Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie róbcie sobie jaj Stan 0,2 to ja mam po dwóch batonach z wedla Ale artykuł ojo joj Święci sami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janie 0.2 masz też o 17 po całej nocy chlania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro wszyscy wiedzą o jej problemach, to może by jej spróbować pomoc, zamiast wieszać na niej psy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
która to podstawówka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze 23?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciel po nieprzespanej nocy na bruk a ksiądz pedofil do uczenia dzieci ALE SPRAWIEDLIWOŚĆ - tak tylko w polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kilku lat dyrektor i Wydział Oświaty wiedzieli o wszystkim. Na co czekali, na tragedię? Czyja wina większa: chorej nauczycielki czy tych urzędników?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to szkola nr 23 to z tamtąd wywalili ta nauczycielke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro wszyscy wiedzą o jej problemach, to może by jej spróbować pomoc, zamiast wieszać na niej psy?
A jak twoim zdaniem można pomóc? Mam znajomą nauczycielkę, która ma ten problem i może podzielić jej los. Bardzo chcę jej pomóc, ale nie wiem jak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
0,22 to miala akurat tego dnia , ale bywaly tez takie dni w ktorych miedzy lekcjami była widziana w sklepach jak kupowała alkohol. Poza tym czuc bylo od niej na odleglosc !!!!! Wszyscy w szkole wiedzieli o problemie!!!! nie robiac z tym nic dawali jej przyzwolenie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy bedac rodzicem chcielibyscie , zeby to wasze dziecko trafiło  pod opiekę wychowawczyni z powaznym problemem alkoholowym !!!!! Zastanowiliscie sie !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KAZDEGO DNIA  ROZCIAGAŁ SIE ZA NIA  ODÓR AKLOHOLOWY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie sytuacje są żenujące, nie dość że ta osoba pracuje z dziećmi to jeszcze w tym dniu poszła do prcy. Przeciez w razie awarii można sobie wziąć urlop na żądanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Vip, sęk w tym, że niektórzy działają w stanie permanentnej awarii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Vip cały problem tkwił w tym ze ta nauczycielka "dzień w dzień"   była pod wpływem . to nie była tzw." wpadka" . Trudno  zrozumiec ....  ale to niestety fakty.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się lepiej wypowiadać nie będę. Słuchajcie znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://latwy.pl/lokalizacja-polozenia Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w szkole nie ma urlopu na żądanie  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy. Wejdź na tą stronę: http://lokalizacja-telefonu.pl/7ybe Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi ta osoba. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy bedac rodzicem chcielibyscie , zeby to wasze dziecko trafiło  pod opiekę wychowawczyni z powaznym problemem alkoholowym !!!!! Zastanowiliscie sie !!
No przecież pić to też trzeba umieć, a gdzie lepiej nauczą niż w szkole?  :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy. Wejdź na tą stronę: http://lokalizacja-telefonu.pl/7ybe Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi ta osoba. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)
dzięki, jedyny działajacy lokalizator
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...