Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

To koniec Beaty Szydło? Już wiadomo kto może ją zastąpić. Zmiany w rządzie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 grudnia 2017 r. o 07:43 Powrót do artykułu
Stop Fake news !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmiany? Droooogie komuszki - niedoczekanie wasze !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska jest krajem wolnym wyznaniowo. Już nie długo was piSSowcy rozliczymy ze wszystkich kłamstw i zdrady kraju na czele z antonim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mogę zastąpić! Spoko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może targowicki tuSSk, albo maderSSki rychu ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrzę na tytuł i potwierdza się teza, że kapitał polskich mediów musi być równiez polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzień dobry Pani premier Szydło Chciałam tylko powiedzieć, że jest Pani najlepszym premierem na świecie. Jak spotka Pani tego łosia tussa, drughiego leszcza pawlacza, to proszę im solidnie nakopać. Pozdrawiam, Ania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kto własciwie ja wyrzuca? W koncu to chyba ona jest tam szefem? Sama siebie? - To chyba jakies dziwne...... A potem nastepny tez sie wyrzuci sam z pracy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to zapowiada się rzeczywiście dobra zmiana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy repolonizacja mediów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech spada jak i cała reszta tych dziwnych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli wyrzucą panią premier ze stanowiska, to będzie "strzał w kolano" PiS-u. Nie zgadzam się z tym dziwnym "POsunięciem". Żąda tego totalna oPOzycja. Chcą na to stanowisko wsadzić grzesia. Czy tego chcecie????. Przypominam wszystkim PiSowcom, że to dzięki pani Beacie Szydło prezydentem został wybrany pan Andrzej Duda. Pan Morawiecki jest dobry,ale na tym stanowisku, które pełni obecnie. Oby "dobra zmiana" nie zamieniła się w złą zmianę. Pani premier jest mocnym filarem tego rządu. Totalna w swym "totalnym" ataku chce "wybijać mocne filary, aby ten nasz dom (rząd) wrócił do ruiny jeszcze większej niż POprzednio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy PiS przesiąkł totalną głupotą od totalnej???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platformen guten morgen ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy repolonizacja mediów? Bo d. sztandar ludu - wspierający platformersów, postkomunistów i kodziarzy nie da się czytać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W artykule jest napisane, że ustępuje, a nie, że ktos ją wyrzuca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Według nieoficjalnych informacji likwidacji ulegnie ministerstwo cyfryzacji" - po co kaczyńskiemu cyfryzacja jak on się na komputerach zupełnie nie zna. Pewnie w ogóle nie rozumie co ta ta cyfryzacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy stanie przed Trybunałem Stanu za wstrzymanie publikacji orzeczeń Trybunału Konstytucyjnego co jest złamaniem Konstytucji ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastąpienie kiły syfilisem !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiedzialem ze ten starzec nie bedzie premierem. Jest zbyt leniwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...