Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Minister zdrowia: 14-latka może usunąć ciążę

Utworzony przez krak, 17 czerwca 2008 r. o 07:27 Powrót do artykułu
historyk napisał:
W starożytności bogowie żądali ofiar z krwi pierworodnych czy jakoś tak. Kto dziś żąda krwawej ofiary?
...A kto w niedziele pije krew i spożywa ciało boga,pod postacią wina i hosti. Symboliczy kanibalizm!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mysle ze powinnismy zapladniac kazda kobiete co miesiac bo przeciez one wszystkie zabija potencjalnego czlowiek podczas owulacji ... a tak naprawde to radze sie zastanowic gdzie istnieje granica co jest zywe a co martwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niewolnicę? Seks może zawsze skończyć sie dzidziusiem.Z tego co wiem jest w Polsce wiele chętnych rodzin do adopcji.Aborcja zaś czesto kończy się bezpłodnością. Mam sąsiadów którzy adoptowali takie dziecko od bardzo młodej matki. Widzę to dziecko codziennie i nie potrafie sobie wyobrazić że mogłoby zostać zabite... bo świat również mój z tego powodu byłby uboższy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez te przepychanki moze się okazać, ze dziewczynka nie będzie już mogła dokonać zabiegu usunięcia, ponieważ jest już na to za późno. Brawo prolajfowcy, kolejne niekochane dziecko pojawi się na świecie, nie mówiąc już o tym jakie spustoszenie ciąża wywoła w organizmie czternastolatki o wiele za młodej na ciążę. Mam tylko nadzieję, ze w końcu w tym kraju zrobi się normalnie i przestanie się kobiety traktować jak inkubatory oraz wprowadzi edukację z zakresu nowoczesnych metod zapobiegania ciąży. Ani zdjecia ani filmiki nie robią na mnie wrażenia, taka fanatyczna propaganda nikomu nie służy, jeżeli chcecie pomagać to zacznijcie od edukacji i antykoncepcji oraz przestańcie wmawiać dziewczynom i kobietom, ze kalendarzyk zwany watykańską ruletką jest najlepszą metodą anty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leszek napisał:
Niewolnicę? Seks może zawsze skończyć sie dzidziusiem.
Słyszałeś o antykoncepcji? Stosując nowoczesne metody zapobiegania ciąży w sposób właściwy raczej ciężko o niepożądane poczęcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolę, żeby moje dzieci miały świadomość... skąd się biorą dzieci i w miare możliwości opierały się pokusom ... stosowanie antykoncepcji przez dzieci może spowodować... że pewnego dnia sie zdziwią tak jak ta biedna Agatka... POZDRAWIAM Leszek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
''Lekarze walczą o życie dwumiesięcznej Amandy. Dziewczynka ma połamane kości czaszki i krwiaki, jest nieprzytomna. Jej rodzice, 20-latkowie, mieszkali we wsi pod Białogardem w jednym domu razem z matką, babką i siostrą mężczyzny''.."Wychodzi na jaw gehenna półrocznego Oliwiera. Dziecko ma rany głowy i krwiaka. Do szpitala trafia w stanie krytycznym. Podczas badania okazuje się, że wcześniej miało połamane żebra i uszkodzone kości, łokciową i piszczelową. Jego ojciec, 24-letni Stanisław C., przyznaje się do znęcania się na synem''...''Do szpitala trafia pięcioletnia Roksana, maltretowana przez rodziców zastępczych. Bili ją do krwi, a potem na rany sypali sól. Gdy dziewczynka moczyła się w nocy, nie dawali jej pić.''..TAKIE JEST ŻYCIE DZIECI NIECHCIANYCH I NIEKOCHANYCH....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
''Najgorszym rodzajem fanatyzmu jest fanatyzm, który traktuje instrumentalnie godność osoby ludzkiej i uzależnia jej prawo do życia od opinii środowisk rezerwujących dla siebie monopol na nowoczesność i postęp.''No właśnie gdzie jest POSZANOWNIE GODNOŚCI MŁODEJ DZIEWCZYNY? ONA MUSI BYĆ MATKĄ CHOĆ JEST JESZCZE DZIECKIEM?
A czy fanatyzm religijny, który traktuje instrumentalnie godność osoby ludzkiej i uzależnia jej prawo do życia od opinii środowisk rezerwujących dla siebie monopol na moralność i interpretuje religię jak mu pasuje jest dobry?? A gdzie POSZANOWANIE GODNOŚCI MŁODEJ DZIEWCZYNY? Czy ONA MUSI BYĆ MATKĄ CHOĆ JEST JESZCZE DZIECKIEM i sama zapewne nigdy tego dziecka nie pokocha? A co z GODNOŚCIĄ NIECHCIANEGO DZIECKA, co z USTAWOWYMI PRAWAMI MATKI? Czym różni się jedyna, słuszna linia Partii, od jedynej, słusznej kościelnej prawdy objawionej? Bo chyba tylko słowami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spłodzić i urodzić to dopiero początek..18 lat trzeba karmić ubierać i opierać, czuwać przy chorym, prowadzać do lekarza, szkoły..jak się tego nie pragnie to jest nie do wytrzymania..młode kobiety z małymi dziećmi chcą być szczęśliwe, kochane, a mężczyzna często nie akceptuje cudzego dziecka..i wtedy jest dramat..niechęć i nienawiść za zamkniętą drogę do szczęścia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
zielonakicIa ma racje...mysle podobnie...mam nadzieje że nie zabiją tego dziecka...
jak nie usuną płodu, to zabiją dziewczynkę, tę którą fanatycy kościółkowi zmuszają ją do porodu ps. kicie i te inne, mam pytanie, co zrobisz, gdy okaże się, że nosisz w sobie dziecko, które wygląda jak potwór? na świecie żyją ludzie przypominający wilkołaki, uwłosieni, i w inny sposób okaleczeni fizycznie, kiedyś nie było możliwości sprawdzić, dziś, obecnie bez problemu można zobaczyć jak wygląda maleństwo - pytam URODZISZ POTWORA??? Będziesz go kochać czy nienawidzić? Wiem, wiem, po katolicku załżesz, że tak, oczywiście, miłość mu ofiaruję, ale gdyby doszło do konfrontacji to po cichutku smyrgniesz do ginekologa, choćbyś miała zapłacić majątek. Tak to widzę, bo znam życie. Odpitolcie się od dziewczynki, ona jest żywą istotą, która chce żyć, a wy tym chłostą ją zabijacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wolę, żeby moje dzieci miały świadomość... skąd się biorą dzieci i w miare możliwości opierały się pokusom ... stosowanie antykoncepcji przez dzieci może spowodować... że pewnego dnia sie zdziwią tak jak ta biedna Agatka... POZDRAWIAM Leszek
Agatka nie stosowała żadnej antykoncepcji dlatego zaszła w ciążę. Raczej się nie nastawiaj na to, ze młody człowiek "oprze się pokusie" bo to nieprawda, młodzi ludzie dosyć wczesnie rozpoczynają zycie płciowe i nawet Ty nic na to nie poradzisz. Antykoncepcja nie polega na stosowaniu kalendarzyka czy innych zawodnych metod typu stosunek przerywany a na świadomym zabezpieczaniu się prezerwatywą czy pigułką które dają, zwłaszcza pigułka bardzo wysoką skuteczność wg wskaźnika Pearl'a. Jednak żeby nastolatce polecić lekarza który z kolei wybierze dla niej odpowiednią metodę trzeba coś na ten temat wiedzieć a nie opierac się na kościelnych rewelacjach na ten temat. Własnie, dlaczego wszystkie te organizacje prolife i KK tak zajadle bronią zycia poczętego a zycie już istniejące ich nie interesuje? Dlaczego prolajfowcy nie jadą prorestować na Bliski Wschód, do Afganistanu, Iraku, Strefy Gazy? Tam też giną cywile, dzieci, matki. Wg mnie nie chodzi o życie poczęte a o to, ze kościol od zawsze potępiał przyjemność m.in płynącą z uprawiania seksu, dlatego w dzisiejszych czasach tak bardzo potępia stosowanie nienaturalnych metod, bo przez to człowiek moze czerpać przyjemność bez konsekwencji i decydować kiedy chce zostać rodzicem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A fanatycy niekościólkowi chodzili do szkoły? Bo z ich paplaniny widać, że nie wiedzą co to jest antropologia. Najpierw do szkoły, a później dyskutować na poważnie o człowieku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leszek napisał:
Niewolnicę? Seks może zawsze skończyć sie dzidziusiem.Z tego co wiem jest w Polsce wiele chętnych rodzin do adopcji.Aborcja zaś czesto kończy się bezpłodnością. Mam sąsiadów którzy adoptowali takie dziecko od bardzo młodej matki. Widzę to dziecko codziennie i nie potrafie sobie wyobrazić że mogłoby zostać zabite... bo świat również mój z tego powodu byłby uboższy.
Jak łatwo wydawać opinie gdy się nosi spodenki a w nich siusiaka! Prawda, jak to łatwo pogmerać pod spódnicą dziewczynki, dosłownie i w przenośni, bez zobowiązań żadnych, w razie takich zmyć się gdziekolwiek. Jakże jestem ci wdzięczna "cudny mężczyzno", że potrafisz kochać cudze dzieci, tylko nie wiadomo jak to byłoby w stosunku do własnych. Heh, jakie to proste, dla siusiakowych urodzić i oddać do adopcji. Kretynizm jakich mało. Możesz zmienić płeć, urodzić i oddać. Może doświadczyłbyś fajnej sprawy i cieszyłbyś się maleństwem z oddali.;(( Wulgarnie zaś powiem to jest pieprzenie kotka za pomocą młotka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Tom~ napisał:
A fanatycy niekościólkowi chodzili do szkoły? Bo z ich paplaniny widać, że nie wiedzą co to jest antropologia. Najpierw do szkoły, a później dyskutować na poważnie o człowieku.
A czy uważasz, ze wszyscy MUSZĄ podporządkowywać się teorii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eeee...tam...ktoś manipuluje opinią publiczną w jakimś celu..chcą przepchnąć jakąś ustawę i odwracają uwagę ludzi podjudzając?..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
eeee...tam...ktoś manipuluje opinią publiczną w jakimś celu..chcą przepchnąć jakąś ustawę i odwracają uwagę ludzi podjudzając?..
Ty już jesteś zmanipulowany przez rydzkomanów albo sam jesteś rydzykopieczarką, że nie odróżniasz mitów od faktów i chcesz zrobić ludziom kompot z mózgu. W średniowieczu dałoby się, ale nie teraz pieczarkopodduszonarydzykami. A kysz za zachrystię, róbta tam co chceta a tu nie wciskać durnoty ludziom. !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
''zielonakicia''..naprawdę jesteś zielona..widać nigdy nie chodziłaś w ciąży..niektóre KOBIETY żle znoszą ciążę...męczące wymioty, zmiany nastorojów, bóle kręgosłupa..no i sam poród..dla dorosłej kobiety czasem jest to bardzo trudny okres, a tu jest 14-letnie DZIECKO....może znienawidzić swe dziecko i przeżyć szok poporodowy...ona z chłopakiem TYLKO SIĘ BAWILI..inaczej nie można tego nazwać...dwoje dzieci...
Jak ty zle znosisz ciaze to znaczy ze mozesz zabic czlowieka, stuknij sie w ten swoj glupi leb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anna maria bis napisał:
Ty już jesteś zmanipulowany przez rydzkomanów albo sam jesteś rydzykopieczarką, że nie odróżniasz mitów od faktów i chcesz zrobić ludziom kompot z mózgu. W średniowieczu dałoby się, ale nie teraz pieczarkopodduszonarydzykami. A kysz za zachrystię, róbta tam co chceta a tu nie wciskać durnoty ludziom. !!!!!!!!!
Zastanow sie czlowieku o czym chcesz napisac , brak rozumu to twoja glowna i wylaczna cecha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anna maria napisał:
Jak łatwo wydawać opinie gdy się nosi spodenki a w nich siusiaka! Prawda, jak to łatwo pogmerać pod spódnicą dziewczynki, dosłownie i w przenośni, bez zobowiązań żadnych, w razie takich zmyć się gdziekolwiek. Jakże jestem ci wdzięczna "cudny mężczyzno", że potrafisz kochać cudze dzieci, tylko nie wiadomo jak to byłoby w stosunku do własnych. Heh, jakie to proste, dla siusiakowych urodzić i oddać do adopcji. Kretynizm jakich mało. Możesz zmienić płeć, urodzić i oddać. Może doświadczyłbyś fajnej sprawy i cieszyłbyś się maleństwem z oddali.;(( Wulgarnie zaś powiem to jest pieprzenie kotka za pomocą młotka
kobieto ktora wyprodukowalas powzszy komentarz jestes katastrofa i taka zostaniesz , nie trzeba bylo wlasnych dzieci usuwac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
TAKIE MALEŃSTWO A JUŻ ROBI Z KOBIETY/DZIEWCZYNKI/ NIEWOLNICĘ NA 20cia LAT??
Tak wlasnie wygladales ty osobniku na tym etapie zaawansownia twojego zycia , mow o sobie ale zacznie troche madrzej i okazuj wiecej szacunku sobie i bliznim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...