Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

3 listopada 2017 r.
14:19

Jest praca w Holandii. 11 euro za godzinę

Autor: Zdjęcie autora dw
0 12 A A

Młodzieżowe Centrum Kariery zaprasza wszystkich zainteresowanych wyjazdem do pracy do Holandii w ramach projektu świątecznego.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Spotkanie odbędzie się 6 listopada o godz. 10.30 w ,,Dworku” przy ul. Lubelskiej 24 A w Rejowcu Fabrycznym. Pierwsze wyjazdy są planowane na 13 i 20 listopada, a powrót w połowie stycznia.

Propozycja dotyczy pracy przy pakowaniu produktów mięsnych, kontroli jakości, ważeniu, etykietowaniu oraz innych prostych czynnościach przy linii produkcyjnej, które nie wymagają specjalnego przygotowania czy doświadczenia.

W zamian pracodawca oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, bezpłatne ubezpieczenie i możliwość wyjazdu w parach. Standardowa stawka wynagrodzenia to 9 euro, ale w tym przypadku pracownicy mogą liczyć na ponad 11 euro i 120 złotych tak zwanego startowego, a pary na zatrudnienie u tego samego pracodawcy.

Szczegółowe informacje w tej sprawie można uzyskać osobiście w siedzibie MCK w Rejowcu Fabrycznym albo telefonicznie pod numerem 502 032 023.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 4 listopada 2017 o 14:05
0
Sam jesteś analfabetą. "Mych" to jest mowa potoczna. Jakbyś zamieszkał w Niemczech to dopiero zobaczyłbyś cuda słowotwórcze. Co region to inny dialekt. A kolega słusznie pisze, że należy uważać na tak "atrakcyjne" oferty pracy. Dla mnie to badziewie. Za 120zł (30€) nawet do Niemiec nie dojedziesz. Autokar w jedną stronę 90€. Najlepiej kupować w obie, ale trzeba znać dokładny termin wyjazdu. No i mieć pewność, że się tam wytrzyma. A na pewno 20% odpadnie w pierwszym tygodniu. Mogę przyjmować zakłady. Dlaczego? Bo znam temat. Jak ładnie napisano 11€/h, czyli ok. 9€/h wyjdzie. A gdzie podany GWARANTOWANY czas pracy? Przyjmijcie od razu 35h/tydz. Teraz policzcie kwaterunek 8-11€/dzień (wolny również), koszt wyżywienia (min. 70€/tydz.). Szczęściarze dodatkowo zapłacą za możliwość prania (1-2€), dodatkowe zużycie energii na ogrzewanie 2-4€/dzień. Mogą podliczyć transport do miejsca pracy, a na pewno policzą, bo nie napisali tutaj o gratisowym transporcie min.5€/dzień. Zapytajcie o kary za zerwajie umowy oraz... o wszelkie kary (nie stawienie się w pracy, spóźnienie, nie wyrobienie normy...itd.). Na przykład za zarzycie narkotyku jest 1000€ kary. W Holandii?! Warto to wiedzieć i znać. Można do tego doliczyć chamskie zachowanie naszych rodaków wobec swoich ziomali. I mamy pięknie spędzone święta i Sylwester. No właśnie. Który Holender za te psie pieniądze po odliczeniu kosztów przyjąłby tę pracę. Co gorsza!!! Potem jest kop w 4litery i powrot do kraju. Zero możliwości zaczepienia. Będą obiecywać i mamić. Rok pracy mógłby się opłacać. Ale tak w Biedronce lepiej zarobicie. I będziecie na miejscu i mniejsza harówka. A widzicie jak uwijają się ludzie w Biedronce. No, to przemnóżcie to przez 3. Pozdrawiam straceńców. I żądajcie wszystkiego na piśmie, bo was wyrolują na karach.
Sam jesteś analfabetą. "Mych" to jest mowa potoczna. Jakbyś zamieszkał w Niemczech to dopiero zobaczyłbyś cuda słowotwórcze. Co region to inny dialekt. A kolega słusznie pisze, że należy uważać na tak "atrakcyjne" oferty pracy. Dla mnie to badziewie. Za 120zł (30€) nawet do Niemiec nie dojedziesz. Autokar w jedną stronę 90€. Najlepiej kupować w obie, ale trzeba znać dokładny termin wyjazdu. No i mieć pewność, że się tam wytrzyma. A na pewno 20% odpadnie w pierwszym tygodniu. Mogę przyjmować zakłady. Dlaczego? Bo znam tema... rozwiń
Avatar
Gość / 4 listopada 2017 o 09:59
0
Fajna robota. Pakowanie produktów mięsnych przeznaczonych dla imigrantów.
Avatar
WWW. / 4 listopada 2017 o 00:42
0
undefined napisał:
Brutto, czyli jakieś ponad dziewięć netto. Odjąć ponad dwieście na miesiąc za miejsce do spania, dzieląc je z osobą lub trzema. Warunki niekoniecznie dobre. Koszt za dowóz i kilka niespodziewanych też trzeba doliczyć. Polacy brygadziści też nie zawsze mili. Oczywiście kłótnie między Polakami muszą być. Wystarczy powiedzieć że jeden hotel dla Polaków nosi nazwę "Burdel ".Nie zniechęcam mych rodaków, tylko uświadamiam co ich może czekać. Widzę to wiem.
 Człoweiku jesteś analfabetą. "mych rodaków". Zastanów sie.
 Człoweiku jesteś analfabetą. "mych rodaków". Zastanów sie. rozwiń
Avatar
Gość / 4 listopada 2017 o 00:25
0
@yuyuu... uspokuj się chłopie i odstaw viagrę. Wiemy już, że PO i nowoczesna.po dowali dodatkowy podatek od każdego nowonarodzonego dziecka. Dlatego nikt oprócz złodziei, bandytów i idiotów z twoim ilorazem IQ na nich nie zagłosują. Ja czekam na podniesienie wolnej kwoty od podatku do 8000 zł. Bo jestem nierób i lubię jak z bogatych ściąga się podatki, a mniej majętnym oferuje się ulgi. Tak jak w Niemczech, Wlk. Brytanii, Irlandii, czy Francji. Taki jestem gość. A ty przestań się masturbować prsed obrazkiem Balcerowicza i zadbaj o wyż demograficzny. Chyba, że cię PełO już wykastrowało. To sorry.
@yuyuu... uspokuj się chłopie i odstaw viagrę. Wiemy już, że PO i nowoczesna.po dowali dodatkowy podatek od każdego nowonarodzonego dziecka. Dlatego nikt oprócz złodziei, bandytów i idiotów z twoim ilorazem IQ na nich nie zagłosują. Ja czekam na podniesienie wolnej kwoty od podatku do 8000 zł. Bo jestem nierób i lubię jak z bogatych ściąga się podatki, a mniej majętnym oferuje się ulgi. Tak jak w Niemczech, Wlk. Brytanii, Irlandii, czy Francji. Taki jestem gość. A ty przestań się masturbować prsed obrazkiem Balcerowicza i zadbaj o wyż demogr... rozwiń
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 o 17:34
0
Brutto, czyli jakieś ponad dziewięć netto. Odjąć ponad dwieście na miesiąc za miejsce do spania, dzieląc je z osobą lub trzema. Warunki niekoniecznie dobre. Koszt za dowóz i kilka niespodziewanych też trzeba doliczyć. Polacy brygadziści też nie zawsze mili. Oczywiście kłótnie między Polakami muszą być. Wystarczy powiedzieć że jeden hotel dla Polaków nosi nazwę "Burdel ".Nie zniechęcam mych rodaków, tylko uświadamiam co ich może czekać. Widzę to wiem.
Avatar
yuyuu / 3 listopada 2017 o 16:21
0
młodzi wyjadą, czy wam odbiło, młodzi wolą leżeć, zażywać seksu i się t\rozmnażać dla 500+ , a głupi starzy po 30-40 latach pracy zapieprzać aż wam będzie głowa odskakiwać bo trzeba to 500+ utrzymać.
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 o 16:12
0
Brutto , minus mieszkanie i media -kołchoz
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 o 16:09
0
Tylko marudza te ludzie. Za darmo byscie tylko pieniądze brali.
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 o 16:03
0
Znajoma wróciła z takiej roboty w chłodni,kolana do wymiany.
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 o 15:39
-1
Taaaka fucha, że redakcja DW tam jeszcze nie wyruszyła? A może brak nazwy pracodawcy da ludziom do myślenia. Kwota oczywiście brutto za godzinę? A ile kwatera w czwórkę kosztuje? Czy gwarantują ciągłą pracę, czy tylko trzy w tygodniu jak to mają w Holandii czynić?
Avatar
Gość / 4 listopada 2017 o 14:05
0
Sam jesteś analfabetą. "Mych" to jest mowa potoczna. Jakbyś zamieszkał w Niemczech to dopiero zobaczyłbyś cuda słowotwórcze. Co region to inny dialekt. A kolega słusznie pisze, że należy uważać na tak "atrakcyjne" oferty pracy. Dla mnie to badziewie. Za 120zł (30€) nawet do Niemiec nie dojedziesz. Autokar w jedną stronę 90€. Najlepiej kupować w obie, ale trzeba znać dokładny termin wyjazdu. No i mieć pewność, że się tam wytrzyma. A na pewno 20% odpadnie w pierwszym tygodniu. Mogę przyjmować zakłady. Dlaczego? Bo znam temat. Jak ładnie napisano 11€/h, czyli ok. 9€/h wyjdzie. A gdzie podany GWARANTOWANY czas pracy? Przyjmijcie od razu 35h/tydz. Teraz policzcie kwaterunek 8-11€/dzień (wolny również), koszt wyżywienia (min. 70€/tydz.). Szczęściarze dodatkowo zapłacą za możliwość prania (1-2€), dodatkowe zużycie energii na ogrzewanie 2-4€/dzień. Mogą podliczyć transport do miejsca pracy, a na pewno policzą, bo nie napisali tutaj o gratisowym transporcie min.5€/dzień. Zapytajcie o kary za zerwajie umowy oraz... o wszelkie kary (nie stawienie się w pracy, spóźnienie, nie wyrobienie normy...itd.). Na przykład za zarzycie narkotyku jest 1000€ kary. W Holandii?! Warto to wiedzieć i znać. Można do tego doliczyć chamskie zachowanie naszych rodaków wobec swoich ziomali. I mamy pięknie spędzone święta i Sylwester. No właśnie. Który Holender za te psie pieniądze po odliczeniu kosztów przyjąłby tę pracę. Co gorsza!!! Potem jest kop w 4litery i powrot do kraju. Zero możliwości zaczepienia. Będą obiecywać i mamić. Rok pracy mógłby się opłacać. Ale tak w Biedronce lepiej zarobicie. I będziecie na miejscu i mniejsza harówka. A widzicie jak uwijają się ludzie w Biedronce. No, to przemnóżcie to przez 3. Pozdrawiam straceńców. I żądajcie wszystkiego na piśmie, bo was wyrolują na karach.
Sam jesteś analfabetą. "Mych" to jest mowa potoczna. Jakbyś zamieszkał w Niemczech to dopiero zobaczyłbyś cuda słowotwórcze. Co region to inny dialekt. A kolega słusznie pisze, że należy uważać na tak "atrakcyjne" oferty pracy. Dla mnie to badziewie. Za 120zł (30€) nawet do Niemiec nie dojedziesz. Autokar w jedną stronę 90€. Najlepiej kupować w obie, ale trzeba znać dokładny termin wyjazdu. No i mieć pewność, że się tam wytrzyma. A na pewno 20% odpadnie w pierwszym tygodniu. Mogę przyjmować zakłady. Dlaczego? Bo znam tema... rozwiń
Avatar
Gość / 4 listopada 2017 o 09:59
0
Fajna robota. Pakowanie produktów mięsnych przeznaczonych dla imigrantów.
Avatar
WWW. / 4 listopada 2017 o 00:42
0
undefined napisał:
Brutto, czyli jakieś ponad dziewięć netto. Odjąć ponad dwieście na miesiąc za miejsce do spania, dzieląc je z osobą lub trzema. Warunki niekoniecznie dobre. Koszt za dowóz i kilka niespodziewanych też trzeba doliczyć. Polacy brygadziści też nie zawsze mili. Oczywiście kłótnie między Polakami muszą być. Wystarczy powiedzieć że jeden hotel dla Polaków nosi nazwę "Burdel ".Nie zniechęcam mych rodaków, tylko uświadamiam co ich może czekać. Widzę to wiem.
 Człoweiku jesteś analfabetą. "mych rodaków". Zastanów sie.
 Człoweiku jesteś analfabetą. "mych rodaków". Zastanów sie. rozwiń
Avatar
Gość / 4 listopada 2017 o 00:25
0
@yuyuu... uspokuj się chłopie i odstaw viagrę. Wiemy już, że PO i nowoczesna.po dowali dodatkowy podatek od każdego nowonarodzonego dziecka. Dlatego nikt oprócz złodziei, bandytów i idiotów z twoim ilorazem IQ na nich nie zagłosują. Ja czekam na podniesienie wolnej kwoty od podatku do 8000 zł. Bo jestem nierób i lubię jak z bogatych ściąga się podatki, a mniej majętnym oferuje się ulgi. Tak jak w Niemczech, Wlk. Brytanii, Irlandii, czy Francji. Taki jestem gość. A ty przestań się masturbować prsed obrazkiem Balcerowicza i zadbaj o wyż demograficzny. Chyba, że cię PełO już wykastrowało. To sorry.
@yuyuu... uspokuj się chłopie i odstaw viagrę. Wiemy już, że PO i nowoczesna.po dowali dodatkowy podatek od każdego nowonarodzonego dziecka. Dlatego nikt oprócz złodziei, bandytów i idiotów z twoim ilorazem IQ na nich nie zagłosują. Ja czekam na podniesienie wolnej kwoty od podatku do 8000 zł. Bo jestem nierób i lubię jak z bogatych ściąga się podatki, a mniej majętnym oferuje się ulgi. Tak jak w Niemczech, Wlk. Brytanii, Irlandii, czy Francji. Taki jestem gość. A ty przestań się masturbować prsed obrazkiem Balcerowicza i zadbaj o wyż demogr... rozwiń
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 o 17:34
0
Brutto, czyli jakieś ponad dziewięć netto. Odjąć ponad dwieście na miesiąc za miejsce do spania, dzieląc je z osobą lub trzema. Warunki niekoniecznie dobre. Koszt za dowóz i kilka niespodziewanych też trzeba doliczyć. Polacy brygadziści też nie zawsze mili. Oczywiście kłótnie między Polakami muszą być. Wystarczy powiedzieć że jeden hotel dla Polaków nosi nazwę "Burdel ".Nie zniechęcam mych rodaków, tylko uświadamiam co ich może czekać. Widzę to wiem.
Avatar
yuyuu / 3 listopada 2017 o 16:21
0
młodzi wyjadą, czy wam odbiło, młodzi wolą leżeć, zażywać seksu i się t\rozmnażać dla 500+ , a głupi starzy po 30-40 latach pracy zapieprzać aż wam będzie głowa odskakiwać bo trzeba to 500+ utrzymać.
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 o 16:12
0
Brutto , minus mieszkanie i media -kołchoz
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 o 16:09
0
Tylko marudza te ludzie. Za darmo byscie tylko pieniądze brali.
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 o 16:03
0
Znajoma wróciła z takiej roboty w chłodni,kolana do wymiany.
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 o 15:39
-1
Taaaka fucha, że redakcja DW tam jeszcze nie wyruszyła? A może brak nazwy pracodawcy da ludziom do myślenia. Kwota oczywiście brutto za godzinę? A ile kwatera w czwórkę kosztuje? Czy gwarantują ciągłą pracę, czy tylko trzy w tygodniu jak to mają w Holandii czynić?
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia
galeria

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia 5 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Damian Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 5

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 9 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 0 10

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 4

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 13 8

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe
22 lipca 2018, 9:45

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe 5 0

Autobusy – Jelcz 120M i Jelcz M11 przyjadą w niedzielę z Lublina do Kraśnika. Podczas przejazdów będzie można posłuchać o historii komunikacji w Kraśniku i ważnych dla niej miejscach. O tym wszystkim będzie opowiadać Maksym Bratko, autor książki „Historia Komunikacji Publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim”, której premierę zaplanowano na niedzielę.

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku 28 12

Od poniedziałku aż do końca wakacji na ul. Nowy Świat obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Drogowcy zabierają się tutaj za przebudowę kanalizacji deszczowej. Skrót z Bronowic na Czuby coraz bardziej przypomina tor przeszkód.

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny 0 8

Utrudnienia na ul. Choiny w Lublinie. Jak informuje nasz Czytelnik Paweł doszło do potrącenia pieszego na przejściu.

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb 0

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!