Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szanowny Panie Mirosławie, Nie można liczyć na sprawiedliwość w kraju zdominowanym przez ludzi pozbawionych honoru i chęci stworzenia sprawiedliwego państwa opartego o ewangeliczne przesłanie najświętszego Kościoła katolickiego. Wszelkie próby naprawy stosunków społecznych zawsze spotkają się z odporem strony reakcyjnych masonów liberalnych i lewaków. Dwa lata niespotykanego w historii kraju rozkwitu pod rządami PiS przeszły jakby niezauważenie dla motłochu i pospólstwa. Elity intelektualne skupione wokół panów Jarosława i w pewnej mierze Lecha Kaczynskich musza wziąć się twardo za zwalczanie patologii i przestępczości politycznej. Zadac karania wszystkich wrogów i wrogo wyrażających się pod Waszym adresem. Konsekwentnie kroczyć do jeszcze głębszego zacieśnienia współpracy z kościołem (ale tylko katolickim) i ludźmi, dla których bohaterski epos Solidarności pod przywództwem braci Kaczynskich pozostał w chlubnej pamięci. Takim powinno być przesłanie w zwycięskim podążaniu do wyborów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ziuk napisał:
Szanowny Panie Mirosławie, Nie można liczyć na sprawiedliwość w kraju zdominowanym przez ludzi pozbawionych honoru i chęci stworzenia sprawiedliwego państwa opartego o ewangeliczne przesłanie najświętszego Kościoła katolickiego. Wszelkie próby naprawy stosunków społecznych zawsze spotkają się z odporem strony reakcyjnych masonów liberalnych i lewaków. Dwa lata niespotykanego w historii kraju rozkwitu pod rządami PiS przeszły jakby niezauważenie dla motłochu i pospólstwa. Elity intelektualne skupione wokół panów Jarosława i w pewnej mierze Lecha Kaczynskich musza wziąć się twardo za zwalczanie patologii i przestępczości politycznej. Zadac karania wszystkich wrogów i wrogo wyrażających się pod Waszym adresem. Konsekwentnie kroczyć do jeszcze głębszego zacieśnienia współpracy z kościołem (ale tylko katolickim) i ludźmi, dla których bohaterski epos Solidarności pod przywództwem braci Kaczynskich pozostał w chlubnej pamięci. Takim powinno być przesłanie w zwycięskim podążaniu do wyborów!
Temu człowiekowi juź lekarz nie pomoźe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ziuk napisał:
Szanowny Panie Mirosławie, Nie można liczyć na sprawiedliwość w kraju zdominowanym przez ludzi pozbawionych honoru i chęci stworzenia sprawiedliwego państwa opartego o ewangeliczne przesłanie najświętszego Kościoła katolickiego. Wszelkie próby naprawy stosunków społecznych zawsze spotkają się z odporem strony reakcyjnych masonów liberalnych i lewaków. Dwa lata niespotykanego w historii kraju rozkwitu pod rządami PiS przeszły jakby niezauważenie dla motłochu i pospólstwa. Elity intelektualne skupione wokół panów Jarosława i w pewnej mierze Lecha Kaczynskich musza wziąć się twardo za zwalczanie patologii i przestępczości politycznej. Zadac karania wszystkich wrogów i wrogo wyrażających się pod Waszym adresem. Konsekwentnie kroczyć do jeszcze głębszego zacieśnienia współpracy z kościołem (ale tylko katolickim) i ludźmi, dla których bohaterski epos Solidarności pod przywództwem braci Kaczynskich pozostał w chlubnej pamięci. Takim powinno być przesłanie w zwycięskim podążaniu do wyborów!
Oto godny szacunku komentarz prawdziwego patrioty Polaka i osobnika zatroskanego o los naszej lokalnej spolecznosci! Testament prezydenta Lecha Kaczynskiego powinien przyswiecac naszym decyzjom podejmowanym przy urnach wyborczych! Wieko trumny, ktore zamknelo sie nad meczennikiem za nasze grzechy, Lechem Kaczynskim nie oddzielilo Jego wielkiej idei od spoleczenstwa polskiego, nie wymazalo Jego mysli z naszych serc. Jeszcze postawimy mu tysiace pomnikow w kazdym miescie, w kazdej gminie i kazdej wiosce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roman Z. napisał:
Oto godny szacunku komentarz prawdziwego patrioty Polaka i osobnika zatroskanego o los naszej lokalnej spolecznosci! Testament prezydenta Lecha Kaczynskiego powinien przyswiecac naszym decyzjom podejmowanym przy urnach wyborczych! Wieko trumny, ktore zamknelo sie nad meczennikiem za nasze grzechy, Lechem Kaczynskim nie oddzielilo Jego wielkiej idei od spoleczenstwa polskiego, nie wymazalo Jego mysli z naszych serc. Jeszcze postawimy mu tysiace pomnikow w kazdym miescie, w kazdej gminie i kazdej wiosce!
Hm...fraza dotyczaca owych pomnikow wydaje mi sie byc wrecz prorocza! Wszak zbliza sie zima i opady sniegu zaowocuja w takie pomniki na kazdym podworku. Dzieciaki sa niebywale kreatywne i ja takze ulepie z wnukiem przynajmniej jeden!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała prawda o Agacie Fisz http://www.malgorzatasokol.pl/attachments/article/61/Kto_polozyl_nasz_%20Chelm.pdf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opinia młodych o działaniach prawicy. Przeczytaj i wyraź swoją opinię! http://mlodziwizjonerzy.bloog.pl/id,328145974,title,Wybory-coraz-blizej-dna,index.html#komentarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Slawek W. napisał:
Hm...fraza dotyczaca owych pomnikow wydaje mi sie byc wrecz prorocza! Wszak zbliza sie zima i opady sniegu zaowocuja w takie pomniki na kazdym podworku. Dzieciaki sa niebywale kreatywne i ja takze ulepie z wnukiem przynajmniej jeden!
Hi ,hi,hi,...ale się ubawiłem! Także „wystawie” pomnik bratu naszego drogiego frustrata Jarosława! Ci durnie nie umieją zrozumieć, ze zachowuje się niczym przedsiębiorcy pogrzebowi. Chęć zysku za pomocą trumien zawsze spotka się z protestem ludzi nie pozbawionych rozsądku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puścić gdzieś PiS i spory, ubliżanie oraz awantury pewne. Głosować na PiS to według mnie obciach. Jak można wierzyć takiej partii? To już wolę konkurencję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ziuk napisał:
Szanowny Panie Mirosławie, Nie można liczyć na sprawiedliwość w kraju zdominowanym przez ludzi pozbawionych honoru i chęci stworzenia sprawiedliwego państwa opartego o ewangeliczne przesłanie najświętszego Kościoła katolickiego. Wszelkie próby naprawy stosunków społecznych zawsze spotkają się z odporem strony reakcyjnych masonów liberalnych i lewaków. Dwa lata niespotykanego w historii kraju rozkwitu pod rządami PiS przeszły jakby niezauważenie dla motłochu i pospólstwa. Elity intelektualne skupione wokół panów Jarosława i w pewnej mierze Lecha Kaczynskich musza wziąć się twardo za zwalczanie patologii i przestępczości politycznej. Zadac karania wszystkich wrogów i wrogo wyrażających się pod Waszym adresem. Konsekwentnie kroczyć do jeszcze głębszego zacieśnienia współpracy z kościołem (ale tylko katolickim) i ludźmi, dla których bohaterski epos Solidarności pod przywództwem braci Kaczynskich pozostał w chlubnej pamięci. Takim powinno być przesłanie w zwycięskim podążaniu do wyborów!
Proszę nie tworzyć na nowo historii Polski. Kaczyńscy NIGDY NIE BYLI przywódcami Solidarności ! Lech K. był doradcą Komitetu Strajkowego i w stoczni był w sumie może ze 2 dni, a Jarosława K. w czasie strajku w ogóle nie widziano ! (o stanie wojennym dowiedział po 3 dniach gdy szedł z matką do kościoła na mszę)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...