Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prokuratura: Kierowca seicento usłyszał zarzut i przyznał się do spowodowania wypadku

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 lutego 2017 r. o 14:51 Powrót do artykułu
Szydłowiec powinna trafić do puławskigo szpitala na opiekę medyczną jak i wyżywienie. Nich korzysta z dobroci jakie sami stworzyli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A z jakiej okazji te pojazdy były uprzywilejowane???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
ciekawy artykuł (autor przewidział)******auto-swiat.pl/prawo/co-wolno-kierujacemu-pojazdem-uprzywilejowanym/09n7ns
ja pieprzę, to oni moga "zachowywać się jak świete krowy",  szkoda chlopaka jeżeli niewinien ,zniszczą go
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hhhh napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
ciekawy artykuł (autor przewidział)******auto-swiat.pl/prawo/co-wolno-kierujacemu-pojazdem-uprzywilejowanym/09n7ns
ja pieprzę, to oni moga "zachowywać się jak świete krowy",  szkoda chlopaka jeżeli niewinien ,zniszczą go hhh przeczytaj wypowiedź kolegi niezadowolony biedny kierowc.Tak oni mogą wszystko są ponad prawem!!!Chłopak z wypadku z Szydło dowiedział się że przyznał się do winy z mediów, a nawet,że słuchał muzyki  w słuchawkach prowadząc auto.Co oni  kurrr.a robią!!!Chcą z  nas zrobić debili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komedia BAREJI kowal zawinil cygana powiesili JUZ czas aby swiete krowy w pl nie byly swiete a zachowania prokuratury i policji to kpina Kto dal kierowcom uprawnienia do kierowania tymi autami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie zarzuty? A gdzie asysta policji, gdzie zabezpieczenie przejazdu. Kodeks R D dotyczy też BOR. Pojazd uprzywilejowany może się nie stosować do przepisów R D ale z zachowaniem szczególnej ostrożności, której tu zabrakło. Ewidentna wina kierowcy BOR.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaszczuli chkopaczyne, młody jest i się obs#/l nastraszyli go pewnie ze jak się nie przyzna to do lagru go wysla na 20 lat..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieje ze pokaza wszedzie materialy z kamer, nie pociete i nie przerabiane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w interesie rządu jest sprawiedliwe rozszczygnięcie tej sprawy ,bez jakiejkolwiek stroniczości policji, prokuratury i sądu i potraktowanie tego chłopaka jak w każdej takiej sprawie (gdyby był winien) i oto  powinna zadbać P. Premier.Wyborcy patrzą taryfy ulgowej nie będzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewidentna wina BOR-u. To już ich druga wpadka. Teraz kombinują jak to zatuszować. MSWiA do całkowitej przebudowy. Jak tak dalej będzie to wybiją rząd w wypadkach drogowych. Dlaczego nie wspominają w jakim celu odbywała pani premier tą podróż? Służbowo, czy prywatnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
32 lata temu miałem styczność ze słupem metalowym na zakręcie ,jechałem trabantem ok 50km/h było ślisko przed dzwonem zwolniłem do ok. 30km/h w finale zagięty zderzak , lepiej wyszedłem jak te audi A8 ha ha ha .........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wróg nr 1 w Polsce to Seicento i 21-letni dzieciak. Zdrowy rozsądek racz nam wrócić Panie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w interesie rządu jest sprawiedliwe ..... bzdura pod warunkiem ,że uda się zgonić na poprzedników czyli PO i Ubeków , nie wiem co gorsze UB czy obecni ,chłopaku z seicento zapisz się szybko do PISu a sprawa umorzona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Niewinny wyjechal z bocznej ulicy?
Nie. Tam było skrzyżowaniew. Koleś skręcał w lewo i nie spodziewał sie, że ktoś go będzie wyprzedzał na skrzyżówaniu w chwili gdy on skręca w lewo.... ty też byś się nie spodziewał i wy wszyscy co tu na niego szczekacie. Cieszczcie się, że na was nie trafiło. Są tacy, co twierdzą, że kolumna nie miała uruchomionych sygnałów dźwiękowych, po których można się zorientować, że nadjeżdża pojazd uprzywilejowany. Ale każdy kumaty wie, że ONI moga więdcej. Ja współczuje temu chłopaczkowi (21 lat)....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tym KITEM do piaskownicy.miliony kierowców macie za IDIOTÓW????????????????????????????????????????? ,doświadczeni oficerowie zawodowcy w agencjach ochroniarskich w w BOR harcerze to efekty dobrej zmiany nic tylko gratulować!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ze jechali na sygnalach nie uprwania ich do jechania od prawej do lewej. Po pierwsze nie jechali do udzielenia pomocy medycznej umierajacemu. Po drugie dlaczego nie jezdza zgodnie z przepisami jak zagraniczni dyplomaci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ble, ble, ble- dlaczego nie zatrzymano kierowców którzy byli za tym Seicento. Zeznania BOR zawsze bedą takie jakie być powinny. Trzeba bylo zatrzymać kierowcóz za Seicento i ich przesłuchać, a nie kazać im jechać ( bez spisania ich personaliów numerów samochodów). Szkoda tego młodego kierowcy, bo będą chcieli na niego wszystko " zwalić".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie uprawnienia miał kierowca Audi co tak przy..... w słupa, czy tak jak w stadninach, agencjach. Krusie tylko przynależność do PIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...pozwalam sobie domniemywać, że ten młodzieniec był przesłuchiwany w obecności adwokata! Chociażby nadanego mu z urzędu! W innym wypadku mogą to wszystko włożyć sobie w buty! Oczywiście pod warunkiem zachowania wszystkich standardów państwa prawa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam i zastanawiam się, ilu na tym forum jest prawdziwych Polaków, którym dobro państwa leży na sercu? Zaatakowana przez PO-matołów Pani premier kraju Beata Szydło została poszkodowana przez szczeniaka i teraz leży w szpitalu. Jakoś nikt nie zastanawia się nad Jej stanem zdrowia, tylko ubolewa nad sprawcą katastrofy drogowej mogącej przemienić się w wielką tragedie! Taki stan pogardy dla Polaków datuje się na 10 kwietnia 2010 roku kiedy zaniedbania Tuska i Arabskiego "zaowocowały" śmiercią kilkudziesięciu osób, a w tym najwybitniejszych twórców naszej demokracji! Zaczynam obawiać się o stan moralny społeczeństwa, a szczególnie przeorientowań dokonujących się w świadomości mieszkańców naszego regionu, który zawsze wydawał się być pro państwowy i pro patriotyczny. Czyżby ostatnie wybory nie dawały nam mandatu do głoszenia prawdy o poprzednikach obecnej władzy? A może należy zająć się tymi niewyedukowanymi oszołomami szerzącymi pogardę dla ludzi władzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...