Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Do "kwa kwa kwa" - ortografii się naucz i zdaj chociaż maturę. Proszę.
Pewnie dostosowuje się poziomem wypowiedzi do ciemnego elektoratu dobrej zmiany, taki kamuflaż.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO byłą najlepszą partią. Pis to chu.je.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO byłą najlepszą partią. Pis to chu.je.
Jedni i drudzy to złodzieje, tylko pisiory się nawet z tym nie kryją, łupiac w imię religi i kompromitujac się wpychaniem ludzi beż żadnego doświadczenia i wiedzy na ekponowane stanowiska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedni i drudzy to złodzieje, tylko pisiory się nawet z tym nie kryją, łupiac w imię religi i kompromitujac się wpychaniem ludzi beż żadnego doświadczenia i wiedzy na ekponowane stanowiska.
Chyba się na stołek nie załapałeś i Cię to boli :)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są dwa dni, gdzie nie możesz nic zrobić: WCZORAJ i JUTRO. psl-po-kod ma przewalone - bo nie może nic zrobić nawet DZIŚ! :)) POLSKA odżyła!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. Audyt po rządach PiS - dorsz za 8 zł z karty służbowej - autor Julia Pitera 2. Audyt po rządach PO - PSL - 340 mld wsiąkło i tyle + nieprzeliczalna demoralizacja - wg sumy strat z każdego ministerstwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to jest jak się sprawdza firmy przewozowe to nie jest inwigilowanie pis to aniołki z rogami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba się na stołek nie załapałeś i Cię to boli :)))
Nawet jak nie załapał się, to widze że nie zaprzeczasz :) , czyzbys pisał z wojewódzkiego, jak ewakuacja po bombie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to jest jak się sprawdza firmy przewozowe to nie jest inwigilowanie pis to aniołki z rogami
GW to teraz zachowuje się jak Radio Erewań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet jak nie załapał się, to widze że nie zaprzeczasz :) , czyzbys pisał z wojewódzkiego, jak ewakuacja po bombie?
AA obesrałem się ze strachu jak wiałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. Audyt po rządach PiS - dorsz za 8 zł z karty służbowej - autor Julia Pitera2. Audyt po rządach PO - PSL - 340 mld wsiąkło i tyle + nieprzeliczalna demoralizacja - wg sumy strat z każdego ministerstwa
Audyt wykonany przez pisdzielców jest tak samo wiarygodny jak ten wykonany w Korei, wiadomo w której.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AA obesrałem się ze strachu jak wiałem.
A to twoje galoty wojewoda zamiat flagi wywiesił, to sie wyjaśniło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...