Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Siedem słynnych zup z Lubelszczyzny

Utworzony przez Gość, 19 stycznia 2015 o 11:24 Powrót do artykułu
Przeczytałem wierszydło Chełmianina i już go ni ma!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przeczytałem wierszydło Chełmianina i już go ni ma!                MOCNA ZUPKA!! Lubelszczyzna w zupie i Suliszowi język drapie, a autor po spożyciu, niech wskaże ją na mapie. Potrawy energię dostarczają i o iloraz IQ dbają ale niektórym jak widać mądrości nie rozwijają. Panie Sulisz Wielka Lubelszczyzna nie istnieje, a PAN po spożyciu swoich zupek nie mądrzeje. Jeżeli człowiek wiedzę, mądrość i o honor dba, to czemu uznanie historii Polski tak długo trwa? Panowie dziennikarze nie wciskajcie ciemnoty, a upór wobec prawdy potwierdza stan głupoty!
0

Przeczytałem wierszydło Chełmianina i już go ni ma!                MOCNA ZUPKA!! Lubelszczyzna w zupie i Suliszowi język drapie, a autor po spożyciu, niech wskaże ją na mapie. Potrawy energię dostarczają i o iloraz IQ dbają ale niektórym jak widać mądrości nie rozwijają. Panie Sulisz Wielka Lubelszczyzna nie istnieje, a PAN po spożyciu swoich zupek nie mądrzeje. Jeżeli człowiek wiedzę, mądrość i o honor dba, to czemu uznanie historii Polski tak długo trwa? Panowie dziennikarze nie wciskajcie ciemnoty, a upór wobec prawdy potwierdza stan głupoty!

Zasadniczo, to istnieją lepsze metody walczenia o swoje racje, niż spamowanie jednym i tym samym wierszykiem.  
0
Takich wierszyków szanowna folkatko napisałem ponad tysiąc,a Panu Suliszowi na pewno ponad dwadzieścia jak nie więcej, bo nie liczę.Natomiast jak są lepsze metody, to proszę je wykorzystać w słusznej sprawie, a ja dziękuję i czekam na wsparcie.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: