Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełm: Jesienią McDonald ma być gotowy

Utworzony przez ss, 8 lutego 2011 r. o 09:54 Powrót do artykułu
Nie ma sie z czego cieszyć, oprócz tego, że ludzie dostaną robotę. Dzieciaki zamiast chodzić na lekcje będą chodzić do takich placówek i jeść tłuste amerykańskie jedzenie. Polska przejmuje wzorce od USA, a naprawde nie ma potrzeby brać od nich przykładu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmierdziel, szajs, ohyda, smalec i psie żarcie na sterydach ale Polak to kupi bo głupi. mnie po ich żarciu łapie sraczka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to jest piedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
śmierdziel, szajs, ohyda, smalec i psie żarcie na sterydach ale Polak to kupi bo głupi. mnie po ich żarciu łapie sraczka.
To znaczy że tam jadłeś ? mądry polak po szkodzie pzdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
michal napisał:
To znaczy że tam jadłeś ? mądry polak po szkodzie pzdr
no a z kąd bym wiedział że po tym żarciu z zimna cola z lodem sranie pewne, musiałem sprobować. Zawsze jak zjem w Lublinie to w Chełmie juz mnie czyści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za ile miasto sprzedało działkę? Był przetarg czy jak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ss napisał:
Nie ma sie z czego cieszyć, oprócz tego, że ludzie dostaną robotę. Dzieciaki zamiast chodzić na lekcje będą chodzić do takich placówek i jeść tłuste amerykańskie jedzenie. Polska przejmuje wzorce od USA, a naprawde nie ma potrzeby brać od nich przykładu.
pewnie jak się je codziennie to szkodzi ale raz na jakiś czas dobry "WIEŚMAC" nie jest zły........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja sie pytam no i gdzie chociaż początek budowy Mc donalda ?? Tak jak z tym aquaparkie MYDLICIE OCZY LuDZIOM a w szczegulności miasto chełm ....tak nieroby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...