Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2010 historia: Odpowiedzi, pytania i arkusze

Utworzony przez ceiawsjka, 17 maja 2010 r. o 11:24 Powrót do artykułu
czzezkamy na arkusze i odpowiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie. gdzie one, no gdzie one są....?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czekamy, czekamy ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trudne łatwe? dla mnie średnie, pare glupich bledow typu st leszczynski albo car mikolaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak Wam poszla rozszerzona?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i gdzie sa te arkusze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pokażcie odpowiedzi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najgorsze to czekanie;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajebiście łatwa matura , tylko wypracowanie troche z D*py
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
droga redakcjo czekamyyyy!;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a chemia ciekawe jaka będzie.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co napisaliście, że kim była ta bohaterka francuska? jaki proces sądowy spotkał żołnierzy AK? a w tym pierwszym zadaniu co to była za uroczystość?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już 13:31 a odpowiedzi braak...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak wam poszło? mi średnio... ogólnie to wg mnie nie było to aż takie trudne, ale do najłatwiejszych tez nie należała... naprawdę nie wiem... pare głupich błędów na pewno zrobiłam, kiedy będą te arkusze i odpowiedzi? ehhh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy beda te arkusze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
natka napisał:
co napisaliście, że kim była ta bohaterka francuska? jaki proces sądowy spotkał żołnierzy AK? a w tym pierwszym zadaniu co to była za uroczystość?
Proces szesnastu. Ta uroczystość to pochód tryumfalny a ta bohaterka to nie mam pojecia naprawde. Moja Pani nawet sie zastanawiala:) Matura generalnie nie była zła. Troche mało jasne pytania ale do przeżycia. Wypracowanie genialne:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odnośnie tej bohaterki, to ja napisałem, że to Joanna D'Arc. Pisało, że 4 wieki wcześniej to mi tak skojarzyło się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niewiesz co to za kobieta to przecież Joanna Darc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Johnny napisał:
Odnośnie tej bohaterki, to ja napisałem, że to Joanna D'Arc. Pisało, że 4 wieki wcześniej to mi tak skojarzyło się.
No ja tez napisalam tak ale wiesz co ona chyba była z Anglii a to chodziło o francuska. Ja nie wiem......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proszę,powiedzcie mi bo się tym stresuję: czy jeśli w zadaniu w którym trzeba było wpisać tylko prawdę wpisałam i prawdę i fałsz to mi uznają zadanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...