Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miasta nie dostały pieniędzy na instalacje OZE przez miejskie ciepłownie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 marca 2017 r. o 21:57 Powrót do artykułu
W wielu gminach ludzie wydali kasę na projekty oze pomp c. Lub fotowoltaiki, a teraz z obiecanek samorządowców nic nie zostało. Kasa w błoto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko na wiochę idzie dofinansowanie kolektorów słonecznych teraz fotowoltaiczne, jak masz pecha i mieszkasz w mieście to ch...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OZE to wg pis zagrożenie dla pensji górników. czternastek, piętnastek itp. Węgiel przecież nie truje, powietrze w Polsce najgorsze w Europie, ale z oze rzad będzie walczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urząd marszałkoski opanowany przez ZSL mści sie na miastach, w których przegrywa. Marszałek do dymisji, województwio do likwidacji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grabczukowi marzy się komuna: wszystkich podłączyć do monopolisty i kwita! Nic nie będą mogli zrobić ze swoją własnością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak marszałek taki mądry to niech mi załatwi podłączenie do miejskiej sieci CO. problem jest taki, że do najbliższej nitki ciepłociągu mam kilkaset metrów i nigdy nie będzie szans na podłączenie mojego i sąsiednich domków do miejskiej sieci, bo jest to po prostu nieopłacalne dla miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za namową zslowskichh siepaczy mieszkańcy regionu zapłacili lacznie setki tysięcy złotych za projekty instalacji OZE, które nie otrzymały dotacji i nigdy nie zostaną zrealizowane . Ludzie przy wyborach was podłącza oszuści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w psl jest choć jeden mądry? A gdyby jeszcze chciał dobrze dla obywateli spoza swojej rodziny...oj, rozmarzyłem się...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Jak marszałek taki mądry to niech mi załatwi podłączenie do miejskiej sieci CO. problem jest taki, że do najbliższej nitki ciepłociągu mam kilkaset metrów i nigdy nie będzie szans na podłączenie mojego i sąsiednich domków do miejskiej sieci, bo jest to po prostu nieopłacalne dla miasta.
Przeliczyłeś sobie ile będzie Ciebie kosztowało to ogrzewanie jeśli jesteś zwykłym mieszkańcem??!! Jeśli jesteś partyjną chorągiewką, to się podłączaj-ja znam dziesiątki rodzin walczących latami o odłączenie od sieci miejskiej C.O.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL daje swoim tlko, stad nie dali dla białej. eh to skandal. mam nadzieje, ze po nagłośneniu sprawy przez urzad zmienio zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tylko Biała Podlaska nie dostała dofinansowania, inne miasta też nie tak tłumaczy Grabczuk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tylko Biała Podlaska nie dostała dofinansowania, inne miasta też nie tak tłumaczy Grabczuk z PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...