Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Niezła ..upa ta Krupa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobre katolickie wychowanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego tym psom tak sie slepia swieca na jej widok?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prowokacja,profanacja,obraza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajna jest.
Ostatnio edytowany 3 grudnia 2009 r. o 11:08
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe gdzie ona ma i czy w ogóle ma rozum?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry przykład "polskiego katolicyzmu" i "katolików". Jak trzeba to zasady idą na bok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za pieniadze jest gotowa zrobić wszystko
Ostatnio edytowany 3 grudnia 2009 r. o 11:08
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może i plakat jest nie na miejscu, ale dla mnie bardziej szokujące od plakatu i bolesne są materiały jakie zebrała ta organizacja.. obejrzyjcie wywiad z Krupą na jakimś innym portalu, bo tu go nie zmieścili, pokazane są tam sceny jak obdzierają zwierzęta ze skóry a potem to zwierze bez skóry mruga oczami, całe we krwi, jeszcze się rusza!!!! JESZCZE ŻYJE!!!! to jest dopiero straszne, aż się popłakałam jak zobaczyłam te zwierzęta.. albo jak koleś dusi stopą szyję innego psa.. więc plakat plakatem - wiadomo że przesadzili, ale niech działają i nagłaśniają te sprawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesteście chyba najbardziej zacofana społecznością z którą miałem okazje obcować, już nie moge sie doczekać jak wyjade z tąd i zostawie was samych z dmuchaniem kura w dzubki, drechami z motoru i waszymi księżmi. amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gooość napisał:
pojebało szmate za pieniadze jest gotowa zrobić wszystko
goościu ! używając publicznie takiego języka, jesteś niewiele od niej lepszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od dziś myśl o krzyżu nie będzie kojarzyła mi się tylko z cierpieniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro większość w Polsce to katolicy, to do nich kierowany jest ten plakat. Dobry pomysł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIĘKNA KOBIETA PODOBA MI SIĘ POMYSŁ A PLUCIE POPAPRAŃCÓW RELIGIJNYCH NO CÓŻ OSZOŁOMY TEZ MAJĄ PRAWO ŻYĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chociaż jestem ateistą,to uważam,że to co robi Krupa,to świadczy o jej bardzo malutkim rozumku,o ile wogóle go posiada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hau, hau, hau, hau, auuuuuuu, wrrrrrr, aaaa, aaaa, uuuuuuuuuuuu, mniam, mniam, mniam, yeeees
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jaki miała stopień z... religii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kynolog napisał:
Dlaczego tym psom tak sie slepia swieca na jej widok?
Psy gały wytrzeszczaja, bo ochotę mają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinna się osłonić MENORĄ z odpalonymi świecami i owinąć TAŁESEM bo biedaczka umarznie a całej sprawie powinna przyświecać sześcioramienna gwiazda,chociaż ona i tak przyświeca i temu przedsięwzięciu,tylko jakby z ukrycia jak to w jej zwyczaju bywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wee napisał:
Prowokacja,profanacja,obraza.
To "wybrani" nadal krzyżują Chrystusa wysługując się się takimi Barabaszami XXI wieku łaknącymi tych trzydziestu srebrników. Panna Krupa pewnie chdziła na wykłady do dr.hab. Zb.Mikołejki,a ten zapewniał o braku dowodów na winę Judasza,pewnie będzie w stanie udowodnić brak winy panny Krupy w tym profanującym uczucia religijne katolików procederze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...