Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraj Świat

26 grudnia 2016 r.
8:55

Trwa protest opozycji w Sejmie

Autor: Zdjęcie autora x-news
0 35 A A

Warszawa. Posłowie Platformy Obywatelskiej są na sali obrad Sejmu i zostają w Sejmie – zadeklarował w niedzielę (25.12) wieczorem Grzegorz Schetyna.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Przewodniczący tej partii odniósł się też do stanowiska prezydenta, który skrytykował protest. - Brakuje z jego strony pokazania, że jest się ponad partyjnym sporem - uważa Schetyna.

- W takich sytuacjach jak jest kryzys, jak są trudne emocje, to oczekiwalibyśmy od prezydenta, żeby był arbitrem, żeby był głową państwa, żeby brał na siebie trudną polityczną odpowiedzialność spojrzenia i uznania praw mniejszości, którzy są w opozycji w Parlamencie – mówił przewodniczący PO.

Czytaj więcej o:

Komentarze 35

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 26 grudnia 2016 o 20:32
0
Dziękuję, że podjęliście takie działania, aby pokazać, że WARTO BYĆ PRZYZWOITYM. Dość grabieży państwa przez psychopatów, którzy fundują nam tylko konflikty i niepewność jutra. Przecież Młode Pokolenie na to wszystko patrzy i mam nadzieję, że dokona rozsądnej oceny... Wszystkim życzę, aby było normalnie.
Avatar
Gość / 26 grudnia 2016 o 20:06
0
To nie jest żadna opozycja, to Targowica, zdrajcy polskości!
Avatar
Gość / 26 grudnia 2016 o 17:59
0
Przez kilku debili, wiele osób z obsługi sejmu nie miało świąt i musiało przyjść do pracy. Wstyd!!
Avatar
PO-was / 26 grudnia 2016 o 17:33
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Dziwi mnie że wykształcone te Nowoczesne i PO   - wce a, myślą , że takimi szpokami narod zmanipulują. Im bardziej sie ,, starają,, tym wieksze zniechencenie wzbudzaja. Jeśli myślą , że Polak to bezmuzgowie , to pomyłka. Napiszą o odezwał sie PISIOR- nic podobnego. Odezwał sie homo sapiens -sprzed reformy szklnictwa. Po 8 - mio klasowej podstawowce.
Wykształcone tak jak bul. Humanista a byk za bykiem. Rysio ekonom odteczki balcerka jakie gafy strzela, nie tylko ekonomiczne. Wesołych sześciu Króli.
Wykształcone tak jak bul. Humanista a byk za bykiem. Rysio ekonom odteczki balcerka jakie gafy strzela, nie tylko ekonomiczne. Wesołych sześciu Króli. rozwiń
Avatar
obserwator dorosłego życia / 26 grudnia 2016 o 15:49
0
Oderwani od większego koryta PO a szczególnie pieski Nowoczesnej -Panie prezydencie ani kroka w tył niech nas oplówają ale najważniejsza jest prawdziwa Polska a  nie udajaca .Jeżeli PO  Nowoczesna  pracuje w święta????????????????????????????? to nadgodziny im lecą 100 procent pensji lub za święta Bożego Narodzenia   a może za 1 dzien  pobytu w sejmie 3   dni wolnego bo to ważne święta Widać w kraju że najlepsza fucha to być posłem .zawsze forma wywiady wypoczęci .Szkoda mi Muchy ze pewne  sprawy dziś są nie realne  ,nie pomoże wasze pierdzenie w stołek w sejmie jest Demokracja  a Polacy wybrali dziś PIS.
Oderwani od większego koryta PO a szczególnie pieski Nowoczesnej -Panie prezydencie ani kroka w tył niech nas oplówają ale najważniejsza jest prawdziwa Polska a  nie udajaca .Jeżeli PO  Nowoczesna  pracuje w święta????????????????????????????? to nadgodziny im lecą 100 procent pensji lub za święta Bożego Narodzenia   a może za 1 dzien  pobytu w sejmie 3   dni wolnego bo to ważne święta Widać w kraju że najlepsza fucha to być posłem .zawsze forma wywiady wypoczęci .Szkoda mi Muchy ze pewne  sprawy dziś są nie realne  ,nie pomoże wasze pierdze... rozwiń
Avatar
Gość / 26 grudnia 2016 o 15:40
0
Dziwi mnie że wykształcone te Nowoczesne i PO - wce a, myślą , że takimi szpokami narod zmanipulują. Im bardziej sie ,, starają,, tym wieksze zniechencenie wzbudzaja. Jeśli myślą , że Polak to bezmuzgowie , to pomyłka. Napiszą o odezwał sie PISIOR- nic podobnego. Odezwał sie homo sapiens -sprzed reformy szklnictwa. Po 8 - mio klasowej podstawowce.
Avatar
Gość / 26 grudnia 2016 o 15:31
0
Te warchoły są śmieszne i żałosne. Ciekawe na co liczą. Co mają do zaoferowania. Rozumiem, nie podoba się nam, więc na stół rzucamy swój projekt. To jest uczciwa gra. I dziwię się, że jeszcze nie wywalono ich z budynku. Użytkują, śmiecą, ktoś musi mieć tam dyżury, a my za ich happeningi płacimy. Won klauny.
Avatar
Gość / 26 grudnia 2016 o 15:16
0
A mnie bawi złość tej szkopskiej gęby, autochtona spod Opola. Nawet zmienił wymowę name czyli nazwiska. PO szkopsku winno czytać się Szetyna a One czytaja Schetyna. Wszak szkopy chcą odzyskac te ziemie odzyskane przez Polskę po 1945 r. I dlatego POmioty Wermachtowców i autochtoni z Ziem Zachodnich robią Gescheft w Polsce.
Avatar
Gość / 26 grudnia 2016 o 14:26
0
POjebom sie urwalo...
Avatar
Gość / 26 grudnia 2016 o 13:38
0
Paltforma i nowoczesne Ryśki zblatowały się s byłym SB, ZOMO i lewakami taka jest prawda, działają na szkodę Polski! Bardzo dobrze że nie wyszedł im ten ciamajdan ;)
Avatar
Gość / 26 grudnia 2016 o 20:32
0
Dziękuję, że podjęliście takie działania, aby pokazać, że WARTO BYĆ PRZYZWOITYM. Dość grabieży państwa przez psychopatów, którzy fundują nam tylko konflikty i niepewność jutra. Przecież Młode Pokolenie na to wszystko patrzy i mam nadzieję, że dokona rozsądnej oceny... Wszystkim życzę, aby było normalnie.
Avatar
Gość / 26 grudnia 2016 o 20:06
0
To nie jest żadna opozycja, to Targowica, zdrajcy polskości!
Avatar
Gość / 26 grudnia 2016 o 17:59
0
Przez kilku debili, wiele osób z obsługi sejmu nie miało świąt i musiało przyjść do pracy. Wstyd!!
Avatar
PO-was / 26 grudnia 2016 o 17:33
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Dziwi mnie że wykształcone te Nowoczesne i PO   - wce a, myślą , że takimi szpokami narod zmanipulują. Im bardziej sie ,, starają,, tym wieksze zniechencenie wzbudzaja. Jeśli myślą , że Polak to bezmuzgowie , to pomyłka. Napiszą o odezwał sie PISIOR- nic podobnego. Odezwał sie homo sapiens -sprzed reformy szklnictwa. Po 8 - mio klasowej podstawowce.
Wykształcone tak jak bul. Humanista a byk za bykiem. Rysio ekonom odteczki balcerka jakie gafy strzela, nie tylko ekonomiczne. Wesołych sześciu Króli.
Wykształcone tak jak bul. Humanista a byk za bykiem. Rysio ekonom odteczki balcerka jakie gafy strzela, nie tylko ekonomiczne. Wesołych sześciu Króli. rozwiń
Avatar
obserwator dorosłego życia / 26 grudnia 2016 o 15:49
0
Oderwani od większego koryta PO a szczególnie pieski Nowoczesnej -Panie prezydencie ani kroka w tył niech nas oplówają ale najważniejsza jest prawdziwa Polska a  nie udajaca .Jeżeli PO  Nowoczesna  pracuje w święta????????????????????????????? to nadgodziny im lecą 100 procent pensji lub za święta Bożego Narodzenia   a może za 1 dzien  pobytu w sejmie 3   dni wolnego bo to ważne święta Widać w kraju że najlepsza fucha to być posłem .zawsze forma wywiady wypoczęci .Szkoda mi Muchy ze pewne  sprawy dziś są nie realne  ,nie pomoże wasze pierdzenie w stołek w sejmie jest Demokracja  a Polacy wybrali dziś PIS.
Oderwani od większego koryta PO a szczególnie pieski Nowoczesnej -Panie prezydencie ani kroka w tył niech nas oplówają ale najważniejsza jest prawdziwa Polska a  nie udajaca .Jeżeli PO  Nowoczesna  pracuje w święta????????????????????????????? to nadgodziny im lecą 100 procent pensji lub za święta Bożego Narodzenia   a może za 1 dzien  pobytu w sejmie 3   dni wolnego bo to ważne święta Widać w kraju że najlepsza fucha to być posłem .zawsze forma wywiady wypoczęci .Szkoda mi Muchy ze pewne  sprawy dziś są nie realne  ,nie pomoże wasze pierdze... rozwiń
Avatar
Gość / 26 grudnia 2016 o 15:40
0
Dziwi mnie że wykształcone te Nowoczesne i PO - wce a, myślą , że takimi szpokami narod zmanipulują. Im bardziej sie ,, starają,, tym wieksze zniechencenie wzbudzaja. Jeśli myślą , że Polak to bezmuzgowie , to pomyłka. Napiszą o odezwał sie PISIOR- nic podobnego. Odezwał sie homo sapiens -sprzed reformy szklnictwa. Po 8 - mio klasowej podstawowce.
Avatar
Gość / 26 grudnia 2016 o 15:31
0
Te warchoły są śmieszne i żałosne. Ciekawe na co liczą. Co mają do zaoferowania. Rozumiem, nie podoba się nam, więc na stół rzucamy swój projekt. To jest uczciwa gra. I dziwię się, że jeszcze nie wywalono ich z budynku. Użytkują, śmiecą, ktoś musi mieć tam dyżury, a my za ich happeningi płacimy. Won klauny.
Avatar
Gość / 26 grudnia 2016 o 15:16
0
A mnie bawi złość tej szkopskiej gęby, autochtona spod Opola. Nawet zmienił wymowę name czyli nazwiska. PO szkopsku winno czytać się Szetyna a One czytaja Schetyna. Wszak szkopy chcą odzyskac te ziemie odzyskane przez Polskę po 1945 r. I dlatego POmioty Wermachtowców i autochtoni z Ziem Zachodnich robią Gescheft w Polsce.
Avatar
Gość / 26 grudnia 2016 o 14:26
0
POjebom sie urwalo...
Avatar
Gość / 26 grudnia 2016 o 13:38
0
Paltforma i nowoczesne Ryśki zblatowały się s byłym SB, ZOMO i lewakami taka jest prawda, działają na szkodę Polski! Bardzo dobrze że nie wyszedł im ten ciamajdan ;)