Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

9 kwietnia 2016 r.
9:04

195 km/h na motocyklu z pasażerką (wideo)

0 11 A A

Prawie 200 km/h motocyklem z pasażerką, 142km/h w terenie zabudowanym przez Fajsławice, wyprzedzanie na linii podwójnej ciągłej, to tylko niektóre wykroczenia ujawnione podczas pracy funkcjonariuszy krasnostawskiej drogówki w pierwszym kwartale tego roku.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Krasnostawska drogówka podsumowała pierwsze trzy kwartały tego roku. Aż 1093 wykrytych przez nich wykroczeń dotyczyło przekroczenia dopuszczalnej prędkości.

Na listę niechlubnych rekordzistów wpisał się 20-letni mieszkaniec Zamościa, który na motocyklu wraz z pasażerką pędził prawie 200 km/h. Nie posiadał kategorii prawa jazdy uprawniającej do kierowania tego typu motocyklami. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy na pozostałe kategorie.

Z uprawnieniami na trzy miesiące pożegnał się również 32-letni mieszkaniec powiatu zamojskiego, który jechał w obszarze zabudowanym, przez Fajsławice, z prędkością 142 km/h.

Policyjny wideorejestrator udokumentował również wyczyny innych piratów drogowych, którzy z powodu przekroczenia w terenie zabudowanym dopuszczalnej prędkości o ponad 50 km/h stracili uprawnienia do kierowania i musieli zapłacić wysokie mandaty.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
M / 10 kwietnia 2016 o 11:32
0

Pszennoburaczana hołota przesiadła się z furmanek na mechaniczne konie i szaleje. Karać przykładnie buraków.

Zgadzam się, ale staraj się pisać komentarze tak, żeby coś zmieniały w życiu, pomagały, a nie tylko wyzywały. Bo tak tylko ci co są świadomi, dalej są świadomi, a przennoburaczana hołota jest wkur..iona. Nic to nie wnosi.

Avatar
M / 10 kwietnia 2016 o 11:27
0

W tym roku szykuje się wyjątkowa nawałnica. Dużo jeżdżę samochodem i już to czuć na ulicach po prostu. Cwaniak jeden z drugim w życiu nie pomyśli, że pogrzeb może dotyczyć właśnie jego i ile narobi bliskim tragedii... To jest skutek nie myślenia, ale pośrednio cwaniactwa i braku najważniejszej cechy - pokory. A policja powinna odbierać każde wykroczenie MYŚLĄCO, bo ja dostałem mandat za 95km/h w zabudowanym, gdzie nie było zabudowań ani żadnego innego zagrożenia, ale jak ktoś na przejściu dla pieszych, lewą stroną wysepki, albo widać, że faktycznie zabudowany bo się ludzie kręcą, szkoła, pod górkę na ciągłej (nie na ciągłej na prostej drodze, namalowanej tam, bo barierki po bokach jezdni), czy 140 w zabudowanym, naciska, wymusza, wciska się, CZYLI stwarza REALNE zagrożenie, to właśnie brak pokory, myślenia i cwaniactwo - za to najwyższe kary. Zabieranie prawa jazdy na lata! Ci ludzie są potencjalnymi mordercami. Mogą zabić moje czy Twoje dziecko na przejściu, chociaż wydaje im się, że na pewno nie. A grzywny to też z głową... jakiemuś dzieciakowi bez żadnego majątku, grzywna 500zł.. debile. Ten gość będzie to musiał ukraść albo będzie miał komorników przez pół życia na głowie.. to nic dobrego nie wnosi. Tak więc 2/3 działań policji pogarszają tylko stan życia w tym kraju. No ale część ratuje życie...

W tym roku szykuje się wyjątkowa nawałnica. Dużo jeżdżę samochodem i już to czuć na ulicach po prostu. Cwaniak jeden z drugim w życiu nie pomyśli, że pogrzeb może dotyczyć właśnie jego i ile narobi bliskim tragedii... To jest skutek nie myślenia, ale pośrednio cwaniactwa i braku najważniejszej cechy - pokory. A policja powinna odbierać każde wykroczenie MYŚLĄCO, bo ja dostałem mandat za 95km/h w zabudowanym, gdzie nie było zabudowań ani żadnego innego zagrożenia, ale jak ktoś na przejściu dla pieszych, le... rozwiń

Avatar
Gość / 9 kwietnia 2016 o 23:24
0

może na wasze stare opelki,ałdice i wolkswagenice 120 km/h to zabójcze prędkości ale na taki motorek 600-1000cm to hmm... ma ktoś na 3-4 biegu jechac??? ( a ma 6 :) :) żal d... ściska co niektórym :P

Odpowiedź dla d e b i l a @ :) :

Patrz w lusterka - dėbile  na motorach są wszędzie!

Niestety...

rozwiń
Avatar
auto-moto / 9 kwietnia 2016 o 23:19
0

Patrz w lusterka - dėbile  na motorach są wszędzie!

Niestety...

Avatar
:) / 9 kwietnia 2016 o 23:18
0

może na wasze stare opelki,ałdice i wolkswagenice 120 km/h to zabójcze prędkości ale na taki motorek 600-1000cm to hmm... ma ktoś na 3-4 biegu jechac??? ( a ma 6 :) :) żal d... ściska co niektórym :P

Avatar
gość / 9 kwietnia 2016 o 11:28
0

Zabrać idiocie prawo jazdy i przedmiot służący do przestępstwa na parę lat.

Jak potrzymają maszynę parę lat na parkingu to będzie taki zardzewiały złom, że nawet kupca na części nie znajdzie. 

Avatar
Gość / 9 kwietnia 2016 o 10:48
0
ja wiem czy tak szybko ? ja jak wyjadę na trasę to i 280 potrafi pęknąć , wlecze się a robią z tego wielkie halooo
Avatar
Gość / 9 kwietnia 2016 o 09:58
0
bardzo stary materiał bo z lutego i już raz pokazywany w Dzienniku na stronach internetowych. Ale sensacje i nowości. Dlaczego pokazujecie materiały tylko z krasnostawskiej drogówki?
Avatar
Gość / 9 kwietnia 2016 o 09:46
0
Czy tego idiotę oprócz odebrania mu prawa jazdy nie powinna spotkać bardziej dotkliwa kara?
Avatar
Gość / 9 kwietnia 2016 o 09:28
0
"Krasnostawska drogówka podsumowała pierwsze trzy kwartały tego roku."- chyba powinno być "...pierwsze trzy miesiące..."
Avatar
M / 10 kwietnia 2016 o 11:32
0

Pszennoburaczana hołota przesiadła się z furmanek na mechaniczne konie i szaleje. Karać przykładnie buraków.

Zgadzam się, ale staraj się pisać komentarze tak, żeby coś zmieniały w życiu, pomagały, a nie tylko wyzywały. Bo tak tylko ci co są świadomi, dalej są świadomi, a przennoburaczana hołota jest wkur..iona. Nic to nie wnosi.

Avatar
M / 10 kwietnia 2016 o 11:27
0

W tym roku szykuje się wyjątkowa nawałnica. Dużo jeżdżę samochodem i już to czuć na ulicach po prostu. Cwaniak jeden z drugim w życiu nie pomyśli, że pogrzeb może dotyczyć właśnie jego i ile narobi bliskim tragedii... To jest skutek nie myślenia, ale pośrednio cwaniactwa i braku najważniejszej cechy - pokory. A policja powinna odbierać każde wykroczenie MYŚLĄCO, bo ja dostałem mandat za 95km/h w zabudowanym, gdzie nie było zabudowań ani żadnego innego zagrożenia, ale jak ktoś na przejściu dla pieszych, lewą stroną wysepki, albo widać, że faktycznie zabudowany bo się ludzie kręcą, szkoła, pod górkę na ciągłej (nie na ciągłej na prostej drodze, namalowanej tam, bo barierki po bokach jezdni), czy 140 w zabudowanym, naciska, wymusza, wciska się, CZYLI stwarza REALNE zagrożenie, to właśnie brak pokory, myślenia i cwaniactwo - za to najwyższe kary. Zabieranie prawa jazdy na lata! Ci ludzie są potencjalnymi mordercami. Mogą zabić moje czy Twoje dziecko na przejściu, chociaż wydaje im się, że na pewno nie. A grzywny to też z głową... jakiemuś dzieciakowi bez żadnego majątku, grzywna 500zł.. debile. Ten gość będzie to musiał ukraść albo będzie miał komorników przez pół życia na głowie.. to nic dobrego nie wnosi. Tak więc 2/3 działań policji pogarszają tylko stan życia w tym kraju. No ale część ratuje życie...

W tym roku szykuje się wyjątkowa nawałnica. Dużo jeżdżę samochodem i już to czuć na ulicach po prostu. Cwaniak jeden z drugim w życiu nie pomyśli, że pogrzeb może dotyczyć właśnie jego i ile narobi bliskim tragedii... To jest skutek nie myślenia, ale pośrednio cwaniactwa i braku najważniejszej cechy - pokory. A policja powinna odbierać każde wykroczenie MYŚLĄCO, bo ja dostałem mandat za 95km/h w zabudowanym, gdzie nie było zabudowań ani żadnego innego zagrożenia, ale jak ktoś na przejściu dla pieszych, le... rozwiń

Avatar
Gość / 9 kwietnia 2016 o 23:24
0

może na wasze stare opelki,ałdice i wolkswagenice 120 km/h to zabójcze prędkości ale na taki motorek 600-1000cm to hmm... ma ktoś na 3-4 biegu jechac??? ( a ma 6 :) :) żal d... ściska co niektórym :P

Odpowiedź dla d e b i l a @ :) :

Patrz w lusterka - dėbile  na motorach są wszędzie!

Niestety...

rozwiń
Avatar
auto-moto / 9 kwietnia 2016 o 23:19
0

Patrz w lusterka - dėbile  na motorach są wszędzie!

Niestety...

Avatar
:) / 9 kwietnia 2016 o 23:18
0

może na wasze stare opelki,ałdice i wolkswagenice 120 km/h to zabójcze prędkości ale na taki motorek 600-1000cm to hmm... ma ktoś na 3-4 biegu jechac??? ( a ma 6 :) :) żal d... ściska co niektórym :P

Avatar
gość / 9 kwietnia 2016 o 11:28
0

Zabrać idiocie prawo jazdy i przedmiot służący do przestępstwa na parę lat.

Jak potrzymają maszynę parę lat na parkingu to będzie taki zardzewiały złom, że nawet kupca na części nie znajdzie. 

Avatar
Gość / 9 kwietnia 2016 o 10:48
0
ja wiem czy tak szybko ? ja jak wyjadę na trasę to i 280 potrafi pęknąć , wlecze się a robią z tego wielkie halooo
Avatar
Gość / 9 kwietnia 2016 o 09:58
0
bardzo stary materiał bo z lutego i już raz pokazywany w Dzienniku na stronach internetowych. Ale sensacje i nowości. Dlaczego pokazujecie materiały tylko z krasnostawskiej drogówki?
Avatar
Gość / 9 kwietnia 2016 o 09:46
0
Czy tego idiotę oprócz odebrania mu prawa jazdy nie powinna spotkać bardziej dotkliwa kara?
Avatar
Gość / 9 kwietnia 2016 o 09:28
0
"Krasnostawska drogówka podsumowała pierwsze trzy kwartały tego roku."- chyba powinno być "...pierwsze trzy miesiące..."
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w strefie kibica pustki
Od Czytelnika
galeria

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w strefie kibica pustki 5 2

W niedzielę podczas finału Mistrzostw Świata nie było chętnych na wspólne kibicowanie w Strefie Kibica w Lublinie

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni?

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni? 4 1

Cały tydzień ma być deszczowy. Dzisiaj możemy spodziewać się również burz. IMGW wydał ostrzeżenie

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce 0 2

Na 400 zł została ustalona stawka za jedno miejsce pod wózek gastronomiczny na odnowionym deptaku.

MKS Perła Lublin wraca do treningów

MKS Perła Lublin wraca do treningów 0 2

MKS Lublin dzisiaj wraca do treningów. Zespół mistrzyń Polski wzmocniło aż pięć nowych zawodniczek

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce
Tylko u nas
galeria

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce 1 5

Na terenie Lubelskiego Rynku Hurtowego ma powstać Centrum Obsługi Rolnictwa. – Chcemy sprowadzić do Elizówki jak najwięcej instytucji związanych z rolnictwem – zapowiada prezes największej rolno-spożywczej giełdy w regionie.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018 0 0

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 27 15

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 16 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 5

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 3

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 585 57

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków 8 0

Lubelscy policjanci szukają świadków dwóch wypadków drogowych, do których doszło na początku lipca.

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika
film

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika 18 11

Co znajdowało się na niewielkim wzgórzu zalanym podczas budowy Zalewu Zemborzyckiego?

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!