Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Postawcie sobie od razu pomnik Jarosława Kaczyńskiego!
i dajcie mu napis: Cudowne przypadki z życia Kaczyńskich-Kalksteinów …1) Pierwszy cudowny przypadek w życiu Jarosława to zawrotna kariera jego ojca Rajmunda. Tuż po wojnie żołnierzy AK, rozstrzeliwano, osadzano w więzieniach, sadzano na nogach od stołka, torturowano, w najlepszym razie wykluczano z życia społecznego. Tymczasem Rajmund Kaczyński, żołnierz AK, tuż po wojnie, dostaje od stalinowskiej władzy wypasiony apartament na Żoliborzu, jak na tamte czasy rzecz poza zasięgiem zwykłego obywatela, nawet szarego członka PZPR.2) Cud drugi, żołnierz AK, mąż sanitariuszki AK, dostaje posadę wykładowcy na Politechnice Warszawskiej i oboje żyją sobie z jednej pensji jak pączki w maśle. W tym czasie gdy w Polsce rządzi Bierut, a właściwie Stalin rządzi Bierutem, posada dla Akowca na uczelni brzmi jak ponury żart, jednak rzecz miała miejsce. 3) Cud trzeci, rodzą się bliźniaki i jako dzieci akowskiego małżeństwa, na początku lat 60, kiedy większość dzieci akowców opłakuje swoich rodziców, albo czeka na ich powrót z więzienia, nasze orły zabawiają się w reżimowej TV. 4) Cud czwarty. Jarosław Kaczyński jako jedyny działacz opozycji kręgu doradców Lecha Wałęsy, nie zostaje internowany. 5) Cud piąty, Jarosław Kaczyński odmawia (tak twierdzi) podpisania lojalki i jako jedyny opozycjonista odmawiający władzy PRL zostaje zwolniony do domu, co więcej nikt go nie nęka, w okresie 1982-1989. 6) Cud szósty, Jarosław Kaczyński jako jedyny opozycjonista ma sfałszowaną teczkę i jako jedyny opozycjonista domagający się powszechnej lustracji, ujawnia swoja teczkę dopiero po naciskach prasy. 7) Cud siódmy to cud zagadka. Jaki jest związek między ofiarowanym Rajmundowi Kaczyńskiemu przez PRL apartamentem na Żoliborzu, pracą w czasach stalinowskich na Politechnice Warszawskiej, karierą filmową bliźniaków i brakiem internowania Jarosława Kaczyńskiego w stanie wojennym? Kto wie? Czym aż tak bardzo mógł zaimponować władzy ludowej żołnierz AK Rajmund Kaczyński, że władza otoczyła jego samego, jego żonę z AK i dzieci szczególna troską. Opowieściami o wykańczaniu bolszewików? Kto wie, czym mógł zaimponować oficerowi SB Jarosław Kaczyński, że ten po odmowie podpisania lojalki wypuścił go wolno i nigdy już nie nękał? Kogo chcesz postawić pod murem i rozstrzelać ?? Twojego nieskazitelnego guru ?? zwiń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieję ,że jak staną te 96 pomników ,to cały ruch zostanie w białej zatrzymany na stałe ,inaczej bedzie to obraza dla ofiar,w tym jeszcze żywych ofiar losu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te  wszystkie wypowiedzi krytyczne świadczą  o  Polskim  społeczeństwie  ...ilu  jest  warchołów  co  chca  zakrzyczeć  i  ośmieszać  Polslą historię i  Polskie  ideały ....   Proponuję wyjazd  do  niemiec  tam ,, demokracja  '' jest  pełna  ...ciapatych  coraz  więcej  a  redaktorzy  gazet  mają  wytyczne  jak  muszą pisać !!!!!!!!!   w  Berlinie  muzułmanie zgwałcili  dwóch  Policjantów ....powodzenia
jak na razie jest to Wolska historia i wolskie iedeały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biała już niedługo nie będzie miastem lecz jednym wielkim muzeum upamietniającym przywództwo Polskie. Gratulacje dla pomysłodawcy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
współczuje mieszkańcom Białej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by tak referendum przeprowadzić ? Co mnie obchodzą działacze PiS ? Chcę poznać zdanie wiekszości mieszkańców miasta. Czy ja sobie też mogę komitet założyć , zebrać środki i postawić pomnik Gołej Baby np ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by tak referendum przeprowadzić ? Co mnie obchodzą działacze PiS ? Chcę poznać zdanie wiekszości mieszkańców miasta. Czy ja sobie też mogę komitet założyć , zebrać środki i postawić pomnik Gołej Baby np ?
  Możesz... na swoim gruncie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno nie powstanie za publiczne pieniądze i na miejskich gruntach. Nie zgadzam się !żądam referendum w tej sprawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakież to zasługi dla RZECZPOSPOLITEJ wnieśli wymienieni w artykule persony, ja uważam że tylko takie, że skorzystali z "darmowej" wycieczki do Smoleńska ....... . ! Myślę, że warto zastanowić się nad tym co się mówi i robi .... rządzący ! Wstyd !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakałą tego miasta i państwa jest CIEMNOGRÓD !!!!!! Dla "wycieczkowiczów" którzy zrobili sobie eskapadę do Katynia w ramach kampanii prezydenckiej dzisiaj mamy stawiać pomniki ?!?!?!? Wykopać ich z trumien i postawić prze sądem za oszołomstwo i śmierć niewinnych ludzi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakież światłe autorytety komentują artykuł. Takie właśnie słońca narodu przyczynili/ły się do tej tragedii. Przyczynili się, zaczynając i ciągnąc do tej pory, wojnę polsko-polską. Ta "nowoczesna" lewacko-komusza inteligencja musi obrażać, musi donosić obcym. Opiera się tylko na inwektywach, bez żadnych racjonalnych treści w swoich wywodach. A sąsiedzi z dwóch stron tylko zacierają ręce. Jak powiedział Braun, Polska jest teraz w bardzo ważnym momencie dziejowym. Teraz, właśnie teraz, walczymy o to, żebyśmy nie stracili swojej państwowości, a być może wzmocnili się jako naród i jako państwo. Możemy tego dokonać jedynie jak będziemy razem, nie będziemy opluwać swoich przeciwników, tylko dlatego, że mają inną wizję kraju. Wy rządziliście przez ostatnie ~22 lata(przerwa to rządy Olszewskiego i później Marcinkiewicza/Kaczyńskiego), teraz naród wybrał nas, to dajcie nam spokojnie porządzić. To apel do was lewaczki i arbuzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za wstyd. Lecieli spełnić swój obowiązek. Jak wielu. Każdy z nas ma obowiązki i za śmierć przy ich wykonywaniu nie stawiają pomników. Co oni niby zrobili????? Jakie zasługi dla kraju mieli. I jeszcze łączyć to z rocznicą odzyskania niepodległości???? WSTYD i HAŃBA. Ludzie, którzy zginęli za ojczyznę "w grobach się przewracają". Ktokolwiek dał 1 grosz na ten chory pomysł niech stanie się ofiarą własnej głupoty, a gołąb, który obsra pomnik niech obsra też takie chore łby, które to finansują. Chore. Chore i wstyd za takich "polaków", którzy nie patrzą na dobro kraju i Polaków, a swoje chore zamiłowanie do sekty, jaką stał się PIS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...