Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2010 historia: Odpowiedzi, pytania i arkusze

Utworzony przez ceiawsjka, 17 maja 2010 r. o 11:24 Powrót do artykułu
myślicie, że uznaliby mi jak napisałam "marsz triumfalny" zamiast pochód?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Joanna D'Arc była francuską!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zadanie 11. Na edulandi są odpowiedzi w a: 1-renesans, 2-gotyk; na interii w a 1- gotyk 2-romanizm To jaka jest w końcu poprawna????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ej jak napisałem tylko i wyłącznie unia poski z litwa w 13 to moga uznać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kitty napisał:
myślicie, że uznaliby mi jak napisałam "marsz triumfalny" zamiast pochód?
Myślę że uznają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ejej na interii napisano w zadaniu 19 insurekcja warszawska w czasie insurekcji kościuszkowskiej. tak właśnie ma być? bo ja napisałam po prostu powstanie kościuszkowskie. co do rzeźby to ja w 1 mam również renesans! i jeszcze jak napisałam w 6 nie chiny a cesarstwo chinskie to jest ok? a w 21 chodzi o redute ordona czy o co? :>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co do zadania 20.b. Trzeba było koniecznie wymieniać Francję? Przecież to ona blokadę nałożyła (nawet tak jest w poleceniu) to po co pisać, że Francja przestrzega blokadę którą sama nakłada?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
raczej trzeba, nie ważne czy to ona nałożyła czy nie, ale nie przestrzegała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba przestrzegała. Może i to jest błąd. Ale wydawało mi się absurdem odpowiadać na pytanie " Wymień kraje które stosowały się do zakazu nałożonego przez Francję" odpowiadać: Francja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiście, przestrzegała, przejęzyczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak napisałem zamiast korupcja to przekupstwo to mi uznają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie, ja też Francji nie wymieniałem..jak mi tego nie uznają to będę zły ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak napisałam że jeszcze istnieje ZSRR, to myślicie że dostanę 0 pkt za zadanie 34?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paulusia napisał:
No ja tez napisalam tak ale wiesz co ona chyba była z Anglii a to chodziło o francuska. Ja nie wiem......
joanna d'arc nie byla z Anglii tylko z Francji lecz moglo Ci się pomylilc bo ona zostala stracona w Anglii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cześć. a jeśli bylo pytanie "podaj nazwe cywilizacji, w której przdstawiony został obiekt" to napisałam tylko EGipt. Myślicie że mi uznają? Przeciez głąbem nie jestem, gdyby nie było w poleceniu napisane "nazwe cywilizacji" to bym napisałam cywilizacja egipska. Albo "podaj nazwe imperium starozytnego opisanego w źródle " to napisałam tylko Rzym. Niby dobrze odpowiedziałam, myslicie że mi uznają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ostatnio wydziałem dobre miejsce by porozmawiać o maturze z historii maturahistoria.info. Przynajmniej dyskusja dotyczy jednego przedmiotu i jest zawsze na temat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://allegro.pl/item1385563491.html Tanie książki pomoc dla maturzystów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślę, że z tym ZSRR zapewniłaś komisji niezłą zabawę. 0 pkt. To wskazuje na totalną nieznajomość historii. Chyba, że działasz zgodnie z myślą "Stalin wiecznie żywy", to może Ci wybaczą ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Joanna napisał:
Joanna D'Arc była francuską!!!!!
francuską, francuską.. FrancuZką! Humaniści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...