Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Biała Podlaska

8 grudnia 2015 r.
14:33

Studenci AWF proszą o zmianę nauczyciela angielskiego, skarżą się do prodziekana

Autor: Zdjęcie autora Ewelina Burda
0 86 A A
Studenci trzeciego roku wychowania fizycznego bialskiego AWF skarżą się do władz uczelni na prowadzącą lektorat z języka angielskiego. Proszą o zmianę nauczyciela / fot. archiwum
Studenci trzeciego roku wychowania fizycznego bialskiego AWF skarżą się do władz uczelni na prowadzącą lektorat z języka angielskiego. Proszą o zmianę nauczyciela / fot. archiwum

Studenci trzeciego roku wychowania fizycznego bialskiej filii AWF skarżą się na prowadzącą lektorat z języka angielskiego. Proszą władze uczelni o zmianę nauczyciela. Prodziekan ds. kształcenia zapewnia, że uczelnia zajęła się sprawą.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Na początku listopada studenci trzeciego roku wychowania fizycznego skierowali do prodziekana podanie z prośbą o zmianę prowadzącej lektorat z języka angielskiego. Podpisało się ponad 100 osób. Zdaniem młodych ludzi, „sposób prowadzenia zajęć i system oceniania przez panią magister S. bardzo odbiega od regulaminu i od ogólnych zasad i norm”.

Co zarzucają studenci?

W swoim piśmie wymieniają kilkanaście praktyk stosowanych przez panią S. Chodzi m.in. o „stawianie nieobecności na zajęciach do których student nie jest przygotowany (brak książki) bez możliwości usprawiedliwienia tej nieobecności”.

Ich zdaniem „celem prowadzącej jest postawienie każdemu  studentowi nieprzygotowania i oceny niedostatecznej”. „Prowadząca dąży do tego aby do końca zajęć nie został żaden student bez oceny niedostatecznej”- punktują młodzi ludzie. Wolą jednak pozostać anonimowi, bo obawiają się konsekwencji. Studenci skarżą się, że nauczyciel poniża ich na tle całej grupy, m.in. zwracając się tak do studenta: „Współczuję Twoim rodzicom że musieli Cię wychować”.

Poza tym, „prowadząca na każdych zajęciach w każdej grupie wprowadza nowy system oceniania i zasady prowadzenia zajęć oraz popraw bez wcześniejszego powiadomienia studentów”. „Każde fonetyczne uchybienie w przeczytanym wyrazie równoważy się z wystawieniem oceny niedostatecznej” – żalą się młodzi ludzie.

Niezaliczenie to 500 zł

Twierdzą, że nie mają szansy  poprawy ocen niedostatecznych na zajęciach.  „Możliwością jest poprawa na konsultacjach, na których prowadząca nie zawsze jest, a jak już jest, to jest spóźniona”. Pani S. „zamyka salę ćwiczeń na klucz równo z godziną  rozpoczęcia zajęć”.  Studenci narzekają,  że prowadząca niejasno precyzuje polecania odnośnie przygotowania na kolejne zajęcia, mówiąc: „Na następne zajęcia musicie umieć/zrobić wszystko”.  

Autorzy listu nie kryją że  mają przez to „ogromne kłopoty z zaliczeniem przedmiotu”. A niezaliczenie wiążę się opłatą w wysokości 500 zł. „Uważamy że jest to spory wydatek jak na kieszeń studencką” – zwracają uwagę młodzi ludzie. Ich zdaniem, problem ciągnie się na uczelni już od kilku lat. Studenci chcą zmiany prowadzącej, bo jak podkreślają zależy im, by obronić pracę dyplomową w terminie.

 

Uczelnia odpowiada

Władze bialskiego AWF zapewniają, że zajęły się sprawą. - W pierwszych dniach listopada  wpłynęło do mnie podanie, skierowane przez studentów III roku kierunku wychowanie fizyczne, w sprawie  zmiany prowadzącego lektorat z języka angielskiego – potwierdza dr hab. Hubert Makaruk, prodziekan ds. kształcenia Wydziału Wychowania Fizycznego i Sportu filii AWF w Białej Podlaskiej. - Niezwłocznie po otrzymaniu podania,  podjęte zostały  formalne działania w celu wyjaśnienia podstaw tej skargi. Sprawa jest w toku. Zakładam, że zostanie zakończona w bieżącym semestrze – dodaje prodziekan.

Jak udało nam się ustalić, wdrożono wewnętrzny regulamin, który pozwolił już na wyeliminowanie niektórych praktyk. - Ocena pracy nauczyciela należy do kompetencji wydziału. Każdy nauczyciel podlega takiej ocenie co 2 lata. W ocenie nauczyciela bierze się pod uwagę ocenę studentów - tak z kolei zapewnia nas prorektor ds. ogólnych prof. dr hab. Jerzy Sadowski. - Jeżeli sprawa zostanie skierowana do rektora i przekazana mi do wyjaśnienia to zajmę się tym z należytą starannością – dodaje Sadowski.

Samorząd studencki przyznaje że zna sprawę, ale jego przedstawiciel nie chce tego komentować, by nie „pogorszyć sytuacji”. Z kolei, do prowadzącej lektorat z języka angielskiego wysłaliśmy zapytania drogą e-mailową, ale w poniedziałek nie dostaliśmy odpowiedzi.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 86

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ZSLIE nr.1 / 19 grudnia 2018 r. o 22:02
+3
Od tego roku pracuje w jednym z techników ekonomicznych w Warszawie. Na tym profilu j. ang. to raczej podstawa, a tłumacząc nowy materiał, jest pomieszanie z poplątaniem i cała grupa nic nie rozumie. Do tego to co mamy na lekcjach MUSI być w podręczniku a oczywiscie jak i w innych klasach wszystko jest nad program. Najbardziej komieczna jest u pani S. wymowa wyrazu continues (wymawia kontinues). I jak tu sie porządnie języka nauczyć... Jak widać sytuacja przez te kilka lat ani trochę sie nie poprawiła .
Avatar
Brootal z Zslie nr 1 / 20 grudnia 2018 r. o 10:16
0
Ten humanoidopodobny twór boski to jakas kara za Podjadanie w wakacje. Kobita autentycznie powinna brać cos mocniejszego bo sama satysfakcja z sadystycznych zachowan na lekcji jej nie wystarcza. Wyzywa sie na moim koledze Kubie ktory powoli popada w depresję.
Avatar
Uczeń zslie nr1 / 20 grudnia 2018 r. o 09:10
0
Pani S. uczy mnie i choć mam uniej 1 niemoge powiedzieć że jest aż tak strasznym nauczycielem. Większość rzeczy opisanych w artykule jest prawdziwych lecz są one wyolbrzymione i źle interpretowane. W moim odczuciu jej wady potrafią rozsmieszyć ale i zdenerwować. Uczeń zslie nr1
Avatar
Gość / 11 maja 2018 r. o 21:20
0
Pani.S od początku tego roku szkolnego zaczęła prace w gimnazjum do którego uczęszczam . Problemy były takie same np: wstawianie jedynek za błąd , branie zwolnień lekarskich na zebrania, nie wyjaśniała lekcji i komentarze że źle zostaliśmy wychowani . Na początku nauczyciele myśleli że przesadzamy z czasem stwierdzili , że jeśli nic się nie zmienia to coś jest na rzeczy i obecnie było zebranie z pnią.S i uczniami .
Avatar
Gość / 6 września 2016 r. o 00:09
0
Czyżby tak się rozkręcił ten frędzel S....n? Chyba mu trzeba łańcuch skrócić!!!
Avatar
agatajas / 21 stycznia 2016 r. o 11:13
0

Często belfry na uczelniach naprawdę się wyżywają na studentach więc wcale mnie nie dziwi sytuacja podana w artykule. Praca dla nauczycieli angielskiego w Preply często jest stresująca i ja to rozumiem ale są inne sposoby odreagowywania niż pastwienie się nad uczniami http://preply.com/pl/praca

Avatar
johnny english / 20 stycznia 2016 r. o 20:02
0

Ja to jak dowiedziałem się że mam z panią S zajęcia to od razu przepisałem się na język rosyjski pozdrawiam panią od j.rosyjskiego świetna kobieta życzliwa mimo, że język rosyjski nie był moim pierwszym językiem ale wspominam 1000krotnie lepiej od zajęć z angielskiego. Pozdrawiam rocznik2008

Avatar
Gość / 20 stycznia 2016 r. o 18:34
0
Pamiętam te kolejki od 2 lub 3 w nocy, spaliśmy w śpiworach pod salą żeby załapać się na zaliczenie a ta pani S. potrafiła nikogo nie przyjąć bo miała taki kaprys. Wyżywała się na nas a do tego sama nie za bardzo umie język angielski. Wkuwanie na pamięć i jeden błąd i koniec. Wreszcie ktoś się wziął za tą babę. Mój rocznik parę lat temu zbuntował się i zmienili nam nauczyciela i całe szczęście.
Avatar
SSSSSkuter / 20 stycznia 2016 r. o 16:30
0

Niech no studenci, z osobliwą sobie gracją, trzasną się młotkiem w głowę. Większość z nich nie ma pojęcia o tym, co to jest studiowanie. Tolerancja ich głupoty, nieróbstwa, braku motywacji do przyswajania wiedzy wymaga przyznwania nauczycielom akademickim dodatków za pracę w "trudnych warunkach". Rzetelny nauczyciel = wróg publiczny, w mniemaniu 90% autorów tegoż listu. Zanim ktoś, coś napisze - niech przemyśli lepiej temat.

Zgadzam sie z przyswajaniem wiedzy, ale NIE zgadzam sie z ZAKUWANIEM SLOWO PO SLOWIE NA PAMIEC!!!! brak 1 slowa i NIE ZALICZONE!!!!

Bez przesady, kto mial do czynienia z pania S ten wie ! Neka studentow i tyle, a jak ma trudne warunki pracy to niech odejdzie, w czym problem? Moze trafi na lepszych studentow na kierunkach bardziej "inteligenckich"...

Za to pani od jezyka francuskiego byla fantastyczna!!!! 

Zgadzam sie z przyswajaniem wiedzy, ale NIE zgadzam sie z ZAKUWANIEM SLOWO PO SLOWIE NA PAMIEC!!!! brak 1 slowa i NIE ZALICZONE!!!!

Bez przesady, kto mial do czynienia z pania S ten wie ! Neka studentow i tyle, a jak ma trudne warunki pracy to niech odejdzie, w czym problem? Moze trafi na lepszych studentow na kierunkach bardziej "inteligenckich"...

Za to pani od jezyka francuskiego byla fantastyczna!!!! 

rozwiń
Avatar
Gość / 20 stycznia 2016 r. o 16:15
0
Skończyłem ta uczelnię parę ładnych lat temu i dziwię się że dopiero teraz z tą kobietą wszystko wyszło na jaw. To prawda w moim skromnym odczuciu to nie jest osoba na takie stanowisko może ktoś zrobi po tylu latach z tym porządek. I zajmie się poważnie sprawą. Podpisało się 100 osób? Jak by zebrali inne roczniki to pewnie byłoby liczone nie w setkach tylko tysiącach.
Avatar
Brootal z Zslie nr 1 / 20 grudnia 2018 r. o 10:16
0
Ten humanoidopodobny twór boski to jakas kara za Podjadanie w wakacje. Kobita autentycznie powinna brać cos mocniejszego bo sama satysfakcja z sadystycznych zachowan na lekcji jej nie wystarcza. Wyzywa sie na moim koledze Kubie ktory powoli popada w depresję.
Avatar
Uczeń zslie nr1 / 20 grudnia 2018 r. o 09:10
0
Pani S. uczy mnie i choć mam uniej 1 niemoge powiedzieć że jest aż tak strasznym nauczycielem. Większość rzeczy opisanych w artykule jest prawdziwych lecz są one wyolbrzymione i źle interpretowane. W moim odczuciu jej wady potrafią rozsmieszyć ale i zdenerwować. Uczeń zslie nr1
Avatar
ZSLIE nr.1 / 19 grudnia 2018 r. o 22:02
+3
Od tego roku pracuje w jednym z techników ekonomicznych w Warszawie. Na tym profilu j. ang. to raczej podstawa, a tłumacząc nowy materiał, jest pomieszanie z poplątaniem i cała grupa nic nie rozumie. Do tego to co mamy na lekcjach MUSI być w podręczniku a oczywiscie jak i w innych klasach wszystko jest nad program. Najbardziej komieczna jest u pani S. wymowa wyrazu continues (wymawia kontinues). I jak tu sie porządnie języka nauczyć... Jak widać sytuacja przez te kilka lat ani trochę sie nie poprawiła .
Avatar
Gość / 11 maja 2018 r. o 21:20
0
Pani.S od początku tego roku szkolnego zaczęła prace w gimnazjum do którego uczęszczam . Problemy były takie same np: wstawianie jedynek za błąd , branie zwolnień lekarskich na zebrania, nie wyjaśniała lekcji i komentarze że źle zostaliśmy wychowani . Na początku nauczyciele myśleli że przesadzamy z czasem stwierdzili , że jeśli nic się nie zmienia to coś jest na rzeczy i obecnie było zebranie z pnią.S i uczniami .
Avatar
Gość / 6 września 2016 r. o 00:09
0
Czyżby tak się rozkręcił ten frędzel S....n? Chyba mu trzeba łańcuch skrócić!!!
Avatar
agatajas / 21 stycznia 2016 r. o 11:13
0

Często belfry na uczelniach naprawdę się wyżywają na studentach więc wcale mnie nie dziwi sytuacja podana w artykule. Praca dla nauczycieli angielskiego w Preply często jest stresująca i ja to rozumiem ale są inne sposoby odreagowywania niż pastwienie się nad uczniami http://preply.com/pl/praca

Avatar
johnny english / 20 stycznia 2016 r. o 20:02
0

Ja to jak dowiedziałem się że mam z panią S zajęcia to od razu przepisałem się na język rosyjski pozdrawiam panią od j.rosyjskiego świetna kobieta życzliwa mimo, że język rosyjski nie był moim pierwszym językiem ale wspominam 1000krotnie lepiej od zajęć z angielskiego. Pozdrawiam rocznik2008

Avatar
Gość / 20 stycznia 2016 r. o 18:34
0
Pamiętam te kolejki od 2 lub 3 w nocy, spaliśmy w śpiworach pod salą żeby załapać się na zaliczenie a ta pani S. potrafiła nikogo nie przyjąć bo miała taki kaprys. Wyżywała się na nas a do tego sama nie za bardzo umie język angielski. Wkuwanie na pamięć i jeden błąd i koniec. Wreszcie ktoś się wziął za tą babę. Mój rocznik parę lat temu zbuntował się i zmienili nam nauczyciela i całe szczęście.
Avatar
SSSSSkuter / 20 stycznia 2016 r. o 16:30
0

Niech no studenci, z osobliwą sobie gracją, trzasną się młotkiem w głowę. Większość z nich nie ma pojęcia o tym, co to jest studiowanie. Tolerancja ich głupoty, nieróbstwa, braku motywacji do przyswajania wiedzy wymaga przyznwania nauczycielom akademickim dodatków za pracę w "trudnych warunkach". Rzetelny nauczyciel = wróg publiczny, w mniemaniu 90% autorów tegoż listu. Zanim ktoś, coś napisze - niech przemyśli lepiej temat.

Zgadzam sie z przyswajaniem wiedzy, ale NIE zgadzam sie z ZAKUWANIEM SLOWO PO SLOWIE NA PAMIEC!!!! brak 1 slowa i NIE ZALICZONE!!!!

Bez przesady, kto mial do czynienia z pania S ten wie ! Neka studentow i tyle, a jak ma trudne warunki pracy to niech odejdzie, w czym problem? Moze trafi na lepszych studentow na kierunkach bardziej "inteligenckich"...

Za to pani od jezyka francuskiego byla fantastyczna!!!! 

Zgadzam sie z przyswajaniem wiedzy, ale NIE zgadzam sie z ZAKUWANIEM SLOWO PO SLOWIE NA PAMIEC!!!! brak 1 slowa i NIE ZALICZONE!!!!

Bez przesady, kto mial do czynienia z pania S ten wie ! Neka studentow i tyle, a jak ma trudne warunki pracy to niech odejdzie, w czym problem? Moze trafi na lepszych studentow na kierunkach bardziej "inteligenckich"...

Za to pani od jezyka francuskiego byla fantastyczna!!!! 

rozwiń
Avatar
Gość / 20 stycznia 2016 r. o 16:15
0
Skończyłem ta uczelnię parę ładnych lat temu i dziwię się że dopiero teraz z tą kobietą wszystko wyszło na jaw. To prawda w moim skromnym odczuciu to nie jest osoba na takie stanowisko może ktoś zrobi po tylu latach z tym porządek. I zajmie się poważnie sprawą. Podpisało się 100 osób? Jak by zebrali inne roczniki to pewnie byłoby liczone nie w setkach tylko tysiącach.
Zobacz wszystkie komentarze 86

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Prawo i Sprawiedliwość traci poparcie bez swoich koalicjantów. Nowa trzecia siła w Sejmie
Sondaż

Prawo i Sprawiedliwość traci poparcie bez swoich koalicjantów. Nowa trzecia siła w Sejmie

Gdyby w najbliższą niedzielę odbyły się przyspieszone wybory parlamentarne, to Prawo i Sprawiedliwość, bez swoich koalicjantów, zdobyłoby niecałe 36 proc. głosów. Tak wynika z najnowszego sondażu przeprowadzonego przez United Surveys na zlecenie RMF FM i "Dziennika Gazety Prawnej".

Proboszcz Parafii św. Stanisława w Lublinie z pozytywnym wynikiem testu. Dwóch księży na kwarantannie

Proboszcz Parafii św. Stanisława w Lublinie z pozytywnym wynikiem testu. Dwóch księży na kwarantannie

Ks. Eugeniusz Zarębiński, proboszcz Parafii św. Stanisława w Lublinie, miał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. Taką informacje podała w niedzielę w nocy sama parafia na swoim profilu na Facebooku. Dwóch innych księży pozostaje na kwarantannie.

Pięć czerwieni w Terespolu. Wyniki bialskiej klasy okręgowej

Pięć czerwieni w Terespolu. Wyniki bialskiej klasy okręgowej

Orzeł Czemierniki rozbił beniaminka Ar-Tig Huta Dąbrowa 7:2. Grom Kąkolewnica wygrał szósty mecz rzędu

Lubelskie: Nowe zakażenia w Lublinie, Chełmie, Białej Podlaskiej i 10 powiatach

Lubelskie: Nowe zakażenia w Lublinie, Chełmie, Białej Podlaskiej i 10 powiatach

- Informuję, że na terenie województwa lubelskiego potwierdzono pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych 48 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 - podaje Agnieszka Strzępka, rzecznik wojewody lubelskiego.

748 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce. Zmarło 5 chorych

748 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce. Zmarło 5 chorych

748 nowych przypadków zakażenia koronawirusem i 5 ofiar śmiertelnych - Ministerstwo Zdrowia podało dzisiaj po godz. 10.30 najnowszy raport na temat sytuacji epidemiologicznej w Polsce.

Masowe protesty na Białorusi. Ponad 200 osób zatrzymanych w niedzielę
film

Masowe protesty na Białorusi. Ponad 200 osób zatrzymanych w niedzielę

Mińsk, Białoruś. Ponad 150 osób zatrzymano podczas niedzielnego (20.09) protestu w Mińsku, a co najmniej 64 podczas demonstracji poza stolicą Białorusi – poinformowało Centrum Praw Człowieka „Wiasna”, monitorujące sytuację praw człowieka na Białorusi.

Zaginął 16-letni Jakub Mielniczuk. Wyszedł z domu kilka dni temu i nie powrócił

Zaginął 16-letni Jakub Mielniczuk. Wyszedł z domu kilka dni temu i nie powrócił

Policja poszukuje 16-letniego Jakuba Mielniczuka. Nastolatek wyszedł z domu 15 września i do tej pory nie powrócił. Nie kontaktował się też z rodziną. Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub znają miejsce jego pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Chełmie pod nr tel. 47 813 1210 lub 112.

Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej Ojce i Dziatki
24 września 2020, 12:00

Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej Ojce i Dziatki

Już po raz drugi w Lublinie zrealizowany zostanie Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej Ojce i Dziatki, czyli impreza promująca czytelnictwo wśród dzieci. W tym roku wydarzenie odbędzie się w dniach 24-27 września w Centrum Spotkania Kultur.

Upozorował swoją śmierć, żeby wyłudzić 26 mln zł od ubezpieczycieli. Wpadł na granicy [wideo]
film

Upozorował swoją śmierć, żeby wyłudzić 26 mln zł od ubezpieczycieli. Wpadł na granicy [wideo]

- Policjanci CBŚP zatrzymali na przejściu granicznym w Dorohusku Eugeniusza P., podejrzanego o usiłowanie wyłudzenia prawie 26 mln zł z kilkunastu zakładów ubezpieczeń na terenie RP - informuje Centralne Biuro Śledcze Policji. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Krajowa.

Piotr Turski, prezes TTS Development  o nowym osiedlu w Świdniku:  „Projektujemy inaczej niż konkurencja”
galeria

Piotr Turski, prezes TTS Development o nowym osiedlu w Świdniku: „Projektujemy inaczej niż konkurencja”

Rozmowa z Piotrem Turskim, prezesem TTS Development i prezesem zarządu Technobeton

Młode koszykarki AZS UMCS Lublin jedenaste na Mistrzostwach Polski U-16 w Żyrardowie

Młode koszykarki AZS UMCS Lublin jedenaste na Mistrzostwach Polski U-16 w Żyrardowie

Młode zawodniczki AZS UMCS Lublin zajęły przedostatnie, 11. miejsce na rozgrywanych w ubiegłym tygodniu Mistrzostwach Polski U-16 w Żyrardowie. Akademiczki wygrały tylko jedno spotkanie

Brat-Cukrownik Siennica Nadolna – Ogniwo Wierzbica 6:1. Grała chełmska klasa okręgowa

Brat-Cukrownik Siennica Nadolna – Ogniwo Wierzbica 6:1. Grała chełmska klasa okręgowa

Frassati Fajsławice wygrał pierwszy mecz w sezonie. Spółdzielca Siedliszcze nie dał szans Unii Rejowiec

Łuków: Najpierw radni wyrzucili go z klubu, a teraz chcą pozbawić funkcji

Łuków: Najpierw radni wyrzucili go z klubu, a teraz chcą pozbawić funkcji

Jarosław Okliński może stracić funkcję wiceprzewodniczącego rady w Łukowie. O jego odwołanie wnioskują do niedawna jego klubowi koledzy. – Straciliśmy zaufanie – tłumaczy Artur Gałach, szef klubu PiS.

Peron Lublin Zachodni będzie bardziej przyjazny pasażerom. Co się zmieni?

Peron Lublin Zachodni będzie bardziej przyjazny pasażerom. Co się zmieni?

Nieczynna od nowości winda na peron Lublina Zachodniego ma być włączona jesienią, pojawi się też dodatkowa atrakcja w postaci megafonów, z których podróżni dowiedzą się np. o opóźnieniach pociągów. W tym roku gotowy powinien być również chodnik umożliwiający dojście z peronu do pobliskiego osiedla Poręba.

Wystawa malarstwa Krystyny Saś w DK LSM
25 września 2020, 17:30

Wystawa malarstwa Krystyny Saś w DK LSM

Dom Kultury LSM (ul. Wallenroda 4a) zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Krystyny Saś "Mój ukochany Bałtyk". Otwarcie ekspozycji nastąpi 25 września o godz. 17.30.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!