Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Często belfry na uczelniach naprawdę się wyżywają na studentach więc wcale mnie nie dziwi sytuacja podana w artykule. Praca dla nauczycieli angielskiego w Preply często jest stresująca i ja to rozumiem ale są inne sposoby odreagowywania niż pastwienie się nad uczniami http://preply.com/pl/praca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby tak się rozkręcił ten frędzel S....n? Chyba mu trzeba łańcuch skrócić!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani.S od początku tego roku szkolnego zaczęła prace w gimnazjum do którego uczęszczam . Problemy były takie same np: wstawianie jedynek za błąd , branie zwolnień lekarskich na zebrania, nie wyjaśniała lekcji i komentarze że źle zostaliśmy wychowani . Na początku nauczyciele myśleli że przesadzamy z czasem stwierdzili , że jeśli nic się nie zmienia to coś jest na rzeczy i obecnie było zebranie z pnią.S i uczniami .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od tego roku pracuje w jednym z techników ekonomicznych w Warszawie. Na tym profilu j. ang. to raczej podstawa, a tłumacząc nowy materiał, jest pomieszanie z poplątaniem i cała grupa nic nie rozumie. Do tego to co mamy na lekcjach MUSI być w podręczniku a oczywiscie jak i w innych klasach wszystko jest nad program. Najbardziej komieczna jest u pani S. wymowa wyrazu continues (wymawia kontinues). I jak tu sie porządnie języka nauczyć... Jak widać sytuacja przez te kilka lat ani trochę sie nie poprawiła .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani S. uczy mnie i choć mam uniej 1 niemoge powiedzieć że jest aż tak strasznym nauczycielem. Większość rzeczy opisanych w artykule jest prawdziwych lecz są one wyolbrzymione i źle interpretowane. W moim odczuciu jej wady potrafią rozsmieszyć ale i zdenerwować. Uczeń zslie nr1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten humanoidopodobny twór boski to jakas kara za Podjadanie w wakacje. Kobita autentycznie powinna brać cos mocniejszego bo sama satysfakcja z sadystycznych zachowan na lekcji jej nie wystarcza. Wyzywa sie na moim koledze Kubie ktory powoli popada w depresję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...