Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Rozrywka

2 grudnia 2009 r.
21:14
Edytuj ten wpis

Seksowna modelka i krzyż - Joanna Krupa w roli nagiego anioła

0 38 A A

Polka, katoliczka i supermodelka. Joanna Krupa występuje nago, w scenerii kościelnej, krzyżem zasłaniając własne łono. A wszystko to dla dobra... zwierząt.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
30-letnia supermodelka Joanna Krupa, przyleciała z Warszawy do Chicago jako pięciolatka. Potem została w USA gwiazdą magazynów eksponujących urodę, z "Playboyem” na czele. Od kilku lat znajdowała się na liście 100 najbardziej "gorących” kobiet na świecie.

Na plakacie Krupie towarzyszy także stado psów, a napis informuje, że trzeba dla nich być aniołem. Dlatego Krupa ma także futrzane skrzydła w kształcie serca.

Idea przesłania jest taka, żeby nie kupować psów (i kotów) w sklepach zoologicznych, a jak ktoś chce je mieć, niech za darmo adoptuje w schronisku. Nawołuje do tego organizacja na rzecz etycznego traktowania zwierząt PETA, wydawca plakatu.

Bilbord już wywołuje skandal. Protestują organizacje katolickie, uznając reklamę za atak na chrześcijaństwo. Oburzeni są wierni. Znany polski ksiądz z Nowego Jorku, nie życzący sobie, aby jego nazwisko w jakimkolwiek kontekście występowało z modelką mówi:

- Dla mnie ona nie jest żadną katoliczką. To, co robi jest bluźnieniem Bogu, religii i Kościołowi. Dzieje się to na dodatek w czasie adwentu, kiedy prawdziwi katolicy robią rachunek sumienia i przygotowują się na przyjście Zabwiciela. To bezczelna, plugawa komercja grająca Krzyżem i domem Bożym. Jeżeli ta osoba kiedykolwiek miała coś do czynienia z Kościołem, to obecnie nie ma wątpliwości, że sama się z niego usunęła.

PETA w przeszłości uciekała się do innych szokujących wizualnie kampanii. M.in. znana postaci świata filmu, kultury i sportu występowały nago, aby protestować przeciwko zabijaniu zwierząt dla futer.

Występ Krupy w skandalizującej reklamie jest tym bardziej kuriozalny, iż w swoich wywiadach i wypowiedziach podkreślała podziw i szacunek dla papieża Jana Pawła II.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 38

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ob. / 6 października 2011 r. o 17:16
[quote name='mar' timestamp='1317901484' post='544803']
Skandal. Krupa za pieniądze zrobi wszystko
[/quote]
Każdy dla pieniędzy zrobi wszystko, bardzo wielu za najniższa krajową pracą się hańbi, za grosz wstydu i ambicji
Avatar
mar / 6 października 2011 r. o 13:44
Skandal. Krupa za pieniądze zrobi wszystko
Avatar
Gość / 25 lutego 2010 r. o 09:06
Szalenie katolickie podejście piszących...To może wydać na nią wyrok jak na autora Szatańskich wersetów? Dorwać za oceanem i ukamienować...? Zal mi Was...
Avatar
booo / 25 stycznia 2010 r. o 09:14
Wyjątkowa miernota i wręcz chamstwo. Jak można dla pieniędzy obrażać katolickie symbole. Proponuję pseudo artystce sesję z półksiężycem. Efekt gwarantowany
Avatar
~szypka80~ / 15 grudnia 2009 r. o 17:29
Wszystko wszystkim, ale wychodząc w mmieście z psiakiem na dwór, nie ma gdzie z tym psem pójść aby się wybiegał czy "załatwił swoje potrzeby". Na każdym kroku tabliczki z napisem "zakaz wyprowadzania psów" lub podobne. Może najpierw utworzyć miejsca, gdzie można z takim pieskiem wyjść, bo jak tak dalej będzie to pieski będą musiały nauczyć się kozystać z toalety właściciela a każdy właściciel będzie zobowiązany do zakupu bieżni dla psa... No a dopiero potem postarać się o rozreklamowanie piesków ze schronisk. Niekoniecznie w ten sposób...
Avatar
Panna Nikt / 8 grudnia 2009 r. o 08:37
co jeszcze można dzisiaj tak efektownie
(instrumentalnie) wykorzystać? Niech sobie wsadzi zdjęce swojej matki w ...dopiero będzie zabawa, bo jeśli można wszystko, to ja chcę to zobaczyć! Potem zdjęcie mamy pana fotografa, też w tym samym miejscu:( zgroza
Avatar
adam / 4 grudnia 2009 r. o 13:09
to katolicyzm mierzy się ilością świętych obrazków? ciekawe. radzę brać przykład z użytkowników tego forum i wyjechać - najlepiej do Holandii, Francji, Wielkiej Brytanii i zobaczyć jak muzułmanie traktują zwierzęta. stąd wniosek, że dobroć dla zwierząt liczy się w ilości gwałconych i mordowanych córek, ewentualnie żon oblewanych kwasem (bo muzułmanin musi szanować koty, jak prorok pedofil, natomiast katolik tylko powinien). skąd inąd zawsze taka "rozwiązła" muzułmanka to jedno źródło CO2 mniej.
a co do pani Krupy, to może niech przebierze za dziecko z Oświęcimia w intencji głodujących dzieci. Zobaczymy, czy tak wszyscy się ucieszą (choć nie zakładam, że produkujące więcej co2 od kotów dzieci z Czadu są dla was bardziej wartościowe).
to katolicyzm mierzy się ilością świętych obrazków? ciekawe. radzę brać przykład z użytkowników tego forum i wyjechać - najlepiej do Holandii, Francji, Wielkiej Brytanii i zobaczyć jak muzułmanie traktują zwierzęta. stąd wniosek, że dobroć dla zwierząt liczy się w ilości gwałconych i mordowanych córek, ewentualnie żon oblewanych kwasem (bo muzułmanin musi szanować koty, jak prorok pedofil, natomiast katolik tylko powinien). skąd inąd zawsze taka "rozwiązła" muzułmanka to jedno źródło CO2 mniej.
a co do pani Krupy, to może ni... rozwiń
Avatar
Gość / 4 grudnia 2009 r. o 09:03
Jak dla zwierząt, to OK
Avatar
nero / 3 grudnia 2009 r. o 23:59
Szacun za newsa o gołej Krupie.
Avatar
Dociekliwy / 3 grudnia 2009 r. o 23:55
Dlaczego temat Krupy tak szybko zniknała z online "Dziennika". Zazdorość zżera, że to nie produkcja "lubelska"?
Avatar
ob. / 6 października 2011 r. o 17:16
[quote name='mar' timestamp='1317901484' post='544803']
Skandal. Krupa za pieniądze zrobi wszystko
[/quote]
Każdy dla pieniędzy zrobi wszystko, bardzo wielu za najniższa krajową pracą się hańbi, za grosz wstydu i ambicji
Avatar
mar / 6 października 2011 r. o 13:44
Skandal. Krupa za pieniądze zrobi wszystko
Avatar
Gość / 25 lutego 2010 r. o 09:06
Szalenie katolickie podejście piszących...To może wydać na nią wyrok jak na autora Szatańskich wersetów? Dorwać za oceanem i ukamienować...? Zal mi Was...
Avatar
booo / 25 stycznia 2010 r. o 09:14
Wyjątkowa miernota i wręcz chamstwo. Jak można dla pieniędzy obrażać katolickie symbole. Proponuję pseudo artystce sesję z półksiężycem. Efekt gwarantowany
Avatar
~szypka80~ / 15 grudnia 2009 r. o 17:29
Wszystko wszystkim, ale wychodząc w mmieście z psiakiem na dwór, nie ma gdzie z tym psem pójść aby się wybiegał czy "załatwił swoje potrzeby". Na każdym kroku tabliczki z napisem "zakaz wyprowadzania psów" lub podobne. Może najpierw utworzyć miejsca, gdzie można z takim pieskiem wyjść, bo jak tak dalej będzie to pieski będą musiały nauczyć się kozystać z toalety właściciela a każdy właściciel będzie zobowiązany do zakupu bieżni dla psa... No a dopiero potem postarać się o rozreklamowanie piesków ze schronisk. Niekoniecznie w ten sposób...
Avatar
Panna Nikt / 8 grudnia 2009 r. o 08:37
co jeszcze można dzisiaj tak efektownie
(instrumentalnie) wykorzystać? Niech sobie wsadzi zdjęce swojej matki w ...dopiero będzie zabawa, bo jeśli można wszystko, to ja chcę to zobaczyć! Potem zdjęcie mamy pana fotografa, też w tym samym miejscu:( zgroza
Avatar
adam / 4 grudnia 2009 r. o 13:09
to katolicyzm mierzy się ilością świętych obrazków? ciekawe. radzę brać przykład z użytkowników tego forum i wyjechać - najlepiej do Holandii, Francji, Wielkiej Brytanii i zobaczyć jak muzułmanie traktują zwierzęta. stąd wniosek, że dobroć dla zwierząt liczy się w ilości gwałconych i mordowanych córek, ewentualnie żon oblewanych kwasem (bo muzułmanin musi szanować koty, jak prorok pedofil, natomiast katolik tylko powinien). skąd inąd zawsze taka "rozwiązła" muzułmanka to jedno źródło CO2 mniej.
a co do pani Krupy, to może niech przebierze za dziecko z Oświęcimia w intencji głodujących dzieci. Zobaczymy, czy tak wszyscy się ucieszą (choć nie zakładam, że produkujące więcej co2 od kotów dzieci z Czadu są dla was bardziej wartościowe).
to katolicyzm mierzy się ilością świętych obrazków? ciekawe. radzę brać przykład z użytkowników tego forum i wyjechać - najlepiej do Holandii, Francji, Wielkiej Brytanii i zobaczyć jak muzułmanie traktują zwierzęta. stąd wniosek, że dobroć dla zwierząt liczy się w ilości gwałconych i mordowanych córek, ewentualnie żon oblewanych kwasem (bo muzułmanin musi szanować koty, jak prorok pedofil, natomiast katolik tylko powinien). skąd inąd zawsze taka "rozwiązła" muzułmanka to jedno źródło CO2 mniej.
a co do pani Krupy, to może ni... rozwiń
Avatar
Gość / 4 grudnia 2009 r. o 09:03
Jak dla zwierząt, to OK
Avatar
nero / 3 grudnia 2009 r. o 23:59
Szacun za newsa o gołej Krupie.
Avatar
Dociekliwy / 3 grudnia 2009 r. o 23:55
Dlaczego temat Krupy tak szybko zniknała z online "Dziennika". Zazdorość zżera, że to nie produkcja "lubelska"?