Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

18 listopada 2010 r.
14:53
Edytuj ten wpis

Chełm: To nie koniec sądowego sporu między Agatą Fisz i Mirosławem Czechem

Autor: Zdjęcie autora sad
0 10 A A

Pełnomocnik Mirosława Czecha wczoraj złożył do Sądu Apelacyjnego zażalenie na postanowienie Sądu Okręgowego w Lublinie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Przypomnijmy, że do sądu pozwał Czecha komitet wyborczy Agaty Fisz. We wtorek Sąd Okręgowy wydał postanowienie, w którym nakazał Czechowi przeproszenie Fisz na łamach bezpłatnego tygodnika i wpłacenie dwóch tysięcy złotych na Lubelskie Hospicjum dla dzieci im. Małego Księcia.

Sąd uznał, że rozpowszechniane przez Czecha informacje o tym, że "na Prezydent Chełma Agacie Fisz ciążą zarzuty kupowania głosów w poprzednich wyborach za flaszkę wódki” są nieprawdziwe.

Mirosław Czech podkreśla, że to zaledwie część uzasadnienia postanowienia sądu. Przypomina, że sąd jednocześnie oddalił wniosek w części dotyczącej zakazu rozpowszechniania nieprawdziwych informacji jakoby w okresie sprawowania przez Agatę Fisz funkcji Prezydenta Miasta Chełma nie stworzono nowych miejsc pracy, nie wybudowano nowych mieszkań komunalnych i nie sprowadzono do Chełma nowych inwestorów. Sąd uznał je za niezasadne, gdyż z treści literalnego brzmienia ogłoszenia wyborczego, zarzuty skierowane zostały do obecnych władz miasta w ogólności, a nie bezpośrednio do urzędującej prezydent.

– Warto też zaznaczyć, że sąd nie znalazł podstaw do uwzględnienia żądania dotyczącego zakazu rozpowszechniania nieprawdziwych informacji i nakazu sprostowania tychże informacji – dodaje Czech.

Kandydat PiS, choć zaznacza, że nawet bez nakazu sądu mógłby przeprosić prezydent, bo nie było jego intencją jej obrażenie, mimo wszystko zdecydował się złożyć zażalenie na decyzję sądu.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
anna / 23 listopada 2010 o 17:25
0
[quote name='ziuk' timestamp='1290100194' post='384213']
Szanowny Panie Mirosławie,
Nie można liczyć na sprawiedliwość w kraju zdominowanym przez ludzi pozbawionych honoru i chęci stworzenia sprawiedliwego państwa opartego o ewangeliczne przesłanie najświętszego Kościoła katolickiego. Wszelkie próby naprawy stosunków społecznych zawsze spotkają się z odporem strony reakcyjnych masonów liberalnych i lewaków.
Dwa lata niespotykanego w historii kraju rozkwitu pod rządami PiS przeszły jakby niezauważenie dla motłochu i pospólstwa.
Elity intelektualne skupione wokół panów Jarosława i w pewnej mierze Lecha Kaczynskich musza wziąć się twardo za zwalczanie patologii i przestępczości politycznej. Zadac karania wszystkich wrogów i wrogo wyrażających się pod Waszym adresem.
Konsekwentnie kroczyć do jeszcze głębszego zacieśnienia współpracy z kościołem (ale tylko katolickim) i ludźmi, dla których bohaterski epos Solidarności pod przywództwem braci Kaczynskich pozostał w chlubnej pamięci.
Takim powinno być przesłanie w zwycięskim podążaniu do wyborów!
[/quote]

Proszę nie tworzyć na nowo historii Polski. Kaczyńscy NIGDY NIE BYLI przywódcami Solidarności ! Lech K. był doradcą Komitetu Strajkowego i w stoczni był w sumie może ze 2 dni, a Jarosława K. w czasie strajku w ogóle nie widziano ! (o stanie wojennym dowiedział po 3 dniach gdy szedł z matką do kościoła na mszę)
[quote name='ziuk' timestamp='1290100194' post='384213']
Szanowny Panie Mirosławie,
Nie można liczyć na sprawiedliwość w kraju zdominowanym przez ludzi pozbawionych honoru i chęci stworzenia sprawiedliwego państwa opartego o ewangeliczne przesłanie najświętszego Kościoła katolickiego. Wszelkie próby naprawy stosunków społecznych zawsze spotkają się z odporem strony reakcyjnych masonów liberalnych i lewaków.
Dwa lata niespotykanego w historii kraju rozkwitu pod rządami PiS przeszły jakby niezauważenie... rozwiń
Avatar
Mirek.K / 19 listopada 2010 o 12:50
0
Puścić gdzieś PiS i spory, ubliżanie oraz awantury pewne. Głosować na PiS to według mnie obciach. Jak można wierzyć takiej partii? To już wolę konkurencję.
Avatar
nosek z marchewki / 19 listopada 2010 o 11:49
0
[quote name='Slawek W.' timestamp='1290119494' post='384595']
Hm...fraza dotyczaca owych pomnikow wydaje mi sie byc wrecz prorocza!
Wszak zbliza sie zima i opady sniegu zaowocuja w takie pomniki na kazdym podworku.
Dzieciaki sa niebywale kreatywne i ja takze ulepie z wnukiem przynajmniej jeden!
[/quote]
Hi ,hi,hi,...ale się ubawiłem!
Także „wystawie” pomnik bratu naszego drogiego frustrata Jarosława!
Ci durnie nie umieją zrozumieć, ze zachowuje się niczym przedsiębiorcy pogrzebowi.
Chęć zysku za pomocą trumien zawsze spotka się z protestem ludzi nie pozbawionych rozsądku!
[quote name='Slawek W.' timestamp='1290119494' post='384595']
Hm...fraza dotyczaca owych pomnikow wydaje mi sie byc wrecz prorocza!
Wszak zbliza sie zima i opady sniegu zaowocuja w takie pomniki na kazdym podworku.
Dzieciaki sa niebywale kreatywne i ja takze ulepie z wnukiem przynajmniej jeden!
[/quote]
Hi ,hi,hi,...ale się ubawiłem!
Także „wystawie” pomnik bratu naszego drogiego frustrata Jarosława!
Ci durnie nie umieją zrozumieć, ze zachowuje się niczym przed... rozwiń
Avatar
Obywatel / 19 listopada 2010 o 01:16
0
Opinia młodych o działaniach prawicy. Przeczytaj i wyraź swoją opinię!

http://mlodziwizjonerzy.bloog.pl/id,328145974,title,Wybory-coraz-blizej-dna,index.html#komentarze
Avatar
Prawda o Fisz / 18 listopada 2010 o 23:45
0
Cała prawda o Agacie Fisz http://www.malgorzatasokol.pl/attachments/article/61/Kto_polozyl_nasz_%20Chelm.pdf
Avatar
Slawek W. / 18 listopada 2010 o 23:31
0
[quote name='Roman Z.' timestamp='1290116200' post='384513']
Oto godny szacunku komentarz prawdziwego patrioty Polaka i osobnika zatroskanego o los naszej lokalnej spolecznosci!
Testament prezydenta Lecha Kaczynskiego powinien przyswiecac naszym decyzjom podejmowanym przy urnach wyborczych!
Wieko trumny, ktore zamknelo sie nad meczennikiem za nasze grzechy, Lechem Kaczynskim nie oddzielilo Jego wielkiej idei od spoleczenstwa polskiego, nie wymazalo Jego mysli z naszych serc. Jeszcze postawimy mu tysiace pomnikow w kazdym miescie, w kazdej gminie i kazdej wiosce!
[/quote]
Hm...fraza dotyczaca owych pomnikow wydaje mi sie byc wrecz prorocza!
Wszak zbliza sie zima i opady sniegu zaowocuja w takie pomniki na kazdym podworku.
Dzieciaki sa niebywale kreatywne i ja takze ulepie z wnukiem przynajmniej jeden!
[quote name='Roman Z.' timestamp='1290116200' post='384513']
Oto godny szacunku komentarz prawdziwego patrioty Polaka i osobnika zatroskanego o los naszej lokalnej spolecznosci!
Testament prezydenta Lecha Kaczynskiego powinien przyswiecac naszym decyzjom podejmowanym przy urnach wyborczych!
Wieko trumny, ktore zamknelo sie nad meczennikiem za nasze grzechy, Lechem Kaczynskim nie oddzielilo Jego wielkiej idei od spoleczenstwa polskiego, nie wymazalo Jego mysli z naszych serc. Jeszcze postawimy... rozwiń
Avatar
Roman Z. / 18 listopada 2010 o 22:36
0
[quote name='ziuk' timestamp='1290100194' post='384213']
Szanowny Panie Mirosławie,
Nie można liczyć na sprawiedliwość w kraju zdominowanym przez ludzi pozbawionych honoru i chęci stworzenia sprawiedliwego państwa opartego o ewangeliczne przesłanie najświętszego Kościoła katolickiego. Wszelkie próby naprawy stosunków społecznych zawsze spotkają się z odporem strony reakcyjnych masonów liberalnych i lewaków.
Dwa lata niespotykanego w historii kraju rozkwitu pod rządami PiS przeszły jakby niezauważenie dla motłochu i pospólstwa.
Elity intelektualne skupione wokół panów Jarosława i w pewnej mierze Lecha Kaczynskich musza wziąć się twardo za zwalczanie patologii i przestępczości politycznej. Zadac karania wszystkich wrogów i wrogo wyrażających się pod Waszym adresem.
Konsekwentnie kroczyć do jeszcze głębszego zacieśnienia współpracy z kościołem (ale tylko katolickim) i ludźmi, dla których bohaterski epos Solidarności pod przywództwem braci Kaczynskich pozostał w chlubnej pamięci.
Takim powinno być przesłanie w zwycięskim podążaniu do wyborów!
[/quote]
Oto godny szacunku komentarz prawdziwego patrioty Polaka i osobnika zatroskanego o los naszej lokalnej spolecznosci!
Testament prezydenta Lecha Kaczynskiego powinien przyswiecac naszym decyzjom podejmowanym przy urnach wyborczych!
Wieko trumny, ktore zamknelo sie nad meczennikiem za nasze grzechy, Lechem Kaczynskim nie oddzielilo Jego wielkiej idei od spoleczenstwa polskiego, nie wymazalo Jego mysli z naszych serc. Jeszcze postawimy mu tysiace pomnikow w kazdym miescie, w kazdej gminie i kazdej wiosce!
[quote name='ziuk' timestamp='1290100194' post='384213']
Szanowny Panie Mirosławie,
Nie można liczyć na sprawiedliwość w kraju zdominowanym przez ludzi pozbawionych honoru i chęci stworzenia sprawiedliwego państwa opartego o ewangeliczne przesłanie najświętszego Kościoła katolickiego. Wszelkie próby naprawy stosunków społecznych zawsze spotkają się z odporem strony reakcyjnych masonów liberalnych i lewaków.
Dwa lata niespotykanego w historii kraju rozkwitu pod rządami PiS przeszły jakby niezauważenie... rozwiń
Avatar
Gość / 18 listopada 2010 o 19:28
0
[quote name='ziuk' timestamp='1290100194' post='384213']
Szanowny Panie Mirosławie,
Nie można liczyć na sprawiedliwość w kraju zdominowanym przez ludzi pozbawionych honoru i chęci stworzenia sprawiedliwego państwa opartego o ewangeliczne przesłanie najświętszego Kościoła katolickiego. Wszelkie próby naprawy stosunków społecznych zawsze spotkają się z odporem strony reakcyjnych masonów liberalnych i lewaków.
Dwa lata niespotykanego w historii kraju rozkwitu pod rządami PiS przeszły jakby niezauważenie dla motłochu i pospólstwa.
Elity intelektualne skupione wokół panów Jarosława i w pewnej mierze Lecha Kaczynskich musza wziąć się twardo za zwalczanie patologii i przestępczości politycznej. Zadac karania wszystkich wrogów i wrogo wyrażających się pod Waszym adresem.
Konsekwentnie kroczyć do jeszcze głębszego zacieśnienia współpracy z kościołem (ale tylko katolickim) i ludźmi, dla których bohaterski epos Solidarności pod przywództwem braci Kaczynskich pozostał w chlubnej pamięci.
Takim powinno być przesłanie w zwycięskim podążaniu do wyborów!
[/quote]
Temu człowiekowi juź lekarz nie pomoźe.
[quote name='ziuk' timestamp='1290100194' post='384213']
Szanowny Panie Mirosławie,
Nie można liczyć na sprawiedliwość w kraju zdominowanym przez ludzi pozbawionych honoru i chęci stworzenia sprawiedliwego państwa opartego o ewangeliczne przesłanie najświętszego Kościoła katolickiego. Wszelkie próby naprawy stosunków społecznych zawsze spotkają się z odporem strony reakcyjnych masonów liberalnych i lewaków.
Dwa lata niespotykanego w historii kraju rozkwitu pod rządami PiS przeszły jakby niezauważenie... rozwiń
Avatar
Gość / 18 listopada 2010 o 19:10
0
Brawo !
Avatar
ziuk / 18 listopada 2010 o 18:09
0
Szanowny Panie Mirosławie,
Nie można liczyć na sprawiedliwość w kraju zdominowanym przez ludzi pozbawionych honoru i chęci stworzenia sprawiedliwego państwa opartego o ewangeliczne przesłanie najświętszego Kościoła katolickiego. Wszelkie próby naprawy stosunków społecznych zawsze spotkają się z odporem strony reakcyjnych masonów liberalnych i lewaków.
Dwa lata niespotykanego w historii kraju rozkwitu pod rządami PiS przeszły jakby niezauważenie dla motłochu i pospólstwa.
Elity intelektualne skupione wokół panów Jarosława i w pewnej mierze Lecha Kaczynskich musza wziąć się twardo za zwalczanie patologii i przestępczości politycznej. Zadac karania wszystkich wrogów i wrogo wyrażających się pod Waszym adresem.
Konsekwentnie kroczyć do jeszcze głębszego zacieśnienia współpracy z kościołem (ale tylko katolickim) i ludźmi, dla których bohaterski epos Solidarności pod przywództwem braci Kaczynskich pozostał w chlubnej pamięci.
Takim powinno być przesłanie w zwycięskim podążaniu do wyborów!
Szanowny Panie Mirosławie,
Nie można liczyć na sprawiedliwość w kraju zdominowanym przez ludzi pozbawionych honoru i chęci stworzenia sprawiedliwego państwa opartego o ewangeliczne przesłanie najświętszego Kościoła katolickiego. Wszelkie próby naprawy stosunków społecznych zawsze spotkają się z odporem strony reakcyjnych masonów liberalnych i lewaków.
Dwa lata niespotykanego w historii kraju rozkwitu pod rządami PiS przeszły jakby niezauważenie dla motłochu i pospólstwa.
Elity intelektualne skupione wokół panów Jarosława i ... rozwiń
Avatar
anna / 23 listopada 2010 o 17:25
0
[quote name='ziuk' timestamp='1290100194' post='384213']
Szanowny Panie Mirosławie,
Nie można liczyć na sprawiedliwość w kraju zdominowanym przez ludzi pozbawionych honoru i chęci stworzenia sprawiedliwego państwa opartego o ewangeliczne przesłanie najświętszego Kościoła katolickiego. Wszelkie próby naprawy stosunków społecznych zawsze spotkają się z odporem strony reakcyjnych masonów liberalnych i lewaków.
Dwa lata niespotykanego w historii kraju rozkwitu pod rządami PiS przeszły jakby niezauważenie dla motłochu i pospólstwa.
Elity intelektualne skupione wokół panów Jarosława i w pewnej mierze Lecha Kaczynskich musza wziąć się twardo za zwalczanie patologii i przestępczości politycznej. Zadac karania wszystkich wrogów i wrogo wyrażających się pod Waszym adresem.
Konsekwentnie kroczyć do jeszcze głębszego zacieśnienia współpracy z kościołem (ale tylko katolickim) i ludźmi, dla których bohaterski epos Solidarności pod przywództwem braci Kaczynskich pozostał w chlubnej pamięci.
Takim powinno być przesłanie w zwycięskim podążaniu do wyborów!
[/quote]

Proszę nie tworzyć na nowo historii Polski. Kaczyńscy NIGDY NIE BYLI przywódcami Solidarności ! Lech K. był doradcą Komitetu Strajkowego i w stoczni był w sumie może ze 2 dni, a Jarosława K. w czasie strajku w ogóle nie widziano ! (o stanie wojennym dowiedział po 3 dniach gdy szedł z matką do kościoła na mszę)
[quote name='ziuk' timestamp='1290100194' post='384213']
Szanowny Panie Mirosławie,
Nie można liczyć na sprawiedliwość w kraju zdominowanym przez ludzi pozbawionych honoru i chęci stworzenia sprawiedliwego państwa opartego o ewangeliczne przesłanie najświętszego Kościoła katolickiego. Wszelkie próby naprawy stosunków społecznych zawsze spotkają się z odporem strony reakcyjnych masonów liberalnych i lewaków.
Dwa lata niespotykanego w historii kraju rozkwitu pod rządami PiS przeszły jakby niezauważenie... rozwiń
Avatar
Mirek.K / 19 listopada 2010 o 12:50
0
Puścić gdzieś PiS i spory, ubliżanie oraz awantury pewne. Głosować na PiS to według mnie obciach. Jak można wierzyć takiej partii? To już wolę konkurencję.
Avatar
nosek z marchewki / 19 listopada 2010 o 11:49
0
[quote name='Slawek W.' timestamp='1290119494' post='384595']
Hm...fraza dotyczaca owych pomnikow wydaje mi sie byc wrecz prorocza!
Wszak zbliza sie zima i opady sniegu zaowocuja w takie pomniki na kazdym podworku.
Dzieciaki sa niebywale kreatywne i ja takze ulepie z wnukiem przynajmniej jeden!
[/quote]
Hi ,hi,hi,...ale się ubawiłem!
Także „wystawie” pomnik bratu naszego drogiego frustrata Jarosława!
Ci durnie nie umieją zrozumieć, ze zachowuje się niczym przedsiębiorcy pogrzebowi.
Chęć zysku za pomocą trumien zawsze spotka się z protestem ludzi nie pozbawionych rozsądku!
[quote name='Slawek W.' timestamp='1290119494' post='384595']
Hm...fraza dotyczaca owych pomnikow wydaje mi sie byc wrecz prorocza!
Wszak zbliza sie zima i opady sniegu zaowocuja w takie pomniki na kazdym podworku.
Dzieciaki sa niebywale kreatywne i ja takze ulepie z wnukiem przynajmniej jeden!
[/quote]
Hi ,hi,hi,...ale się ubawiłem!
Także „wystawie” pomnik bratu naszego drogiego frustrata Jarosława!
Ci durnie nie umieją zrozumieć, ze zachowuje się niczym przed... rozwiń
Avatar
Obywatel / 19 listopada 2010 o 01:16
0
Opinia młodych o działaniach prawicy. Przeczytaj i wyraź swoją opinię!

http://mlodziwizjonerzy.bloog.pl/id,328145974,title,Wybory-coraz-blizej-dna,index.html#komentarze
Avatar
Prawda o Fisz / 18 listopada 2010 o 23:45
0
Cała prawda o Agacie Fisz http://www.malgorzatasokol.pl/attachments/article/61/Kto_polozyl_nasz_%20Chelm.pdf
Avatar
Slawek W. / 18 listopada 2010 o 23:31
0
[quote name='Roman Z.' timestamp='1290116200' post='384513']
Oto godny szacunku komentarz prawdziwego patrioty Polaka i osobnika zatroskanego o los naszej lokalnej spolecznosci!
Testament prezydenta Lecha Kaczynskiego powinien przyswiecac naszym decyzjom podejmowanym przy urnach wyborczych!
Wieko trumny, ktore zamknelo sie nad meczennikiem za nasze grzechy, Lechem Kaczynskim nie oddzielilo Jego wielkiej idei od spoleczenstwa polskiego, nie wymazalo Jego mysli z naszych serc. Jeszcze postawimy mu tysiace pomnikow w kazdym miescie, w kazdej gminie i kazdej wiosce!
[/quote]
Hm...fraza dotyczaca owych pomnikow wydaje mi sie byc wrecz prorocza!
Wszak zbliza sie zima i opady sniegu zaowocuja w takie pomniki na kazdym podworku.
Dzieciaki sa niebywale kreatywne i ja takze ulepie z wnukiem przynajmniej jeden!
[quote name='Roman Z.' timestamp='1290116200' post='384513']
Oto godny szacunku komentarz prawdziwego patrioty Polaka i osobnika zatroskanego o los naszej lokalnej spolecznosci!
Testament prezydenta Lecha Kaczynskiego powinien przyswiecac naszym decyzjom podejmowanym przy urnach wyborczych!
Wieko trumny, ktore zamknelo sie nad meczennikiem za nasze grzechy, Lechem Kaczynskim nie oddzielilo Jego wielkiej idei od spoleczenstwa polskiego, nie wymazalo Jego mysli z naszych serc. Jeszcze postawimy... rozwiń
Avatar
Roman Z. / 18 listopada 2010 o 22:36
0
[quote name='ziuk' timestamp='1290100194' post='384213']
Szanowny Panie Mirosławie,
Nie można liczyć na sprawiedliwość w kraju zdominowanym przez ludzi pozbawionych honoru i chęci stworzenia sprawiedliwego państwa opartego o ewangeliczne przesłanie najświętszego Kościoła katolickiego. Wszelkie próby naprawy stosunków społecznych zawsze spotkają się z odporem strony reakcyjnych masonów liberalnych i lewaków.
Dwa lata niespotykanego w historii kraju rozkwitu pod rządami PiS przeszły jakby niezauważenie dla motłochu i pospólstwa.
Elity intelektualne skupione wokół panów Jarosława i w pewnej mierze Lecha Kaczynskich musza wziąć się twardo za zwalczanie patologii i przestępczości politycznej. Zadac karania wszystkich wrogów i wrogo wyrażających się pod Waszym adresem.
Konsekwentnie kroczyć do jeszcze głębszego zacieśnienia współpracy z kościołem (ale tylko katolickim) i ludźmi, dla których bohaterski epos Solidarności pod przywództwem braci Kaczynskich pozostał w chlubnej pamięci.
Takim powinno być przesłanie w zwycięskim podążaniu do wyborów!
[/quote]
Oto godny szacunku komentarz prawdziwego patrioty Polaka i osobnika zatroskanego o los naszej lokalnej spolecznosci!
Testament prezydenta Lecha Kaczynskiego powinien przyswiecac naszym decyzjom podejmowanym przy urnach wyborczych!
Wieko trumny, ktore zamknelo sie nad meczennikiem za nasze grzechy, Lechem Kaczynskim nie oddzielilo Jego wielkiej idei od spoleczenstwa polskiego, nie wymazalo Jego mysli z naszych serc. Jeszcze postawimy mu tysiace pomnikow w kazdym miescie, w kazdej gminie i kazdej wiosce!
[quote name='ziuk' timestamp='1290100194' post='384213']
Szanowny Panie Mirosławie,
Nie można liczyć na sprawiedliwość w kraju zdominowanym przez ludzi pozbawionych honoru i chęci stworzenia sprawiedliwego państwa opartego o ewangeliczne przesłanie najświętszego Kościoła katolickiego. Wszelkie próby naprawy stosunków społecznych zawsze spotkają się z odporem strony reakcyjnych masonów liberalnych i lewaków.
Dwa lata niespotykanego w historii kraju rozkwitu pod rządami PiS przeszły jakby niezauważenie... rozwiń
Avatar
Gość / 18 listopada 2010 o 19:28
0
[quote name='ziuk' timestamp='1290100194' post='384213']
Szanowny Panie Mirosławie,
Nie można liczyć na sprawiedliwość w kraju zdominowanym przez ludzi pozbawionych honoru i chęci stworzenia sprawiedliwego państwa opartego o ewangeliczne przesłanie najświętszego Kościoła katolickiego. Wszelkie próby naprawy stosunków społecznych zawsze spotkają się z odporem strony reakcyjnych masonów liberalnych i lewaków.
Dwa lata niespotykanego w historii kraju rozkwitu pod rządami PiS przeszły jakby niezauważenie dla motłochu i pospólstwa.
Elity intelektualne skupione wokół panów Jarosława i w pewnej mierze Lecha Kaczynskich musza wziąć się twardo za zwalczanie patologii i przestępczości politycznej. Zadac karania wszystkich wrogów i wrogo wyrażających się pod Waszym adresem.
Konsekwentnie kroczyć do jeszcze głębszego zacieśnienia współpracy z kościołem (ale tylko katolickim) i ludźmi, dla których bohaterski epos Solidarności pod przywództwem braci Kaczynskich pozostał w chlubnej pamięci.
Takim powinno być przesłanie w zwycięskim podążaniu do wyborów!
[/quote]
Temu człowiekowi juź lekarz nie pomoźe.
[quote name='ziuk' timestamp='1290100194' post='384213']
Szanowny Panie Mirosławie,
Nie można liczyć na sprawiedliwość w kraju zdominowanym przez ludzi pozbawionych honoru i chęci stworzenia sprawiedliwego państwa opartego o ewangeliczne przesłanie najświętszego Kościoła katolickiego. Wszelkie próby naprawy stosunków społecznych zawsze spotkają się z odporem strony reakcyjnych masonów liberalnych i lewaków.
Dwa lata niespotykanego w historii kraju rozkwitu pod rządami PiS przeszły jakby niezauważenie... rozwiń
Avatar
Gość / 18 listopada 2010 o 19:10
0
Brawo !
Avatar
ziuk / 18 listopada 2010 o 18:09
0
Szanowny Panie Mirosławie,
Nie można liczyć na sprawiedliwość w kraju zdominowanym przez ludzi pozbawionych honoru i chęci stworzenia sprawiedliwego państwa opartego o ewangeliczne przesłanie najświętszego Kościoła katolickiego. Wszelkie próby naprawy stosunków społecznych zawsze spotkają się z odporem strony reakcyjnych masonów liberalnych i lewaków.
Dwa lata niespotykanego w historii kraju rozkwitu pod rządami PiS przeszły jakby niezauważenie dla motłochu i pospólstwa.
Elity intelektualne skupione wokół panów Jarosława i w pewnej mierze Lecha Kaczynskich musza wziąć się twardo za zwalczanie patologii i przestępczości politycznej. Zadac karania wszystkich wrogów i wrogo wyrażających się pod Waszym adresem.
Konsekwentnie kroczyć do jeszcze głębszego zacieśnienia współpracy z kościołem (ale tylko katolickim) i ludźmi, dla których bohaterski epos Solidarności pod przywództwem braci Kaczynskich pozostał w chlubnej pamięci.
Takim powinno być przesłanie w zwycięskim podążaniu do wyborów!
Szanowny Panie Mirosławie,
Nie można liczyć na sprawiedliwość w kraju zdominowanym przez ludzi pozbawionych honoru i chęci stworzenia sprawiedliwego państwa opartego o ewangeliczne przesłanie najświętszego Kościoła katolickiego. Wszelkie próby naprawy stosunków społecznych zawsze spotkają się z odporem strony reakcyjnych masonów liberalnych i lewaków.
Dwa lata niespotykanego w historii kraju rozkwitu pod rządami PiS przeszły jakby niezauważenie dla motłochu i pospólstwa.
Elity intelektualne skupione wokół panów Jarosława i ... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 0 1

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 3 0

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 2 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 3

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 6 4

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe
22 lipca 2018, 9:45

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe 1 0

Autobusy – Jelcz 120M i Jelcz M11 przyjadą w niedzielę z Lublina do Kraśnika. Podczas przejazdów będzie można posłuchać o historii komunikacji w Kraśniku i ważnych dla niej miejscach. O tym wszystkim będzie opowiadać Maksym Bratko, autor książki „Historia Komunikacji Publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim”, której premierę zaplanowano na niedzielę.

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku 24 9

Od poniedziałku aż do końca wakacji na ul. Nowy Świat obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Drogowcy zabierają się tutaj za przebudowę kanalizacji deszczowej. Skrót z Bronowic na Czuby coraz bardziej przypomina tor przeszkód.

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny 0 6

Utrudnienia na ul. Choiny w Lublinie. Jak informuje nasz Czytelnik Paweł doszło do potrącenia pieszego na przejściu.

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb 0

Był Zielony Rynek, a będą apartamenty. Zmiany na zamojskiej starówce
wizualizacje
galeria

Był Zielony Rynek, a będą apartamenty. Zmiany na zamojskiej starówce 12 3

43 apartamenty, parking podziemny, lokale usługowe i przede wszystkim przepiękny widok z okien – tak najkrócej opisać można „Apartamenty Bazyliańska 1”. Inwestycja na Zielonym Rynku otrzymała już pozytywną opinię służb konserwatorskich

Rozbiórka starej altany ogrodowej - co zrobić z odpadami?

Rozbiórka starej altany ogrodowej - co zrobić z odpadami? 0 0

Rodzinne ogródki działkowe są charakterystycznym elementem miejskiej przestrzeni w Polsce. Przez kilka dekad korzystali z nich pracownicy dużych zakładów oraz lokatorzy spółdzielni mieszkaniowych. W ogrodach uprawiano warzywa i owoce dla swoich rodzin, gdy sklepowe półki były puste. Obecnie coraz więcej ogrodów jest użytkowanych przez młodych ludzi, którzy stawiają nową, typowo rekreacyjną architekturę ogrodową. Co zrobić z odpadami z rozbiórki altany?

Ks. Ignacy Kłopotowski urodził się 152 lata temu. Specjalista od crowdfundingu i fundraisingu
Magazyn
galeria

Ks. Ignacy Kłopotowski urodził się 152 lata temu. Specjalista od crowdfundingu i fundraisingu 0 0

Dziś rocznica urodzin księdza Ignacego Kłopotowskiego. Był związany z Lublinem ponad 20 lat. Pomagał wykluczonym. Mając ich sporo pod opieką, był specjalistą crowdfundingu i nie był mu obcy fundraising. Z konieczności propagował i stosował idee zero waste. Twórca konsorcjum wydawniczego, publicysta wykorzystujący mechanizmy marketingu i public relations. Co w tym niezwykłego? Błogosławiony ksiądz Ignacy Kłopotowski urodził się 152 lata temu.