Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Są inwestycje - będzie rozwój. Przy prawdziwej inflacji na poziomie 13% warto pożyczać na ten cel pieniądze, oprocentowane przeważnie poniżej 10%: albo przez kredyt, albo przez emisję obligacji. Oto droga do tego jak stać się bogatym .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiech na sali..... cała polska z nas się śmieje http://wyborcza.pl/jakurzadzicswiat/1,129508,13113689,Polska_B_coraz_bardziej_be.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poproszę o pływalnię w tym miejscu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bogaty napisał:
Są inwestycje - będzie rozwój. Przy prawdziwej inflacji na poziomie 13% warto pożyczać na ten cel pieniądze, oprocentowane przeważnie poniżej 10%: albo przez kredyt, albo przez emisję obligacji. Oto droga do tego jak stać się bogatym .
Jak stać się bogatym?? Same brednie w tym artykule. Po pierwsze - kto teraz oferuje lokatę na 7%?? Po drugie - jaka będzie wartość zgromadzonego w ten sposób pieniądza za 40-50 lat?? Należy wziąć też pod uwagę, że emerytury i renty są waloryzowane. No i jeszcze jedno - te wyliczenia nie do końca jakieś poprawne są... Strasznie pozawyżane wartości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cenzura działa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piękne inwestycje chełmskie, Aqva Park, galeria, Mac Donalds, super gładkie ulice -TRUBAKOWSKA, eleganckie chodniki - LUBELSKA,stefa ekonomiczna, bazar przy Zachodniej. Sliecznie odnowieone kamienice, cały Chełm, szczególnie przy Lubelskiej. Dworzec cud Chełm wieś/miasto. A co wyszło ścieżka rozleciana-rowerowa na Żółtańce i podświetlenie kościołów w mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
piękne inwestycje chełmskie, Aqva Park, galeria, Mac Donalds, super gładkie ulice -TRUBAKOWSKA, eleganckie chodniki - LUBELSKA,stefa ekonomiczna, bazar przy Zachodniej. Sliecznie odnowieone kamienice, cały Chełm, szczególnie przy Lubelskiej. Dworzec cud Chełm wieś/miasto. A co wyszło ścieżka rozleciana-rowerowa na Żółtańce i podświetlenie kościołów w mieście.
Po kiego grzyba krzyczysz??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maingea napisał:
Po kiego grzyba krzyczysz??
piszę po to abys przejrzał na oczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
piszę po to abys przejrzał na oczy.
Chcesz zrobić to lepiej - zapraszam do UM. Będą wybory, możesz startować. Wygrasz - będziesz mógł się wykazać. Drażni mnie to ciągłe krytykowanie. Jak Ci tutaj niewygodnie - brykaj na wyspy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ixagedyn napisał:
Chcesz zrobić to lepiej - zapraszam do UM. Będą wybory, możesz startować. Wygrasz - będziesz mógł się wykazać. Drażni mnie to ciągłe krytykowanie. Jak Ci tutaj niewygodnie - brykaj na wyspy...
ocho poplecznicy sie odezwali, a co podoba ci sie to pieken miasto, rujina, bezrobocie 6 Biedronek i scieżka na Zóltance z MISIAMI, Bareja w czystej postaci. A na Wyspy sam brykaj ja nie muszę swoje odpracowałem i teraz moge pokrytykować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na Wyspy sam brykaj ja nie muszę swoje odpracowałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...