, tu miałaby pole do popisu i zapewne szanse na sprzedaż ewentualnie wydanej płyty, ale litości - nikt nie kupi jej płyty tylko po to aby posluchac utworów Edyty Geppert wykonywanych przez DZIECKO, to samo tyczy utworów Dżemu - normalne, że każdy kupi wydawnictwo źródłowe a nie powielane powtarzam przez DZIECKO. Magda ma talent ale powinna go spożytkowac w kierunku dla siebie odpowiednim - piosenek dla dzieci, jeśli jej rodzice tego nie rozumieją to ja nie rozumiem tych rodziców...
Avatar
lusi / 29 listopada 2010 r. o 20:47
0
[quote name='królik' timestamp='1291030055' post='393856']
ciężko mi się pisze o finale MT, bardzo zawiodłam się na gustach Polaków, nie uwłaczając Magdzie Welc, inni uczestnicy byli o niebo lepsi, dojrzalsi, z wizją kariery. Ona trochę fałszowała niestety, trzeba to przyznać...laik oczywiście tego nie zauważy, ale było to słychać i w występie półfinałowym i w finale. Ogólnie rzecz biorąc nie podobało mi się to wszystko, wybór zwyciężczyni, to, jak potraktowano Bednarka, który zajął drugie miejsce i jemu też należała się jakaś pochwała, cokolwiek. Jednak jakoś dziwnie o nim zapomniano i wywołano Sabinę do odebrania 100 tysięcy. Bardzo się rozczarowałam co do tego typu programów rozrywkowych, wierzyłam, że jakaś tam sprawiedliwość istnieje....Niestety jak zwykle nadzieja matką głupich.Gratulacje dla rodziców Magdy - pewnie sikają pod siebie ze szczęścia, pieniążki i willa czekają. Żałosna patologia.
[/quote]
króliku kochany!skąd wogóle wiesz że to rodzina patologiczna jest?widze ze masz male pojecie co do pieniedzy ,bo willi za 300000tys.nie wybuduja ,piszesz nie uwłaczając Magdzie Welc,nizej piszesz ze falszowala ,aha i życze ci zebys tez sikał/ła pod siebie ale nie ze szczescia tylko z własnej beznadziejnej głupoty
[quote name='królik' timestamp='1291030055' post='393856']
ciężko mi się pisze o finale MT, bardzo zawiodłam się na gustach Polaków, nie uwłaczając Magdzie Welc, inni uczestnicy byli o niebo lepsi, dojrzalsi, z wizją kariery. Ona trochę fałszowała niestety, trzeba to przyznać...laik oczywiście tego nie zauważy, ale było to słychać i w występie półfinałowym i w finale. Ogólnie rzecz biorąc nie podobało mi się to wszystko, wybór zwyciężczyni, to, jak potraktowano Bednarka, który zajął drugie miejsce i jemu też nal... rozwiń
Avatar
lusi / 29 listopada 2010 r. o 20:39
0
[quote name='piter' timestamp='1291021179' post='393717']
mi agda sie w ogole nie podobala... wyuczone odpowiedzi, nie zawsze na odpowiedni temat, sztuczne usmiechy... i nie umie mowic po polsku... juz w pierwszym odcinku walnela ze chce pobudowac rodzicom dom..
[/quote]
no i cóz cie to obchodzi,gdyby cie to waliło to byś tu wogóle nic nie napisał,po co piszesz zeby sie pokazac?bo ja nie rozumiem tego
Avatar
Gość / 29 listopada 2010 r. o 18:22
0
Popieram Skakiego, ktory napisal na Waszym Forum: Nie będę się rozpisywać ale to co zrobił TVN w MAM TALENT to wielkie OSZUSTWO i kpina z ludzi, oglądaliśmy ten program cały dzisiejszy dzień klatka po klatce, wszystko było ustawione, totalna kpina! Ta mała, trochę "cwaniara" (wymuszająca litość) grała zaskoczenie, mimo, że wszyscy na scenie wiedzieli, przed ogłoszeniem wyniku głosowania, kto wygra. Zachowanie Prokopa było bardzo niestosowne, nie dopuścił Bednarka nawet do słowa, gdy ten go o to poprosił, a podejrzewam, że chciał podziękować swoim fanom. Nie wierzę w taki wynik głosowania, sami wysłaliśmy 5 sms-ów na Kamila, wszyscy znajomi także na niego głosowali... TVN dla mnie i dla mojego otoczenia STRACIŁ WSZYSTKO, nigdy nie wyślemy już żadnego sms-a w żadnym głosowaniu bo to i tak, nie ma znaczenia... ROBIĄ, CO CHCĄ TO WIELKA NIESPRAWIEDLIWOŚĆ i ŻENADA. TVN skrzywdził największy talent - KAMILA BEDNARKA i jego fanów tym samym, to pewne - STRACIŁ NASZĄ OGLĄDALNOŚĆ I ZAUFANIE!!!
Popieram Skakiego, ktory napisal na Waszym Forum: Nie będę się rozpisywać ale to co zrobił TVN w MAM TALENT to wielkie OSZUSTWO i kpina z ludzi, oglądaliśmy ten program cały dzisiejszy dzień klatka po klatce, wszystko było ustawione, totalna kpina! Ta mała, trochę "cwaniara" (wymuszająca litość) grała zaskoczenie, mimo, że wszyscy na scenie wiedzieli, przed ogłoszeniem wyniku głosowania, kto wygra. Zachowanie Prokopa było bardzo niestosowne, nie dopuścił Bednarka nawet do słowa, gdy ten go o to poprosił, a podejrzewam, że chcia... rozwiń
Avatar
Roxana / 1 grudnia 2010 r. o 16:23
0
Wysłałam esa z mojej mamy komórki i zabrali prawie całą kasę , jedynie zostawili 2 zł . Niestety , z telewizją raczej nie mamy dużych szans , co nie znaczy , że w ogóle ich nie mamy . Już niedługo występ StarGuardMuffin ( zespołu Kamila ) w Brzegu w Herbaciarni , oczywiście zapraszam .
I oczywiście będę to zniknięcie kasy z telefonu wyjaśniać , w końcu nie jestem Caritasem . ; pp
Jeszcze jedno słowo do tej rudej dziuni :
Przejrzyj sobie strony z sondami , bo jest ich naprawdę wiele i zobacz , kto miał więcej głosów ... no oczywiście , że Kamil i wszyscy to wiemy ! I założę się , że teraz siedzisz zamknięta w pokoju , a twoi rodzice robią imprezę na całą tą kasę . Może nie imprezę , tylko popijawę ! Mam nadzieję , że ktoś się za tą sprawę weźmie , bo dla mnie to całe zamieszanie jest żenujące . Jak można dać komuś pieniądze , kto nie miał nawet połowy głosów [?]
Czy jury się nad tym nie zastanawia ?!
Niska osóbka ze łzami w oczach i bajkowym spojrzeniu - taa ... tak naprawdę za tą małą twarzyczką , kryje się manipulantka !
To tyle , co mam w tej sprawie do powiedzenia ... Pozdrawiam całą staję TVN'u , która teraz (za przeproszeniem) robi z majty ze wstydu .
A co do Mam Talent ... następna edycja będzie tylko wyrzucaniem pieniędzy w błoto , ponieważ jeszcze długo będziemy żyli "oszustwem TVN'u !!
Wysłałam esa z mojej mamy komórki i zabrali prawie całą kasę , jedynie zostawili 2 zł . Niestety , z telewizją raczej nie mamy dużych szans , co nie znaczy , że w ogóle ich nie mamy . Już niedługo występ StarGuardMuffin ( zespołu Kamila ) w Brzegu w Herbaciarni , oczywiście zapraszam .
I oczywiście będę to zniknięcie kasy z telefonu wyjaśniać , w końcu nie jestem Caritasem . ; pp
Jeszcze jedno słowo do tej rudej dziuni :
Przejrzyj sobie strony z sondami , bo jest ich naprawdę wiele i zobacz , kto miał więcej głosów ... no ... rozwiń
Avatar
inngusia / 30 listopada 2010 r. o 19:11
0
Moim zdaniem Magda bardzo ładnie śpiewała.
Ale nie ukrywam że wolałam żeby Kamil wygrał Mam Talent.
No ale cóż ...
teraz w interneci składane są petycje ze to oszustwo że kamil wygrał
I co przecież Magdzie nie wezmą teraz tych 300 tyś.
Avatar
rrrrrr / 30 listopada 2010 r. o 13:52
0
podli zazdrosni ludzie!!! Magda zaluzyla na wygrana
Avatar
Konrad / 30 listopada 2010 r. o 11:33
0
hehe TVN ) co to za stacja totalne dno !! Kamil na 100% wygrał ;] zal mi TVN nie umiecie nie róbcie takich programów zal mi was ...
Avatar
kamila / 30 listopada 2010 r. o 00:48
0
[quote name='fun' timestamp='1290976971' post='393388']
Dobrze ze wygrała Madzia, Kamil ma talent i wszyscy dobrze wiedza ze i tak osiagnie cos w zyciu, a skoro rodzina Welców jest uboga to dobrze ze te pieniadze trafil do niej. przynajmniej nie bedzie teraz musiała mieszkać cala trojka w jednym obskurnym pokoju. A tak poza tym najbardziej podobal mi sie wystep patrycji ktora i tak tak samo jak Kamil poradzi sobie, a osoby ktore mialy ja zobaczyc zeby ulatwic jej kariere to i tak ja znajda. A tak swoja droga to ta dziewczyna ktora dostala jakas nagrode specjalna od apartu , to chyba jakas kpina, po pierwsze spiewa tragicznie i niech lepiej zajmie sie tym fitnesem, przynajmniej bedzie jeszcze szersza w barach hehehe i szczerze powiem ze zadna z niej Top Model hmm chociaz moze przyda jej sie ta kasa na operacje nosa bo na cala twarz nie starczy. hmm do reszty nie mozna sie doczepic bo figure ma, chociaz wole wieksze cycuszki, ona ma słabe, kurde a moze powiekszy je sobie....? ale nei lepiej zeby zainwestowala w nowa twarz
[/quote]



NO I WŁASNIE PRZEZ TAKICH PŁYTKO MYŚLACYCH WSPÓŁCZUJACYCH IDIOTÓW MAMY MAŁOLATE PRZED MUTACJA KTÓRA ZEBY RUSZYC KASE BEDZIE MUSIALA CZEKAC DO 18STKI!!! KAMIL NAJLEPSZY WŁASNIE BYŁAM NA JEGO KONCERCIE:d
[quote name='fun' timestamp='1290976971' post='393388']
Dobrze ze wygrała Madzia, Kamil ma talent i wszyscy dobrze wiedza ze i tak osiagnie cos w zyciu, a skoro rodzina Welców jest uboga to dobrze ze te pieniadze trafil do niej. przynajmniej nie bedzie teraz musiała mieszkać cala trojka w jednym obskurnym pokoju. A tak poza tym najbardziej podobal mi sie wystep patrycji ktora i tak tak samo jak Kamil poradzi sobie, a osoby ktore mialy ja zobaczyc zeby ulatwic jej kariere to i tak ja znajda. A tak swoja droga to ... rozwiń
Avatar
kama / 29 listopada 2010 r. o 21:19
0
Dodam jeszcze, że to jest wygrana Magdy a nie jej rodziców - powinna jej pomóc w karierze, nie wierzę, że rodzice mogliby chciec jej to zabrac by wybudowac dom. Zapewnienie godnego miejsca zamieszkania sobie i dzieciom należy właśnie do obowiązków rodziców i nie wierzę że jacyś rodzice mogliby zabrac własnemu dziecku pieniądze tylko po to, żeby stworzyc to, do czego sami byli zobowiązani przed urodzeniem ewentualnych dzieci
Avatar
kama / 29 listopada 2010 r. o 21:13
0
Magda to mała dziewczynka - dziecko i śpiewac powinna utwory dla dzieci, tu miałaby pole do popisu i zapewne szanse na sprzedaż ewentualnie wydanej płyty, ale litości - nikt nie kupi jej płyty tylko po to aby posluchac utworów Edyty Geppert wykonywanych przez DZIECKO, to samo tyczy utworów Dżemu - normalne, że każdy kupi wydawnictwo źródłowe a nie powielane powtarzam przez DZIECKO. Magda ma talent ale powinna go spożytkowac w kierunku dla siebie odpowiednim - piosenek dla dzieci, jeśli jej rodzice tego nie rozumieją to ja nie rozumiem tych rodziców...
Avatar
lusi / 29 listopada 2010 r. o 20:47
0
[quote name='królik' timestamp='1291030055' post='393856']
ciężko mi się pisze o finale MT, bardzo zawiodłam się na gustach Polaków, nie uwłaczając Magdzie Welc, inni uczestnicy byli o niebo lepsi, dojrzalsi, z wizją kariery. Ona trochę fałszowała niestety, trzeba to przyznać...laik oczywiście tego nie zauważy, ale było to słychać i w występie półfinałowym i w finale. Ogólnie rzecz biorąc nie podobało mi się to wszystko, wybór zwyciężczyni, to, jak potraktowano Bednarka, który zajął drugie miejsce i jemu też należała się jakaś pochwała, cokolwiek. Jednak jakoś dziwnie o nim zapomniano i wywołano Sabinę do odebrania 100 tysięcy. Bardzo się rozczarowałam co do tego typu programów rozrywkowych, wierzyłam, że jakaś tam sprawiedliwość istnieje....Niestety jak zwykle nadzieja matką głupich.Gratulacje dla rodziców Magdy - pewnie sikają pod siebie ze szczęścia, pieniążki i willa czekają. Żałosna patologia.
[/quote]
króliku kochany!skąd wogóle wiesz że to rodzina patologiczna jest?widze ze masz male pojecie co do pieniedzy ,bo willi za 300000tys.nie wybuduja ,piszesz nie uwłaczając Magdzie Welc,nizej piszesz ze falszowala ,aha i życze ci zebys tez sikał/ła pod siebie ale nie ze szczescia tylko z własnej beznadziejnej głupoty
[quote name='królik' timestamp='1291030055' post='393856']
ciężko mi się pisze o finale MT, bardzo zawiodłam się na gustach Polaków, nie uwłaczając Magdzie Welc, inni uczestnicy byli o niebo lepsi, dojrzalsi, z wizją kariery. Ona trochę fałszowała niestety, trzeba to przyznać...laik oczywiście tego nie zauważy, ale było to słychać i w występie półfinałowym i w finale. Ogólnie rzecz biorąc nie podobało mi się to wszystko, wybór zwyciężczyni, to, jak potraktowano Bednarka, który zajął drugie miejsce i jemu też nal... rozwiń
Avatar
lusi / 29 listopada 2010 r. o 20:39
0
[quote name='piter' timestamp='1291021179' post='393717']
mi agda sie w ogole nie podobala... wyuczone odpowiedzi, nie zawsze na odpowiedni temat, sztuczne usmiechy... i nie umie mowic po polsku... juz w pierwszym odcinku walnela ze chce pobudowac rodzicom dom..
[/quote]
no i cóz cie to obchodzi,gdyby cie to waliło to byś tu wogóle nic nie napisał,po co piszesz zeby sie pokazac?bo ja nie rozumiem tego
Avatar
Gość / 29 listopada 2010 r. o 18:22
0
Popieram Skakiego, ktory napisal na Waszym Forum: Nie będę się rozpisywać ale to co zrobił TVN w MAM TALENT to wielkie OSZUSTWO i kpina z ludzi, oglądaliśmy ten program cały dzisiejszy dzień klatka po klatce, wszystko było ustawione, totalna kpina! Ta mała, trochę "cwaniara" (wymuszająca litość) grała zaskoczenie, mimo, że wszyscy na scenie wiedzieli, przed ogłoszeniem wyniku głosowania, kto wygra. Zachowanie Prokopa było bardzo niestosowne, nie dopuścił Bednarka nawet do słowa, gdy ten go o to poprosił, a podejrzewam, że chciał podziękować swoim fanom. Nie wierzę w taki wynik głosowania, sami wysłaliśmy 5 sms-ów na Kamila, wszyscy znajomi także na niego głosowali... TVN dla mnie i dla mojego otoczenia STRACIŁ WSZYSTKO, nigdy nie wyślemy już żadnego sms-a w żadnym głosowaniu bo to i tak, nie ma znaczenia... ROBIĄ, CO CHCĄ TO WIELKA NIESPRAWIEDLIWOŚĆ i ŻENADA. TVN skrzywdził największy talent - KAMILA BEDNARKA i jego fanów tym samym, to pewne - STRACIŁ NASZĄ OGLĄDALNOŚĆ I ZAUFANIE!!!
Popieram Skakiego, ktory napisal na Waszym Forum: Nie będę się rozpisywać ale to co zrobił TVN w MAM TALENT to wielkie OSZUSTWO i kpina z ludzi, oglądaliśmy ten program cały dzisiejszy dzień klatka po klatce, wszystko było ustawione, totalna kpina! Ta mała, trochę "cwaniara" (wymuszająca litość) grała zaskoczenie, mimo, że wszyscy na scenie wiedzieli, przed ogłoszeniem wyniku głosowania, kto wygra. Zachowanie Prokopa było bardzo niestosowne, nie dopuścił Bednarka nawet do słowa, gdy ten go o to poprosił, a podejrzewam, że chcia... rozwiń