Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Samochody przemytników trafiły do szkoły

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 grudnia 2016 r. o 17:41 Powrót do artykułu
Myślałem że chłopaki będą jeździć po faje do banderowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem gdzie mój sąsiad trzyma lefe fajki i gdzie w aucie chowa jak przekracza granicę. Gdzie mogę to zgłosić ? Frajerzyna bierze 500+ a kasę ma .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
e, to nie taki frajerzyna ino zaradny, zgłoś się do niego niech ci odpali za milczenie frajerze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym poprawić iż nie Ford a ROVER jest nie sprawny , chyba ktoś ma słabe info!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym zaznaczyć iż nie Ford a ROVER jest niesprawny! Chyba ktoś ma słabe i nie potwierdzone info ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TĘPE CHUJE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zorientujcie się i potem piszcie a nie wypisujecie głupoty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale pozdrawiam mamę, tatę , kolegów i koleżanki !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janku ty seksiaku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrawiam moich ukochanych mechaników i zarazem kolegów że szkoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan prezydent Stefaniuk się myli Izba Celna nie zostaje w Białej Podlaskiej pan prezydent nie wie co się dzieje na jego podwórku, tu ewentualnie będzie Urząd Celno-Skarbowy podległy pod Izbę Administracji Skarbowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale fajne chłopaki,widać że nic i tak nie czają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te samochody są tak poprzerabiane, że nie przeszłyby badań technicznych. Trudno byłoby je sprzedać, Za złomowanie trzeba byłoby zapłacić, stąd jest to prosty sposób, żeby się ich bezpłatnie pozbyć. Ale uczniowie i dyrektor niech się cieszą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...