Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A tam. Zdobył głosy bo pół miasta ozdobił swoim licem (czesto plakaty tego pana wisiały na zdjęciach innych kandydatów) no i dlatego że wiadoma parafia na niego głosowała .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
34 lata na karku, dziewięć w radzie miasta - na tym jego CV zaczyna się i koczy ŻENADA i WSTYD, na zachodzie Polski zostałby odstrzelony i nie pomogłaby mu nawet ta nachalna kampania prowadzona w kościołach i pod kościołami której zawdzięcza ten wynik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ten szkodnik spieprza do Warszawki,Lublin na tym zyska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto takie coś wybiera? typ ma tak zapełnione cv jak niemowlę i do tego tyle zrobił dla miasta Lublin że nie zrobił nic. Plusem tego jest tylko to, że nie będzie pajac blokował inwestycji w mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam nie wiem, wygrał to wygrał po co teraz pluć jadem... Jak cały pis taki i on nie zrobi nic spektakularnego nie licząc hektolitrów jadu i pewnie kilku pomników, nie ma o czym za bardzo rozmawiać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że go tępy lud wybrał. Nie będzie już pasożyt jątrzył w mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Sylwku jest mi niezmiernie przykro że tacy ludzie jak pan zostają posłami!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KARIERA OD REDAGOWANIA KOŚCIELNEJ STRONY INTERNETOWEJ DO POSŁA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest sukces! Nie będzie teraz szkodził miastu. Z drugiej strony co trzeba mieć w głowie żeby na tego pana oddać głos?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest sukces! Nie będzie teraz szkodził miastu. Z drugiej strony co trzeba mieć w głowie żeby na tego pana oddać głos?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koniec mendzenia w Radzie Miasta Lublin - teraz stanie się maszynką do głosowania w PiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety chybiony wybór -znawca wszystkiego czyli niczego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety chybiony wybór -znawca wszystkiego czyli niczego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety chybiony wybór -znawca wszystkiego czyli niczego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu Pan robił kampanie pod Kościołem? Jest wierzący i praktykujący i nigdy na pana nie bede głosował! Jakie masz pan doświadczenie zawodowe o kwalifikacje ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu Pan robił kampanie pod Kościołem? Jest wierzący i praktykujący i nigdy na pana nie bede głosował! Jakie masz pan doświadczenie zawodowe o kwalifikacje ?
9 lat w samorządach to chyba wystarczające kwalifikacje ? czy mało ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tulajew: startowalem by wygrać to mówi wszystko. Nie mówi startowalem by przynieść coś dla regionu, miasta, by móc rozmawiać o inwestycjach, o rozwoju. Startowalem by wygrać - czyli celem była wygrana czyli dobro samego siebie a nie innych. Szanowni parafianie - dla siebie startował nasz drogi kolega a nie dla was, by wygrać, nie po to.by zmieniać. Smutne!! Pierwszy wywiad posła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo !! Mamy kolejnego tym razem mlodego darmozjada przy korycie, ktory w zyciu nie skalal sie uczciwa praca na etacie. Widzisz i nie grzmisz ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Że też lidzie promują kogoś takiego, dziwne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jak tu można narzekać ze bezrobotnym jest zle w tym kraju ?:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...