Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Byliśmy kiedyś z Żoną przejazdem na trasie między Włodawą a Dorohuskiem i widzieliśmy hasło: „Bezczelne, nieetyczne pensje i przywileje rządzących – negacją wiary i człowieczeństwa”. Co więcej, udało nam się osobiście porozmawiać z Autorem, zajmującym się przeróbką drewna. Zainteresował nas fakt, że jadące przed nami samochody nagle zaczęły jechać do tyłu, aby przeczytać treść napisu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo, tak samo uważam, np. teraz emerytom sie zabiera, wynagrodzenia za pracę t jałmużna bo inaczej nie można nazwać 1300 zł za godne wynagrodzenie  a daje leniom za leżenie seksowanie po 500 zł od jednego zrobionego dziecka   http://www.fakt.pl/p...z-zapowiadano- ,artykuly,609345.html   EMERYCI DOSTANĄ MNIEJ?   Kpią z emerytów. Ochłapy zamiast podwyżek ja pieprzę, okradają emerytów za ich pracę po 20-45 latach a dają za darmo próżniakom , leniom, zgroza, hańba, wstyd   LUDZIOM PRACY ZABIERAJĄ PO TO ABY LENIOM, PRÓŻNIAKOM, ZA SEKS PŁACĄ, ZGROZAAAA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ziobro zrobi z nim porządek !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Większość rządzących to podłe egoistyczne świnie" - widziałem ten napis jak jechałem pod koniec września 2015 r. Co jakiś czas zmienia hasła ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Większość rządzących to podłe egoistyczne świnie" - widziałem ten napis jak jechałem pod koniec września 2015 r. Co jakiś czas zmienia hasła ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedny wieśniak (ja też jestem ze wsi) nie wie, że w Polsce nigdy nie było kapitalizmu ;/ "Socjalizm totalitarny (komuna) zmienił się w koncesyjno-etatystyczny (0 wolnego rynku-kapitalizmu, na wszystko trzeba pozwolenia urzędników)". Entliczek-pętliczek-czerwony-stoliczek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce to nie jest żaden kapitalizm ! To system lichwiarsko - banksterski, narzucony nam siłą przez "demokracje zachodnie" NBP - to nie jest polski bank, a czyj jest - tajne nie pytać - mniej wiesz dłużnej żyjesz hehe Politycy to tylko kukiełki na sznurkach, teatrzyk dla frajerów, decyzje już dawno zapadają gdzie indziej. Pytanie czy Polska jest jeszcze Suwerennym państwem ? odp ..................................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kapitalizm kompradorski, jak to w porządnym bantustanie popis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Bronisławie w sklepach budowlanych można kupić za niewielką cenę gumowy młotek, który nadaje się również znakomicie do wybijania głupoty z głowy. Mając taki młotek można samodzielnie puknąć się w czoło i próbować to co Panu nie daje spokoju usunąć, jeśli nie , to pozostaje psychiatra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
człowiek ma potrzebę wyrażania swoich myśli-tak ja Wy wszyscy. Z wieloma jego hasłami nie sposób nie zgodzić się i czy to Was tak obraża? Wpisy Wasze tu na forum też są czasami wyrazem Waszego stanu emocjonalnego i czy to też nadaje się do konsultacji z lekarzem specjalistą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Bronisławie w sklepach budowlanych można kupić za niewielką cenę gumowy młotek, który nadaje się również znakomicie do wybijania głupoty z głowy. Mając taki młotek można samodzielnie puknąć się w czoło i próbować to co Panu nie daje spokoju usunąć, jeśli nie , to pozostaje psychiatra.
Siebie puknij a nie Pana Bronisława !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Bronisławie w sklepach budowlanych można kupić za niewielką cenę gumowy młotek, który nadaje się również znakomicie do wybijania głupoty z głowy. Mając taki młotek można samodzielnie puknąć się w czoło i próbować to co Panu nie daje spokoju usunąć, jeśli nie , to pozostaje psychiatra.
Umieć zrozumieć drugiego człowieka to wielki dar od Stwórcy ,ale dany tylko nielicznym ...!!!Z jednym się nie zgodzę , bo obecnie wcale nie ma kapitalizmu, a poza tym ochlokrację nazywa się demokracją ! Ale szacun dla tego dżentelmena, któremu się chce, a nie jest pasożytem na ciepłej posadce...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czlowiek stawia te hasła jedynie dla własnej satysfakcji bo i tak niczego to nie zmieni. Taka wiejska egzotyka do ktorej wladza juz przywykła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak pociął sierpem nowiusieńkie koszuli,Kargul pobił garnki,a wojna trwała dalej. Życzę weny twórczej na następne hasła i tak nic się nie zmieni. ,,DAMY RADĘ'' ,,NIE DAMY SIĘ''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1 maj to święto każdego człowieka. Na zachodzie są festyny i inne atrakcje. U nas chamy orają pole, murują domy. Pewnie pisowska zaraza niedługo zniesie ten przywilej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo na świecie- klasa robotnicza-walczyła o swoje prawa u nas po 1980r ''klasa robotnicza'' walczyła ,aby mogli nią kierować inni,a ''klasa robotnicza'' znikła bo za bezcen sprzedano ich zakłady pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo na świecie- klasa robotnicza-walczyła o swoje prawa u nas po 1980r ''klasa robotnicza'' walczyła ,aby mogli nią kierować inni,a ''klasa robotnicza'' znikła bo za bezcen sprzedano ich zakłady pracy.
Głupcowi wystarczy dać złoto ,a mędrcowi pokazać ,że go się rozumie -to moje motto życiowe !!! Klasa robotnicza napluła na rękę , która ją karmiła ,dlatego teraz musi przejść przez piekło na ziemi...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech lepiej nie pisze się na temat pislamu bo szybko zakończy swą"działalność"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niech sobie pisze,do usraaanej śmierci.Najlepiej na Berdyczów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1 maj to święto każdego człowieka. Na zachodzie są festyny i inne atrakcje. U nas chamy orają pole, murują domy. Pewnie pisowska zaraza niedługo zniesie ten przywilej.
AH1N1 cię dopadła? Goń do lekarza, bo jeszcze kogoś zarazisz 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...