Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pszennoburaczana hołota przesiadła się z furmanek na mechaniczne konie i szaleje. Karać przykładnie buraków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Krasnostawska drogówka podsumowała pierwsze trzy kwartały tego roku."- chyba powinno być "...pierwsze trzy miesiące..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy tego idiotę oprócz odebrania mu prawa jazdy nie powinna spotkać bardziej dotkliwa kara?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo stary materiał bo z lutego i już raz pokazywany w Dzienniku na stronach internetowych. Ale sensacje i nowości. Dlaczego pokazujecie materiały tylko z krasnostawskiej drogówki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja wiem czy tak szybko ? ja jak wyjadę na trasę to i 280 potrafi pęknąć , wlecze się a robią z tego wielkie halooo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabrać idiocie prawo jazdy i przedmiot służący do przestępstwa na parę lat. Jak potrzymają maszynę parę lat na parkingu to będzie taki zardzewiały złom, że nawet kupca na części nie znajdzie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może na wasze stare opelki,ałdice i wolkswagenice 120 km/h to zabójcze prędkości ale na taki motorek 600-1000cm to hmm... ma ktoś na 3-4 biegu jechac??? ( a ma 6 :) :) żal d... ściska co niektórym :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrz w lusterka - dėbile  na motorach są wszędzie! Niestety...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może na wasze stare opelki,ałdice i wolkswagenice 120 km/h to zabójcze prędkości ale na taki motorek 600-1000cm to hmm... ma ktoś na 3-4 biegu jechac??? ( a ma 6 :) :) żal d... ściska co niektórym :P
  Odpowiedź dla d e b i l a @ :) :  
Patrz w lusterka - dėbile  na motorach są wszędzie! Niestety...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym roku szykuje się wyjątkowa nawałnica. Dużo jeżdżę samochodem i już to czuć na ulicach po prostu. Cwaniak jeden z drugim w życiu nie pomyśli, że pogrzeb może dotyczyć właśnie jego i ile narobi bliskim tragedii... To jest skutek nie myślenia, ale pośrednio cwaniactwa i braku najważniejszej cechy - pokory. A policja powinna odbierać każde wykroczenie MYŚLĄCO, bo ja dostałem mandat za 95km/h w zabudowanym, gdzie nie było zabudowań ani żadnego innego zagrożenia, ale jak ktoś na przejściu dla pieszych, lewą stroną wysepki, albo widać, że faktycznie zabudowany bo się ludzie kręcą, szkoła, pod górkę na ciągłej (nie na ciągłej na prostej drodze, namalowanej tam, bo barierki po bokach jezdni), czy 140 w zabudowanym, naciska, wymusza, wciska się, CZYLI stwarza REALNE zagrożenie, to właśnie brak pokory, myślenia i cwaniactwo - za to najwyższe kary. Zabieranie prawa jazdy na lata! Ci ludzie są potencjalnymi mordercami. Mogą zabić moje czy Twoje dziecko na przejściu, chociaż wydaje im się, że na pewno nie. A grzywny to też z głową... jakiemuś dzieciakowi bez żadnego majątku, grzywna 500zł.. debile. Ten gość będzie to musiał ukraść albo będzie miał komorników przez pół życia na głowie.. to nic dobrego nie wnosi. Tak więc 2/3 działań policji pogarszają tylko stan życia w tym kraju. No ale część ratuje życie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pszennoburaczana hołota przesiadła się z furmanek na mechaniczne konie i szaleje. Karać przykładnie buraków.
Zgadzam się, ale staraj się pisać komentarze tak, żeby coś zmieniały w życiu, pomagały, a nie tylko wyzywały. Bo tak tylko ci co są świadomi, dalej są świadomi, a przennoburaczana hołota jest wkur..iona. Nic to nie wnosi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...