Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
taki wynik , ja bym nie wracał do lublina ! kolejny rekord przegranej - kiedy zmieniamy szkoleniowca , zawodników , sponsorów ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej druzynę do ligi nizej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No no..klasa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednak ekstraklasa to za wysokie progi bo tylko nam wstydu przynoszą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś to przerwie/zamknie/usunie?:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech każdy z was zrobi to lepiej! Przecież wszyscy tu na wszystkim się znają! Wszyscy wiedzą co zrobić niech wszyscy to zrobią i mamy medal! Wszyscy tu wylewajacy swoje żale to są frustraci i zazdrosnicy! Ale żeby samemu coś w Lublinie zrobić to już nie tacy szefowie. Najlepiej napisać są chuj owi do wymiany jeszcze raz powtarzam zróbcie to sami od podstaw pokażcie Prezesowi P. Trenerem, kibicom jak to ma wyglądać! Jesteście zalosni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za to ty jesteś zajeboha , członek rodziny ? zawodnik , a może któryś z muszkieterów ...?!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikt nie ma szansy zrobić tego lepiej, bo jakoś nikt nie chce zmienić zarzadu tego klubu, a myślę że czas juz na to. Zwalniają trenerów i zawodników a co z tymi, którzy naprawde powinni zostac zwolnieni ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jestem członkiem rodziny i wiem ile to zawodników kosztuje zdrowia fizycznego i psychicznego! Bo wy siedzicie w foteliki w domu i sobie piszecie tylko do tego się nadajecie ! Łajzy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łajza-łajza (r. męski) 1. potocznie o włóczędze, często z odcieniem pogardliwym jako o zapijaczonym łachmaniarzu 2. potocznie o niedołędze; fajtłapa ( ostatni , nieporadny ,taki do ogrania...itd)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile zespołów spada z tej ligi???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...