Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Trwa protest opozycji w Sejmie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 grudnia 2016 r. o 09:05 Powrót do artykułu
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
W tej szopce niech dziadkowie I tatusiowie tych posłów przebiorą się w mundury SB i UB i ZOMO wyjma z szafy tarcze i pały i pokażą swoim dzeciom i wnukom jak prowadzlli dialog i zaprowadzali demokracje
Tylko jedno słowo: jesteś idiotą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Protest Opozycji - żarliśta za nasze 8 lat a teraz wam coś nie pasuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platformen guten morgen ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie schety na będziesz pan protestował z panem petru, rzepli ńskim i kijo wskim w obronie swoich stołków i swojej demokracji do święta "sześciu królli" Już wam Piotr Duda pokaże gdzie wasze miejsce, już się Duda za was weźmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech spadają robią platformersy i "nowoczesne" Ryśki cyrk z sejmu i chcą zepsuć większości Polakom święta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paltforma i nowoczesne Ryśki zblatowały się s byłym SB, ZOMO i lewakami taka jest prawda, działają na szkodę Polski! Bardzo dobrze że nie wyszedł im ten ciamajdan ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POjebom sie urwalo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie bawi złość tej szkopskiej gęby, autochtona spod Opola. Nawet zmienił wymowę name czyli nazwiska. PO szkopsku winno czytać się Szetyna a One czytaja Schetyna. Wszak szkopy chcą odzyskac te ziemie odzyskane przez Polskę po 1945 r. I dlatego POmioty Wermachtowców i autochtoni z Ziem Zachodnich robią Gescheft w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te warchoły są śmieszne i żałosne. Ciekawe na co liczą. Co mają do zaoferowania. Rozumiem, nie podoba się nam, więc na stół rzucamy swój projekt. To jest uczciwa gra. I dziwię się, że jeszcze nie wywalono ich z budynku. Użytkują, śmiecą, ktoś musi mieć tam dyżury, a my za ich happeningi płacimy. Won klauny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwi mnie że wykształcone te Nowoczesne i PO - wce a, myślą , że takimi szpokami narod zmanipulują. Im bardziej sie ,, starają,, tym wieksze zniechencenie wzbudzaja. Jeśli myślą , że Polak to bezmuzgowie , to pomyłka. Napiszą o odezwał sie PISIOR- nic podobnego. Odezwał sie homo sapiens -sprzed reformy szklnictwa. Po 8 - mio klasowej podstawowce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oderwani od większego koryta PO a szczególnie pieski Nowoczesnej -Panie prezydencie ani kroka w tył niech nas oplówają ale najważniejsza jest prawdziwa Polska a  nie udajaca .Jeżeli PO  Nowoczesna  pracuje w święta????????????????????????????? to nadgodziny im lecą 100 procent pensji lub za święta Bożego Narodzenia   a może za 1 dzien  pobytu w sejmie 3   dni wolnego bo to ważne święta Widać w kraju że najlepsza fucha to być posłem .zawsze forma wywiady wypoczęci .Szkoda mi Muchy ze pewne  sprawy dziś są nie realne  ,nie pomoże wasze pierdzenie w stołek w sejmie jest Demokracja  a Polacy wybrali dziś PIS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Dziwi mnie że wykształcone te Nowoczesne i PO   - wce a, myślą , że takimi szpokami narod zmanipulują. Im bardziej sie ,, starają,, tym wieksze zniechencenie wzbudzaja. Jeśli myślą , że Polak to bezmuzgowie , to pomyłka. Napiszą o odezwał sie PISIOR- nic podobnego. Odezwał sie homo sapiens -sprzed reformy szklnictwa. Po 8 - mio klasowej podstawowce.
Wykształcone tak jak bul. Humanista a byk za bykiem. Rysio ekonom odteczki balcerka jakie gafy strzela, nie tylko ekonomiczne. Wesołych sześciu Króli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez kilku debili, wiele osób z obsługi sejmu nie miało świąt i musiało przyjść do pracy. Wstyd!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest żadna opozycja, to Targowica, zdrajcy polskości!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję, że podjęliście takie działania, aby pokazać, że WARTO BYĆ PRZYZWOITYM. Dość grabieży państwa przez psychopatów, którzy fundują nam tylko konflikty i niepewność jutra. Przecież Młode Pokolenie na to wszystko patrzy i mam nadzieję, że dokona rozsądnej oceny... Wszystkim życzę, aby było normalnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...