Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ten weekend to święto lubelskiego kosza!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Miałem iść na mecz,ale wybrałem Marsz Pamięci Ofiar Stanu Wojennego, i nieźle zmarzłem i tak dużo ludzi ja na taką pogodę! Brawo Start!
0
Brawo chłopaki!!!Gratulacje!!Brawo dla p.o. trenera!!!!
0
Brawo! Ograć Miszcza to jest coś!!!
0
też mi sensacja...Zielona Góra bardziej myślała o odpoczynku po powrocie z Grecji niż o grze ze Startem. Zobaczymy co pokaże ten malutki Start w Zielonej...To że wygrali to tylko i wyłącznie poprzez zmęczenie rywali...Fart i tyle
0
też mi sensacja...Zielona Góra bardziej myślała o odpoczynku po powrocie z Grecji niż o grze ze Startem. Zobaczymy co pokaże ten malutki Start w Zielonej...To że wygrali to tylko i wyłącznie poprzez zmęczenie rywali...Fart i tyle
Farta to mozna miec w pilce noznej a nie w takiej grze zespolowej jaka jest koszykowka,polecam masc na bol dupy, do nabycia w najblizszej aptece.
0
A mi przypomniała się bardzo podobna sytuacja - rok bodaj 2002.W ekstraklasie kobiet niepodzielnie rządził Lotos. Do chełma przyjechały po serii chyba 69 meczów bez porażki na naszym podwórku (wracały z jakiegoś pucharowego meczu z Budapesztu). Na sali w Chełmie (bo tam wtedy grały koszykarki Meblotapu) 2 godziny prze meczem nie było już miejsca. I stało się - Lotos przegrał, a Sławka Deptę pod sufit w sali podrzucali :) Pamiętne czasy - w Lotosie grała wtedy śp. Gosia Dydek.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: