Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dobre na motocyklistów którzy jeżdżą po pijanemu, po narkotykach , zagłuszają ciszę nocną i nie przestrzegają przepisów ruchu drogowego jeżdżąc z większą prędkością niż pozwalają na to znaki drogowe. Motocyklista jadący przez miasto z prędkością 150 km/h jest zagrożeniem dla naszych dzieci spacerujących po ulicy a tak że i dorosłych. Motocyklista jadący z nadmierną prędkością przez miasto po najechaniu na taką kolczatkę będzie nadawał się tylko na DAWCĘ ORGANÓW !!! :) :) Ha ha ha ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik Wschodni jak zwykle szuka sensacji, ściema jak hU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może jakiemuś robolowi - parobkowi wypadło z kieszeni jak wracał pachołek pijany z placu budowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
guest jesteś zjebany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że to bardziej na srające na trawniku psy.Ale przy okazji mogą ucierpieć dzieci.Złapać delikwęta nakopać w dupę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może być sprawka kosmitów z planety Ofnal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak w Wietnamie :-))) Zasadzki metodami Vietcongu uskuteczniane przez Bialskich psycho-komandosów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stopień zwyrodnienia przekroczył wszelkie granice - upadek państwa, upadek wartości moralnych, liczy się tylko własna wygoda, kasa i stanowiska. Kto i kiedy odbuduje moją kochaną Ojczyznę? Za podniesienie ręki na dzieci najwyższa kara społeczna: manto od wszystkich mieszkańców i ostrzeżenie przed barbarzyńskim czynem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik Wschodni jak zwykle szuka sensacji, ściema jak hU.
Ciekawe co by było gdyby twoje dziecko weszło w takie gwoździe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stopień zwyrodnienia przekroczył wszelkie granice - upadek państwa, upadek wartości moralnych, liczy się tylko własna wygoda, kasa i stanowiska. Kto i kiedy odbuduje moją kochaną Ojczyznę? Za podniesienie ręki na dzieci najwyższa kara społeczna: manto od wszystkich mieszkańców i ostrzeżenie przed barbarzyńskim czynem.
pisowcy nawet w takich sytuacjach katują, brak słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może to Księża pedofile zastawili te pułapki na dzieci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisowcy nawet w takich sytuacjach katują, brak słów.
Wziąłeś do siebie na zasadzie "uderz w stół, nożyce się odezwą"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyznaje się, to zrobiłem ja. I BĘDĘ DALEJ TAK ROBIĆ> GŁUPIE DZIECIAKI WRZESZCZĄ I HAŁASUJĄ OD ŚWITU DO ZMIERZCHU. Dajcie żyć gówniarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brzydkie słowa, np kobieta z wąsami, albo nieogolonymi nogami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guest to się debilu wyprowadź na wieś. Sam latałaś po trawnikach i się bawiłaś tak nie dawno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie pochwalam tego ale trawnik nie jest do zabawy albo srania przez psy, trawnik to ozdoba naszej wschodniej brudnej  i zaniedbanej polski,  no ale jak patologia napieprzy dzieci no to mamy zdeptane trawniki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z kondonami tak samo,wszędzie pełno wkrętów !!!  jak żyć ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z kondonami tak samo,wszędzie pełno wkrętów !!!  jak żyć ??
No to co mam zrobić z zużytym kondomem jak kończę seks w krzakach  ze swoją sąsiadką.? Wyrzucam na trawnik..... przecież do domu nie zaniosę bo jak żona znajdzie w kieszeni lub w śmieciach to rozwód murowany. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to co mam zrobić z zużytym kondomem jak kończę seks w krzakach  ze swoją sąsiadką.? Wyrzucam na trawnik..... przecież do domu nie zaniosę bo jak żona znajdzie w kieszeni lub w śmieciach to rozwód murowany. 
Zupę na tym gotuj, bu,ha,ha,ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...