Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wpadka przewoźnika. Ten pojazd ważył aż 178 ton, a naczepa miała 112 opon

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 grudnia 2016 r. o 16:43 Powrót do artykułu
Niemiec płakał jak płacił...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś może mi wytłumaczyć jak taka przyczepa zachowuje się na zakrętach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedzie w bok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomimo wpadki i mandatu tak się opłaciło wieźć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki wam Mój kraj jest taki bezpieczny =)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może 70 opon
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
15tyś pln mandatu;) wystarczy na naprawę 1m B nawierzchni :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystkie koła skrętne , widziałem kiedyś część w lewo , część w prawo jakby drąga na 6 metrów niósł 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Czy ktoś może mi wytłumaczyć jak taka przyczepa zachowuje się na zakrętach?
wszystkie koła skrętne , widziałem kiedyś część w lewo , część w prawo jakby drąga na 6 metrów niósł 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosze przed rozpoczeciem takich wypocin zapoznac sie z przepisami normujacymi przewozy gabarytowe na te parametry ktore podaliscie nie trzeba pozwolen. Zapewne zostal tylko przekroczony dopuszczalny nacisk na os bo pozwolenie jakies tam mieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może nasze postPRL-owskie przepisy nie nadążają za pojazdami europejskimi? W Niemczech jakoś jechał i nie placił. Pisdzielcom sie Białoruś nie podoba, ukrainie włażą bez wazeliny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeździłem czymś takim w wojsku, jeszcze na początku lat 80 ubiegłego wieku woziło się na takiej platformie czołg T 72 lub dwa wozy pancerne typu SKOT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
15tyś zł mandatu to kpina... pewnie specjalnie tak jeżdżą bo może się uda a jak nie to kara dla firmy jest śmieszna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozłożyć trzeba ten ciężar na osie i Koła i mierzyć nacisk na jedną oś A nie panikowac ile on wiózł...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jewropejczyk ty czerwona szmato won na Białoruś jak ci się tu nie podoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy przewóz ponadnormatywny musie mieć odpowiednie zezwolenie. A odnosząc się do poprzednich komentarzy: 1. GOŚĆ z 20:21 => nacisk na oś wynosił 12,7 ton więc sporo za dużo - przeczytaj dokładnie tekst! 2. GOŚĆ z 18:59 =>nie zgadzam się z twierdzeniem, że 15 tys kary to pryszcz! Chyba nie znasz realiów takich transportów. A może to samochód z Białorusi a nie z Niemiec? Nigdzie nie ejst napisane, że to niemiecki transport! 3. Jewropejczyk => widocznie w Niemczech im się udało - jest napisane, że miał pozwolenie na 122 tony a ważyło 178 ton a po za tym, może jechali z Gorlitz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym złodziejskim kraju wystarczy zapłacić legalnej mafi i jedziesz dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U Niemca dostał by ale 15 tyś eurasów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie jest przyczepa, ale odpowiem Ci, na zakrętach omawiana NACZEPA posiada hydrauliczne osie skrętne o kacie indywidualnie dobranym dla każdej z osi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rekwiracja pojazdu takie przejazdy by ukróciła. Kara wydaje się śmiesznie mała. Jakimi drogami później będziemy jeździli? Kto je wyremontuje? kiedy? i za ile?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...