Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmierć Rysia z Klanu (wideo). Kolejny serialowy bohater nie żyje

Utworzony przez włącz myślenie!, 22 lutego 2012 o 21:07 Powrót do artykułu
Ta wiadomość w dziale "Polska i świat" ????!!! Przestańcie robić z ludzi kretynów! W dziale "Polska i świat" raczej wypada pisać o ISTOTNYCH, ważnych wydarzeniach w skali Polski i świata. Napiszcie np. o planowanych w marcu polsko-izraelskich manewrach lotniczych - że nasze F-16 mają lecieć do Izraela. Po co w przededniu agresji na Iran wysyłać tam wojsko?!?! Przecież przez to możemy zostać wplątani w nadchodzącą wojnę!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No i czy to nie istna wariacja już? Takie to istotne dla mnie,że aż w necie trzeba zaśmiecać durnotami.Nie wiem czy żyję w realu czy to już MATRIX ROBI SWOJE. OGŁUPIA JAK NIC.
0
Co ja pacze...
0
dżinston napisał:
Co ja pacze...
I co widzi...
0
Filmik nie pokazuje całej prawdy, mianowicie że przed otrzymaniem śmiertelnego ciosu Rysio zabił gołymi rękami dziesięciu napastników.
0
przez kolejne 100 odcinków Maciek bedzie szukał sprawców i pomści śmierć ojca
0
ala prawda jest calkiem inna. Rysiu z Hanka wyjechali razem. Poznali sie w zeszlym roku we wsi kolo Koziebrodow,tam zaczeli romansowac i tam narodzil sie pomysl o zostawieniu rodzin i wspolnej ucieczce. Wszystkiego sie dowiemy w nowym serialu. Narazie jest scenariusz na 238 odcinkow. Zdjecia ruszaja w czerwcu.
0
Spokojnie mają nagranie z całego zajścia
0
włącz myślenie! napisał:
Ta wiadomość w dziale "Polska i świat" ????!!! Przestańcie robić z ludzi kretynów! W dziale "Polska i świat" raczej wypada pisać o ISTOTNYCH, ważnych wydarzeniach w skali Polski i świata. Napiszcie np. o planowanych w marcu polsko-izraelskich manewrach lotniczych - że nasze F-16 mają lecieć do Izraela. Po co w przededniu agresji na Iran wysyłać tam wojsko?!?! Przecież przez to możemy zostać wplątani w nadchodzącą wojnę!
TO WSZYSTKO DLA ZAĆIEMNIENIA SPRAWY,MUSZĄ PAŁY JAKIŚ ZASTĘPCZY TEMAT WRZUCIĆ.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: