Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poseł Wojtas zarejestrowany jako TW

Utworzony przez nie TW, 4 grudnia 2007 r. o 15:33 Powrót do artykułu
ciekawe kto jeszcze,bo lista długa jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie można zobaczyć szczegóły?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarejestrowany 18.02.1986 r. pod nr 34188 przez Wydz. VI WUSW Lublin w kategorii kandydat na TW "W.E". Wg zapisów na karcie EO-4/77 z kartoteki odtworzeniowej Biura "C" MSW, 27.03.1987 r. zarejestrowany jako TW o pseud. "Marek", do SO krypt. "Zjednoczeni" dotyczącej prawicowej działalności w ruchu ludowym. Wyrejestrowany 26.01.1990 r. Materiały (teczka personalna i pracy) zostały "wybrakowane i zniszczone we własnym zakresie" za protokołem brakowania nr 044/90 z 30.01.1990 r. I wszystko jasne! http://katalog.bip.ipn.gov.pl/showDetails....obaId=3763&
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super w koncu okazalo sie jakie sa arbuzy z PSL/ ZSL!! na zewnatrz zielone a w srodku czerwone!!!! Wojtas do sejmiku brawo brawo !!! czy chcemy zeby tacy ludzie zadzili lubelszczyzna??? prosze o odpowiedz panie palikocie!!!skandal ale kto z kim przystaje taki sie staje drodzy panowie z Platformy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba komus glupio teraz to jak z tym sejmikiem ??to na takie wladze wojewodztwa zawsze czekalismy!!! szefowie lubelszczyzny o twarzy mordercow popieluszki!!! PSL ZSL - partia o moralności kata!!! ciekwawe co zrobi teraz platforma . nawet chcialbym zeby zrobili koalicje okazalo by sie jacy sa naprawde
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hańba!!! Wojtas - marszałek, radny sejmiku a teraz poseł - agentem. A mieli takie piękne aspiracje z Palikotem do rządzenia regionem. Od początku jednak było wiadomo że to matacz. Wystraczy spojrzeć jak zarządzał regionem i co się działo za jego kadencji. Przekręt na przekręcie z Niedźwiadą na czele. Powinno wykluczyć się Wojtasa z życia publicznego i dokładniej prześwietlić całe PSL. Mamy teraz wojewodę z PSL także co do całkowitego obiektywizmu mam wątpliwości... Wojtas!!! Out!!! Lubelszczyzna już się za ciebie wystarczająco nawstydziła!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesli chce byc honorowy i uchodzic z czlowieka co mial slabosc to powinien blyskawicznie wycofac sie z zycia spolecznego i politycznego. MIAL CZAS ZEBY PRZYZNAC SIE DO HANIEBNEJ ROLI..I JAK SPOJRZY TERZA W OCZY RODZINIE ZNAJOMYM???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To było oczywsite żę z czasem coś takiego wyjdzie. Panowie z PSL wywodzą sie z ZSL czyli ludowej przybudówki PZPR. Nie widze żadnej różnicy pomiędzy obiema formacjmi, może oprócz tego że SLD się teraz tego wstydzi i zmienia szyldy na różne LiDy i socjaldemokracje a Panowie z ZSL zmienili tylko szyld odwołując sie do tradycji Wincentego Witosa. Plotka o takich niespodziankach krązyla swego czasu po środowisku politycznym Lublina. Nie zdziwię sie wcale jeżeli kolejne niespodzianki pojawią się w miarę jak będą otwierane akta IPN. A tak swoją drogą ciekawe jak zagłosuje Wojtas nad zapowiadaną nową ustawą lustracyjną??? Zaogni się taż pewnie w Sejmiku Województwa. Ciekawe jak zachowa sie PO czy zaryzykuje koalicję ze zdyskredytowanym przez Wojtasa PSL , samoobroną i LiD?? Czy może zostanie obecny ukłąd koalicyjny. Związe w takiej sytuacji z PSL był by dla PO marketingowo bardzo nie wygodny: opozycja mogła by skutecznie punktować zarówno układ z TW Wojtasem jak i bratanie się z tak krytykowanymi przez PO ludzmi Leppera że o bardzo niestablinej większości nie wspomnę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech prześwietlą jeszcze Łopatę, Orgasińskiego i Starownika to będzie ubaw po pachy. Rzeź niewiniątek i obyśmy ich więcej nie musieli oglądać... Precz z komunistycznymi reliktami przeszłości!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ipn ujawni starostów i radnych to dopiero dowiemy się ....... kto to nami rzadzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL oszukało wyborców!!! Oszukuje ludzi, dba tylko o własne interesy. Teraz sie okazalo jakimi kanalami robili przekrety. Starownik i wojtas, dwoch rozgrywajacych - OBYDWAJ AGENCI SB + lotnisko w Niedzwiadzie - WSZYSTKO JASNE. A platforma chce ich teraz wposcic do koalicji w sejmiku. ROZPRACUJA WAS I ZDMUCHNA SB-ECKIE KANALIE. WSTYD I HAŃBA. Ci ludzie nie maja moralnego prawa reprezentowac nikogo, na ich rekach jest krew poprzedniego systemu. A teraz koło historii sie zamyka. Pokrzywdzeni -PALIKOT I MICHALKIEWICZ, oprawcy i donosiciele - WOJTAS I STAROWNIK. Tak wyglada podzial na lubelszczyznie. Mam nadzieje ze PO-PiS przetrwa. Tych ludzi trzeba odsunac jak najdalej od unijnych pieniedzy na rozwoj regionu i wierze ze palikot stanie na wysokosci zadania i NIE bedzie wspołpracowal z ludzmi ktorzy kiedys na niego donosili i go rozpracowywali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a zapomniałem o wójtach.tylko jak biedni zostawią stołki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panu Wojtasowi i PSL dziękujemy za nie-do-rozwój Województwa. Dziękujemy z równą szczerością jak dziękujemy Panu Gen. Jaruzelskiemu za wprowadzenie Stanu Wojennego. Dziękujemy również za to że musimy się dowiadywać o takich rzeczach z mediów, a nie od samego zainteresowanego, który miał szanse w ostatnich wyborach samorządowych i parlamentarnych, aby przyznać się do życiowego błędu. Fakt że tego nie zrobił to oznaka że wcale tego nie żałuje. Wstyd i Hańba dla Lubelszczyzny!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO -już ich doświadczeni w drapaniu kasy koledzy z psl-u wycyckali przy obsadzie stołków i wytrzepali z nich kasę a teraz zrobią im urum burum i POpłyną w nowych wyborach bo tego smrodu nikt normalny nie zniesie ale do tego czasu zczyszczą kasę i zastawią kupę długów zaciągniętych na "zbożne" cele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A taki był mądry - Porozumienie Służy Ludziom to chyba raczej - Porozumienie Służb Ludowych!!! won prostaki z polityki nie chcemy sie znowu wstydzić za zilonych tępków w Zarządzie Wojwództwa!!!! niech żyje Świdnika śmierć Niedźwiadzie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
były Marszałek Województwa, były radny sejmiku, obecnie poseł, Prezes ZW PSL w Lublinie - Edward Wojtas agentem. Ja piernicze. Jak słyszałem o jego przekrętach z tym lotniskiem w niedzwiadzie to mi sie wierzyć nie chciało że człowiek może być taki pazerny i głupi. straszne... teraz jak PO będzie z PSL w koalicji na Lubelszczyznie to chodz glosowalem na PO piep.rze cud tuska i jade do irlandii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL to partia komunistów pod przykrywką rolników i teraz to widać. Wiem jednak że to dopiero początek bo takich kwiatków pozostałych po PZPR jest więcej. Wzrwa chwasta!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj takich kwiatków to mamy dużo oj mamy ciekawe czy któryś będzie taki odważny i się przyzna nawet teraz po ujawnieniu materiałow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jaja ciekawe jaka frakcja teraz wygra w PSL bo biedaczysko wojtas to juz chyba stracony. I bardzo dobrze, może polityczni rabusie zostaną usunięci w cień czyli tam gdzie już dawno powinni się znaleźć. I pomyśleć żę taki człowiek rządził Lubelszczyzną. Może traz politycy PO przejrzą na oczy i zostawią w spokoju samorząd wojewóztwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiedziałem, wiedziałem, ciekawe ile osób wystawił bezpiece a ile tw wprowadził do urzędu marszałkowskiego? Zdrojek ty sprawdź gabinet ty tam masz gniazdo pluskiew!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...