Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Rozrywka

22 lutego 2012 r.
19:50
Edytuj ten wpis

Śmierć Rysia z Klanu (wideo). Kolejny serialowy bohater nie żyje

1 9 A A

Kolejny serialowy bohater po Hance Mostowiak jest już martwy. Dziś Telewizja Polska wyemitowała odcinek serialu Klan, w którym umiera słynny Rysio.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Był kochającym mężem i ojcem oraz ofiarnym przyjacielem. Rysio Lubicz odszedł w 2235. odcinku serialu "Klan”. Jak do tego doszło? Ciężko chory Ryszard Lubicz jest w szpitalu. Kiedy po prysznicu wraca do swojej sali zastaje tam mężczyznę, okradającego innych pacjentów. Złodziej go szarpie i popycha. Wtedy Rysio upada i uderza głową w podłogę. Po jakimś czasie martwego bohatera znajdują inni chorzy.





A tak na śmierć męża zareagowała jego serialowa żona - Grażynka:



Hanka, Rysio. Kto będzie następny?

Ryszard Lubicz był postacią, która występuje w serialu Klan od samego początku, czyli 1997 roku. Postać grana przez aktora Piotra Cyrwusa mieszkała na jednym z warszawskich osiedli z żoną Grażynką i trójką dzieci - adoptowanymi Maćkiem i Bożenką oraz Kasią, jedynym jego biologicznym dzieckiem.

Śmierć Rysia Lubicza jest drugą głośną w ostatnich miesiącach serialową śmiercią w polskiej telewizji. Hanka Mostowiak zmarła w 862. odcinku serialu "M jak Miłość" na skutek pęknięcia tętniaka. Jej śmierć wywołała jeszcze większe poruszenie wśród internautów niż odejście Rysia Lubicza.

Kolejna serialowa śmierć wywołuje ogromne zamieszanie w mediach i wśród widzów. Czy w ten sposób scenarzyści próbują zwiększyć oglądalność swoich produkcji? Zdjęcia z pogrzebu Rysia obiegły tabloidy i portale plotkarskie jeszcze na długo przed dzisiejszym odcinkiem "Klanu".

Pozostaje więc pytanie - który kolejny serial boryka się ze spadkiem oglądalności? I kogo tym razem scenarzyści zdecydują się uśmiercić, aby choć na chwilę zainteresować serialem szersze grono odbiorców?

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 23 lutego 2012 o 09:24
0
[quote name='włącz myślenie!' timestamp='1329941270' post='600937']
[size="4"]Ta wiadomość w dziale "Polska i świat" ????!!!

Przestańcie robić z ludzi kretynów!

W dziale "Polska i świat" raczej wypada pisać o ISTOTNYCH, ważnych wydarzeniach w skali Polski i świata. Napiszcie np. o planowanych w marcu polsko-izraelskich manewrach lotniczych - że nasze F-16 mają lecieć do Izraela. Po co w przededniu agresji na Iran wysyłać tam wojsko?!?! Przecież przez to możemy zostać wplątani w nadchodzącą wojnę!
[/size]
[/quote]
TO WSZYSTKO DLA ZAĆIEMNIENIA SPRAWY,MUSZĄ PAŁY JAKIŚ ZASTĘPCZY TEMAT WRZUCIĆ.
[quote name='włącz myślenie!' timestamp='1329941270' post='600937']
[size="4"]Ta wiadomość w dziale "Polska i świat" ????!!!

Przestańcie robić z ludzi kretynów!

W dziale "Polska i świat" raczej wypada pisać o ISTOTNYCH, ważnych wydarzeniach w skali Polski i świata. Napiszcie np. o planowanych w marcu polsko-izraelskich manewrach lotniczych - że nasze F-16 mają lecieć do Izraela. Po co w przededniu agresji na Iran wysyłać tam woj... rozwiń
Avatar
Jan / 23 lutego 2012 o 08:40
0
Spokojnie mają nagranie z całego zajścia
Avatar
filmowiec / 23 lutego 2012 o 08:27
0
ala prawda jest calkiem inna. Rysiu z Hanka wyjechali razem. Poznali sie w zeszlym roku we wsi kolo Koziebrodow,tam zaczeli romansowac i tam narodzil sie pomysl o zostawieniu rodzin i wspolnej ucieczce. Wszystkiego sie dowiemy w nowym serialu. Narazie jest scenariusz na 238 odcinkow. Zdjecia ruszaja w czerwcu.
Avatar
Ja / 23 lutego 2012 o 08:27
0
przez kolejne 100 odcinków Maciek bedzie szukał sprawców i pomści śmierć ojca
Avatar
Wijasz Boasz / 23 lutego 2012 o 00:00
0
Filmik nie pokazuje całej prawdy, mianowicie że przed otrzymaniem śmiertelnego ciosu Rysio zabił gołymi rękami dziesięciu napastników.
Avatar
Mn / 22 lutego 2012 o 22:36
0
[quote name='dżinston' timestamp='1329946258' post='600963']
Co ja pacze...
[/quote]

I co widzi...
Avatar
dżinston / 22 lutego 2012 o 22:30
0
Co ja pacze...
Avatar
TU I TERAZ / 22 lutego 2012 o 21:32
0
No i czy to nie istna wariacja już? Takie to istotne dla mnie,że aż w necie trzeba zaśmiecać durnotami.Nie wiem czy żyję w realu czy to już MATRIX ROBI SWOJE. OGŁUPIA JAK NIC.
Avatar
włącz myślenie! / 22 lutego 2012 o 21:07
0
[size="4"]Ta wiadomość w dziale "Polska i świat" ????!!!

Przestańcie robić z ludzi kretynów!

W dziale "Polska i świat" raczej wypada pisać o ISTOTNYCH, ważnych wydarzeniach w skali Polski i świata. Napiszcie np. o planowanych w marcu polsko-izraelskich manewrach lotniczych - że nasze F-16 mają lecieć do Izraela. Po co w przededniu agresji na Iran wysyłać tam wojsko?!?! Przecież przez to możemy zostać wplątani w nadchodzącą wojnę!
[/size]
Avatar
Gość / 23 lutego 2012 o 09:24
0
[quote name='włącz myślenie!' timestamp='1329941270' post='600937']
[size="4"]Ta wiadomość w dziale "Polska i świat" ????!!!

Przestańcie robić z ludzi kretynów!

W dziale "Polska i świat" raczej wypada pisać o ISTOTNYCH, ważnych wydarzeniach w skali Polski i świata. Napiszcie np. o planowanych w marcu polsko-izraelskich manewrach lotniczych - że nasze F-16 mają lecieć do Izraela. Po co w przededniu agresji na Iran wysyłać tam wojsko?!?! Przecież przez to możemy zostać wplątani w nadchodzącą wojnę!
[/size]
[/quote]
TO WSZYSTKO DLA ZAĆIEMNIENIA SPRAWY,MUSZĄ PAŁY JAKIŚ ZASTĘPCZY TEMAT WRZUCIĆ.
[quote name='włącz myślenie!' timestamp='1329941270' post='600937']
[size="4"]Ta wiadomość w dziale "Polska i świat" ????!!!

Przestańcie robić z ludzi kretynów!

W dziale "Polska i świat" raczej wypada pisać o ISTOTNYCH, ważnych wydarzeniach w skali Polski i świata. Napiszcie np. o planowanych w marcu polsko-izraelskich manewrach lotniczych - że nasze F-16 mają lecieć do Izraela. Po co w przededniu agresji na Iran wysyłać tam woj... rozwiń
Avatar
Jan / 23 lutego 2012 o 08:40
0
Spokojnie mają nagranie z całego zajścia
Avatar
filmowiec / 23 lutego 2012 o 08:27
0
ala prawda jest calkiem inna. Rysiu z Hanka wyjechali razem. Poznali sie w zeszlym roku we wsi kolo Koziebrodow,tam zaczeli romansowac i tam narodzil sie pomysl o zostawieniu rodzin i wspolnej ucieczce. Wszystkiego sie dowiemy w nowym serialu. Narazie jest scenariusz na 238 odcinkow. Zdjecia ruszaja w czerwcu.
Avatar
Ja / 23 lutego 2012 o 08:27
0
przez kolejne 100 odcinków Maciek bedzie szukał sprawców i pomści śmierć ojca
Avatar
Wijasz Boasz / 23 lutego 2012 o 00:00
0
Filmik nie pokazuje całej prawdy, mianowicie że przed otrzymaniem śmiertelnego ciosu Rysio zabił gołymi rękami dziesięciu napastników.
Avatar
Mn / 22 lutego 2012 o 22:36
0
[quote name='dżinston' timestamp='1329946258' post='600963']
Co ja pacze...
[/quote]

I co widzi...
Avatar
dżinston / 22 lutego 2012 o 22:30
0
Co ja pacze...
Avatar
TU I TERAZ / 22 lutego 2012 o 21:32
0
No i czy to nie istna wariacja już? Takie to istotne dla mnie,że aż w necie trzeba zaśmiecać durnotami.Nie wiem czy żyję w realu czy to już MATRIX ROBI SWOJE. OGŁUPIA JAK NIC.
Avatar
włącz myślenie! / 22 lutego 2012 o 21:07
0
[size="4"]Ta wiadomość w dziale "Polska i świat" ????!!!

Przestańcie robić z ludzi kretynów!

W dziale "Polska i świat" raczej wypada pisać o ISTOTNYCH, ważnych wydarzeniach w skali Polski i świata. Napiszcie np. o planowanych w marcu polsko-izraelskich manewrach lotniczych - że nasze F-16 mają lecieć do Izraela. Po co w przededniu agresji na Iran wysyłać tam wojsko?!?! Przecież przez to możemy zostać wplątani w nadchodzącą wojnę!
[/size]
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Granit Bychawa mocno rozpoczął przedsezonowe granie

Granit Bychawa mocno rozpoczął przedsezonowe granie 0 2

Podopieczni Łukasza Gieresza w pierwszym swoim sparingu w tym okresie przygotowawczym rozbili aż 7:1 beniaminka IV ligi Start Krasnystaw.

Zderzyły się czołowo i wypadły z drogi. Wśród poszkodowanych 5-letnie dziecko [zdjęcia]
galeria

Zderzyły się czołowo i wypadły z drogi. Wśród poszkodowanych 5-letnie dziecko [zdjęcia] 4 3

Groźny wypadek w miejscowości Krupe. Na prostym odcinku drogi zderzyły się czołowo dwa volkswageny.

Nie przyjęli go do szpitala, zmarł kilka dni później. Prokuratura zajmie się sprawą
Po naszej publikacji

Nie przyjęli go do szpitala, zmarł kilka dni później. Prokuratura zajmie się sprawą 16 5

Prokuratura zajmie się sprawą śmierci 26-latka z okolic Poniatowej. Kamil Gnaś mimo silnego bólu, gorączki i wymiotów nie został przyjęty do miejscowego szpitala. Zmarł po kilku dniach.

Traper przed Roztoczem i Tomasovią w turnieju oldbojów „Parkowa Cup”

Traper przed Roztoczem i Tomasovią w turnieju oldbojów „Parkowa Cup” 1 0

W Narolu został rozegrany IV Turniej Oldbojów 35+ „Parkowa Cup”. W zawodach triumfował zespół Traper Lubaczów, który pokonał w finale ekipę gospodarzy dopiero po rzutach karnych (3:2)

Prace zdobywczyni Oscara w Kazimierzu Dolnym. Wystawa Ewy Braun
28 lipca 2018, 15:00

Prace zdobywczyni Oscara w Kazimierzu Dolnym. Wystawa Ewy Braun 2 0

Co Gdzie Kiedy.Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym (Rynek 19) i Centrum Spotkania Kultur w Lublinie zapraszają na wernisaż wystawy Ewy Braun Odtwarzanie minionych światów... Otwarcie ekspozycji odbędzie się 28 lipca o godz. 15 i towarzyszyć będzie Festiwalowi Dwa Brzegi.

Terytorialsi będą strzelać na dawnym poligonie na Majdanku. Mieszkańcy mają obawy

Terytorialsi będą strzelać na dawnym poligonie na Majdanku. Mieszkańcy mają obawy 58 12

Wojsko zapowiada powrót na dawny poligon na Majdanku. Będą tu ćwiczyć „terytorialsi”. Mieszkańcy bloków na pobliskim Felinie są zaniepokojeni. Obawiają się hałasu i sądzą, że może tutaj powstać strzelnica. Mundurowi uspokajają: nie będzie ani strzelnicy, ani czołgów.

Historyczny awans Bad Boys Zastawie

Historyczny awans Bad Boys Zastawie 0 0

BIALSKA KLASA OKRĘGOWA Bad Boys Zastawie po raz pierwszy w historii będą beniaminkiem w V lidze

Zaniedbana i zagłodzona. Chodziła z kubkiem i prosiła o wodę
Kraj
film

Zaniedbana i zagłodzona. Chodziła z kubkiem i prosiła o wodę 17 2

Zamykana w domu, głodna i zaniedbana. - Kiedyś chodziła z kubkiem po klatce schodowej i prosiła o wodę – opowiadają sąsiedzi. 61-letnia pani Halina ze Słupska potrzebowała natychmiastowej pomocy

Most Kultury: PARA, Standard Brass Band i Lubelskie Babie Lato
20 lipca 2018, 0:00

Most Kultury: PARA, Standard Brass Band i Lubelskie Babie Lato 2 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 20-22 lipca na Moście imienia Mariana Lutosławskiego wystąpią zespoły: PARA, Standard Brass Band oraz Lubelskie Babie Lato. Nie zabraknie również ciekawych warsztatów i zajęć dla dzieci.

Kayah, Nosowska, Brodka, Przybysz. Darmowy koncert w Lublinie
21 lipca 2018, 19:00

Kayah, Nosowska, Brodka, Przybysz. Darmowy koncert w Lublinie 4 7

W sobotę Kayah, Katarzyna Nosowska, Monika Brodka i Paulina Przybysz zaśpiewają swoje największe przeboje na pl. Zamkowym podczas bezpłatnego koncertu „Siła Kobiet”. Przy okazji o wyjątkowych kobietach przypomni też Ośrodek Brama Grodzka – Teatr NN w swoim specjalnym wydawnictwie

Koniec z czarnymi plombami. Parlament Europejski zakazał

Koniec z czarnymi plombami. Parlament Europejski zakazał 0 2