Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skandal w Żyrzynie: Podwyżki na dzień dobry

Utworzony przez Spręzyna, 6 grudnia 2010 r. o 09:18 Powrót do artykułu
tylko te liczby podane o podwyzkch ta są nie pełne czemu prawdy nie podadza ile podwyżki było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest to jednakże jak ktoś ładnie napisał praca społeczna. Przynajmniej w założeniu. Nie jestem więc czepliwa, ale błyskawiczna sesja, chwilę po pierwszej dotycząca podwyżek wygląda nieetycznie no ijak ludzie mają nie złościć się. Myśle, że gdyby to inaczej wyglądało, w innym terminie nie śmierdziało by to tak bardzo. Skąd ten pośpiech. No i ten poklask, błyskawiczne przytupnięcie p. wójtowi. Tu się nigdy nic nie zmieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.money.pl/darmowe-ebooki/?ref=18ab627d99e0cacc6f43dfa0c71b3c78
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tej gminie nie chodzi juz raczej o podwyżke dla samego wójta ale o całe rodziny Szanownego pana Wójta które siedza w gminie i biorą pieniądze za pierdzenie w stołek albo za korzystanie z usług opieki społecznej mając zarobki w rodzinie na poziomie który wcale nie uznaje rodziny za biedna. Są ludzie którym naprawde sie należy. Nie będę używała nazwisk.... A możnaby.. drugi problem to ośrodek zdrowia! Który był budowany przez spoleczeństwo a obecnie zasiada w nim Pan P****(w oparciu z wójtem) i robi Biznes z użytku publicznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasz wójcio popadł w straszne tarapaty... I zdrówko kiepskie:( I kilka spraw w sądzie:( to i 10 tyś będzie mało. W przyszłości przydałaby sie jeszcze podwyżka. -Pomyście mili radni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GMINA JEST ZADLUZONA-TO JEST PRAWDA NIESTETY!!!!! JEZELI JEST KTOS ZAINTERESOWANY TYM TEMATEM NIECH ZAPYTA WOJTA O KWOTE JAKA DOSTAL Z UNII EUROPEJSKIEJ NA BUDOWE GIMNAZJUM. (POPELNIONO BLEDY PROCEDURALNE W STARANIU O DOTACJE, PRZEZ LATA BEDZIEMY TO SPLACAC, LUB BUDYNEK ZOSTANIE ZLICYTOWANY) NASZE ODSETKI SPLACA JUZ JAKAS AGENCJA KTORA POZNIEJ MOZE SIE STARC O PRZEJECIE BUDYNKU. RADNI POWINNI O TYM GLOSNO MOWIC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teresa napisał:
Pani sekretarz mija się z prawdą- zadłużenie gminy na budowę gimnazjum nie jest mitem- ono realnie istnieje i będziemy je spłacać przez wiele lat. To, że urzędnicy gminni nie wymieniają całościowej kwoty, tylko żonglują latami i procentami niestety nie zmniejszy kredytu. Drogi gminne nie są odśnieżane na bieżąco- rozjeżdżony śnieg leży nie usunięty z dróg całymi dniami.
OCZYWISCIE ZE TAK, GRATULUJE ZE KTOS WRESZCIE TO ZROZUMIAL I SMIALO O TYM PISZE PIS/PO CO TYLKO CHCECIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZRÓB BARANIE DROGĘ W KOL.WILCZANKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pitu napisał:
Najbardziej mnie wkurza gadanie, że kasa jest, długu nie ma i takie tam pitolenie. Zapraszamy do szkół w rejonie np. w Kośminie.Zapraszamy samochodem np. do Strzyżowic. Do końca niemal ciężko dojechać, bo samochód trze o śnieg. Ale kasa jest, biedy nie ma, gmina bogata. Pług przejedzie raz i odfajkowane, że odśnieżone, jeszcze pług prawie w górze. W naszej części gminy wszystko jest traktowane po macoszemu. A te podwyżki? Wójt chciał dobrze... dla siebie, a radni dali się kupić.
To czemu jak jedzie pług to mu tego nie powiesz. Byłem akurat jak jeżdził i dar po asfalcie więć nie przesadzajcie że macie żle jechać. Macie tam aby kupe śniegu przy bramach i nawet nie ma jak przejechać bo zaraz każdy z zębami poleci że znowu nagarną-wiem bo robiłem w tym fachu kiedyś. Najlepiej wszystek śnieg walnijcie z podwórka na droge to będzie cacy dla Was. Każdy myśli o sobie a drugiemu blokuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwnym trafem właśnie, ostatnio przejechał i udało się odśnieżyć mimo, że śnieg był zmrożony.Wreszcie jest przejezdnie. Czyżby cud jakiś? A może siła mediów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy Ciemni Ludzie!! siedzicie na tych zadupiach swoich i nie wiecie co sie dzieje w gminie i sie wypowiadacie... Ciemny naród jest okradany z naszych pieniędzy i nie wiem kiedy wkońcu przyjrzycie na oczy. może jak wam zabraknie na chleb i trzeba będzie sie udać do opieki po pomoc. Za co płac podatek? Pług przejechał i zasypał wszytskie chodniki (rozumiem musiał to zrobic bo tak powinno być) ale to po co są wynajmowani ludzie do odśnieżania? jedzie przez wieś Ciągnikiem(mówie tu o Żyrzynie) i nie może już przelecieć chodników zasypanych przez pług? I tak pieniądze biora i tak to nie łaska? Chyba to idzie z naszych podatków Pozdrawiam Grzesiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam byłem świadkiem jak wyszedł Pan z podwórka i zaczął wyzywać odsnieżającego, że najpierw z drogi śnieg z solą na chodnik, a potem z chodnika na jego płot i jego to nie obchodzi, że ludzie sobie nogi połamią bo jemu psuje się płot. Potem stwierdził że jak on może koło siebie odśnieżyć chodnik to inni też mogą i nic by im się nie stało. I być tu człowieku mądry. Odśnieżać czy nie - oto jest pytanie. Dodam tylko, że Pan straszył Sądem. Był to jeden z tych krzykaczy co niektórzy pewnie wiedzą o kogo chodzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
guru napisał:
Sam byłem świadkiem jak wyszedł Pan z podwórka i zaczął wyzywać odsnieżającego, że najpierw z drogi śnieg z solą na chodnik, a potem z chodnika na jego płot i jego to nie obchodzi, że ludzie sobie nogi połamią bo jemu psuje się płot. Potem stwierdził że jak on może koło siebie odśnieżyć chodnik to inni też mogą i nic by im się nie stało. I być tu człowieku mądry. Odśnieżać czy nie - oto jest pytanie. Dodam tylko, że Pan straszył Sądem. Był to jeden z tych krzykaczy co niektórzy pewnie wiedzą o kogo chodzi...
Jeśli chodzi o żyrzyn to z tego co wiem to chodnik miał odśnieżać każdy przed swą posesja-no ale jedni to robia inni nie i dlatego wysyłane sa pługi na chodniki żeby ludzie nie szli ulicą. Miałem przypadek że mnie ciągali po sądach kiedys za nagarnięcie śniegu. Efektem było to iż ten co mnie pozwał został ukarany grzywną bo śnieg trzeba gdzieś uciskać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pitu napisał:
Dziwnym trafem właśnie, ostatnio przejechał i udało się odśnieżyć mimo, że śnieg był zmrożony.Wreszcie jest przejezdnie. Czyżby cud jakiś? A może siła mediów?
Może cud może nie. Zależy jaka droga jest do odśnieżania. Drogi drugorzędne są odśniezane zwykle po opadach lub ustaniu wiatru itp. i nikt nie wynajmuje kilkunasu podwykonawców bo by sie pozabijali na drogach. żwykle jeżdzi jeden lub 2 na dany teren i czasem zejdzie zanim dojedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zorro napisał:
Krzyhu ty deb... od razu widać że jestes jego lizy du..Jak miał nie przejść skoro miał kandydatów na sztukę jego zagrożeniem była pewna osoba to ją wsadził na dyrektorke szkoły w Żyrzynie i po zagrożeniu. A teraz sam jest przywódcą legalnie działającej mafii. Zauważcie co robią radni. Oprucz tego że napełniają swoje konta z budżetu Gminy. A dla mieszkańców to już nic. Zobaczcie jakie drogi są w Gminie Ułęż a w Żyrzynie Wójt zrobił tylko do siebie bardzo ładną a inne mają po dwa metry szerokości nie można przejechać a chwali się nimi jak..... albo lepiej pasuje mydli ludziom oczy. Jednym słowem mówiąc jeden wielki PRZEKRĘT!!!
Panie RK nie nerwój się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie RK nie nerwój się Raczej tego nie napisał RK;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego PIXEL a nie SW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RYCHU napisał:
Dlaczego PIXEL a nie SW
Wnioskuje iż z kimś mnie mylisz-Kto to SW? Kilka osób mnie zna bo czasem chleb rozwożę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...