Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prokuratura: Kierowca seicento usłyszał zarzut i przyznał się do spowodowania wypadku

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 lutego 2017 r. o 14:51 Powrót do artykułu
Mam nadzieję, że gość z cinquczento zostanie dla przykładu surowo ukarany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca seicento usłyszał zarzuty ! K... pytam się co się dzieje w tej Polsce ? Ile dziennie jest takich wypadków, a nie stawia się sprawcom zarzutów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ukaraja niewinnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwykla stluczka lub zdarzenie drogowe a skaza go jak za zamach smiech na sali!!!!;)))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Winien to jest ten który wyprzedzał na skrzyżowaniu, ale wrobili niewinną ofiarę. Patologia i nic więcej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie szanuje sie zycia olbywateli powodujac zbedne zagrozenie, a mozna sie samemu tez przejechac; powinien byc nakaz dla politykow podrozowania pociagami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poseł Budka mówił,że w ogóle się ten młody człowiek się nie przyznał bo nie słyszał żadnych sygnałów.Dajcie człowieka PARAGRAFY już mamy gotowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jak Budka powiedzial, to tak na pewno bylo. PO znane jest z prawdomownisci i obiektywizmu. Zreszta pewnie wlasnie tam byl i nic nie slyszal!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niewinny wyjechal z bocznej ulicy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Winnym tego zdarzenia jest kierowca bor i szefostwo!!!!to iż jedzie w kolumnie uprzywilejowanej z włączonymi sygnałami nie zwalnia go z myślenia i stosowania zasady ograniczonego zaufania,powinien zachować szczególną uwagę i ostrożność!.Podczas przejazdu przez teren zabudowany,przejazd kolumny powinien być dodatkowo zabezpieczony przez policję(kazde skrzyżowanie mijane przez kolumne)Ciekawe czy przejazd kolumny był zgłoszony do odpowiednich władz. P.o-"...jechali ok. 50km/h"-i takie skutki zderzenia,bardziej pancerny od A8 jest tylko czołg i jak się okazuje fiat :)Już się zaczyna mydlenie oczu,powtarzane jak mantra,na ekranie brakuje tylko wirującej tarczy.Szkoda tylko kozła ofiarnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale głupi kak but prokurator ,od tych pisiorów zdurnieli paragrafy na dobre,wszystko wskazuje na to ,że to dziady rządowe były główną przyczyną tego gó.na na drodze,co dobry adwokat pokarze tym durniom ,a już nowoczesna Go wynajęła dla kierowcy fiata.I nie bedzie tego bełkotu i pier...nia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie ,że się przyznał jak mu prokuratory Ziobro zagroziły.Wszystko zamiotą już nie pod dywan tylko pod szmatę by się utrzymać na stołkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno o tym ,że się przyznał dowiedział się z telewizji he,he,he, Metody z wczesnego Stalina. Ciekawe , czy bezpośrednio po wypadku przesłuchali szydłową i borowików.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za kraj pisowski niedługo na byka zając mówić beda bo jarek albo antoni tak chciec beda. od kiedy pojazd uwazany jest za uprzylejowany ktory ma tylko sygnaly swietlne bez dzwiekowych. po drugie wyprzedzali borowiki na rozkaz szydlo na ciaglej i na skrzyzowaniu i dalej wpieraja goscia wine co spokojnie skrecal w lewo tragedia za te klamstwa ktore pis mowi prosto w oczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Płaszczak chyba już czas się pożegnać? Masz honor?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada, żenada,żenada. Najgorzej tylko,że my wszyscy za to badziewie płacimy. Hańba!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pokazcie nagrania z audi bor i wtedy bedzie wiadomo ze to nie bylo 50km tylko 150 a sprawdzic latwo Wezcie drugie audi i z szybkoscia 50 km uderzcie w drzewo Moze uszkodzicie zderzak SZLAG MNIE TRAFIA JAK TAKIE BREDNIE OPOWIADAJA pisiory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jako kierowca skręcając w lewo z głównej drogi, mam skupić całą uwagę na kierujących z przeciwka. i mogę zerknąć do tylnego lusterka, czy jakiś ćwok nie napiera. ktoś kto decyduje się na wyprzedzanie na skrzyżowaniu musi zachować szczególną ostrożność. to, że wy***y pojazd na sygnale zza dwu aut, to nie daje szans kierującemu na przerwanie manewru. sam kiedyś nie nadziałem się na rządową limuzynę, która zza wzgórza pruła prosto na mnie. oczywiście na sygnale i światłach. tyle, że sygnał usłyszałem jak zobaczyłem ten taran przed sobą?! i tak działo się za po! weźcie ludzie doszkólcie te miernoty kierownicy. gdyby nie mój refleks i wolne pobocze, to nie pisałbym tutaj. obecnie auta są wyciszone i dopiero 100 m od auta słychać sygnał. a te autka rządowe, nigdy nie mają kogutów na dachu jak to prezentowano w tvp... one są schowane za grillem. spód auta. w życiu kierowca tego nie zobaczy, gdy z tyłu stoi jeszcze jedno auto (pomiędzy). z drugiej strony, gdzie są nagrania z kamer samochodowych? jak bor ich nie znajdzie, to któryś kierowca je udostępni i zobaczymy kunszt borowików. a jestem tego na 100% pewien. wrobią kierowcę... to wartość nagrania osiągnie swoją cenę. tvn je pokaże ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawy artykuł (autor przewidział)******auto-swiat.pl/prawo/co-wolno-kierujacemu-pojazdem-uprzywilejowanym/09n7ns
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
że też za tyle roboczo- motogodzinspędzanych w różnych rydzykowych meczetach,tak allacha wkurzyli że zesłał na nich swą fatwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...