Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jest praca w Holandii. 11 euro za godzinę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 listopada 2017 r. o 15:09 Powrót do artykułu
niech cala redakcja dziennika jedzie, powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kontrola jakości nie wymaga specjalnego przygotowania ? w branży spożywczej ? ciekawe ciekawe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaaka fucha, że redakcja DW tam jeszcze nie wyruszyła? A może brak nazwy pracodawcy da ludziom do myślenia. Kwota oczywiście brutto za godzinę? A ile kwatera w czwórkę kosztuje? Czy gwarantują ciągłą pracę, czy tylko trzy w tygodniu jak to mają w Holandii czynić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znajoma wróciła z takiej roboty w chłodni,kolana do wymiany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko marudza te ludzie. Za darmo byscie tylko pieniądze brali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brutto , minus mieszkanie i media -kołchoz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
młodzi wyjadą, czy wam odbiło, młodzi wolą leżeć, zażywać seksu i się t\rozmnażać dla 500+ , a głupi starzy po 30-40 latach pracy zapieprzać aż wam będzie głowa odskakiwać bo trzeba to 500+ utrzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brutto, czyli jakieś ponad dziewięć netto. Odjąć ponad dwieście na miesiąc za miejsce do spania, dzieląc je z osobą lub trzema. Warunki niekoniecznie dobre. Koszt za dowóz i kilka niespodziewanych też trzeba doliczyć. Polacy brygadziści też nie zawsze mili. Oczywiście kłótnie między Polakami muszą być. Wystarczy powiedzieć że jeden hotel dla Polaków nosi nazwę "Burdel ".Nie zniechęcam mych rodaków, tylko uświadamiam co ich może czekać. Widzę to wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@yuyuu... uspokuj się chłopie i odstaw viagrę. Wiemy już, że PO i nowoczesna.po dowali dodatkowy podatek od każdego nowonarodzonego dziecka. Dlatego nikt oprócz złodziei, bandytów i idiotów z twoim ilorazem IQ na nich nie zagłosują. Ja czekam na podniesienie wolnej kwoty od podatku do 8000 zł. Bo jestem nierób i lubię jak z bogatych ściąga się podatki, a mniej majętnym oferuje się ulgi. Tak jak w Niemczech, Wlk. Brytanii, Irlandii, czy Francji. Taki jestem gość. A ty przestań się masturbować prsed obrazkiem Balcerowicza i zadbaj o wyż demograficzny. Chyba, że cię PełO już wykastrowało. To sorry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Brutto, czyli jakieś ponad dziewięć netto. Odjąć ponad dwieście na miesiąc za miejsce do spania, dzieląc je z osobą lub trzema. Warunki niekoniecznie dobre. Koszt za dowóz i kilka niespodziewanych też trzeba doliczyć. Polacy brygadziści też nie zawsze mili. Oczywiście kłótnie między Polakami muszą być. Wystarczy powiedzieć że jeden hotel dla Polaków nosi nazwę "Burdel ".Nie zniechęcam mych rodaków, tylko uświadamiam co ich może czekać. Widzę to wiem.
 Człoweiku jesteś analfabetą. "mych rodaków". Zastanów sie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajna robota. Pakowanie produktów mięsnych przeznaczonych dla imigrantów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam jesteś analfabetą. "Mych" to jest mowa potoczna. Jakbyś zamieszkał w Niemczech to dopiero zobaczyłbyś cuda słowotwórcze. Co region to inny dialekt. A kolega słusznie pisze, że należy uważać na tak "atrakcyjne" oferty pracy. Dla mnie to badziewie. Za 120zł (30€) nawet do Niemiec nie dojedziesz. Autokar w jedną stronę 90€. Najlepiej kupować w obie, ale trzeba znać dokładny termin wyjazdu. No i mieć pewność, że się tam wytrzyma. A na pewno 20% odpadnie w pierwszym tygodniu. Mogę przyjmować zakłady. Dlaczego? Bo znam temat. Jak ładnie napisano 11€/h, czyli ok. 9€/h wyjdzie. A gdzie podany GWARANTOWANY czas pracy? Przyjmijcie od razu 35h/tydz. Teraz policzcie kwaterunek 8-11€/dzień (wolny również), koszt wyżywienia (min. 70€/tydz.). Szczęściarze dodatkowo zapłacą za możliwość prania (1-2€), dodatkowe zużycie energii na ogrzewanie 2-4€/dzień. Mogą podliczyć transport do miejsca pracy, a na pewno policzą, bo nie napisali tutaj o gratisowym transporcie min.5€/dzień. Zapytajcie o kary za zerwajie umowy oraz... o wszelkie kary (nie stawienie się w pracy, spóźnienie, nie wyrobienie normy...itd.). Na przykład za zarzycie narkotyku jest 1000€ kary. W Holandii?! Warto to wiedzieć i znać. Można do tego doliczyć chamskie zachowanie naszych rodaków wobec swoich ziomali. I mamy pięknie spędzone święta i Sylwester. No właśnie. Który Holender za te psie pieniądze po odliczeniu kosztów przyjąłby tę pracę. Co gorsza!!! Potem jest kop w 4litery i powrot do kraju. Zero możliwości zaczepienia. Będą obiecywać i mamić. Rok pracy mógłby się opłacać. Ale tak w Biedronce lepiej zarobicie. I będziecie na miejscu i mniejsza harówka. A widzicie jak uwijają się ludzie w Biedronce. No, to przemnóżcie to przez 3. Pozdrawiam straceńców. I żądajcie wszystkiego na piśmie, bo was wyrolują na karach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...