Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

4 grudnia 2007 r.
15:20
Edytuj ten wpis

Poseł Wojtas zarejestrowany jako TW

0 53 A A

Z dokumentów służb bezpieczeństwa wynika, że poseł PSL Edward Wojtas, był zarejestrowany jako tajny współpracownik.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do rejestracji doszło w 1987 roku. Wojtas pod pseudonimem "Marek” miał być użyty do rozpracowania prawicowej działalności w ruchu ludowym. Wyrejestrowany został w styczniu 1990 roku. Teczka personalna i pracy zostały wybrakowane w tym samym roku.

W latach 1999-2002 Edward Wojtas Edward Wojtas pełnił funkcję Członka Zarządu Województwa Lubelskiego. W latach 2005-2006 pełnił funkcję marszałka.
(rp)
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 53

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
migotka / 21 marca 2008 r. o 09:37
0
Marku pamiętaj o wyznaniu grzechów i refleksji. A może lepiej nie wydawać pieniędzy na adwokatów skoro jesteś niewinny? Koledzy tak z wdzięczności ulżą Ci na funkcji Prezesa już niedługo. A ostatnio paru ........... Cię pocałowało.
Avatar
kombatant / 28 lutego 2008 r. o 16:07
0
nickname napisał:
Wiedziałem, wiedziałem, ciekawe ile osób wystawił bezpiece a ile tw wprowadził do urzędu marszałkowskiego?
Zdrojek ty sprawdź gabinet ty tam masz gniazdo pluskiew!!!

Zdrojek z nimi świadomie współpracuje i jest otoczony a może i osaczony. Sam próbowałem do niego dotrzeć ale on woli jaklieś interesy podejrzane i ich niż nas którzy latami uwiliśmy im gniazdka.
Avatar
dystans / 28 lutego 2008 r. o 16:04
0
def napisał:
ale jaja ciekawe jaka frakcja teraz wygra w PSL bo biedaczysko wojtas to juz chyba stracony. I bardzo dobrze, może polityczni rabusie zostaną usunięci w cień czyli tam gdzie już dawno powinni się znaleźć. I pomyśleć żę taki człowiek rządził Lubelszczyzną. Może traz politycy PO przejrzą na oczy i zostawią w spokoju samorząd wojewóztwa


Oj def jak mi cie szkoda taki jeszcze jesteś naiwny. Popatrz na całą transformacje od 1989r psl cały czas rządzi inni się bardziej lub mniej wymieniali.pzpr,aws,sd,unia wolności kld. A psl cały czs przy korytku. Mało tego miał i chyba ma prawie wszystkie starosrwa. Albo staroste albo wice. Przejęli kase iwładze wojewodowie lub wice praktycznie nie stracili przez chwilę kontroli wopjewództwa. Mają swoich dyrektorków lub uzależnionych od siebie. Zadnej lustracji ani dekomunizacji nie pozwolili zrobić w całym województwie. Mieli olbrzymi udział w wyborze jego ekscelencji na stołek. Swietnie z nim kolaborują dzieląc kasę zabytków pomiędzy siebie. Jeden układ niemundurowi i mundurowi. Arbuzy z wierzchu zieloni a w środku czerwoni.
Wymanipulowali wszystkich w województwie. Przerobili bez mydła posłankę z Puław z PIS. Zrobili nawet koalicję w zamian za utrzymanie stusqwo w województwie. Te marchewki są gorsze niż rak na ciele chorego. To są kanalie których nie można ruszyć z żadnej strony powsadzali wszędzie swoje macki. Takie typy jak Maty Landeka robią kanty na lewo i prawo i nikt ich nie ,może ruszyć chociaż dowody ich kantów widać na każdym kroku.
Landecka nie pozwoliła postawić pomnika Józefa Piłsudskliego na placu w Lublinie i stoi jako tymczasowy na folii. Nie związany na trwale z gruntem.
Ona ma miejsce tak wysokie w wolnej niby Polsce. Kto ich trzyma należy zapytać jeszcze o jednego pana wielebnego i jego przeszłość w IPN.
Jeszcze pamiętam spotkanie w seminarium kilkanaście lat temu w nocy o pierwszej władz duchownych kurii i władz wojewódzkich z panem Bogatinem. Ciekawe co omawiali i co uzgadniali? Myślę że większość domyśla się tajemnicy Poliszynela. A siła ich pochodzi z teczek którymi frymarczą.


Oj def jak mi cie szkoda taki jeszcze jesteś naiwny. Popatrz na całą transformacje od 1989r psl cały czas rządzi inni się bardziej lub mniej wymieniali.pzpr,aws,sd,unia wolności kld. A psl cały czs przy korytku. Mało tego miał i chyba ma prawie wszystkie starosrwa. Albo staroste albo wice. Przejęli kase iwładze wojewodowie lub wice praktycznie nie stracili przez chwilę kontroli wopjewództwa. Mają swoich dyrektorków lub uzależnionych od siebie. Zadnej lustracji ani dekomunizacji nie pozwolili zrobić w całym wojewódz... rozwiń
Avatar
rewolwer i melonik / 22 lutego 2008 r. o 08:44
0
Tajny współpracownik Marek znowu daje znać o sobie zabierając głos w obronie naszej Gieni kochanej. Cóż za wspaniały adwokat z TW Marka. A jaki autorytet moralny. Nic tylko chodząca doskonałość, uczciwość. PSL=ZSL zawsze blisko ludzkich spraw.
Avatar
ciekawy / 8 lutego 2008 r. o 10:21
0
Napisali, pogadali, a sprawa i tak została upupiona i tyle... chyba, że ci co tak piszą i wiedzą to powiedzą.....
Avatar
gość / 22 stycznia 2008 r. o 15:01
0
Ździchu też nie jest lepszy,b. kierownik działu wiejskiego ZSMP
Avatar
Gość / 22 stycznia 2008 r. o 15:00
0
Ciekawy napisał:
Zdzichu! Czy Ty wiedziałeś,żemasz takiego współpracownika?
Avatar
Ciekawy / 19 stycznia 2008 r. o 14:04
0
Zdzichu! Czy Ty wiedziałeś,żemasz takiego współpracownika?
Avatar
ECD1CB / 17 grudnia 2007 r. o 19:01
0
IPN górą napisał:
a gdzie można zobaczyć szczegóły?
Avatar
ADELKA / 5 grudnia 2007 r. o 09:59
0
No i Alka znowu nie zrobi kariery u boku Edka. Najpierw jako sekretarz a teraz dyr. biura. Trzeba się będzie teraz nie wdzieczyć Edkowi tylko na starych kątach. A tak swoją drogą podobno dwa razy sie nie wchodzi do tej samej rzeki. A tu proszę szykuje sie 1, 2, 3 .....
Avatar
migotka / 21 marca 2008 r. o 09:37
0
Marku pamiętaj o wyznaniu grzechów i refleksji. A może lepiej nie wydawać pieniędzy na adwokatów skoro jesteś niewinny? Koledzy tak z wdzięczności ulżą Ci na funkcji Prezesa już niedługo. A ostatnio paru ........... Cię pocałowało.
Avatar
kombatant / 28 lutego 2008 r. o 16:07
0
nickname napisał:
Wiedziałem, wiedziałem, ciekawe ile osób wystawił bezpiece a ile tw wprowadził do urzędu marszałkowskiego?
Zdrojek ty sprawdź gabinet ty tam masz gniazdo pluskiew!!!

Zdrojek z nimi świadomie współpracuje i jest otoczony a może i osaczony. Sam próbowałem do niego dotrzeć ale on woli jaklieś interesy podejrzane i ich niż nas którzy latami uwiliśmy im gniazdka.
Avatar
dystans / 28 lutego 2008 r. o 16:04
0
def napisał:
ale jaja ciekawe jaka frakcja teraz wygra w PSL bo biedaczysko wojtas to juz chyba stracony. I bardzo dobrze, może polityczni rabusie zostaną usunięci w cień czyli tam gdzie już dawno powinni się znaleźć. I pomyśleć żę taki człowiek rządził Lubelszczyzną. Może traz politycy PO przejrzą na oczy i zostawią w spokoju samorząd wojewóztwa


Oj def jak mi cie szkoda taki jeszcze jesteś naiwny. Popatrz na całą transformacje od 1989r psl cały czas rządzi inni się bardziej lub mniej wymieniali.pzpr,aws,sd,unia wolności kld. A psl cały czs przy korytku. Mało tego miał i chyba ma prawie wszystkie starosrwa. Albo staroste albo wice. Przejęli kase iwładze wojewodowie lub wice praktycznie nie stracili przez chwilę kontroli wopjewództwa. Mają swoich dyrektorków lub uzależnionych od siebie. Zadnej lustracji ani dekomunizacji nie pozwolili zrobić w całym województwie. Mieli olbrzymi udział w wyborze jego ekscelencji na stołek. Swietnie z nim kolaborują dzieląc kasę zabytków pomiędzy siebie. Jeden układ niemundurowi i mundurowi. Arbuzy z wierzchu zieloni a w środku czerwoni.
Wymanipulowali wszystkich w województwie. Przerobili bez mydła posłankę z Puław z PIS. Zrobili nawet koalicję w zamian za utrzymanie stusqwo w województwie. Te marchewki są gorsze niż rak na ciele chorego. To są kanalie których nie można ruszyć z żadnej strony powsadzali wszędzie swoje macki. Takie typy jak Maty Landeka robią kanty na lewo i prawo i nikt ich nie ,może ruszyć chociaż dowody ich kantów widać na każdym kroku.
Landecka nie pozwoliła postawić pomnika Józefa Piłsudskliego na placu w Lublinie i stoi jako tymczasowy na folii. Nie związany na trwale z gruntem.
Ona ma miejsce tak wysokie w wolnej niby Polsce. Kto ich trzyma należy zapytać jeszcze o jednego pana wielebnego i jego przeszłość w IPN.
Jeszcze pamiętam spotkanie w seminarium kilkanaście lat temu w nocy o pierwszej władz duchownych kurii i władz wojewódzkich z panem Bogatinem. Ciekawe co omawiali i co uzgadniali? Myślę że większość domyśla się tajemnicy Poliszynela. A siła ich pochodzi z teczek którymi frymarczą.


Oj def jak mi cie szkoda taki jeszcze jesteś naiwny. Popatrz na całą transformacje od 1989r psl cały czas rządzi inni się bardziej lub mniej wymieniali.pzpr,aws,sd,unia wolności kld. A psl cały czs przy korytku. Mało tego miał i chyba ma prawie wszystkie starosrwa. Albo staroste albo wice. Przejęli kase iwładze wojewodowie lub wice praktycznie nie stracili przez chwilę kontroli wopjewództwa. Mają swoich dyrektorków lub uzależnionych od siebie. Zadnej lustracji ani dekomunizacji nie pozwolili zrobić w całym wojewódz... rozwiń
Avatar
rewolwer i melonik / 22 lutego 2008 r. o 08:44
0
Tajny współpracownik Marek znowu daje znać o sobie zabierając głos w obronie naszej Gieni kochanej. Cóż za wspaniały adwokat z TW Marka. A jaki autorytet moralny. Nic tylko chodząca doskonałość, uczciwość. PSL=ZSL zawsze blisko ludzkich spraw.
Avatar
ciekawy / 8 lutego 2008 r. o 10:21
0
Napisali, pogadali, a sprawa i tak została upupiona i tyle... chyba, że ci co tak piszą i wiedzą to powiedzą.....
Avatar
gość / 22 stycznia 2008 r. o 15:01
0
Ździchu też nie jest lepszy,b. kierownik działu wiejskiego ZSMP
Avatar
Gość / 22 stycznia 2008 r. o 15:00
0
Ciekawy napisał:
Zdzichu! Czy Ty wiedziałeś,żemasz takiego współpracownika?
Avatar
Ciekawy / 19 stycznia 2008 r. o 14:04
0
Zdzichu! Czy Ty wiedziałeś,żemasz takiego współpracownika?
Avatar
ECD1CB / 17 grudnia 2007 r. o 19:01
0
IPN górą napisał:
a gdzie można zobaczyć szczegóły?
Avatar
ADELKA / 5 grudnia 2007 r. o 09:59
0
No i Alka znowu nie zrobi kariery u boku Edka. Najpierw jako sekretarz a teraz dyr. biura. Trzeba się będzie teraz nie wdzieczyć Edkowi tylko na starych kątach. A tak swoją drogą podobno dwa razy sie nie wchodzi do tej samej rzeki. A tu proszę szykuje sie 1, 2, 3 .....
Zobacz wszystkie komentarze 53

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lubelski beniaminek sieje strach w PlusLidze

Lubelski beniaminek sieje strach w PlusLidze

LUK Lublin odniósł trzy zwycięstwa z rzędu w PlusLidze i pnie się w górę ligowej tabeli. Z 11 punktami lublinianie awansowali już na ósme miejsce

Koncert Pawła Szymańskiego w Kazimierzu Dolnym
4 grudnia 2021, 20:00

Koncert Pawła Szymańskiego w Kazimierzu Dolnym

Paweł Szymański będzie gwiazdą sobotniego koncertu w Trzecim Księżycu w Kazimierzu Dolnym (Mały Rynek 1). Artysta wystąpi na scenie bistro o godz. 20.

Lubelskie. Myśliwy zastrzelił Bąbla na oczach właściciela [drastyczne zdjęcia]
galeria

Lubelskie. Myśliwy zastrzelił Bąbla na oczach właściciela [drastyczne zdjęcia]

To był mój przyjaciel, domownik – mówi pan Tomasz o swoim psie Bąblu. Ich przyjaźń gwałtownie przerwał myśliwy z Tomaszowa Lubelskiego: czworonoga zastrzelił na oczach właściciela.

Co jest w menu rysia z Roztocza?

Co jest w menu rysia z Roztocza?

Podstawą diety rysi z terenu Puszczy Solskiej i Roztocza są sarny, a mięso jeleni i zajęcy jest jej uzupełnieniem – ustalili naukowcy z Wydziału Biologii Uniwersytetu Warszawskiego we współpracy z Roztoczańskim Parkiem Narodowym i Stowarzyszeniem dla Natury „Wilk”.

Lublin. Zabiorą kontenery na śmieci, postawią nowe

Lublin. Zabiorą kontenery na śmieci, postawią nowe

Do końca roku w wielu dzielnicach wymienione będą pojemniki na odpady. Stare odjadą, a przyjadą nowe. Ratusz zapewnia, że nie powinno się zdarzyć tak, że nie będzie gdzie wyrzucić śmieci. Gorzej może być ze znalezieniem miejsca na pojemniki.

Mikołaj w Filharmonii. Niedzielny Poranek Muzyczny
5 grudnia 2021, 11:00

Mikołaj w Filharmonii. Niedzielny Poranek Muzyczny

W najbliższą niedzielę w Filharmonii Lubelskiej dla najmłodszych melomanów zagra tamtejsza wielka Orkiestra Symfoniczna. Start o godz. 11.

Rodzina, przyjaciele, znajomi pożegnali Katarzynę Łukasiewicz
zdjęcia
galeria

Rodzina, przyjaciele, znajomi pożegnali Katarzynę Łukasiewicz

Na cmentarzu przy ul. Lipowej pożegnano Katarzyna Łukasiewicz, prezeskę Fundacji Oswoić Los.

Puławy. Dziewczynka potrącona na przejściu dla pieszych

Puławy. Dziewczynka potrącona na przejściu dla pieszych

12-latka została zabrana do szpitala w Lublinie. Za kierownicą samochodu siedziała 43-letnia kobieta. Mówiła policjantom, że nie zauważyła dziewczynki.

Rozgrywki Pod koszami Dziennika Wschodniego im. Andrzeja Wawrzyckiego. Bez presji jest łatwiej

Rozgrywki Pod koszami Dziennika Wschodniego im. Andrzeja Wawrzyckiego. Bez presji jest łatwiej

W przedostatniej kolejce sezonu zasadniczego nie brakowało emocji. Najwięcej ich dość nieoczekiwanie było w starciu jednych z najsłabszych ekip – Venty i Lipa Team

Awaria w elektrociepłowni, chłodniejsze kaloryfery w części Lublina

Awaria w elektrociepłowni, chłodniejsze kaloryfery w części Lublina

O awarii poinformowało dzisiaj Lubelskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, które zajmuje się dystrybucją energii kupowanej od elektrociepłowni.

Praca za granicą za pośrednictwem agencji – informacje praktyczne

Praca za granicą za pośrednictwem agencji – informacje praktyczne

Jedną z możliwości wyjazdu za granicę w celach zarobkowych jest skorzystanie z oferty agencji zatrudnienia

Miasto szuka dyrektora Galerii Labirynt. Działania obecnego nie podobają się radnym PiS

Miasto szuka dyrektora Galerii Labirynt. Działania obecnego nie podobają się radnym PiS

Władze Lublina ogłosiły konkurs na dyrektora Galerii Labirynt, miejskiej instytucji kultury, mieszczącej się na rogu ul. Poniatowskiego i Popiełuszki. Nowy szef ma kierować jednostką od 1 marca przez trzy lata.

To już ostatnie dni naboru. Nie zwlekaj, aplikuj już dziś!

To już ostatnie dni naboru. Nie zwlekaj, aplikuj już dziś!

2700 zł stypendium dla Twojego dziecka? Dowiedz się więcej i aplikuj.

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nr 1 w Bełżycach realizuje projekt

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nr 1 w Bełżycach realizuje projekt

„Modernizacja Bloku Operacyjnego i komórek pomocniczych dla Oddziałów Położniczo – Ginekologicznego, Neonatologicznego, Chirurgicznego, Chorób Wewnętrznych oraz Pracowni Endoskopii Szpitala Powiatowego im. Dr Wojciecha Oczki w Bełżycach”