Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraj Świat

11 lutego 2017 r.
14:35

Prokuratura: Kierowca seicento usłyszał zarzut i przyznał się do spowodowania wypadku

0 45 A A

- Zabezpieczamy monitoring w pobliżu miejsce zdarzenia - powiedział rzecznik prokuratury okręgowej w Krakowie Janusz Hnatko. Jak potwierdził, kierowca seicento usłyszał już zarzut po piątkowym wypadku kolumny rządowej w Oświęcimiu, w którym obrażenia odniosła premier Beata Szydło.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Pytany, czy kolumna rządowa jechała na sygnałach dźwiękowych, prokurator Hnatko powiedział, że "różni świadkowie różnie zeznają". - Natomiast oczywiście pracownicy BOR potwierdzają, że były tam zarówno sygnały świetlne, jak i dźwiękowe - zaznaczył. Dodał, że poszukiwani są też inni świadkowie zdarzenia.

– Po wypadku stan zdrowia premier Beaty Szydło jest stabilny, wszystko jest pod kontrolą, na szczęście nic poważnego premier się nie stało – powiedział na konferencji rzecznik rządu Rafał Bochenek. Podkreślił, że premier "doznała pewnych obrażeń", ale "czuje się dobrze".

– Premier przez najbliższy czas pozostanie pod obserwacją lekarzy, zobaczymy jak długo będzie musiała przebywać w szpitalu – dodał.

Komentarze 45

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 16 lutego 2017 o 08:24
0
Jechałem 50-60 na godz. (droga gminna, prawie pusta) przy takiej szybkości samochód można wyprowadzić, wyhamować lub ominąć, nie lubię jak ktoś robi ze mnie wariata, albo mają tak nieudolnych kierowców że rozbijają pancerny samochód przy szybkości 100-120 km/h. Broszka niech się weźmie za robotę bo to z naszych podatków, a ludzie czekają na miejsce w szpitalu
Avatar
Gość / 15 lutego 2017 o 19:32
0
Za rządów po-psl miałem wypadek. Na miejscu zdarzenia już czekał adwokat, który mnie obronił przed złymi ludźmi. Niech żyje Trusk! Niech żyje Bolek!
Avatar
ichiwd / 13 lutego 2017 o 18:38
0
bo to jest dzika banda typu  TKM, lenie pijaki  nieroby i głupcy,a nie zachodni dyplomaci,dlatego
Avatar
Gość / 13 lutego 2017 o 18:31
0
niełatwo będzie po pierwszych sukcesach propagandowych uwalić młodego kierowce przez zorganizowaną grupe przestępczą z milicji nowego ormo i prokuratury a KC PIS egzekutywa i I sekratarz J Kwak czeka na krew.Widzę ,że Pan mecenas jest chłop na poziomie
Avatar
Gość / 13 lutego 2017 o 18:27
0
o moher sie odezwał,a nie mogła ta twoja pani premier ,jak człowiek wracać do domu, normalnie? bez wycia i świecenia ,bez jazdy na wariata? ale co ja sie durnia pytam,przcież kjegomać jest ;TKM ,i kto tym ćwokom co zrobi,no chyba ,że sie sami zabiją i jeszcze paru niewinnych obywateli ,dla towarzystwa.a 10 kwietnia ,to zostaw głupi dziadu w spokoju,bo wasza nowa religia jest na wasz użytek,reszta Polaków ma swoje zdanie
Avatar
E.W. / 13 lutego 2017 o 15:32
0
Czytam i zastanawiam się, ilu na tym forum jest prawdziwych Polaków, którym dobro państwa leży na sercu? Zaatakowana przez PO-matołów Pani premier kraju Beata Szydło została poszkodowana przez szczeniaka i teraz leży w szpitalu. Jakoś nikt nie zastanawia się nad Jej stanem zdrowia, tylko ubolewa nad sprawcą katastrofy drogowej mogącej przemienić się w wielką tragedie! Taki stan pogardy dla Polaków datuje się na 10 kwietnia 2010 roku kiedy zaniedbania Tuska i Arabskiego "zaowocowały" śmiercią kilkudziesięciu osób, a w tym najwybitniejszych twórców naszej demokracji! Zaczynam obawiać się o stan moralny społeczeństwa, a szczególnie przeorientowań dokonujących się w świadomości mieszkańców naszego regionu, który zawsze wydawał się być pro państwowy i pro patriotyczny. Czyżby ostatnie wybory nie dawały nam mandatu do głoszenia prawdy o poprzednikach obecnej władzy? A może należy zająć się tymi niewyedukowanymi oszołomami szerzącymi pogardę dla ludzi władzy?
Czytam i zastanawiam się, ilu na tym forum jest prawdziwych Polaków, którym dobro państwa leży na sercu? Zaatakowana przez PO-matołów Pani premier kraju Beata Szydło została poszkodowana przez szczeniaka i teraz leży w szpitalu. Jakoś nikt nie zastanawia się nad Jej stanem zdrowia, tylko ubolewa nad sprawcą katastrofy drogowej mogącej przemienić się w wielką tragedie! Taki stan pogardy dla Polaków datuje się na 10 kwietnia 2010 roku kiedy zaniedbania Tuska i Arabskiego "zaowocowały" śmiercią kilkudziesięciu osób, a w tym najwybitni... rozwiń
Avatar
bez emocji... / 13 lutego 2017 o 15:20
0
...pozwalam sobie domniemywać, że ten młodzieniec był przesłuchiwany w obecności adwokata! Chociażby nadanego mu z urzędu! W innym wypadku mogą to wszystko włożyć sobie w buty! Oczywiście pod warunkiem zachowania wszystkich standardów państwa prawa!
Avatar
Gość / 13 lutego 2017 o 13:11
0
Jakie uprawnienia miał kierowca Audi co tak przy..... w słupa, czy tak jak w stadninach, agencjach. Krusie tylko przynależność do PIS
Avatar
Gość / 13 lutego 2017 o 12:00
0
Ble, ble, ble- dlaczego nie zatrzymano kierowców którzy byli za tym Seicento. Zeznania BOR zawsze bedą takie jakie być powinny. Trzeba bylo zatrzymać kierowcóz za Seicento i ich przesłuchać, a nie kazać im jechać ( bez spisania ich personaliów numerów samochodów). Szkoda tego młodego kierowcy, bo będą chcieli na niego wszystko " zwalić".
Avatar
Gość / 13 lutego 2017 o 11:00
0
To ze jechali na sygnalach nie uprwania ich do jechania od prawej do lewej. Po pierwsze nie jechali do udzielenia pomocy medycznej umierajacemu. Po drugie dlaczego nie jezdza zgodnie z przepisami jak zagraniczni dyplomaci.
Avatar
Gość / 16 lutego 2017 o 08:24
0
Jechałem 50-60 na godz. (droga gminna, prawie pusta) przy takiej szybkości samochód można wyprowadzić, wyhamować lub ominąć, nie lubię jak ktoś robi ze mnie wariata, albo mają tak nieudolnych kierowców że rozbijają pancerny samochód przy szybkości 100-120 km/h. Broszka niech się weźmie za robotę bo to z naszych podatków, a ludzie czekają na miejsce w szpitalu
Avatar
Gość / 15 lutego 2017 o 19:32
0
Za rządów po-psl miałem wypadek. Na miejscu zdarzenia już czekał adwokat, który mnie obronił przed złymi ludźmi. Niech żyje Trusk! Niech żyje Bolek!
Avatar
ichiwd / 13 lutego 2017 o 18:38
0
bo to jest dzika banda typu  TKM, lenie pijaki  nieroby i głupcy,a nie zachodni dyplomaci,dlatego
Avatar
Gość / 13 lutego 2017 o 18:31
0
niełatwo będzie po pierwszych sukcesach propagandowych uwalić młodego kierowce przez zorganizowaną grupe przestępczą z milicji nowego ormo i prokuratury a KC PIS egzekutywa i I sekratarz J Kwak czeka na krew.Widzę ,że Pan mecenas jest chłop na poziomie
Avatar
Gość / 13 lutego 2017 o 18:27
0
o moher sie odezwał,a nie mogła ta twoja pani premier ,jak człowiek wracać do domu, normalnie? bez wycia i świecenia ,bez jazdy na wariata? ale co ja sie durnia pytam,przcież kjegomać jest ;TKM ,i kto tym ćwokom co zrobi,no chyba ,że sie sami zabiją i jeszcze paru niewinnych obywateli ,dla towarzystwa.a 10 kwietnia ,to zostaw głupi dziadu w spokoju,bo wasza nowa religia jest na wasz użytek,reszta Polaków ma swoje zdanie
Avatar
E.W. / 13 lutego 2017 o 15:32
0
Czytam i zastanawiam się, ilu na tym forum jest prawdziwych Polaków, którym dobro państwa leży na sercu? Zaatakowana przez PO-matołów Pani premier kraju Beata Szydło została poszkodowana przez szczeniaka i teraz leży w szpitalu. Jakoś nikt nie zastanawia się nad Jej stanem zdrowia, tylko ubolewa nad sprawcą katastrofy drogowej mogącej przemienić się w wielką tragedie! Taki stan pogardy dla Polaków datuje się na 10 kwietnia 2010 roku kiedy zaniedbania Tuska i Arabskiego "zaowocowały" śmiercią kilkudziesięciu osób, a w tym najwybitniejszych twórców naszej demokracji! Zaczynam obawiać się o stan moralny społeczeństwa, a szczególnie przeorientowań dokonujących się w świadomości mieszkańców naszego regionu, który zawsze wydawał się być pro państwowy i pro patriotyczny. Czyżby ostatnie wybory nie dawały nam mandatu do głoszenia prawdy o poprzednikach obecnej władzy? A może należy zająć się tymi niewyedukowanymi oszołomami szerzącymi pogardę dla ludzi władzy?
Czytam i zastanawiam się, ilu na tym forum jest prawdziwych Polaków, którym dobro państwa leży na sercu? Zaatakowana przez PO-matołów Pani premier kraju Beata Szydło została poszkodowana przez szczeniaka i teraz leży w szpitalu. Jakoś nikt nie zastanawia się nad Jej stanem zdrowia, tylko ubolewa nad sprawcą katastrofy drogowej mogącej przemienić się w wielką tragedie! Taki stan pogardy dla Polaków datuje się na 10 kwietnia 2010 roku kiedy zaniedbania Tuska i Arabskiego "zaowocowały" śmiercią kilkudziesięciu osób, a w tym najwybitni... rozwiń
Avatar
bez emocji... / 13 lutego 2017 o 15:20
0
...pozwalam sobie domniemywać, że ten młodzieniec był przesłuchiwany w obecności adwokata! Chociażby nadanego mu z urzędu! W innym wypadku mogą to wszystko włożyć sobie w buty! Oczywiście pod warunkiem zachowania wszystkich standardów państwa prawa!
Avatar
Gość / 13 lutego 2017 o 13:11
0
Jakie uprawnienia miał kierowca Audi co tak przy..... w słupa, czy tak jak w stadninach, agencjach. Krusie tylko przynależność do PIS
Avatar
Gość / 13 lutego 2017 o 12:00
0
Ble, ble, ble- dlaczego nie zatrzymano kierowców którzy byli za tym Seicento. Zeznania BOR zawsze bedą takie jakie być powinny. Trzeba bylo zatrzymać kierowcóz za Seicento i ich przesłuchać, a nie kazać im jechać ( bez spisania ich personaliów numerów samochodów). Szkoda tego młodego kierowcy, bo będą chcieli na niego wszystko " zwalić".
Avatar
Gość / 13 lutego 2017 o 11:00
0
To ze jechali na sygnalach nie uprwania ich do jechania od prawej do lewej. Po pierwsze nie jechali do udzielenia pomocy medycznej umierajacemu. Po drugie dlaczego nie jezdza zgodnie z przepisami jak zagraniczni dyplomaci.
Zobacz wszystkie komentarze 45

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka
galeria

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka 20 14

Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej czy Rzeczypospolitej Polskiej? Na napisie umieszczonym na odsłoniętym w niedzielę pomniku smoleńskim w Kraśniku z postacią prezydenta Lecha Kaczyńskiego jest ta pierwsza wersja. Zdaniem językoznawcy prof. Jerzego Bralczyka obie formy są dopuszczalne, choć w sytuacjach uroczystych lepiej jest odmienić obydwa człony.

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia]
galeria
film

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia] 5 2

Pierwsza odkryta pływalnia w mieście już otwarta. Obiekt powstał przy Państwowej Szkole Wyższej. Pierwszy do wody wskoczył rektor prof. Józef Bergier.

Wypadek na al. Witosa w Lublinie. Chevrolet po zderzeniu z busem rozpadł się na kawałki
Zdjęcia
galeria

Wypadek na al. Witosa w Lublinie. Chevrolet po zderzeniu z busem rozpadł się na kawałki 13 1

Na al. Witosa w Lublinie doszło do zderzenia chevroleta z busem pasażerskim. Kilka osób jest rannych.

Ciężarówka wjechała w samochód osobowy. Dwie osoby nie żyją
PILNE

Ciężarówka wjechała w samochód osobowy. Dwie osoby nie żyją 8 9

Tragiczny wypadek w miejscowości Leokadiów na trasie DK-12. Nie żyją dwie osoby,

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem 11 2

11-letnie dziecko zostało porażone prądem w wesołym miasteczku w Okunince.

"Wystaw to!" w Labiryncie
20 lipca 2018, 19:00

"Wystaw to!" w Labiryncie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt 2 (ul. Grodzka 3) zaprasza na wernisaż ekspozycji Wystaw to!. Otwarcie wystawy odbędzie się 20 lipca o godz. 19.

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi 34 11

Ze Straży Miejskiej odchodzi co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy – alarmują kontrolerzy z Ratusza. Komendant odpowiada, że zarobki są nieatrakcyjne, a fundusz płac zależy od tego, ile pieniędzy przekaże mu Ratusz. Czy w miejskiej kasie znajdą się pieniądze na podwyżki dla strażników?

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać 0 0

Podawał się za szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na operację córki. Wyłudził od kobiety ponad tysiąc złotych.

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie 2 0

Zawodniczki Górnika Łęczna wracają ze zgrupowania z zaledwie jednym zwycięstwem. Podopiecznym Piotra Mazurkiewicza udało się pokonać białoruski FK Mińsk

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje]
galeria

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje] 0 0

Będzie kolejny etap inwestycji przy ul. Parkowej w Lubartowie. Do końca września ma powstać budynek szatniowo-sanitarny z pełną infrastrukturą, a do lipca przyszłego roku: pełnowymiarowe boisko z naturalną nawierzchnią

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki
Od Czytelnika
galeria

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki 45 21

W niedzielę podczas finału Mistrzostw Świata nie było chętnych na wspólne kibicowanie w Strefie Kibica w Lublinie

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni?

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni? 8 2

Cały tydzień ma być deszczowy. Dzisiaj możemy spodziewać się również burz. IMGW wydał ostrzeżenie

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce 0 3

Na 400 zł została ustalona stawka za jedno miejsce pod wózek gastronomiczny na odnowionym deptaku.

MKS Perła Lublin wraca do treningów

MKS Perła Lublin wraca do treningów 0 3

MKS Lublin dzisiaj wraca do treningów. Zespół mistrzyń Polski wzmocniło aż pięć nowych zawodniczek

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce