Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"PO w gorącym uścisku z PiS". Czy w samorządzie kwestie ideologiczne mają znaczenie?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 grudnia 2016 r. o 11:34 Powrót do artykułu
"białe plamy wywabiamy ";-) czas na PO ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plemniki chronią przed rakiem, antykoncepcja prowadzi do śmierci. To poglądy ekspertki MEN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się całkowicie z Panem Tomaszukiem. Litwiniuk to gnida która dla stanowiska zrobi wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada jeśli chodzi o posłow walczących o przetrwanie. A vice presidente to istna komedyja . Jak przenikliwa argumentacja o współpracy :)) Chłopcy na posyłki, "strategia" po jak pijanego we mgle, każdy łapie każdy ochlapek Jeszcze raz żenada i kompromitacja na całej linii:((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Vice prezydent Litwiniuk miałby argumenty o współpracy, gdyby rzeczywiście były pozytywne efekty dla miasta i mieszkańców bez względu na to jaka jest przynależność polityczna. Oj naiwny, naiwny - myśli, że ktokolwiek uwierzy w jego słowa. Każdy kto ma rodzinę musi na nią zarabiać, ale nie można wmawiać wyborcom tego czego nie ma. Jaka to współpraca? Młody Sosnowski mówił po wyborach "po czynach nas poznacie". Tak prawdę mówił; Panie Wojtku już widzimy wasze czyny. Marnie, bardzo marnie. Dariusz Stefaniuk cały czas pracuje nad swoim elektoratem rozdając stanowiska ludziom nie tylko z Białej. Międzyrzec się rozwija, jak zauważył przedsiębiorca Tomaszuk. Poseł z Międzyrzeca też dba o swoje miasto. Żeby ta współpraca była czymkolwiek wymierna i gospodarczo i etycznie, to byłby jej sens. Jeszcze tylko 2 lata zostało, a właściwie to mniej, bo pod koniec kadencji będzie czas sprawozdań i wywiadówka jak w szkole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POstkomuna sie pluje. Tyle zostało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Specjalnie odszukalem ten artykuł aby zobaczyć czy mój komentarz jeszcze jest, i go nie ma. Ale kur*y na tym portalu pracują, usuwają to co wam nie pasuje. Gdzie jest wolność słowa? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś Tego Litwiniuka wypromował ,ktoś go wybrał na przewodniczącego ,co byliście ślepi nie wiedzieliście kto to taki.To chłopak ,który zrobi wszystko dla kariery .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może za swa lata będzie koniec tego Litwinuka i Stefaniuk oraz spółki....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Władze miasta to dno. Urzędnicy zastraszeni, mobingowani. Boją się odezwać żeby nie stracić pracy. Tak nie było za rządów poprzedników. I nie myślę tu tylko o byłym prezydencie A. Czapskim ale i o poprzednikach. Dariuszu Stefaniuk najlepiej zrobisz jak podasz się do dymisji. To będzie najlepsza rzecz jaką zrobisz dla Miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w ZOMO byłem w ORMO teraz jestem za platformą. Pułkownik Mazguła jest żywym przykładem, a jeszcze niedawno platformersi do takiego sojuszu obłudnie się nie przyznawali. A w Białej dla stołków kochają się z PiS-em.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie pośle Żmijan - jest p. ojcem chrzestnym miłości PO i PiS w Białej - robicie to razem z senatorem B.- i z Białej możesz się pan pakować - głosów pan tu w Białej nie zobaczy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO-winni wspólnie z PIS pogonić buraków, nierobów i kanciarzy zielonych z marszałkowskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ciekawe nazwisko sie powtarza ! Czyżby przemysław to familiant ? Bo jego działanie takie samo jak i tego z Białej ! Mimo, że podobno jest w PSL-u ale działania elegancko totalnie przeciw ! To o co chodzi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pusty śmiech ogarnia jak się słyszy, że miasto przez 16 lat miało prezydenta niezależnego i się rozwijało. To przecież w tych latach straciliśmy cały przemysł plus PKS. Zbudowaliśmy za to dużo marketów wykańczając sklepikarzy. Kto potrafi wymienić dziedziny w których nasze miasto sie rozwijało. W mieście panował marazm ale kolesie mieli sie dobrze, dziś płaczą za utraconym korytem Godlewski, Jakubiec i ska. Można nie lubić tego Stefaniuka, ale...przez te dwa lata nie zadłużył dalej miasta - to po pierwsze. Po drugie, do powołania podstrefy jest niezwykle blisko, a to może przynieść nowe miejsca pracy. Poprzednik dużo mówił, ale nie zrobił nic. Po trzecie wybudowano i wyremontowano kilka ulic w tym Armii Krajowej z porządnym rondem. Lada moment powstanie boisko ze sztuczną trawą / w kraszewskim już jest/ o które piłkarze zabiegali przez lata. Jest szansa na piękny stadion. Powstał budżet obywatelski. Mógłbym wymieniać dłużej. Jak można totalnie krytykować? Jak można dla własnych korzyści robić ludziom mętlik w głowie? Jak może członek SLD pytać zastepcę prezydenta z PO, czy będzie protestował 13 grudnia? Panie Żmijan niech pan nie poklepuje goscia po plecach, tylko zareaguje jak Polak który w 81 roku był dorosły i twierdzi, że jast prawicowy. A może współpracować choćby z diabłem byleby pokonać PiS, mysli pan, że to dobra droga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie nie śmiech ogarnia , ale żal takich ślepych , nie widzących , czy i jak miasto zmieniło się w ostatnim 20-leciu, ale może jesteś siusiomajtek i nie pamiętasz, Jeżeli tak to są dokumenty i filmy do obejrzenia !!!jak się mają kolesie stefana , każdy widzi , chociaż niczego dla naszego miasta nie zrobili. Dołożyli jedną podstrefę - podstrefę kolejnej Biedronki na Sidorskiej. Trzeba pytać zastępcę prezydenta który sprzedał PO za stołek , czy popiera powrót dyktatury , czy się temu sprzeciwia , brawo że ktoś wreszcie odważył się zadać to pytanie !!!!! Wiem że PO w Białej to nie zastępca prezydenta , który choćby z diabłem , ale dla stołka. są to ludzie którzy popełnili błąd - ale popełniać błędy to rzecz ludzka , natomiast tkwić w błędzie to głupota !!!!! Nie popieram ŻADNEJ PARTII !!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siuśmajtek nie jestem, od wielu lat mieszkam w Białej i obserwuję co się tu dzieje. Znam dokonania Czapskiego. Generalnie wyremontowano magistrat, wybudowano ulice, ulice w technologii uproszczonej, plac Wolności, ul. Pólnocną???? To po stronie plusów. Co po stronie minusów? Bialskie zakłady padły, czy można im było pomóc? Rozbudowano sieć marketów nawet w środku miasta. Przede wszystkim miasto potężnie się zadłużyło i dziś jest to kotwica u nogi Stefaniuka. O tym nie mówi nikt z krytykantów. Jeżeli kroś to wie niech pokaże jaki pomysł na rozwój miasta miał Czapski i jego poplecznicy. Jeszcze jeden minus Czapskiego to konserwowanie układu z czerwonymi. Może wam to nie przeszkadza, ale mnie tak! Poprzednik pisze nie popieram ŻADNEJ PARTII, super ale to zwykłe bujanie w chmurach. Zapewne wybierzesz 23 radnych bezpartyjnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...